valentis 1.0 - en to pl translation catalogue (1498 entries)

en: %1$s Font
pl: Czcionka %1$s

en: %1$s Font Size
pl: Rozmiar czcionki %1$s

en: %1$s Text Color
pl: Kolor tekstu %1$s

en: %1$s Letter Spacing
pl: Rozstaw liter %1$s

en: %1$s Line Height
pl: Wysokość linii %1$s

en: %1$s All Caps
pl: Tylko wersaliki %1$s

en: Off
pl: Wyłączone

en: On
pl: Włączone

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Upload an image
pl: Prześlij obraz

en: Choose a Background Image
pl: Wybierz obraz tła

en: Set As Background
pl: Ustaw jako tło

en: Use Border
pl: Użyj obramowania

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Border Style
pl: Styl obramowania

en: Custom Margin
pl: Niestandardowy margines

en: Custom Padding
pl: Niestandardowe wypełnienie

en: Use Custom Styles for %1$s
pl: Wykorzystać własne style dla %1$s

en: %1$s Text Size
pl: %1$s Rozmiar tekstu

en: %1$s Background Color
pl: %1$s Kolor tła

en: %1$s Border Width
pl: %1$s szerokość obramowania

en: %1$s Border Color
pl: %1$s kolor obramowania

en: %1$s Border Radius
pl: %1$s granicy promienia

en: Add %1$s Icon
pl: Dodać %1$s ikona

en: Default
pl: Domyślnie

en: %1$s Icon
pl: %1$s ikona

en: %1$s Icon Color
pl: %1$s ikona Kolor

en: %1$s Icon Placement
pl: %1$s ikona noclegów

en: Right
pl: Do prawej

en: Left
pl: Do lewej

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
pl: Tylko pokaż ikonę po najechaniu kursorem myszy %1$s

en: %1$s Hover Text Color
pl: %1$s umieszczeniu kolor tekstu

en: %1$s Hover Background Color
pl: %1$s umieszczeniu Kolor tła

en: %1$s Hover Border Color
pl: %1$s umieszczeniu Kolor obramowania

en: %1$s Hover Border Radius
pl: %1$s przesunięciu granicy promienia

en: %1$s Hover Letter Spacing
pl: %1$s umieszczeniu odstępy list

en: Before
pl: Przed

en: Main Element
pl: Główny element

en: After
pl: Po

en: Hex Value
pl: Wartość koloru

en: Choose Custom Color
pl: Wybierz niestandardowy kolor

en: Upload
pl: Prześlij

en: Choose image
pl: Wybierz obraz

en: Set image
pl: Ustaw obraz

en: Top
pl: U góry

en: Bottom
pl: Do dołu

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced Design Settings
pl: Zaawansowane ustawienia projektu

en: Custom CSS
pl: Niestandardowe CSS

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do ustawień

en: Content
pl: Treść

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
pl: Tutaj można zdefiniować zawartość do umieszczenia w obrębie bieżącej zakładki.

en: Add New Item
pl: Dodaj nowy element

en: Add New %s
pl: Dodaj nowy %s

en: %1$s %2$s Settings
pl: Ustawienia %1$s%2$s

en: Item
pl: Element

en: Module
pl: Moduł

en: Column
pl: Kolumna

en: Padding
pl: Wypełnienie

en: Parallax Effect
pl: Efekt paralaksy

en: Parallax Method
pl: Metoda paralaksy

en: True Parallax
pl: Prawdziwa paralaksa

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Aby zobaczyć komentarze, wpisz hasło.

en: 0 Comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: Comments
pl: Komentarze

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze komentarze

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze komentarze <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Submit Comment
pl: Wyślij komentarz

en: Submit a Comment
pl: Wyślij komentarz

en: Leave a Reply to %s
pl: Odpowiedz  %s

en: Add New Layout
pl: Dodaj nowy układ graficzny

en: Edit Layout
pl: Edytuj układ graficzny

en: New Layout
pl: Nowy układ graficzny

en: All Layouts
pl: Wszystkie układy graficzne

en: View Layout
pl: Zobacz układ graficzny

en: Search Layouts
pl: Przeszukaj układ graficzny

en: Nothing found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Niczego nie znaleziono w koszu

en: Scope
pl: Zakres

en: Layout Type
pl: Typ układu

en: Module Width
pl: Szerokość modułu

en: Category
pl: Kategoria

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
pl: Utworzono pole widżetu <strong>%1$s</strong>. Możesz utworzyć więcej pól, kiedy zakończy się aktualizacja strony i wyświetlone zostaną wszystkie pola.

en: Replace the existing content with loaded layout
pl: Zastąp istniejącą treść nowym układem graficznym

en: Load
pl: Załaduj

en: Delete
pl: Usuń

en: You have not saved any items to your valentis Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
pl: Nie zapisano jeszcze żadnych elementów w twojej bibliotece valentis. Po zapisaniu elementu w twojej bibliotece pojawi się on w tym miejscu w celu ułatwienia korzystania z niego.

en: Configuration error
pl: Błąd konfiguracji

en: Please enter first name
pl: Proszę, wpisz nazwę

en: Incorrect email
pl: Błędy o nieprawidłowym e-mail

en: Configuration error: List is not defined
pl: Błąd konfiguracji: lista nie jest zdefiniowany

en: Subscribed - look for the confirmation email!
pl: Zasubskrybowano – oczekuj na e-mail z potwierdzeniem!

en: Configuration error: api key is not defined
pl: Błąd konfiguracji: klucz API nie jest zdefiniowany

en: Aweber: Wrong configuration data
pl: Blog: nieprawidłowej konfiguracji danych

en: Nonce failed.
pl: Zboczeniec nie udało.

en: Authorization code is empty.
pl: Kod autoryzacji jest pusty.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
pl: Kod autoryzacji jest nieprawidłowy. Spróbować regeneruje go i wklej w nowy kod.

en: Aweber API Exception
pl: Blog API dla wyjątki

en: Type
pl: Rodzaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Nonce failed
pl: Zboczeniec nie udało

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Project
pl: Dodawanie Nowego Projektu

en: Edit Project
pl: Edycja Projektu

en: New Project
pl: Nowy Projekt

en: All Projects
pl: Wszystkie Projekty

en: View Project
pl: Widok Projektu

en: Search Projects
pl: Wyszukiwanie Projektów

en: Project Categories
pl: Kategorii Projektu

en: Project Category
pl: Kategorii Projektu

en: Search Categories
pl: Szukaj Kategorii

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Parent Category
pl: Nadrzędna Kategoria

en: Parent Category:
pl: Kategoria Nadrzędna:

en: Edit Category
pl: Edycja Kategorii

en: Update Category
pl: Aktualizacja Kategorii

en: Add New Category
pl: Dodaj Nową Kategorię

en: New Category Name
pl: Nową Nazwę Kategorii

en: Categories
pl: Kategorie

en: Project Tags
pl: Tagi Projektu

en: Project Tag
pl: Projekt Tagu

en: Search Tags
pl: Szukaj Według Tagów

en: All Tags
pl: Wszystkie Tagi

en: Parent Tag
pl: Znacznik Nadrzędny

en: Parent Tag:
pl: Znacznik Nadrzędny:

en: Edit Tag
pl: Edytowanie Znacznika

en: Update Tag
pl: Aktualizacja Tagu

en: Add New Tag
pl: Dodaj Nowy Tag

en: New Tag Name
pl: Nowa Nazwa Tagu

en: Tags
pl: Tagi

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
pl: Używasz wtyczki %1$s. Zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej wtyczki po aktualizacji motywu.

en: Clear Plugin Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną wtyczki

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
pl: Pliki programu Builder mogą być także przechowywane w przeglądarce. Wyczyść pamięć podręczną swojej przeglądarki.

en: Clear Browser Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

en: Builder Cache Warning
pl: Ostrzeżenie pamięci podręcznej programu Builder

en: The valentis Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
pl: Pomimo, że program valentis Builder został zaktualizowany, przeglądarka ładuje wersję programu zapisaną w swojej pamięci podręcznej. Załadowanie starych plików może spowodować usterkę programu Builder.

en: Reload The Builder
pl: Załaduj ponownie program Builder

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
pl: Jeżeli wyczyszczona została pamięć podręczna wtyczki oraz przeglądarki, a ostrzeżenie wciąż się pojawia, pliki mogą być zapisane w pamięci podręcznej na poziomie systemu DNS lub serwera. Skontaktuj się ze swoim dostawcą lub siecią CDN, aby uzyskać pomoc.

en: valentis Builder Timeout
pl: Limit czasu programu valentis Builder

en: Save & Exit
pl: Zapisz i wyjdź

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
pl: Włączono WP_DEBUG. Aby wyłączyć to ustawienie, przejdź do wp-config.php

en: Disable Debug Mode
pl: Wyłącz tryb debugowania

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
pl: Używasz wtyczek innej firmy. Spróbuj wyłączać poszczególne wtyczki, aby ustalić, która z nich powoduje konflikt.

en: Manage Your Plugins
pl: Zarządzaj wtyczkami

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
pl: Używasz starej wersji systemu WordPress. Wykonaj aktualizację.

en: Upgrade WordPress
pl: Uaktualnij system WordPress

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the valentis Theme Options in the future
pl: Zwiększ limit pamięci PHP do 128M. W przyszłości wartość tę można przywrócić do domyślnego poziomu za pomocą Opcji motywów programu valentis.

en: Increase Your Memory Limit Now
pl: Zwiększ teraz limit pamięci

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
pl: Używasz starej wersji motywu. Najnowsza wersja to %1$s

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Disable Memory Limit Increase
pl: Wyłącz opcję zwiększania limitu pamięci

en: valentis Role Editor Settings
pl: Ustawienia edycji ról programu valentis

en: valentis Builder Layout
pl: Projekt programu valentis Builder

en: valentis Builder Layouts
pl: Projekty programu valentis Builder

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
pl: Proszę, sprawdź pola poniżej, aby upewnić się, że wpisałeś poprawną informację.

en: Please, fill in the following fields:
pl: Proszę wypełnić następujące pola:

en: Please, fix the following errors:
pl: Napraw poniższe błędy:

en: Invalid email
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Prev
pl: Przed

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: You entered the wrong number in captcha.
pl: Wpisałeś/-aś w captcha nieprawidłowy numer.

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
pl: Nieautoryzowanym dostępem. Podgląd nie jest dostępny na zewnątrz %1$s.

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: Current Color
pl: Obecny kolor

en: Your memory limit has been increased
pl: Zwiększono limit pamięci

en: Your memory limit can't be changed automatically
pl: Limit pamięci nie może zostać zmieniony automatycznie

en: Name
pl: Nazwa

en: Email Address
pl: Adres mejlowy

en: Column %s Background Image
pl: Obraz tła kolumny %s

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
pl: Zdefiniowanie adresu URL spowoduje ustawienie obrazu jako tła dla tego modułu. Aby usunąć obraz tła, wystarczy skasować adres URL w polu ustawień.

en: Column %s Parallax Effect
pl: Efekt paralaksy kolumny %s

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
pl: Tutaj możesz wybrać, czy użyć efektu paralaksy dla wyróżnionego obrazu.

en: Column %s Parallax Method
pl: Metoda paralaksy kolumny %s

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
pl: Tutaj możesz wybrać, jakiej metody paralaksy użyć dla wyróżnionego obrazu.

en: Column %s Background Color
pl: Kolor tła kolumny %s

en: Column %s Custom Padding
pl: Niestandardowy padding kolumny %s

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
pl: Dostosuj wypełnienie do określonych wartości, lub pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości wypełnienia.

en: Column %s CSS ID
pl: Identyfikacja CSS kolumny %s

en: Column %s CSS Class
pl: Klasa CSS kolumny %s

en: Column %s before
pl: Przed kolumną %s

en: Column %s Main Element
pl: Główny element kolumny %s

en: Column %s After
pl: Za kolumną %s

en: Thanks for contacting us
pl: Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

en: Submit
pl: Prześlij

en: Day(s)
pl: Dzień(s)

en: Day
pl: Dzień

en: Hour(s)
pl: Godzina(y)

en: Hrs
pl: Godz.

en: Minute(s)
pl: Minut(y)

en: Min
pl: Min.

en: Second(s)
pl: Sekund(y)

en: Sec
pl: Sek.

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Email
pl: Adres mejlowy

en: All
pl: Wszystkie

en: Login as %s
pl: Zaloguj jako %s

en: Login
pl: Logowanie

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Forgot your password?
pl: Czy zapomniałeś/-aś hasła?

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Visual
pl: Poglądowy

en: Text
pl: Tekst

en: Add Media
pl: Dodaj pliki

en: Insert Media
pl: Wstaw pliki

en: Update Gallery
pl: Aktualizuj galerię

en: Find
pl: Szukaj

en: Geocode was not successful for the following reason
pl: Geokodowanie nie udało się z następującego powodu

en: Geocoder failed due to
pl: Geokoder nie zadziałał z powodu

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
pl: Niewłaściwy PIN i adres. Spróbuj ponownie.

en: General
pl: Główny

en: Design
pl: Projekt

en: Change API Key
pl: Zmień klucz API

en: Generate From Video
pl: Generuj z klipu wideo

en: Undo
pl: Anuluj

en: Redo
pl: Przerobić

en: Lock
pl: Zamek

en: Unlock
pl: Odblokowanie

en: Copy
pl: Kopia

en: Paste
pl: Wklej

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Enable
pl: Włączyć

en: Save to Library
pl: Zapisz w bibliotece

en: Row
pl: Wiersz

en: Section
pl: Sekcja

en: Disable Global
pl: Wyłącz globalnie

en: Insert Module
pl: Wstaw moduł

en: Insert Columns
pl: Wstaw kolumny

en: Insert Section
pl: Wstaw sekcję

en: Insert Row
pl: Wstaw wiersz

en: New Module
pl: Nowy moduł

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New Section
pl: Nowa sekcja

en: Add From Library
pl: Dodaj z biblioteki

en: Add to Library
pl: Dodaj do biblioteki

en: loading...
pl: ładowanie...

en: Regular
pl: Regularny

en: Fullwidth
pl: Pełna szerokość

en: Specialty
pl: Specjalność

en: Choose Layout
pl: Wybierz układ

en: Clear Layout
pl: Wyczyść layout

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
pl: Cała obecna zawartość strony zostanie utracona. Czy chcesz kontynuować?

en: Load From Library
pl: Wczytaj z biblioteki

en: Predefined Layouts
pl: Układy wstępnie zdefiniowane

en: Replace existing content.
pl: Zamień istniejącą zawartość.

en: Portability
pl: Przenośność

en: Export
pl: Eksportowanie

en: Import
pl: Importowanie

en: Exporting your valentis Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
pl: Eksportowanie twojego układu valentis Builder stworzy plik JSON, który może być importowany na inną stronę internetową.

en: Export File Name
pl: Nazwa eksportowanego pliku

en: Export valentis Builder Layout
pl: Eksportuj układ valentis Builder

en: Importing a previously-exported valentis Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
pl: Importowanie uprzednio eksportowanego pliku z układem valentis Builder spowoduje nadpisanie całej zawartości znajdującej się obecnie na tej stronie.

en: Select File To Import
pl: Wybierz plik do zaimportowania

en: Download backup before importing
pl: Przed rozpoczęciem importowania pobierz kopię zapasową

en: Import valentis Builder Layout
pl: Importuj układ valentis Builder

en: No File Selected
pl: Nie wybrano żadnego pliku

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Include General Settings
pl: Dołącz ustawienia ogólne

en: Include Advanced Design Settings
pl: Dołącz zaawansowane ustawienia projektu

en: Include Custom CSS
pl: Dołącz niestandardowe style CSS

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
pl: Wybierz kategorię (-e) dla nowego szablonu lub wpisz nową nazwę (opcjonalnie)

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Selective Sync
pl: Synchronizacja selektywna

en: Please select at least 1 tab to save
pl: Aby zapisać, wybierz co najmniej 1 zakładkę.

en: Save as Global
pl: Zapisz jako globalny

en: Make this a global item
pl: Dodaj ten element jako globalny

en: Create New Category
pl: Utwórz nową kategorię

en: Add To Categories
pl: Dodaj do kategorii

en: Here you can add the current item to your valentis Library for later use.
pl: Tutaj możesz dodać bieżący element do swojej biblitoteki valentis w celu jego późniejszego użycia.

en: Save your current page to the valentis Library for later use.
pl: Zapisz bieżącą stronę w bibliotece valentis w celu późniejszego wykorzystania.

en: Page Settings
pl: Ustawienia strony

en: Editing History
pl: Edytowanie historii

en: History States
pl: Stany historii

en: Exit Visual Builder
pl: WYjdź z kreatora graficznego

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
pl: Brak uprawnień do edytowania modułu, wiersza lub sekcji w tym teście A/B.

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
pl: Cel testowania A/B nie może zostać przeniesiony do obszaru testowania A/B. Aby dokonać przeniesienia, należy najpierw zakończyć bieżący test A/B.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
pl: Obszar testowania A/B nie może zostać przeniesiony do celu testowania A/B. Aby dokonać przeniesienia, należy najpierw zakończyć bieżący test A/B.

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
pl: Po ustawieniu, cel wybrany dla testowanego obszaru nie może zostać przeniesiony. Aby zmienić cel, należy zakończyć bieżące testowanie A/B i rozpocząć nowe.

en: The section should have at least one row.
pl: Ta sekcja powinna mieć co najmniej jeden rząd

en: You cannot add global modules into global sections or rows
pl: Nie możesz dodawać globalnych modułów do globalnych sekcji lub wierszy.

en: 3 column row can't be used in this column.
pl: W tej kolumnie nie można używać rzędu trzykolumnowego.

en: Zoom Out
pl: Zmniejsz

en: Desktop View
pl: Pełna wersja strony

en: Tablet View
pl: Widok dostosowany do tabletu

en: Phone View
pl: Widok dostosowany do telefonu

en: Save To Library
pl: Zapisz w bibliotece

en: Expand Settings
pl: Rozwiń ustawienia

en: Collapse Settings
pl: Zwiń ustawienia

en: Save as Draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Expand Modal
pl: Rozwiń okno modalne

en: Contract Modal
pl: Zmniejsz okno modalne

en: Resize Modal
pl: Zmniejsz rozmiar okna modalnego

en: Snap to Left
pl: Przesuń na lewo

en: Separate Modal
pl: Oddziel okno modalne

en: Discard All Changes
pl: Odrzuć wszystkie zmiany

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Move Section
pl: Przesuń sekcję

en: Section Settings
pl: Ustawienia sekcji

en: Duplicate Section
pl: Duplikuj sekcję

en: Save Section To Library
pl: Zapisz sekcję w bibliotece

en: Delete Section
pl: Usuń sekcję

en: Add New Section
pl: Dodaj nową sekcję

en: Move Row
pl: Przesuń wiersz

en: Row Settings
pl: Ustawienia wiersza

en: Duplicate Row
pl: Duplikuj wiersz

en: Save Row To Library
pl: Zapisz wiersz w bibliotece

en: Delete Row
pl: Usuń szereg

en: Change Column Structure
pl: Zmień konstrukcję kolumny

en: Add New Row
pl: Dodaj nowy wiersz

en: Move Module
pl: Przesuń moduł

en: Module Settings
pl: Ustawienia modułu

en: Duplicate Module
pl: Duplikuj moduł

en: Save Module To Library
pl: Zapisz moduł w bibliotece

en: Delete Module
pl: Skasuj moduł

en: Add New Module
pl: Dodaj nowy moduł

en: Unsaved changes will be lost if you leave the valentis Builder at this time.
pl: Jeśli wyjdziesz teraz z Kreatora valentis, niezapisane zmiany zostaną utracone.

en: Modules
pl: Moduły

en: Rows
pl: Wiersze

en: Sections
pl: Sekcje

en: Layouts
pl: Układy

en: Global/not Global
pl: Globalny / Nieglobalny

en: Global
pl: Globalny

en: not Global
pl: Nieglobalny

en: you don't have sufficient permissions to access this page
pl: nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony

en: Mine
pl: Mój

en: Center
pl: Do środka

en: Justified
pl: Wyjustowany

en: Select a menu
pl: Wybierz menu

en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: %d Comments
pl: %d Komentarze

en: Posts by %s
pl: Wpisy %s

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
pl: Aktualnie nie masz żadnych projektów przypisanych do kategorii.

en: Solid
pl: Jednolite

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Dashed
pl: Przerywane

en: Double
pl: Podwójne

en: Groove
pl: Żłobione

en: Ridge
pl: Wypukłe

en: Inset
pl: Wewnątrz

en: Outset
pl: Na zewnątrz

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
pl: Nie masz dostatecznych uprawnieñ do eksportowania treści tej strony.

en: Manage Categories
pl: Zarządzaj kategoriami

en: Use Default Editor
pl: Użyj domyślnego edytora

en: Use The valentis Builder
pl: Użyj generatora valentis

en: Use Visual Builder
pl: Użyj kreatora graficznego

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
pl: Tutaj możesz utworzyć nowe pola widżetów do wykorzystania w module panelu bocznego.

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
pl: Uwaga: Nadanie polu widżetu nazwy "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" lub "sidebar 5" spowoduje wystąpienie konfliktu w obrębie szablonu

en: Widget Name
pl: Nazwa widżetu

en: Create
pl: Utwórz

en: Fullwidth Module
pl: Moduł na pełną szerokość

en: Fullwidth Section
pl: Sekcja w pełnej szerokości

en: Specialty Section
pl: Sekcja specjalna

en: Layout
pl: Układ

en: Template Type
pl: Typ szablonu

en: New Template Settings
pl: Nowe ustawienia szablonu

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
pl: Nie można używać modułu o pełnej szerokości poza sekcją o pełnej szerokości.

en: Preview
pl: Podgląd

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
pl: Korzystając z tej usługi wideo i/lub z tego formatu wideo nie można tworzyć nieruchomych obrazów

en: No available options for this configuration.
pl: Brak dostępnych opcji dla tej konfiguracji.

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
pl: Zamierzasz zaktualizować moduł globalny. Zmiana ta będzie mieć zastosowanie na wszystkich stronach, na których możesz korzystać z tego modułu. Naciśnij przycisk OK, jeśli chcesz zaktualizować ten moduł.

en: You cannot add global rows into global sections
pl: Nie możesz dodawać globalnych wierszy w sekcjach globalnych.

en: Map Pin Address cannot be empty
pl: Adres zaznaczenia na mapie nie może pozostać pusty

en: You do not have permission to unlock this section.
pl: Nie masz uprawnień, aby odblokować w tym temacie.

en: You do not have permission to unlock this row.
pl: Nie masz uprawnień, aby odblokować ten wiersz.

en: You do not have permission to unlock this module.
pl: Nie masz uprawnień, aby odblokować ten moduł.

en: You do not have permission to perform this task.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tego zadania.

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
pl: Nie można wykonać kopiowanie/wklejanie proces z powodu niedostępności w magazynie localstorage funkcję w swojej przeglądarce. Użyj ostatni nowoczesne przeglądarki (Chrome, FireFox lub Safari) do wykonywania kopiowania/wklejania proces

en: Invalid Color
pl: Nieprawidłowy Kolor

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Total
pl: Razem

en: Unauthorized Action
pl: Działanie nieuprawnione

en: Select Split Testing Subject
pl: Wybierz opcję Obszar testów A/B

en: You have activated the valentis Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
pl: Aktywowano System testów A/B dla tematów programu valentis. Używając testów A/B można tworzyć warianty różnych elementów strony w celu określenia, który z nich najlepiej odpowiada pożądanemu poziomowi konwersji. Po zamknięciu okna, kliknij sekcję, wiersz lub moduł, który chcesz przetestować.

en: Select Your Goal
pl: Wybierz cel

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, valentis will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then valentis will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
pl: Gratulacje, wybrany został obszar testów A/B! Teraz wybierz cel. Po zamknięciu okna kliknij sekcję, wiersz lub moduł, którego chcesz użyć jako celu. W zależności od wybranego elementu, program valentis dobierze poziom konwersji odpowiedni dla kliknięć, odsłon lub sprzedaży. Przykładowo jeśli jako cel wybrany zostanie moduł Wezwanie do akcji, program valentis prześledzi w jaki sposób zmienne w testowanych obszarach wpływają na częstotliwość odczytywania i klikania wybranego modułu przez odwiedzających. Obszar testowania także może być wybrany jako cel.

en: Configure Subject Variations
pl: Skonfiguruj zmienne obszaru

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
pl: Gratulacje, test A/B jest gotowy do przeprowadzenia! Uwaga, przedmiot testów A/B został zduplikowany. Każda z wariacji testów A/B zostanie wyświetlona odwiedzającym stronę i zebrane zostaną statystyki, które pomogą określić najefektywniejszy wariant. Test rozpocznie się po zapisaniu strony.

en: Select Split Testing Winner
pl: Wybierz zwycięzcę testów A/B

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
pl: Przed zakończeniem testów A/B należy wybrać, która z testowanych wersji strony ma być zachowana. Wybierz ulubiony lub najefektywniejszy obszar. Pozostałe obszary testowania zostaną usunięte.

en: You need to select a split testing subject first.
pl: Najpierw musisz wybrać obszar testowania A/B.

en: Select Split Testing Goal
pl: Wybierz cel testów A/B

en: You need to select a split testing goal first.
pl: Najpierw musisz wybrać cel testowania A/B.

en: Select A Different Goal
pl: Wybierz inny cel

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
pl: Tego elementu nie można wykorzystać jako celu testów A/B. Wybierz inny moduł lub sekcję.

en: Can't Save Layout
pl: Nie można zapisać projektu

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać projektu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: Can't Save Section
pl: Nie można zapisać sekcji

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać sekcji w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: Can't Save Row
pl: Nie można zapisać wiersza

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać rzędu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: Can't Save Module
pl: Nie można zapisać modułu

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można zapisać modułu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: Can't Load Layout
pl: Nie można załadować projektu

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można załadować nowego projektu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B i spróbuj ponownie.

en: Can't Clear Layout
pl: Nie można wyczyścić projektu

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
pl: Nie można wyczyścić projektu w trakcie trwania testu A/B. Zakończ test A/B przed wyczyszczeniem projektu.

en: Can't Import/Export Layout
pl: Nie można importować/eksportować układu

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
pl: Nie można importować lub eksportować układu podczas trwania testu A/B. Prosimy zakończyć test A/B i spróbować ponownie.

en: Can't Move Goal
pl: Nie można zmienić celu

en: Can't Move Subject
pl: Nie można przenieść obszaru

en: Can't Clone Section
pl: Nie można powielić sekcji

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ta sekcja zawiera cel testowania A/B i nie można jej zduplikować. Celów nie można duplikować. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: Can't Clone Row
pl: Nie można powielić wiersza

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ten wiersz zawiera cel testowania A/B i nie można go zduplikować. Celów nie można duplikować. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: Can't Remove Section
pl: Nie można usunąć sekcji

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ta sekcja zawiera cel testowania A/B i nie możne zostać usunięta. Celów nie można usuwać. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: Can't Remove Row
pl: Nie można usunąć wiersza

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
pl: Ten wiersz zawiera cel testowania A/B i nie możne zostać usunięty. Celów nie można usuwać. Aby wykonać tę operację, należy zakończyć test A/B.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
pl: Testowanie A/B wymaga określenia co najmniej 2 różnych obszarów. Tego wariantu nie można usunąć, chyba że dodane zostaną dodatkowe obszary.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
pl: Testowanie A/B wymaga określenia co najmniej 2 różnych obszarów. Tego wariantu nie można usunąć, chyba że dodane zostaną dodatkowe obszary

en: Subject
pl: Obszar

en: Impressions
pl: Wyświetlenia

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Clickthrough Rate
pl: Współczynnik klikalności

en: Reads
pl: Odczyty

en: Reading Rate
pl: Współczynnik odczytywania

en: Stays
pl: Pobyty

en: Bounce Rate
pl: Współczynnik odbić

en: Goal Views
pl: Docelowa liczba odsłon

en: Goal Reads
pl: Docelowa liczba odczytów

en: Engagement Rate
pl: Współczynnik zaangażowania

en: Conversion Goals
pl: Cele konwersji

en: Conversion Rate
pl: Współczynnik konwersji

en: Shortcode Conversions
pl: Konwersja przy użyciu shortcode’ów

en: Did
pl: Zrobił

en: Added
pl: Dodano

en: Edited
pl: Edytuj

en: Removed
pl: Usunięte

en: Moved
pl: Przeniósł się

en: Expanded
pl: Rozszerzony

en: Collapsed
pl: Upadł

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Cloned
pl: Sklonowane

en: Cleared
pl: Растаможен

en: Enabled
pl: All inclusive

en: Disabled
pl: Osób niepełnosprawnych

en: Copied
pl: Skopiowałem

en: Renamed
pl: Zmieniona

en: Loaded
pl: Załadowany

en: Turned On
pl: Włączone

en: Turned Off
pl: Wyłączone

en: Saved Section
pl: Uratował Dziale

en: Saved Row
pl: Zapisane Polecenia

en: Saved Module
pl: Zapisany Moduł

en: Page
pl: Strona

en: Split Testing
pl: Testowanie A/B

en: Settings
pl: Ustawienia

en: on Phone
pl: na telefonie

en: on Tablet
pl: na tablecie

en: on Desktop
pl: na pulpicie

en: The valentis Builder
pl: Generator valentis

en: % Comments
pl: % Komentarze

en: by
pl: utworzone przez

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Paste After
pl: Włóż Po

en: Split Test
pl: Test A/B

en: End Split Test
pl: Zakończ test A/B

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enter a new name for this module
pl: Wprowadź nową nazwę dla tego modułu

en: See History
pl: Zobacz Historia

en: View Stats
pl: Podgląd statystyk

en: View Split Testing Stats
pl: Przeglądaj statystyki testowania A/B

en: Clone Section
pl: Duplikuj sekcję

en: Unlock Section
pl: Otwórz Sekcję

en: Expand Section
pl: Rozwiń Sekcję

en: Standard Section
pl: Standardowa sekcja

en: Clone Row
pl: Duplikuj szereg

en: Change Structure
pl: Zmień strukturę

en: Unlock Row
pl: Otwórz Wiersz

en: Expand Row
pl: Rozwiń Pasek

en: Add Row
pl: Dodaj szereg

en: Insert Column(s)
pl: Wstaw kolumnę

en: Clone Module
pl: Duplikuj moduł

en: Remove Module
pl: Usuń moduł

en: Unlock Module
pl: Odblokować Moduł

en: Save & Add To Library
pl: Zapisz i dodaj do biblioteki

en: Load Layout
pl: Załaduj layout

en: Insert Module(s)
pl: Wstaw moduł(y)

en: Disable Builder
pl: Wyłącz generator

en: All content created in the valentis Builder will be lost. Previous content will be restored.
pl: Wszystkie treści tworzone w generatorze valentis zostaną utracone. Poprzednia zawartość zostanie przywrócona.

en: Do you wish to proceed?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: All of your current page content will be lost.
pl: Cała aktualna zawartość strony zostanie utracona.

en: All advanced module settings in will be lost.
pl: Wszystkie zaawansowane ustawienia modułów zostaną utracone.

en: Layout Name:
pl: Nazwa układu:

en: Save And Add To Library
pl: Zapisz i dodaj do biblioteki

en: Add To Categories:
pl: Dodaj do kategorii:

en: Include General settings
pl: Dołącz ustawienia ogólne

en: Include Advanced Design settings
pl: Dołącz zaawansowane ustawienia projektu

en: Here you can save the current item and add it to your valentis Library for later use as well.
pl: Tutaj możesz zapisać aktualny element i dodać go do biblioteki valentis w celu późniejszego wykorzystania.

en: Save as Global:
pl: Zapisz jako globalny:

en: valentis Builder Settings
pl: Ustawienia programu valentis Builder

en: End Split Test?
pl: Zakończyć test A/B?

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
pl: Podczas procedury kończenia testu A/B należy wybrać wariant obszaru, który zostanie zachowany. Pozostałe obszary zostaną usunięte.

en: Note: this process cannot be undone.
pl: Uwaga, tego działania nie można cofnąć.

en: Ok
pl: OK

en: An Error Occurred
pl: Wystąpił błąd

en: For some reason, you cannot perform this task.
pl: Z nieznanej przyczyny zadanie nie może zostać wykonane.

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Save as Global Item
pl: Zapisz jako element globalny

en: Set Winner Status
pl: Nadaj zwycięski status

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
pl: Użyto elementu globalnego jako zwycięzcy testowania A/B. Należy wybrać pomiędzy następującymi opcjami:

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the valentis Library)
pl: Zachowaj zwycięzcę jako element globalny (wybrany obszar zostanie zsynchronizowany a element globalny zostanie dołączony do biblioteki programu valentis)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
pl: Zachowaj zwycięzcę jako element nieglobalny (wybrany obszar przestanie być elementem globalnym, a zapisane zmiany nie będą miały wpływu na element globalny)

en: Last 24 Hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 Days
pl: Ostatnich 7 dni

en: Last Month
pl: Ostatni miesiąc

en: All Time
pl: Cały czas

en: Summary &amp; Data
pl: Podsumowanie i dane

en: Statistics are still being collected for this time frame
pl: Dla tego zakresu czasowego wciąż gromadzone są statystyki

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
pl: Statystyki zostaną wyświetlone po zebraniu wystarczającej ilości danych

en: Split Testing Statistics
pl: Statystyki testowania A/B

en: Bounces
pl: Odbicia

en: Goal Engagement
pl: Zaangażowanie celu

en: Conversions
pl: Konwersja

en: Statistics are being collected
pl: Trwa gromadzenie statystyk

en: Refresh Stats
pl: Odśwież statystyki

en: End Split Test &amp; Pick Winner
pl: Zakończ test A/B i wybierz zwycięzcę

en: Add Specialty Section
pl: Dodaj sekcję specjalną

en: Mobile
pl: Telefon

en: Desktop
pl: Biurko

en: Smartphone
pl: Smartfon

en: Enable Split Testing
pl: Włącz testowanie A/B

en: Bounce Rate Limit
pl: Limit współczynnika odbić

en: Stats refresh interval
pl: Interwał odświeżania statystyk

en: Hourly
pl: Godzinowo

en: Daily
pl: Dziennie

en: Shortcode Tracking
pl: Śledzenie shortcode’u

en: Shortcode for Tracking:
pl: Shortcode do śledzenia:

en: Color Picker Color Pallete
pl: Paleta narzędzia wyboru kolorów

en: Gutter Width
pl: Rozstaw kolumn

en: Light Text Color
pl: Jasny kolor tekstu

en: Dark Text Color
pl: Ciemny kolor tesktu

en: Content Area Background Color
pl: Kolor tła obszaru zawartości

en: Section Background Color
pl: Kolor tła sekcji

en: Connecting...
pl: Połączenie...

en: Connection failed
pl: Błąd połączenia

en: Removing connection...
pl: Usuwanie połączenia...

en: Done
pl: Wykonane

en: Step 1:
pl: Krok 1:

en: Generate authorization code
pl: Generuj kod autoryzacyjny

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
pl: Krok 2: włóż w polu kod autoryzacji i naciśnij przycisk "nowe połączenie" przycisk:

en: Make a connection
pl: Zrobić połączenie

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
pl: Blog jest poprawnie skonfigurowany. Możesz usunąć połączenie, jeśli chcesz.

en: Remove the connection
pl: Usunąć połączenie

en: Read more
pl: Więcej

en: Theme Customizer
pl: Stylista tematów

en: Module Customizer
pl: Stylista modułów

en: Page Options
pl: Ustawienia Strony

en: Plugin Options
pl: W Opcjach Wtyczki

en: Theme Options
pl: Opcje Tematu

en: valentis Library
pl: Biblioteka valentis

en: Builder Interface
pl: Kreator Interfejsu

en: Add/Delete Item
pl: Dodaj/Usuń Element

en: Edit Item
pl: Edycja Elementu

en: Move Item
pl: Przenoszenie Elementu

en: Disable Item
pl: Wyłączyć Opcję

en: Lock Item
pl: Blokowanie Elementu

en: Toggle valentis Builder
pl: Przełączanie Zaskocz Budowniczy

en: Library Settings
pl: Ustawienia Biblioteki

en: Edit Global Items
pl: Edycja Globalnych Elementów

en: Settings Tabs
pl: Ustawienia Karty

en: Advanced Settings
pl: Dodatkowe Opcje

en: Settings Types
pl: Parametry Typów

en: Edit Colors
pl: Edycja Kolorów

en: Edit Content
pl: Edycja Treści

en: Edit Fonts
pl: Edytować Czcionki

en: Edit Buttons
pl: Edycja Przycisków

en: Edit Configuration
pl: Edycja Konfiguracji

en: Module Use
pl: Moduł Używać

en: Editor
pl: Edytor

en: Author
pl: Autor

en: Contributor
pl: Uczestnik

en: valentis Role Editor
pl: Zaskocz Rolę Edytora

en: Save valentis Roles
pl: Zapisz Zaskocz Ról

en: Using the valentis Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
pl: Za pomocą Zaskocz rolę edytora, można ograniczyć typy działań, które mogą być podjęte na WordPress użytkowników różnych ról. Jest to świetny sposób, aby ograniczyć dostępne opcje dla Swoich klientów lub zaproszeni autorzy, aby zapewnić, że są one tylko mają odpowiednie opcje dostępne dla nich.

en: Reset Roles
pl: Reset Ról

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
pl: Wszystkie bieżące ustawienia role zostaną zainstalowane domyślnie. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: no
pl: nie

note: translators: 1: date, 2: time
en: on %1$s at %2$s
pl: dnia %1$s o godz. %2$s

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Enable Visual Builder
pl: Włącz kreator graficzny

en: Built For Any
pl: Zbuduj dla jakiegokolwiek

en: Built For
pl: Zbuduj dla

en: Global Layout
pl: Układ globalny

en: Standard
pl: Standardowy

en: Homepage Basic
pl: Strona główna podstawowa

en: Homepage Shop
pl: Strona główna sklepu

en: Homepage Portfolio
pl: Strona główna portfolio

en: Homepage Company
pl: Strona główna firmy

en: Homepage Corporate
pl: Słona główna korporacji

en: Homepage Extended
pl: Strona główna rozszerzona

en: Page Fullwidth
pl: Strona pełnej szerokości

en: Page Right Sidebar
pl: Strona z prawym panelem bocznym

en: Page Left Sidebar
pl: Strona z lewym panelem bocznym

en: Page Dual Sidebars
pl: Strona z dwoma panelami bocznymi

en: Portfolio Grid
pl: Portfolio siatka

en: Portfolio 1 Column
pl: Portfolio 1 kolumna

en: Portfolio Fullwidth Carousel
pl: Portfolio z karuzelą pełnej szerokości

en: Portfolio Fullwidth Grid
pl: Portfolio z siatką pełnej szerokości

en: Project Extended
pl: Rozszerzony projekt

en: Project Extended 2
pl: Rozszerzony projekt 2

en: Blog Masonry
pl: Blog ściana

en: Blog Standard
pl: Blog standardowy

en: Shop Basic
pl: Sklep podstawowy

en: Shop Extended
pl: Sklep rozszerzony

en: Splash Page
pl: Strona powitalna

en: Maintenance Mode
pl: Tryb konserwacji

en: Coming Soon
pl: Już wkrótce

en: Landing Page
pl: Strona lądowania

en: About Me
pl: O mnie

en: About Us
pl: O nas

en: Contact Us
pl: Kontakt

en: Our Team
pl: Zespół

en: Creative Agency
pl: Agencja kreatywna

en: Sales Page
pl: Strona sprzedaży

en: Case Study
pl: Studium przypadku

en: Product Features
pl: Cechy produktu

en: Image
pl: Obraz

en: Left To Right
pl: Od lewej do prawej

en: Right To Left
pl: Od prawej do lewej

en: Top To Bottom
pl: Od góry do dołu

en: Bottom To Top
pl: Od dołu do góry

en: Fade In
pl: Efekt fade-in

en: No Animation
pl: Brak animacji

en: Image URL
pl: Adres URL obrazu

en: Choose an Image
pl: Wybierz obraz

en: Set As Image
pl: Ustaw jako obraz

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
pl: Prześlij wybrany obraz lub wpisz adres URL obrazu, który ma zostać wyświetlony.

en: Image Alternative Text
pl: Alternatywny tekst obrazu

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
pl: Definiuje alternatywny tekst obrazu. Można tu umieścić krótki opis obrazu.

en: Image Title Text
pl: Tytuł obrazu

en: This defines the HTML Title text.
pl: Definiuje tytuł obrazu w języku HTML.

en: Open in Lightbox
pl: Otwórz w oknie typu lightbox

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
pl: Tutaj można wybrać, czy obraz będzie się wyświetlał w lightboksie. Uwaga: Wybranie opcji Otwórz w lightboksie spowoduje, że opcje URL poniżej zostaną zignorowane.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
pl: Jeśli obraz ma pełnić funkcję linku, należy tutaj wprowadzić adres URL. Jeśli pole pozostanie puste, link nie zostanie utworzony.

en: Url Opens
pl: Otwórz URL

en: In The Same Window
pl: W tym samym oknie

en: In The New Tab
pl: W nowej karcie

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
pl: Tutaj można wybrać, czy link otwiera się w tym samym oknie, czy w nowej karcie.

en: Image Overlay
pl: Nakładka obrazu

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
pl: Jeśli nakładki koloru i ikon zostaną włączone, pojawia się, kiedy odwiedzający najedzie na obraz

en: Overlay Icon Color
pl: Kolor nakładek ikon

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybrany kolor dla nakładek ikon

en: Hover Overlay Color
pl: Kolor nakładki po najechaniu myszką

en: Here you can define a custom color for the overlay
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybrany kolor nakładki

en: Hover Icon Picker
pl: Program do wyboru ikony po najechaniu myszką

en: Here you can define a custom icon for the overlay
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybraną ikonę dla nakładek

en: Animation
pl: Animacja

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
pl: Kontroluje kierunek animacji.

en: Remove Space Below The Image
pl: Usuń wolną przestrzeń pod obrazem

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
pl: Tutaj można wybrać, czy pod obrazem będzie znajdować się wolna przestrzeń.

en: Image Alignment
pl: Wyrównanie obrazu

en: Here you can choose the image alignment.
pl: Tutaj możesz wybrać wyrównanie obrazu.

en: Image Max Width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Force Fullwidth
pl: Wymuś pełną szerokość

en: Always Center Image On Mobile
pl: Obraz zawsze wyśrodkowany na urządzeniach przenośnych

en: Disable on
pl: Włącz na

en: Phone
pl: Telefon

en: This will disable the module on selected devices
pl: Ta opcja wyłączy moduł na wybranych urządzeniach

en: Admin Label
pl: Etykietka robocza

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
pl: Zmienia etykietkę modułu w kreatorze, aby ułatwić identyfikację.

en: Gallery
pl: Galeria

en: Caption
pl: Nagłówek

en: Title
pl: Tytuł

en: Gallery Item
pl: Element galerii

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Overlay Icon
pl: Ikona nakładki

en: Gallery Item Title
pl: Tytuł elementu galerii

en: Gallery Item Caption
pl: Podpis pozycji w galerii

en: Gallery Pagination
pl: Stronicowanie galerii

en: Pagination Active Page
pl: Strona z aktywnym stronicowaniem

en: Gallery Images
pl: Obrazy z galerii

en: Grid
pl: Siatka

en: Toggle between the various blog layout types.
pl: Zmień layout bloga.

en: Images Number
pl: Liczba obrazów

en: Define the number of images that should be displayed per page.
pl: Zdefiniuj liczbę obrazów do wyświetlenia na stronie.

en: Show Title and Caption
pl: Pokaż tytuł i podpis

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
pl: Tutaj można wybrać, czy tytuł i podpis obrazu (jeśli zostały wprowadzone) będą wyświetlane.

en: Show Pagination
pl: Pokaż paginację

en: Enable or disable pagination for this feed.
pl: Włącz lub wyłącz paginację dla tego kanału.

en: Dark
pl: Ciemne

en: Light
pl: Jasne

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Automatic Animation
pl: Automatyczne wyświetlanie

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
pl: Jeśli slider ma automatycznie wyświetlać slajdy bez konieczności używania przycisków, należy włączyć tę opcję, a następnie dostosować prędkość wyświetlania.

en: Automatic Animation Speed (in ms)
pl: Prędkość automatycznego wyświetlania (w milisekundach)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
pl: Tutaj można określić, jak szybko następuje zmiana jednego slajdu w drugi, jeśli opcja Automatyczne wyświetlanie została włączona powyżej. Im wyższa liczba, tym dłuższa przerwa pomiędzy wyświetlanymi slajdami.

en: Zoom Icon Color
pl: Kolor ikony zoomu

en: Video
pl: Klip wideo

en: Video Icon
pl: Ikona wideo

en: Video MP4/URL
pl: Adres URL klipu wideo w formacie .MP4.

en: Upload a video
pl: Prześlij klip wideo

en: Choose a Video MP4 File
pl: Wybierz klip wideo w formacie .MP4

en: Set As Video
pl: Ustaw jako wideo

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
pl: Prześlij wybrany klip wideo w formacie .MP4 lub wpisz adres URL klipu wideo, który ma zostać wyświetlony.

en: Video Webm
pl: Klip wideo w formacie .WEBM

en: Choose a Video WEBM File
pl: Wybierz klip wideo w formacie .WEBM

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
pl: Prześlij wersję klipu wideo w formacie .WEBM tutaj. Aby klip wideo mógł być odtwarzany w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM.

en: Image Overlay URL
pl: Adres URL obrazu nakładki

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
pl: Prześlij wybrany obraz lub wpisz adres URL obrazu, który ma zostać wyświetlony jako nakładka klipu wideo. Możesz także wygenerować stop-klatkę ze swojego klipu wideo.

en: Play Icon Color
pl: Kolor ikony odtwarzania

en: Video Slider
pl: Slider wideo

en: Play Button
pl: Przycisk odtwarzania

en: Thumbnail Item
pl: Element miniatury

en: Slider Arrows
pl: Strzałki suwaka

en: Display Image Overlays on Main Video
pl: Wyświetlaj obrazy nakładki na głównym klipie wideo

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show
pl: Pokaż

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by valentis.
pl: Ta opcja spowoduje zakrycie interfejsu odtwarzacza głównego klipu wideo. Obraz może być przesłany poprzez ustawienia klipu wideo lub automatycznie wygenerowany przez valentis.

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Show Arrows
pl: Pokaż strzałki

en: Hide Arrows
pl: Ukryj strzałki

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
pl: Te opcje pozwalają włączyć i wyłączyć strzałki nawigacyjne.

en: Slider Controls
pl: Przyciski slidera

en: Use Thumbnail Track
pl: Zastosuj nawigację z użyciem miniatur

en: Use Dot Navigation
pl: Zastosuj nawigację z użyciem kropek

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
pl: Ta opcja pozwala wybrać nawigację z użyciem miniatur znajdujących się pod sliderem lub nawigację z użyciem kropek u dołu slidera.

en: Slider Controls Color
pl: Kolory przycisków nawigacji

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
pl: Ta opcja umożliwia wybór jasnych lub ciemnych przycisków slidera. Przyciski slidera mogą mieć formę strzałek znajdujących się na miniaturach lub okrągłych przycisków w nawigacji z użyciem kropek.

en: Thumbnail Overlay Color
pl: Kolor nakładki miniatury

en: New Video
pl: Nowy klip wideo

en: Video Settings
pl: Ustawienia wideo

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
pl: Zmienia etykietkę klipu wideo w kreatorze, aby ułatwić identyfikację.

en: Slider Arrows Color
pl: Kolor strzałek slidera

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
pl: Ta opcja umożliwia wybór jasnych lub ciemnych strzałek slidera.

en: Header
pl: Nagłówek

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Text Orientation
pl: Orientacja tekstu

en: This controls the how your text is aligned within the module.
pl: Kontroluje wyrównanie tekstu w obrębie modułu.

en: Here you can create the content that will be used within the module.
pl: Tutaj można wprowadzić tekst do wyświetlania w obrębie modułu.

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Blurb
pl: Notka

en: Body
pl: Korpus

en: Blurb Image
pl: Obraz dla streszczenia

en: Blurb Title
pl: Tytuł streszczenia

en: Blurb Content
pl: Treść streszczenia

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
pl: Pogrubiony tytuł notki pojawi się pod obrazem notki.

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
pl: Jeśli notka ma pełnić funkcję linku, należy tutaj wprowadzić adres URL.

en: Use Icon
pl: Zastosuj ikonę

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
pl: Tutaj można wybrać, czy ikona notki będzie wyświetlana.

en: Icon
pl: Ikona

en: Choose an icon to display with your blurb.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlania z notką.

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Here you can define a custom color for your icon.
pl: Tutaj można wybrać kolor ikony.

en: Circle Icon
pl: Ikona w okręgu

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
pl: Tutaj można wybrać, czy ikona będzie wyświetlana w okręgu.

en: Circle Color
pl: Kolor okręgu

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
pl: Tutaj można wybrać kolor okręgu ikony.

en: Show Circle Border
pl: Pokaż obramowanie okręgu

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
pl: Tutaj można wybrać, czy będzie wyświetlane obramowanie okręgu ikony.

en: Circle Border Color
pl: Kolor obramowania okręgu

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
pl: Tutaj można wybrać kolor obramowania okręgu ikony.

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
pl: Prześlij obraz do wyświetlania u góry notki.

en: Image Alt Text
pl: Alternatywny tekst obrazu

en: Define the HTML ALT text for your image here.
pl: Tutaj wprowadź alternatywny tekst obrazu.

en: Image/Icon Placement
pl: Położenie obrazu/ikony

en: Here you can choose where to place the icon.
pl: Tutaj można wybrać położenie ikony.

en: Image/Icon Animation
pl: Animacja obrazu/ikony

en: This will control how your blurb text is aligned.
pl: Kontroluje wyrównanie tekstu notki.

en: Input the main text content for your module here.
pl: Wprowadź tekst główny modułu tutaj.

en: Use Icon Font Size
pl: Użyj rozmiaru czcionki ikony

en: Icon Font Size
pl: Rozmiar czcionki ikony

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tab
pl: Zakładka

en: Tabs Controls
pl: Kontrolki zakładek

en: Active Tab
pl: Aktywna zakładka

en: Tabs Content
pl: Zawartość kart

en: Active Tab Background Color
pl: Kolor tła aktywnej zakładki

en: Inactive Tab Background Color
pl: Kolor tła nieaktywnej zakładki

en: New Tab
pl: Nowa zakładka

en: Tab Settings
pl: Ustawienia zakładki

en: The title will be used within the tab button for this tab.
pl: Tytuł zostanie umieszczony na przycisku zakładki.

en: Slide
pl: Slajd

en: Button
pl: Przycisk

en: Slide Description
pl: Opis slajdu

en: Slide Title
pl: Tytuł slajdu

en: Slide Button
pl: Przycisk slajdu

en: Slide Controllers
pl: Kontrolery slajdu

en: Slide Active Controller
pl: Kontroler aktywnego slajdu

en: Slide Image
pl: Obraz slajdu

en: Slide Arrows
pl: Przesuwaj strzałki

en: Show Controls
pl: Pokaż przełączniki

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
pl: Ta opcja włącza i wyłącza okrągłe przyciski u dołu slidera.

en: Continue Automatic Slide on Hover
pl: Kontynuować Automatyczne slajd po najechaniu kursorem

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
pl: Obracając pozwoli to na automatyczne przesuwne nadal po najechaniu myszką.

en: Use Parallax effect
pl: Użyj efektu paralaksy

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje, że obrazy tła pozostają w miejscu podczas przewijania.

en: Parallax method
pl: Typ paralaksy

en: Define the method, used for the parallax effect.
pl: Zdefiniuj typ paralaksy używanej do stworzenia efektu.

en: Remove Inner Shadow
pl: Usuń cień wewnętrzny

en: Background Image Position
pl: Obraz Tła Pozycji

en: Top Left
pl: U Góry Po Lewej

en: Top Center
pl: U Góry Na Środku

en: Top Right
pl: Po Prawej Stronie U Góry

en: Center Right
pl: Centrum Prawa

en: Center Left
pl: Po Lewej Stronie W Centrum

en: Bottom Left
pl: Na Dole Po Lewej Stronie

en: Bottom Center
pl: Na Dole

en: Bottom Right
pl: Po Prawej Stronie Na Dole

en: Background Image Size
pl: Obraz Tła Rozmiar

en: Fit
pl: Pasują

en: Actual Size
pl: Powierzchnia

en: Top Padding
pl: Górne wypełnienie

en: Bottom Padding
pl: Dolne wypełnienie

en: Hide Content On Mobile
pl: Ukryj zawartość na urządzeniach przenośnych

en: Hide CTA On Mobile
pl: Ukryj CTA na urządzeniach przenośnych

en: Show Image / Video On Mobile
pl: Wyświetl obraz / wideo na urządzeniach przenośnych

en: New Slide
pl: Nowy slajd

en: Slide Settings
pl: Ustawienia slajdu

en: Slide Description Container
pl: Przesuń kontener z opisem

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Define the title text for your slide.
pl: Wprowadź tekst nagłówka slajdu.

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Define the text for the slide button
pl: Wprowadź tekst przycisku slajdu.

en: Button URL
pl: Adres URL przycisku

en: Input a destination URL for the slide button.
pl: Wprowadź docelowy adres URL przycisku slajdu.

en: Cover
pl: Okładka

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
pl: Użyj próbnika kolorów, aby wybrać kolor tła dla tego modułu.

en: Choose a Slide Image
pl: Wybierz obraz slajdu

en: Set As Slide Image
pl: Ustaw jako obraz slajdu

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
pl: Po ustawieniu obraz slajdu pojawi się po lewej stronie tekstu. Prześlij obraz lub pomiń, aby wyświetlić slajd z samym tekstem.

en: Use Background Overlay
pl: Użyj nakładki na tło

en: yes
pl: tak

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nakładka z wybranego koloru zostanie dodana nad obrazem tła i pod zawartością slidera.

en: Background Overlay Color
pl: Kolor nakładki tła

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
pl: Użyj narzędzia do wybierania koloru, aby zdecydować, jaki kolor nałożyć na tło.

en: Use Text Overlay
pl: Użyj nakładki tekstowej

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, kolor tła zostanie dodany pod tekstem slidera, aby tekst ten był lepiej widoczny na obrazach w tle.

en: Text Overlay Color
pl: Kolor nakładki tekstowej

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
pl: Użyj narzędzia do wybierania koloru, aby zdecydować, jaki kolor ma mieć nałożony tekst.

en: Slide Image Vertical Alignment
pl: Wyrównanie pionowe obrazu slajdu

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
pl: Ta opcja umożliwia wyrównanie pionowe obrazu slajdu. Obraz może być wyrównany do środka lub do dołu slajdu.

en: Slide Video
pl: Klip wideo slajdu

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
pl: Po ustawieniu klip wideo slajdu pojawi się po lewej stronie tekstu. Wprowadź adres URL serwisów Youtube albo Vimeo lub pomiń, aby wyświetlić slajd z samym tekstem.

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
pl: Po zdefiniowaniu obrazu slajdu, wprowadź tutaj tekst alternatywny obrazu.

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło slajdu jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło slajdu jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Background Video MP4
pl: Klip wideo tła w formacie .MP4

en: Choose a Background Video MP4 File
pl: Wybierz klip wideo tła w formacie .MP4

en: Set As Background Video
pl: Ustaw jako klip wideo tła

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
pl: Aby klip wideo mógł być odtwarzany w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM. Prześlij wersję w formacie .MP4 tutaj. Ważna uwaga: Klipy wideo tła nie są odtwarzane na urządzeniach przenośnych. W takich przypadkach są one zastępowane obrazem tła. Z tego względu, aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy zdefiniować zarówno obraz tła, jak i klip wideo tła.

en: Background Video Webm
pl: Klip wideo tła w formacie .WEBM

en: Choose a Background Video WEBM File
pl: Wybierz klip wideo tła w formacie .WEBM

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM. Prześlij wersję w formacie .WEBM tutaj. Ważna uwaga: Klipy wideo tła nie są odtwarzane na urządzeniach przenośnych. W takich przypadkach są one zastępowane obrazem tła. Z tego względu, aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy zdefiniować zarówno obraz tła, jak i klip wideo tła.

en: Background Video Width
pl: Szerokość klipu wideo tła

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w odpowiednim rozmiarze, należy wprowadzić jego dokładną szerokość (w pikselach) tutaj.

en: Background Video Height
pl: Wysokość klipu wideo tła

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w odpowiednim rozmiarze, należy wprowadzić jego dokładną wysokość (w pikselach) tutaj.

en: Pause Video
pl: Pauzuj klip wideo

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
pl: Zezwól na pauzowanie klipu wideo przez inne odtwarzacze przy ich uruchomieniu.

en: Input your main slide text content here.
pl: Tutaj wprowadź tekst główny slajdu.

en: Arrows Custom Color
pl: Niestandardowy kolor strzałek

en: Dot Nav Custom Color
pl: Niestandardowy kolor nawigacji punktowej

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
pl: Spowoduje to zmianę barwny slajd w kreatorze dla łatwej identyfikacji.

en: Text Overlay Border Radius
pl: Promień obszaru nałożenia tekstu

en: Post Slider
pl: Slider z postami

en: Meta
pl: Metadane

en: Posts Number
pl: Liczba postów

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
pl: Wybierz, ile postów ma zostać wyświetlonych na sliderze.

en: Include Categories
pl: Włącz kategorie

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
pl: Wybierz, jakie kategorie mają się pojawić na sliderze.

en: Order By
pl: Sortuj według

en: Date: new to old
pl: Data: od nowego do starego

en: Date: old to new
pl: Data: od starego do nowego

en: Title: a-z
pl: Tytuł: a-z

en: Title: z-a
pl: Tytuł: z-a

en: Random
pl: Losowo

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
pl: Tutaj możesz ustawić kolejność, w jakiej będą pojawiać się posty.

en: Show Read More Button
pl: Pokaż przycisk Przeczytaj mnie

en: This setting will turn on and off the read more button.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć przycisk Przeczytaj mnie.

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
pl: Zdefiniuj tekst, który zostanie wyświetlony na przycisku \"Read More\". Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślne  (Czytaj więcej)

en: Content Display
pl: Wyświetlanie treści

en: Show Excerpt
pl: Pokaż fragment

en: Show Content
pl: Pokaż cały post

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
pl: „Pokaż całą zawartość” nie sprawi, że posty na sliderze zostaną obcięte. „Pokaż fragment” sprawi, że zostanie wyświetlony jedynie fragment tekstu.

en: Use Post Excerpt if Defined
pl: Użyj fragmentu posta, jeśli został zdefiniowany

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz zignorować ręcznie wybrane fragmenty i zawsze generować je automatycznie

en: Automatic Excerpt Length
pl: Automatyczna długość fragmentu

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
pl: Wybierz długość automatycznie generowanych fragmentów. Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślą długość (270)

en: Show Post Meta
pl: Pokaż meta postu

en: This setting will turn on and off the meta section.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć meta postu.

en: Choose a Background
pl: Wybierz tło

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to use as the background for the slider.
pl: Załaduj wybrany obraz lub wpisz URL obrazu, który ma zostać użyty jako tło slidera.

en: Show Featured Image
pl: Pokaż obraz główny

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć polecany obraz w sliderze.

en: Image Placement
pl: Umiejscowienie obrazu

en: Background
pl: Tło

en: Select how you would like to display the featured image in slides
pl: Wybierz, jak polecany obraz ma być wyświetlany w sliderze.

en: Show Image On Mobile
pl: Pokaż obraz na urządzeniu mobilnym

en: by %s
pl: utworzone przez %s

en: Testimonial
pl: Opinia

en: Testimonial Portrait
pl: Portret osoby polecającej

en: Testimonial Description
pl: Opis referencji

en: Testimonial Author
pl: Autor referencji

en: Testimonial Meta
pl: Metadane referencji

en: Author Name
pl: Nazwisko autora

en: Input the name of the testimonial author.
pl: Wprowadź nazwisko autora opinii.

en: Job Title
pl: Stanowisko pracy

en: Input the job title.
pl: Wprowadź nazwę stanowiska pracy

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Input the name of the company.
pl: Wprowadź nazwę firmy

en: Author/Company URL
pl: Adres URL autora/firmy

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
pl: Wprowadź adres strony internetowej autora lub pozostaw to pole puste.

en: URLs Open
pl: Otwórz adres URL

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
pl: Wybierz, czy link ma otwierać się w nowym oknie.

en: Portrait Image URL
pl: Adres URL zdjęcia profilowego

en: Quote Icon
pl: Ikona cytatu

en: Visible
pl: Widoczna

en: Hidden
pl: Ukryta

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
pl: Wybierz, czy ikona cytatu ma być widoczna.

en: Use Background Color
pl: Zastosuj kolor tła

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
pl: Tutaj można wybrać, czy zastosować opcję koloru tła.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
pl: Tutaj można zdefiniować własny kolor tła baneru z wezwaniem do działania.

en: This will adjust the alignment of the module text.
pl: Powoduje wyrównanie tekstu w obrębie modułu.

en: Quote Icon Color
pl: Kolor ikony cytatu

en: Portrait Border Radius
pl: Promień obramowania portretu

en: Portrait Width
pl: Szerokość portretu

en: Portrait Height
pl: Wysokość portretu

en: Pricing Tables
pl: Tablice cennika

en: Pricing Table
pl: Cennik

en: Pricing Heading
pl: Podtytuł cennika

en: Pricing Title
pl: Tytuł cennika

en: Pricing Subtitle
pl: Podpis z ceną

en: Pricing Top
pl: Górna część cennika

en: Price
pl: Cena

en: Currency
pl: Waluta

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Pricing Content
pl: Zawartość cennika

en: Pricing Item
pl: Obiekt cenowy

en: Excluded Item
pl: Pominięty obiekt

en: Pricing Button
pl: Przycisk cennika

en: Featured Table
pl: Tablica wyróżniona

en: Subheader
pl: Podtytuł

en: Currency &amp; Frequency
pl: Wymiana &amp; Częstotliwość

en: Featured Table Background Color
pl: Kolor tła tablicy wyróżnionej

en: Table Header Background Color
pl: Kolor tła nagłówka tablicy

en: Featured Table Header Background Color
pl: Kolor tła nagłówka tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Header Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Subheader Text Color
pl: Kolor tekstu podtytułu tablicy wyróżnionej

en: Featured Table Price Color
pl: Kolor wyróżnionej tablicy cennika

en: Featured Table Body Text Color
pl: Kolor tekstu w korpusie tablicy wyróżnionej

en: Show Bullet
pl: Wyświetl punkty

en: Bullet Color
pl: Kolor punktów

en: Featured Table Bullet Color
pl: Kolor punktów w tablicy wyróżnionej

en: Remove Featured Table Drop Shadow
pl: Usuń efekt cienia w tablicy wyróżnionej

en: Center List Items
pl: Wyśrodkuj elementy listy

en: New Pricing Table
pl: Nowy cennik

en: Pricing Table Settings
pl: Ustawienia cennika

en: Make This Table Featured
pl: Promuj ten cennik

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
pl: Opcja promowania cennika powoduje jego wyróżnienie.

en: Define a title for the pricing table.
pl: Wybierz tytuł dla cennika.

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Define a sub title for the table if desired.
pl: Wybierz podtytuł dla cennika.

en: Input your desired currency symbol here.
pl: Wprowadź symbol wybranej waluty tutaj.

en: Per
pl: Na

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
pl: Jeśli cennik opiera się na subskrypcji, wprowadź tutaj cykl płatności.

en: Input the value of the product here.
pl: Tutaj wprowadź wartość produktu.

en: Input the destination URL for the signup button.
pl: Wprowadź docelowy adres URL przycisku rejestracji.

en: Adjust the text used from the signup button.
pl: Dostosuj tekst przycisku rejestracji.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
pl: Wprowadź listę cech dotyczących/niedotyczących produktu. Wprowadzaj poszczególne cechy do osobnych wierszy, poprzedzając je znakiem + lub -.

en: Included option
pl: Opcja zawarta w pakiecie

en: Excluded option
pl: Opcja niezawarta w pakiecie

en: Excluded Item Color
pl: Kolor wykluczonego elementu

en: Call To Action
pl: Wezwanie do działania

en: Promo Description
pl: Opis

en: Promo Button
pl: Przycisk

en: Promo Title
pl: Tytuł promocji

en: Input your value to action title here.
pl: Tutaj wprowadź tytuł baneru z wezwaniem do działania.

en: Input the destination URL for your CTA button.
pl: Wprowadź docelowy adres URL przycisku wezwania do działania.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
pl: Wprowadź tekst do wyświetlania na przycisku lub pozostaw to pole puste, jeśli nie chcesz, żeby przycisk był wyświetlany.

en: Input the destination URL for your button.
pl: Wprowadź URL docelowy dla przycisku.

en: Input your desired button text.
pl: Wprowadź wybrany tekst przycisku.

en: Button alignment
pl: Wyrównanie przycisku

en: Here you can define the alignemnt of Button
pl: W tym miejscu można zdefiniować parametry wyrównania przycisku

en: Audio Cover Art
pl: Obraz audio

en: Audio Content
pl: Zawartość audio

en: Audio Title
pl: Tytuł nagrania

en: Audio Meta
pl: Metadane audio

en: Player Buttons
pl: Przyciski odtwarzacza

en: Player Timer
pl: Czasomierz odtwarzacza

en: Player Sliders
pl: Suwaki odtwarzacza

en: Player Sliders Current
pl: Bieg suwaków odtwarzacza

en: Upload an audio file
pl: Prześlij plik audio

en: Choose an Audio file
pl: Wybierz plik audio

en: Set As Audio for the module
pl: Ustaw jako audio dla tego modułu

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
pl: Zdefiniuj plik audio do zastosowania w tym module. Aby usunąć plik audio z modułu, wystarczy usunąć adres URL z pola ustawień.

en: Define a title.
pl: Zdefiniuj tytuł.

en: Artist Name
pl: Nazwisko artysty

en: Define an artist name.
pl: Zdefiniuj nazwisko artysty.

en: Album name
pl: Nazwa albumu

en: Define an album name.
pl: Zdefiniuj nazwę albumu.

en: Cover Art Image URL
pl: Adres URL okładki

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
pl: Określ kolor tła dla swojego modułu lub pozostaw to pole puste, aby użyć koloru domyślnego.

en: Email Optin
pl: Napisz Оптин

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Newsletter Description
pl: Opis biuletynu

en: Newsletter Form
pl: Formularz biuletynu

en: Newsletter Fields
pl: Pole newslettera

en: Newsletter Button
pl: Przycisk biuletynu

en: Select the list
pl: Wybierz listę

en: Service Provider
pl: Dostawca

en: Here you can choose a service provider.
pl: Tutaj można wybrać dostawcę.

en: Feed Title
pl: Tytuł kanału

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
pl: Wprowadź <a href="%1$s" target="_blank">nazwę kanału</a>.

en: MailChimp lists
pl: Listy serwisu MailChimp

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in %1$s and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in %1$s.%2$s
pl: Tutaj możesz wybrać listę MailChimp, do której dodasz swoich klientów. Jeśli nie widzisz żadnej listy, upewnij się, że klucz API MailChimp jest ustawiony na %1$s i masz co najmniej jedną listę na koncie MailChimp. Jeśli dodałeś nową listę, ale nie pojawiła się ona tutaj, włącz opcję „Ponownie wygeneruj listę MailChimp” w %1$s.%2$s

en: valentis Plugin Options
pl: Opcje pluginu valentis

en: Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
pl: Nie zapomnij, by wyłączyć, kiedy lista zostanie ponownie wygenerowana.

en: Aweber lists
pl: Listy serwisu Aweber

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in %1$s and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in %1$s.%2$s
pl: Tutaj możesz wybrać listę Aweber, do której dodasz swoich klientów. Jeśli nie widzisz żadnej listy, upewnij się, że klucz Aweber jest poprawnie ustawiony na %1$s i masz co najmniej jedną listę na koncie Aweber. Jeśli dodałeś nową listę, ale nie pojawiła się ona tutaj, włącz opcję „Ponownie wygeneruj listę Aweber” w %1$s.%2$s

en: Choose a title of your signup box.
pl: Wybierz tytuł dla pola rejestracji.

en: Here you can change the text used for the signup button.
pl: Tutaj można zmienić tekst do wyświetlania na przycisku rejestracji.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
pl: Tutaj można dostosować wyrównanie tekstu.

en: Form Field Background Color
pl: Kolor tła w polu formularza

en: Form Field Text Color
pl: Kolor tekstu w polu formularza

en: Focus Background Color
pl: Kolor tła aktywnego elementu

en: Focus Text Color
pl: Kolor tekstu aktywnego elementu

en: Use Focus Border Color
pl: Użyj koloru obramowania aktywnego elementu

en: Focus Border Color
pl: Kolor obramowania aktywnego elementu

en: Login Description
pl: Opis logowania

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Login Fields
pl: Pola logowania

en: Login Button
pl: Przycisk logowania

en: Choose a title of your login box.
pl: Wybierz tytuł dla pola logowania.

en: Redirect To The Current Page
pl: Przekieruj do bieżącej strony

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
pl: Tutaj można wybrać, czy użytkownik będzie przekierowany do bieżącej strony.

en: Logged in as %1$s
pl: Zalogowany jako %1$s

en: Portfolio Image
pl: Obraz w portfolio

en: Portfolio Title
pl: Tytuł portfolio

en: Portfolio Post Meta
pl: Metadane posta w portfolio

en: Choose your desired portfolio layout style.
pl: Wybierz styl layoutu portfolio.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
pl: Określ liczbę projektów do wyświetlania na stronie.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
pl: Wybierz kategorie, które będą wyświetlane na stronie bloga.

en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

en: Turn project titles on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie tytułu projektu.

en: Show Categories
pl: Pokaż kategorie

en: Turn the category links on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie linków kategorii.

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze wpisy

en: Next Entries &raquo;
pl: Kolejne wpisy &raquo;

en: Filterable Portfolio
pl: Filtrowane portfolio

en: Filter
pl: Filtr

en: Portfolio Filters
pl: Filtry dla portfolio

en: Active Portfolio Filter
pl: Aktywny filtr dla portfolio

en: Portfolio Pagination
pl: Stronicowanie portfolio

en: Bar Counters
pl: Liczniki w formie paska

en: Bar Counter
pl: Licznik na pasku

en: Percent
pl: Procent

en: Counter Title
pl: Tytuł licznika

en: Counter Container
pl: Kontener licznika

en: Counter Amount
pl: Liczba na liczniku

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
pl: Powoduje dostosowanie koloru pustej przestrzeni paska (domyślnie szary).

en: Bar Background Color
pl: Kolor tła paska

en: This will change the fill color for the bar.
pl: Powoduje zmianę koloru wypełnienia paska.

en: Use Percentages
pl: Użyj procentów

en: Bar Top Padding
pl: Wypełnienie górnej części paska

en: Bar Bottom Padding
pl: Wypełnienie dolnej części paska

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: New Bar Counter
pl: Nowy pasek licznika

en: Bar Counter Settings
pl: Ustawienia paska licznika

en: Input a title for your bar.
pl: Wprowadź tytuł paska.

en: Define a percentage for this bar.
pl: Zdefiniuj procent dla tego paska.

en: Label Color
pl: Kolor etykiety

en: Percentage Color
pl: Kolor procentów

en: Circle Counter
pl: Licznik w formie koła

en: Number
pl: Liczba

en: Percent Container
pl: Kontener procentów

en: Circle Counter Title
pl: Tytuł licznika kołowego

en: Percent Text
pl: Tekst procentów

en: Input a title for the circle counter.
pl: Wprowadź tytuł licznika.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
pl: Wprowadź liczbę do wyświetlania w kole. (Nie dołączaj znaku procentu, skorzystaj z opcji poniżej). <strong>Note: Uwaga: Można wprowadzać tylko liczby naturalne od 0 do 100</strong>

en: Percent Sign
pl: Znak procentu

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
pl: Tutaj można wybrać, czy znak procentu będzie wyświetlany przy liczbie wprowadzonej powyżej.

en: Circle Color Opacity
pl: Nieprzezroczystość koloru koła

en: Number Counter
pl: Licznik w formie liczby

en: Number Counter Title
pl: Tytuł licznika liczbowego

en: Input a title for the counter.
pl: Wprowadź tytuł licznika.

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
pl: Zdefiniuj liczbę licznika. (Nie dołączaj znaku procentu, skorzystaj z opcji poniżej).

en: Counter Text Color
pl: Kolor tekstu licznika

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy wyświetlany tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Accordion
pl: Harmonijka

en: Toggle
pl: Zakładka rozwijana

en: Open Toggle
pl: Otwarty przełącznik

en: Toggle Title
pl: Tytuł przełącznika

en: Toggle Icon
pl: Ikona przełącznika

en: Toggle Content
pl: Zawartość przełącznika

en: Open Toggle Background Color
pl: Kolor tła otwartego przełącznika

en: Open Toggle Text Color
pl: Kolor tekstu w otwartym przełączniku

en: Closed Toggle Background Color
pl: Kolor tła zamkniętego przełącznika

en: Closed Toggle Text Color
pl: Kolor tekstu w zamkniętym przełączniku

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
pl: Tytuł zakładki rozwijanej wyświetla się nad zawartością i gdy zawartość jest zwinięta.

en: State
pl: Status

en: Close
pl: Zwiń

en: Open
pl: Rozwiń

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
pl: Wybierz, czy zawartość zakładki rozwijanej w stanie początkowym jest zwinięta, czy rozwinięta.

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Field
pl: Pole

en: Form Field
pl: Pole formularza

en: Contact Title
pl: Tytuł formularza kontaktowego

en: Contact Button
pl: Przycisk kontaktu

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Message Field
pl: Pole wiadomości

en: Captcha Field
pl: Pole captcha

en: Captcha Text
pl: Tekst captcha

en: Display Captcha
pl: Wyświetl Captcha

en: Turn the captcha on or off using this option.
pl: Włącz lub wyłącz funkcję Captcha, korzystając z tej opcji.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
pl: Wprowadź adres e-mail, na który będą wysyłane wiadomości. <br /><br /> Uwaga: dostarczanie wiadomości i ochrona przed spamem to złożone procesy. Rekomendujemy korzystanie z usług takich, jak <a href="%1$s">Mandrill</a> czy <a href="%2$s">SendGrid</a>, lub innych serwisów o podobnym charakterze, które gwarantują dostarczenie wiadomości przesyłanych za pośrednictwem tego formularza

en: Define a title for your contact form.
pl: Zdefiniuj tytuł formularza kontaktowego.

en: Message Pattern
pl: Wzór wiadomości

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
pl: Tutaj możesz zdefiniować dowolny wzór dla wiadomości e-mail. Pola powinny zostać załączone w następującym formacie: <strong>%%field_id%%</strong>. Na przykład jeśli chcesz załączyć pole z id = <strong>phone</strong> i pole z id = <strong>message</strong>,należy użyć następującego wzoru: <strong>Moja wiadomość to %%message%%, a numer telefonu to %%phone%%</strong>. Pozostaw niewypełnione, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Enable Redirect URL
pl: Włącz przekierowanie URL

en: Redirect users after successful form submission.
pl: Przekieruj użytkowników po udanym wysłaniu formularza.

en: Redirect URL
pl: Przekieruj URL

en: Type the Redirect URL
pl: Wpisz przekierowujący adres URL

en: Success Message
pl: Wiadomość o zakończeniu sukcesem

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
pl: Wpisz wiadomość, która ma się wyświetlić po wysłaniu zakończonym sukcesem. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Form Background Color
pl: Kolor tła formularza

en: Input Border Radius
pl: Promień obramowania danych wejściowych

en: Make sure you entered the captcha.
pl: Upewnij się, że wpisałeś/-aś captcha.

en: Make sure you fill in all required fields.
pl: Upewnij się, że wszystkie wymagane pola zostały uzupełnione.

en: Invalid Email.
pl: Nieprawidłowy adres mejlowy.

en: Please refresh the page and try again.
pl: Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: New Message From %1$s%2$s
pl: Nowa wiadomość od %1$s%2$s

en: New Field
pl: Nowe pole

en: Field Settings
pl: Ustawienia pola

en: Field ID
pl: Pole ID

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
pl: Zdefiniuj unikatowe ID tego pola. Dozwolone są tylko znaki obecne w języku angielskim bez specjalnych znaków i spacji.

en: Input Field
pl: Pole wprowadzania

en: Email Field
pl: Pole e-mail

en: Textarea
pl: Obszar tekstu

en: Choose the type of field
pl: Wybierz rodzaj pola

en: Required Field
pl: Wymagane pole

en: Define whether the field should be required or optional
pl: Zdefiniuj, czy to pole ma być wymagane czy opcjonalne

en: Make Fullwidth
pl: Ustaw na pełną szerokość

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, pole zajmie 100% szerokości obszaru zawartości. W innym wypadku pole zajmie 50%.

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
pl: Wybierz, po której stronie będzie wyświetlany panel boczny. Ta opcja kontroluje orientację tekstu i pozycję krawędzi.

en: Widget Area
pl: Pole widżetu

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
pl: Wybierz obszar, gdzie będzie wyświetlany widżet. Nowe pola widżetów można utworzyć, korzystając z zakładki Wygląd > Widżety.

en: Remove Border Separator
pl: Usuń separator w postaci obramowania

en: Divider
pl: Separator

en: Don't Show Divider
pl: Nie pokazuj separatora

en: Show Divider
pl: Pokaż separator

en: Color
pl: Kolor

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
pl: Pozwala ustawić kolor 1-pikselowej inii separatora.

en: Visibility
pl: Widoczność

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
pl: Opcja ta umożliwia wstawienie 1-pikselowej linii separatora, ale nie ma wpływu na wysokość separatora.

en: Height
pl: Wysokość

en: Define how much space should be added below the divider.
pl: Zdefiniuj, ile miejsca należy dodać poniżej przekładki.

en: Divider Style
pl: Styl przekładki

en: Divider Position
pl: Pozycja przekładki

en: Vertically Centered
pl: Pionowo wyśrodkowana

en: Divider Weight
pl: Wysokość przekładki

en: Hide On Mobile
pl: Ukryj na urządzeniach przenośnych

en: Person
pl: Osoba

en: Member Image
pl: Zdjęcie użytkownika

en: Member Description
pl: Opis użytkownika

en: Member Position
pl: Funkcja użytkownika

en: Member Social Links
pl: Linki społecznościowe użytkownika

en: Input the name of the person
pl: Wprowadź nazwisko osoby

en: Position
pl: Stanowisko

en: Input the person's position.
pl: Wprowadź stanowisko osoby.

en: Facebook Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Facebook

en: Input Facebook Profile Url.
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Facebook.

en: Twitter Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Twitter

en: Input Twitter Profile Url
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Twitter.

en: Google+ Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Google+

en: Input Google+ Profile Url
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Google+.

en: LinkedIn Profile Url
pl: Adres URL profilu w serwisie LinkedIn.

en: Input LinkedIn Profile Url
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie LinkedIn.

en: Description
pl: Opis

en: Icon Hover Color
pl: Kolor ikony po najechaniu myszką

en: Post Meta
pl: Metadane posta

en: Pagenavi
pl: Nawigacja strony

en: Featured Image
pl: Polecany obraz

en: Read More Button
pl: Przycisk Czytaj więcej

en: Choose how much posts you would like to display per page.
pl: Wybierz, ile postów będzie wyświetlanych na stronie.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
pl: Wybierz, które kategorie będą wyświetlane na stronie bloga.

en: Meta Date Format
pl: Format daty

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
pl: Aby dostosować format daty, wprowadź tutaj odpowiedni format daty w języku PHP.

en: This will turn thumbnails on and off.
pl: Powoduje włączenie lub wyłączenie opcji miniatur.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
pl: Opcja Pokaż cały post nie ma wpływu na posty znajdujące się na stronie indeksu. Opcja Pokaż fragment powoduje wyświetlenie fragmentu tekstu.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
pl: Tutaj można określić, czy przycisk Czytaj więcej będzie wyświetlany pod fragmentem postu.

en: Show Author
pl: Pokaż autora

en: Turn on or off the author link.
pl: Pokaż lub ukryj link do strony autora.

en: Show Date
pl: Pokaż datę

en: Turn the date on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty.

en: Show Comment Count
pl: Pokaż Liczbę Komentarzy

en: Turn comment count on and off.
pl: Z kolei Ilość komentarzy on i off.

en: Turn pagination on and off.
pl: Włącz lub wyłącz paginację.

en: Offset Number
pl: Liczba pominięć

en: Choose how many posts you would like to offset by
pl: Określ, ile postów ma być pominiętych.

en: Featured Image Overlay
pl: Nakładka polecanym obrazem

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nałożone kolor i ikona zostaną wyświetlone, kiedy odwiedzający stronę najedzie na obraz wybrany dla posta jako główny.

en: Grid Tile Background Color
pl: Kolor tła kafelków w siatce

en: Use Dropshadow
pl: Użyj efektu cienia

en: read more...
pl: czytaj dalej...

en: read more
pl: czytaj dalej

en: Shop
pl: Sklep

en: Product
pl: Produkt

en: Onsale
pl: Wyprzedaż

en: Rating
pl: Ocena

en: Old Price
pl: Stara cena

en: Recent Products
pl: Nowe produkty

en: Featured Products
pl: Promowane produkty

en: Sale Products
pl: Produkty na wyprzedaży

en: Best Selling Products
pl: Najlepiej sprzedawane produkty

en: Top Rated Products
pl: Najwyżej oceniane produkty

en: Product Category
pl: Kategoria Produktu

en: Choose which type of products you would like to display.
pl: Wybierz, które produkty mają być wyświetlane.

en: Control how many products are displayed.
pl: Określ liczbę produktów do wyświetlania.

en: Choose which categories you would like to include.
pl: Wybierz kategorie, które chcesz włączyć.

en: Columns Number
pl: Liczba kolumn

en: default
pl: domyślnie

en: %1$s Columns
pl: Liczba kolumn: %1$s

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: Choose how many columns to display.
pl: Wybierz liczbę kolumn do wyświetlenia.

en: Default Sorting
pl: Domyślnie

en: Sort By Popularity
pl: Popularność

en: Sort By Rating
pl: Ocena

en: Sort By Date
pl: Data

en: Sort By Price: Low To High
pl: Cena: Od najniższej

en: Sort By Price: High To Low
pl: Cena: Od najwyższej

en: Choose how your products should be ordered.
pl: Wybierz sposób sortowania produktów.

en: Sale Badge Color
pl: Kolor znaczka wyprzedaży

en: Countdown Timer
pl: Timer

en: Numbers
pl: Liczby

en: Label
pl: Etykieta

en: Container
pl: Kontener

en: Timer Section
pl: Sekcja licznika czasu

en: Countdown Timer Title
pl: Tytuł timera

en: This is the title displayed for the countdown timer.
pl: Tytuł wyświetlany nad timerem.

en: Countdown To
pl: Odliczanie do

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
pl: Jest to data odliczanie odliczanie. Twój minutnik opiera się na swoje ustawienia strefy czasowej w swoim <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress ustawienia Ogólne">WordPress ustawienia Ogólne</a>

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
pl: Tutaj można zdefiniować własny kolor tła dla timera.

en: Map
pl: Mapa

en: Pin
pl: Przypnij

en: Google API Key
pl: Klucz API Google

en: Add Your API Key
pl: Dodaj swój klucz API

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the valentis Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
pl: Moduł map wykorzystuje API map Google i wymaga do działania ważnego klucza API Google. Przed skorzystaniem z modułu map prosimy upewnić się, że klucz API został dodany wewnątrz panelu opcji tematycznych valentis. Dowiedz się więcej o tym, jak stworzyć swój klucz API Google <a href="%1$s" target="_blank">tutaj</a>.

en: Map Center Address
pl: Centralny adres na mapie

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
pl: Wprowadź adres znacznika do wyświetlania w centralnym punkcie mapy; adres zostanie zlokalizowany za pomocą geokodowania i wyświetlony na mapie poniżej.

en: Mouse Wheel Zoom
pl: Zmiana powiększenia kółkiem myszy

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
pl: Tutaj można wybrać, czy powiększenie będzie sterowane kółkiem myszy.

en: Draggable on Mobile
pl: Przeciągalne na telefonie

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy mapa będzie przeciągalna na urządzeniach mobilnych czy nie.

en: Use Grayscale Filter
pl: Użyj filtra w skali szarości

en: Grayscale Filter Amount (%)
pl: Wielkość filtra w skali szarości (%)

en: New Pin
pl: Nowy znacznik

en: Pin Settings
pl: Ustawienia znacznika

en: Map Pin Address
pl: Adres znacznika na mapie

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
pl: Wprowadź adres znacznika do wyszukania na mapie; adres zostanie zlokalizowany za pomocą geokodowania i wyświetlony na mapie poniżej.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
pl: Tutaj można zdefiniować zawartość pola informacyjnego znacznika.

en: Social Media Follow
pl: Przyciski społecznościowe

en: Social Network
pl: Serwis społecznościowy

en: Social Follow
pl: Obserwowanie w mediach społecznościowych

en: Social Icon
pl: Ikona społecznościowa

en: Follow Button
pl: Przycisk Obserwuj

en: Link Shape
pl: Kształt przycisku

en: Rounded Rectangle
pl: Zaokrąglony prostokąt

en: Circle
pl: Koło

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
pl: Tutaj można wybrać kształt ikony serwisu społecznościowego.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
pl: Tutaj można wybrać, czy obok ikony będzie znajdował się przycisk Obserwuj.

en: New Social Network
pl: Nowy serwis społecznościowy

en: Social Network Settings
pl: Ustawienia serwisu społecznościowego

en: Select a Network
pl: Wybierz serwis

en: Choose the social network
pl: Wybierz serwis społecznościowy

en: Account URL
pl: Adres URL konta

en: The URL for this social network link.
pl: Adres URL linku serwisu społecznościowego.

en: Account Name
pl: Nazwa Konta

en: The Skype account name.
pl: Skype nazwa konta.

en: Skype Button Action
pl: Skype Przycisk Akcja

en: Call
pl: Telefon

en: Chat
pl: Czat

en: Here you can choose which action to execute on button click
pl: Tutaj możesz wybrać działanie, które należy wykonać na przycisk myszy

en: This will change the icon color.
pl: Powoduje zmianę koloru ikony.

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać tytuł posta czy nie.

en: Show Meta
pl: Wyświetl metadane

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać metadane posta.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać nazwę autora w metadanych posta.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać datę w metadanych posta.

en: Date Format
pl: Format daty

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
pl: Tutaj możesz ustawić format daty metadanych posta. Domyślnie jest to 'M j, Y'

en: Show Post Categories
pl: Wyświetl kategorie postów

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać kategorie w Metadanych posta. Uwaga! Ta opcja nie działa w przypadku niestandardowych typów posta.

en: Show Comments Count
pl: Wyświetl liczbę komentarzy

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać liczbę komentarzy w metadanych posta.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać wyróżniony obraz.

en: Featured Image Placement
pl: Położenie obrazu wyróżnionego

en: Below Title
pl: Poniżej tytułu

en: Above Title
pl: Powyżej tytułu

en: Title/Meta Background Image
pl: Obraz dla tła tytułu

en: Here you can choose where to place the Featured Image
pl: Tutaj możesz wybrać, gdzie umieścić wyróżniony obraz.

en: Use Parallax Effect
pl: Zastosuj efekt paralaksy

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
pl: Tutaj możesz wybrać orientację tekstu tytułu.

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
pl: Tutaj możesz wybrać kolor tekstu tytułu.

en: Use Text Background Color
pl: Użyj koloru tła tekstu

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
pl: Tutaj możesz wybrać, czy użyć koloru tła dla tekstu tytułu.

en: Text Background Color
pl: Kolor tła tekstu

en: 0 comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: comments
pl: Komentarze

en: Input
pl: Wprowadzanie

en: Exclude Pages
pl: Pomiń strony

en: Turning this on will exclude Pages from search results
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, strony zostaną pominięte w wynikach wyszukiwania

en: Exclude Posts
pl: Pomiń posty

en: Turning this on will exclude Posts from search results
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, posty zostaną pominięte w wynikach wyszukiwania

en: Exclude Categories
pl: Pomiń kategorie

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
pl: Wybierz kategorie, które mają zostać pominięte w wynikach wyszukiwania

en: Hide Button
pl: Ukryj przycisk

en: Turning this on will hide the Search button
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, przycisk Szukaj zostanie ukryty

en: Placeholder Text
pl: Tekst zastępczy

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
pl: Wpisz tekst, który ma być tekstem zastępczym dla pola wyszukiwania.

en: Button and Border Color
pl: Kolor przycisku i obramowania

en: Input Field Background Color
pl: Kolor tła pola wprowadzania

en: Placeholder Color
pl: Kolor tekstu zastępczego

en: Comment
pl: Komentarz

en: Field border
pl: Obramowanie pola

en: Comments Count
pl: Licznik komentarzy

en: Comment Body
pl: Główne okno komentarza

en: Comment Meta
pl: Metadane komentarza

en: Comment Content
pl: Treść komentarza

en: Comment Avatar
pl: Awatar komentarza

en: Reply Button
pl: Przycisk odpowiedzi

en: New Comment Title
pl: Nowy tytuł komentarza

en: Name Field
pl: Pole nazwy

en: Website Field
pl: Pole witryny internetowej

en: Submit Button
pl: Przycisk przesyłania

en: Show author avatar
pl: Pokaż avatar autora

en: Show reply button
pl: Pokaż przycisk odpowiedzi

en: Show comments count
pl: Pokaż licznik komentarzy

en: Fields Background Color
pl: Kolor tła pól

en: Fields Border Radius
pl: Promień obramowania pól

en: Post Navigation
pl: Nawigacja postu

en: Links
pl: Linki

en: Previous Link
pl: Poprzedni link

en: Previous Link Arrow
pl: Strzałka poprzedniego łącza

en: Next Link
pl: Następny link

en: Next Link Arrow
pl: Strzałka następnego łącza

en: In the same category
pl: W tej samej kategorii

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
pl: Tutaj możesz zdefiniować, czy poprzednie i następne posty muszą być w obszarze taksonomii aktualnego postu

en: Custom Taxonomy Name
pl: Wybór nazwy taksonomii

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
pl: Pozostaw puste jeśli używasz tego modułu w projekcie lub poście. W innym wypadku wpisz nazwę taksonomiczną, aby opcja „W tej samej kategorii” zadziałała poprawnie.

en: Hide Previous Post Link
pl: Ukryj link do poprzedniego postu

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
pl: Tutaj możesz wybrać, czy odsyłacz do poprzedniego postu ma zostać pokazany czy ukryty

en: Hide Next Post Link
pl: Ukryj link do następnego postu

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
pl: Tutaj możesz wybrać, czy odsyłacz do następnego postu ma zostać pokazany czy ukryty

en: Previous Link Text
pl: Nazwa poprzedniego odsyłacza

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj wybrany tekst dla poprzedniego odsyłacza. Możesz użyć zmiennej <strong>%title</strong>, aby zawrzeć tytuł postu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Next Link Text
pl: Nowa nazwa odsyłacza

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj wybrany tekst dla następnego odsyłacza. Możesz użyć zmiennej <strong>%title</strong>, aby zawrzeć tytuł postu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Fullwidth Header
pl: Nagłówek pełnej szerokości

en: Title Styling
pl: Stylizacja tytułu

en: Subhead Styling
pl: Stylizacja podtytułu

en: Content Styling
pl: Stylizacja zawartości

en: Subhead
pl: Podtytuł

en: Button One
pl: Jeden Przycisk

en: Button Two
pl: Dwa Przyciski

en: Header Container
pl: Tytuł Pojemnik

en: Header Image
pl: Obraz nagłówka

en: Scroll Down Button
pl: Przycisk przesuwania w dół

en: Enter your page title here.
pl: Tutaj wprowadź tytuł strony.

en: Subheading Text
pl: Tekst podtytułu

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
pl: Tutaj można dodać podtytuł. Podtytuł będzie wyświetlany małą czcionką poniżej tytułu.

en: Text & Logo Orientation
pl: Orientacja tekstu i logo

en: Make Fullscreen
pl: Wymuś tryb pełnoekranowy

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy nagłówek jest rozszerzony do pełnego ekranu.

en: Show Scroll Down Button
pl: Wyświetl przycisk przewijania w dół

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy będzie wyświetlany przycisk przewijania w dół.

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlania przycisku przewijania w dół.

en: Scroll Down Icon Color
pl: Kolor ikony przewijania w dół

en: Scroll Down Icon Size
pl: Rozmiar ikony przewijania w dół

en: Title Font Color
pl: Kolor czcionki tytułu

en: Subhead Font Color
pl: Kolor czcionki podtytułu

en: Content Font Color
pl: Kolor czcionki zawartości

en: Text Max Width
pl: Tekst Max Szerokość

en: Button %1$s Text
pl: Tekst %1$s przycisku

en: Enter the text for the Button.
pl: Wprowadź tekst na przycisku.

en: Button %1$s URL
pl: Adres URL %1$s przycisku

en: Enter the URL for the Button.
pl: Wprowadź adres URL dla przycisku.

en: Background Image URL
pl: Adres URL dla obrazu tła

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
pl: Włączenie tej opcji powoduje, że obrazy tła pozostają w miejscu podczas przewijania, dając ciekawy efekt paralaksy.

en: Logo Image URL
pl: Adres URL dla obrazu logo

en: Logo Image Alternative Text
pl: Logo Obrazu Tekst Alternatywny

en: Logo Title
pl: Logo Nazwa

en: Text Vertical Alignment
pl: Wyrównanie tekstu w pionie

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
pl: To ustawienie określa pionowe wyrównanie twojej zawartości. Treść może być w pozycji wyśrodkowanej pionowo albo wyrównana do dołu.

en: Header Image URL
pl: Adres URL obrazu nagłówka

en: Image Vertical Alignment
pl: Wyrównanie obrazu w pionie

en: This controls the orientation of the image within the module.
pl: To ustawienie pozwala na kontrolę orientacji obrazu w module.

en: Fullwidth Menu
pl: Menu pełnej szerokości

en: Menu Link
pl: Odsyłacz do menu

en: Active Menu Link
pl: Link aktywnego menu

en: Dropdown Menu Container
pl: Kontener rozwijanego menu

en: Dropdown Menu Links
pl: Linki w rozwijanym menu

en: Select a menu that should be used in the module
pl: Wybierz menu do zastosowania w obrębie modułu

en: Click here to create new menu
pl: Kliknij tutaj, aby utworzyć nowe menu

en: Sub-Menus Open
pl: Otwórz podmenu

en: Downwards
pl: W dół

en: Upwards
pl: W górę

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
pl: Tutaj można wybrać kierunek otwierania podmenu. Możesz wybrać, czy menu otworzy się w dół, czy w górę.

en: Make Menu Links Fullwidth
pl: Zrobić Menu Skrótów Pełnej Szerokości

en: Active Link Color
pl: Kolor aktywnego linku

en: Dropdown Menu Background Color
pl: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Line Color
pl: Kolor linii menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Animation
pl: Animacja menu rozwijanego

en: Fade
pl: Efekt zanikania

en: Flip
pl: Rozwiń

en: Mobile Menu Background Color
pl: Telefony Menu Kolor Tła

en: Mobile Menu Text Color
pl: Telefony Menu Kolor Tekstu

en: Home
pl: Strona główna

en: Fullwidth Slider
pl: Slider pełnej szerokości

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
pl: Ta opcja pozwala włączyć i wyłączyć strzałki nawigacyjne.

en: Controls
pl: Przyciski

en: Show Slider Controls
pl: Pokaż przyciski slidera

en: Hide Slider Controls
pl: Ukryj przyciski slidera

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie okrągłych przycisków u dołu slidera.

en: Fullwidth Portfolio
pl: Portfolio pełnej szerokości

en: Portfolio Item
pl: Obiekt do portfolio

en: Item Overlay
pl: Nakładka obiektem

en: Item Title
pl: Tytuł obiektu

en: Navigation Arrows
pl: Strzałki nawigacji

en: Title displayed above the portfolio.
pl: Tytuł wyświetlany nad portfolio.

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
pl: Określ liczbę wyświetlanych projektów. Pozostaw to pole puste lub wpisz 0, aby nie ograniczać liczby projektów.

en: Turn the date display on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty.

en: Automatic Carousel Rotation
pl: Automatyczne przewijanie karuzeli

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
pl: Jeśli po wybraniu opcji layoutu karuzela ma automatycznie wyświetlać slajdy bez konieczności używania przycisków, należy włączyć tę opcję, a następnie dostosować prędkość przewijania.

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
pl: Prędkość automatycznego przewijania karuzeli (w milisekundach)

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
pl: Tutaj można określić, jak szybko przewijana jest karuzela, jeśli opcja Automatyczne przewijanie karuzeli została włączona powyżej. Im wyższa liczba, tym dłuższa przerwa pomiędzy wyświetlanymi slajdami. (Np.: 1000 = 1 sek.)

en: Fullwidth Map
pl: Mapa pełnej szerokości

en: Code
pl: Kod

en: Fullwidth Code
pl: Kod w pełnej szerokości

en: Fullwidth Image
pl: Obraz w pełnej szerokości

en: Open In Lightbox
pl: Otwórz w lightboksie

en: Fullwidth Post Title
pl: Tytuł posta w pełnej szerokości

en: Fullwidth Post Slider
pl: Pełnej szerokości slider z postami

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
pl: Zdefiniuj tekst, który zostanie wyświetlony na przycisku "Read More". Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślne  (Czytaj więcej)

en: Transparent Background Color
pl: Przeźroczyste tło

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje usunięcie koloru tła dla tej sekcji, dzięki czemu kolor tła lub obraz tła strony internetowej będzie mógł zostać wyświetlony.

en: Show Inner Shadow
pl: Pokaż cień wewnętrzny

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
pl: Tutaj można wybrać, czy sekcja będzie miała cień wewnętrzny. Opcja ta zapewnia doskonałe efekty z kolorowymi tłami i obrazami tła.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
pl: Włączenie tej opcji powoduje, że obraz tła pozostaje w miejscu podczas przewijania, dając ciekawy efekt paralaksy.

en: Keep Custom Padding on Mobile
pl: Zachowaj niestandardowe wypełnienie na urządzeniach przenośnych

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
pl: Pozwól na zachowanie niestandardowego wypełnienia na ekranach urządzeń przenośnych

en: Make This Section Fullwidth
pl: Zrobić W Tym Temacie Pełnej Szerokości

en: Use Custom Width
pl: Użyj niestandardowej szerokości

en: Unit
pl: Jednostka

en: px
pl: piksele

en: Custom Width
pl: Szerokość niestandardowa

en: Equalize Column Heights
pl: Wyrównaj wysokość kolumny

en: Use Custom Gutter Width
pl: Użyć Niestandardowych Szerokość Rynny

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
pl: Nastąpi zmiana etykiety sekcji w programie Builder, co umożliwi łatwą identyfikację zwiniętych treści.

en: Make This Row Fullwidth
pl: Wymuś pełną szerokość dla tego wiersza

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
pl: Włącz tę opcję, aby zwiększyć szerokość tego wiersza do krawędzi okna przeglądarki.

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
pl: Zmień na Tak, jeśli chcesz dostosować szerokość tego wiersza do niestandardowej szerokości.

en: Define custom width for this Row
pl: Definiowanie niestandardowej szerokości dla tego wiersza

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
pl: Włącz tę opcję, aby określić niestandardowe Szerokość rynny do tego wiersza.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
pl: Dostosuj odstępy między każdą kolumną w tym samym wierszu.

en: Keep Column Padding on Mobile
pl: Trzymaj kolumny tapicerka na telefon

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
pl: To pozwoli zmienić etykietę wiersza w Builder w celu ułatwienia identyfikacji, kiedy upadł.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
pl: Błąd uwierzytelniania. Nie możesz przeglądać tego elementu.

en: Authentication failed. You are not logged in.
pl: Błąd uwierzytelniania. Nie jesteś zalogowany.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
pl: Błąd uwierzytelniania. Nie masz uprawnień do przeglądania tego elementu.

en: Loading preview...
pl: Pobieranie podglądu...

en: Link Disabled
pl: Komunikacja Wyłączona

en: During preview, link to different page is disabled
pl: Podczas podglądu, link na inną stronę wyłącza się

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
pl: Układy graficzne

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
pl: Układ graficzny

[ctx: Layout item]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
pl: utworzone przez <strong>%1$s</strong>

[ctx: number of comments]
en: 1 Comment | %s Comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: %s komentarzy
pl[2]: %s komentarzy
