valentis 1.0 - en to sk translation catalogue (1498 entries)

en: %1$s Font
sk: %1$s Typ písma

en: %1$s Font Size
sk: %1$s Veľkosť písma

en: %1$s Text Color
sk: %1$s Farba textu

en: %1$s Letter Spacing
sk: %1$s Odstup písma

en: %1$s Line Height
sk: %1$s Výška riadka

en: %1$s All Caps
sk: %1$s Všetko veľkým

en: Off
sk: Vypnú

en: On
sk: Zapnú

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia:

en: Upload an image
sk: Pridať nový obrázok

en: Choose a Background Image
sk: Vyberte obrázok pozadia

en: Set As Background
sk: Nastaviť ako pozadie

en: Use Border
sk: Použiť rámček

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Border Color
sk: Farba rámčeka

en: Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Border Style
sk: Štýl rámčeka

en: Custom Margin
sk: Vlastná medzera

en: Custom Padding
sk: Vlastná vzdialenosť od okraja

en: Use Custom Styles for %1$s
sk: Používať Vlastné Štýly pre %1$s

en: %1$s Text Size
sk: %1$s Veľkosť Textu

en: %1$s Background Color
sk: %1$s Farbou Pozadia

en: %1$s Border Width
sk: %1$s Hraníc Šírka

en: %1$s Border Color
sk: %1$s Hraníc Farba

en: %1$s Border Radius
sk: %1$s Hraníc Polomer

en: Add %1$s Icon
sk: Pridať %1$s Ikonu

en: Default
sk: Predvolené

en: %1$s Icon
sk: %1$s Ikonu

en: %1$s Icon Color
sk: %1$s Ikonu Farba

en: %1$s Icon Placement
sk: %1$s Umiestnenie Ikony

en: Right
sk: Vpravo

en: Left
sk: Vľavo

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
sk: Zobraziť iba Ikonu Na Hover pre %1$s

en: %1$s Hover Text Color
sk: %1$s Myšou Farba Textu

en: %1$s Hover Background Color
sk: %1$s Myšou Farba Pozadia

en: %1$s Hover Border Color
sk: %1$s Myšou Farbu okrajov

en: %1$s Hover Border Radius
sk: %1$s Myšou Hranice Okruhu

en: %1$s Hover Letter Spacing
sk: %1$s Myšou Rozostupy Písmen

en: Before
sk: Pred

en: Main Element
sk: Hlavný prvok

en: After
sk: Po

en: Hex Value
sk: Farebná paleta

en: Choose Custom Color
sk: Zvoliť vlastnú farbu

en: Upload
sk: Presunúť

en: Choose image
sk: Zvoliť obrázok

en: Set image
sk: Nastaviť obrázok

en: Top
sk: Hore

en: Bottom
sk: Spodok

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced Design Settings
sk: Pokročilé nastavenia vzhľadu

en: Custom CSS
sk: Voliteľný kódovací jazyk CSS (prispôsobuje vzhľad internetových stránok)

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
sk: Nemáte dostatočné práva na prístup nastavenia

en: Content
sk: Obsah

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
sk: Tu môžete určiť obsah, ktorý bude použitý vnútri danej záložky.

en: Add New Item
sk: Pridaj novú položku

en: Add New %s
sk: Pridať nový %s

en: %1$s %2$s Settings
sk: %1$s %2$s Nastavenia

en: Item
sk: Poznámka

en: Module
sk: Modul

en: Column
sk: Stĺpec

en: Padding
sk: Vzdialenosť od okraja

en: Parallax Effect
sk: Efekt paralaxy

en: Parallax Method
sk: Metóda parallaxe

en: True Parallax
sk: Pravá paralaxa

en: CSS Class
sk: CSS trieda

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo, aby sa Vám zobrazili komentáre.

en: 0 Comments
sk: 0 komentárov

en: 1 Comment
sk: 1 komentár

en: Comments
sk: Komentáre

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie komentáre

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie komentáre <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Submit Comment
sk: Odosla komentár

en: Submit a Comment
sk: Odosla komentár

en: Leave a Reply to %s
sk: Nechajte odpoveï pre %s

en: Add New Layout
sk: Prida novú šablónu

en: Edit Layout
sk: Upravi šablónu

en: New Layout
sk: Nová šablóna

en: All Layouts
sk: Všetky šablóny

en: View Layout
sk: Pozrie šablóny

en: Search Layouts
sk: Hľada šablóny

en: Nothing found
sk: Niè sa nenašlo

en: Nothing found in Trash
sk: Niè sa nenašlo v koši

en: Scope
sk: Schéma

en: Layout Type
sk: Typ vzhľadu

en: Module Width
sk: Šírka modulu

en: Category
sk: Kategória

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
sk: <strong>%1$s</strong> Bola vytvorená nová oblasť s nástrojmi. Keď dokončíte obnovenie stránky, aby ste si pozreli všetky oblasti, môžete vytvoriť ďalšie oblasti

en: Replace the existing content with loaded layout
sk: Nahraïe existujúci obsah novým rozložením

en: Load
sk: Načítať

en: Delete
sk: Vymazať

en: You have not saved any items to your valentis Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
sk: Do vašej valentis knižnice ste zatiaľ neuložili žiadne položky. Akákoľvek položka, ktorú uložíte do knižnice, sa objaví tu a môžete ju jednoducho používať.

en: Configuration error
sk: Chyba parametrizovania

en: Please enter first name
sk: Zadajte prosím meno

en: Incorrect email
sk: Nesprávny e-mail

en: Configuration error: List is not defined
sk: Chyba parametrizovania: Zoznam nie je definované

en: Subscribed - look for the confirmation email!
sk: Prihlásili ste sa na odber – počkajte na potvrdzujúci e-mail!

en: Configuration error: api key is not defined
sk: Chyba parametrizovania: api kľúč nie je definovaný

en: Aweber: Wrong configuration data
sk: Aweber: Chybné konfiguračné údaje

en: Nonce failed.
sk: Jednorazový kód nepodarilo.

en: Authorization code is empty.
sk: Autorizačný kód je prázdny.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
sk: Autorizačný kód je neplatný. Skúste regeneračný a vložiť nový kód.

en: Aweber API Exception
sk: Aweber API Výnimkou

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: E-mailová správa

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Nonce failed
sk: Jednorazový kód nepodarilo

en: Projects
sk: Projekty

en: Project
sk: Projekt

en: Add New
sk: Prida nové

en: Add New Project
sk: Pridať Nový Projekt

en: Edit Project
sk: Upraviť Projekt

en: New Project
sk: Nový Projekt

en: All Projects
sk: Všetky Projekty

en: View Project
sk: Zobraziť Projektu

en: Search Projects
sk: Vyhľadávanie Projektov

en: Project Categories
sk: Projekt Kategórie

en: Project Category
sk: Projekt Category

en: Search Categories
sk: Kategórie Vyhľadávania

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: Parent Category
sk: Rodičovská Kategória

en: Parent Category:
sk: Rodičovská Kategória:

en: Edit Category
sk: Upraviť Kategórie

en: Update Category
sk: Aktualizácia Category

en: Add New Category
sk: Pridať Novú Kategóriu

en: New Category Name
sk: Nový Názov Kategórie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Project Tags
sk: Projekt Značky

en: Project Tag
sk: Projekt Tag

en: Search Tags
sk: Vyhľadať Menovky

en: All Tags
sk: Všetky Značky

en: Parent Tag
sk: Materská Tag

en: Parent Tag:
sk: Materská Značky:

en: Edit Tag
sk: Upraviť Menovku

en: Update Tag
sk: Aktualizova rubriku

en: Add New Tag
sk: Pridať Novú Značku

en: New Tag Name
sk: Nový Názov Značky

en: Tags
sk: Značky

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
sk: Používate zásuvný modul %1$s. Pred aktualizáciou motívu vám odporúčame vyčistiť vyrovnávaciu pamäť zásuvného modulu.

en: Clear Plugin Cache
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť zásuvného modulu

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
sk: Súbory aplikácie Builder môžu byť uložené aj vo vyrovnávacej pamäti vášho prehliadača. Vyčistite vyrovnávaciu pamäť prehliadača.

en: Clear Browser Cache
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť prehliadača

en: Builder Cache Warning
sk: Varovanie o vyrovnávacej pamäti aplikácie Builder

en: The valentis Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
sk: valentis Builder sa aktualizoval. Váš prehliadač však stále načítava staršiu verziu aplikácie z vyrovnávacej pamäte. Načítavanie starých súborov môže spôsobiť zlyhanie aplikácie.

en: Reload The Builder
sk: Znovu načítať aplikáciu Builder

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
sk: Ak ste vyčistili vyrovnávaciu pamäť zásuvných modulov a prehliadača, no stále vidíte toto upozornenie, vaše súbory sú možno vo vyrovnávacej pamäti na úrovni DNS alebo servera. Kontaktujte svojho hostiteľa alebo CDN a požiadajte ich o pomoc.

en: valentis Builder Timeout
sk: Časový limit aplikácie valentis Builder

en: Save & Exit
sk: Uložiť a odísť

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
sk: Máte aktivovanú možnosť WP_DEBUG. Vypnite toto nastavenie v súbore wp-config.php

en: Disable Debug Mode
sk: Vypnúť režim ladenia

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
sk: Používate zásuvné moduly vytvorené tretími stranami. Skúste každý zásuvný modul vypnúť a zistiť, či niektorý z nich nespôsobuje konflikt.

en: Manage Your Plugins
sk: Spravujte svoje zásuvné moduly

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
sk: Používate zastaranú verziu WordPressu. Prosím, aktualizujte ho.

en: Upgrade WordPress
sk: Aktualizovať WordPress

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the valentis Theme Options in the future
sk: Zvýšte svoj pamäťový limit PHP na 128M. Naspäť na pôvodnú hodnotu môžete v budúcnosti prejsť cez ponuku nastavení motívu valentis

en: Increase Your Memory Limit Now
sk: Zvýšte svoj pamäťový limit už teraz

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
sk: Používate zastaranú verziu tohto motívu. Najnovšia verzia je %1$s

en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Disable Memory Limit Increase
sk: Zakázať zvýšenie pamäťového limitu

en: valentis Role Editor Settings
sk: Nastavenia editora úloh valentis

en: valentis Builder Layout
sk: Rozloženie aplikácie valentis Builder

en: valentis Builder Layouts
sk: Rozloženia aplikácie valentis Builder

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
sk: Prosím, skontrolujte polia nižšie skontrolujte, či ste zadali správne informácie.

en: Please, fill in the following fields:
sk: Prosím, vyplňte v nasledovných oblastiach:

en: Please, fix the following errors:
sk: Opravte, prosím, nasledujúce chyby:

en: Invalid email
sk: Neplatná e-mailová adresa

en: Prev
sk: Predchádzajúca strana

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: You entered the wrong number in captcha.
sk: Zadali ste nesprávne èíslo Captcha(náhodné alfanumerické znaky a obrázky používané na zachytenie spamerov v kontaktných formulároch).

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
sk: Neoprávnenému prístupu. Náhľad nie je prístupná mimo %1$s.

en: Clear
sk: Vymazať

en: Select Color
sk: Vybrať farbu

en: Current Color
sk: Aktuálna farba

en: Your memory limit has been increased
sk: Váš pamäťový limit sa zvýšil

en: Your memory limit can't be changed automatically
sk: Váš pamäťový limit nie je možné zmeniť automaticky

en: Name
sk: Meno

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Column %s Background Image
sk: Stĺpec %s Obrázok pozadia

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
sk: Ak je zadefinovaný, obrázok bude použitý ako pozadie pre tento modul. Pre odstránenie obrázka pozadia stačí vymazať URL adresu z poľa nastavení.

en: Column %s Parallax Effect
sk: Stĺpec %s Efekt paralaxe

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
sk: Tu môžete určiť, či chcete použiť efekt parallaxe pre obrázok pozadia názvu blogu

en: Column %s Parallax Method
sk: Stĺpec %s Metóda paralaxe

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
sk: Tu môžete určiť, ktorá metóda parallaxe má byť použitá pre obrázok pozadia názvu blogu

en: Column %s Background Color
sk: Stĺpec %s Farba pozadia

en: Column %s Custom Padding
sk: Stĺpec %s Vlastný vnútorný okraj

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
sk: Prispôsobiť medzery pre špecifické hodnoty, alebo nechať prázdne pre štandardné hodnoty.

en: Column %s CSS ID
sk: Stĺpec %s CSS identifikátor

en: Column %s CSS Class
sk: Stĺpec %s CSS trieda

en: Column %s before
sk: Stĺpec %s pred

en: Column %s Main Element
sk: Stĺpec %s Hlavný prvok

en: Column %s After
sk: Stĺpec %s Za

en: Thanks for contacting us
sk: Ïakujeme, že ste nás kontaktovali

en: Submit
sk: Posla

en: Day(s)
sk: Deň (- y)

en: Day
sk: Deò

en: Hour(s)
sk: H(s)

en: Hrs
sk: Hod.

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Min
sk: Min.

en: Second(s)
sk: Druhý(s)

en: Sec
sk: Sec.

en: First Name
sk: Krstné meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetko

en: Login as %s
sk: Prihlásiť ako %s

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlási

en: Forgot your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Username
sk: Užívate¾ské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Search
sk: Vyh¾adávanie

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Visual
sk: Vizuál

en: Add Media
sk: Pridať médium

en: Insert Media
sk: Vložiť médium

en: Update Gallery
sk: Aktualizuj galériu

en: Find
sk: Nájsť

en: Geocode was not successful for the following reason
sk: Geo kód nebol úspešný z nasledovných dôvodov

en: Geocoder failed due to
sk: Geo kódovač zlyhal kvôli

en: No results found
sk: Žiadne výsledky

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
sk: Nesprávne údaje špendlíka a adresy. Skúste to znova.

en: General
sk: Všeobecné

en: Design
sk: Vzľad

en: Change API Key
sk: Zmeniť API kľúč

en: Generate From Video
sk: Vytvoriť z videa

en: Undo
sk: Späť

en: Lock
sk: Zámok

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Copy
sk: Kopírovanie

en: Paste
sk: Vložiť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enable
sk: Zapnúť

en: Save to Library
sk: Uložiť do knižnice

en: Row
sk: Riadok

en: Section
sk: Sekcia

en: Disable Global
sk: Zakázať globálne

en: Insert Module
sk: Vložiť modul

en: Insert Columns
sk: Vložiť stĺpec

en: Insert Section
sk: Vložiť sekciu

en: Insert Row
sk: Vložiť riadok

en: New Module
sk: Nový modul

en: New Row
sk: Nový riadok

en: New Section
sk: Nová sekcia

en: Add From Library
sk: Pridať z knižnice

en: Add to Library
sk: Vložiť do knižnice

en: loading...
sk: naťahuje...

en: Regular
sk: Bežné

en: Fullwidth
sk: Na celú šírku

en: Specialty
sk: Špecialita

en: Choose Layout
sk: Vyberte schému

en: Clear Layout
sk: Zrušiť vzhľad

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
sk: Stratíte celý aktuálny obsah stránky. Chcete pokračovať?

en: Load From Library
sk: Načítať z knižnice

en: Predefined Layouts
sk: Vopred definovaný vzhľad

en: Replace existing content.
sk: Nahradiť aktuálny obsah.

en: Portability
sk: Prenosnosť

en: Export
sk: Exportovanie

en: Import
sk: Importovanie

en: Exporting your valentis Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
sk: Pri exporte Vášej valentis Builder schémy sa vytvorí súbor JSON, ktorý sa bude dať importovať do inej webovej stránky.

en: Export File Name
sk: Názov súboru na export

en: Export valentis Builder Layout
sk: Exportovať schému valentis Builder

en: Importing a previously-exported valentis Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
sk: Importom už vyexportovaného súboru schémy valentis Builder sa prepíše celý aktuálny obsah na tejto stránke.

en: Select File To Import
sk: Vyberte súbor na importovanie

en: Download backup before importing
sk: Pred importovaním stiahnuť zálohu

en: Import valentis Builder Layout
sk: Importovať schému valentis Builder

en: No File Selected
sk: Nevybrali ste žiadny súbor

en: Choose File
sk: Vyberte súbor

en: Include General Settings
sk: Zahrnúť všeobecné nastavenia

en: Include Advanced Design Settings
sk: Zahrnúť nastavenia pokročilého vzhľadu

en: Include Custom CSS
sk: Zahrnúť vlastné CSS

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
sk: Zvoľte kategóriu(ie) pre novú šablónu alebo napíšte nové meno (voliteľné)

en: Template Name
sk: Názov šablóny

en: Selective Sync
sk: Selektívna synchronizácia

en: Please select at least 1 tab to save
sk: Vyberte, prosím, aspoň jeden štítok na uloženie

en: Save as Global
sk: Uložiť ako pevné

en: Make this a global item
sk: Z tohto spraviť pevnú položku.

en: Create New Category
sk: Vytvoriť novú kategóriu

en: Add To Categories
sk: Pridať ku kategóriám

en: Here you can add the current item to your valentis Library for later use.
sk: Tu si môžete aktuálnu položku vložiť do svojej valentis knižnice pre neskoršie použitie.

en: Save your current page to the valentis Library for later use.
sk: Uložte si aktuálnu stránku do valentis knižnice na neskoršie použitie.

en: Page Settings
sk: Nastavenia stránky

en: Editing History
sk: História úprav

en: History States
sk: Stavy histórie

en: Exit Visual Builder
sk: Odísť z Tvorcu vzhľadu

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
sk: Nemáte povolenie na úpravu modulu, riadku ani sekcie v tomto A/B teste.

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
sk: Cieľ A/B testovania nie je možné presunúť do predmetu A/B testovania. Na vykonanie tejto akcie musíte najskôr ukončiť aktuálny A/B test.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
sk: Predmet A/B testovania nie je možné presunúť do cieľa A/B testovania. Na vykonanie tejto akcie musíte najskôr ukončiť aktuálny A/B test.

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
sk: Po nastavení a umiestnení cieľa v predmete A/B cestovania už nie je možné presunúť cieľ mimo predmetu A/B testovania. Ak chcete vykonať túto zmenu, môžete ukončiť svoj A/B test a spustiť nové.

en: The section should have at least one row.
sk: Úsek tabuľky by mal ma aspoò jeden riadok.

en: You cannot add global modules into global sections or rows
sk: Do pevných sekcií alebo riadkov nemôžete pridávať pevné moduly.

en: 3 column row can't be used in this column.
sk: Tri radyståpcov nemôžu by použité v tomto ståpci.

en: Zoom Out
sk: Zmenšiť

en: Desktop View
sk: Zobrazenie na počítači

en: Tablet View
sk: Zobrazenie na tablete

en: Phone View
sk: Zobrazenie na mobile

en: Save To Library
sk: Uložiť do knižnice.

en: Expand Settings
sk: Roztvoriť nastavenia

en: Collapse Settings
sk: Sklopiť nastavenia

en: Save as Draft
sk: Uložiť ako koncept

en: Expand Modal
sk: Roztvoriť modálne

en: Contract Modal
sk: Stiahnuť modálne

en: Resize Modal
sk: Upraviť veľkosť modálneho

en: Snap to Left
sk: Zalomiť doľava

en: Separate Modal
sk: Oddeliť modálne

en: Discard All Changes
sk: Zrušiť všetky zmeny

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Move Section
sk: Presunúť sekciu

en: Section Settings
sk: Nastavenia sekcie

en: Duplicate Section
sk: Duplikovať sekciu

en: Save Section To Library
sk: Uložiť sekciu do knižnice

en: Delete Section
sk: Vymazať sekciu

en: Add New Section
sk: Pridať novú sekciu

en: Move Row
sk: Presunúť riadok

en: Row Settings
sk: Nastavenia riadka

en: Duplicate Row
sk: Duplikovať riadok

en: Save Row To Library
sk: Uložiť riadok do knižnice

en: Delete Row
sk: Vymazať riadok

en: Change Column Structure
sk: Zmeniť štruktúru stĺpca

en: Add New Row
sk: Pridať nový riadok

en: Move Module
sk: Presunúť modul

en: Module Settings
sk: Nastavenia modulu

en: Duplicate Module
sk: Duplikovať modul

en: Save Module To Library
sk: Uložiť modul do knižnice

en: Delete Module
sk: Vymazať modul

en: Add New Module
sk: Pridať nový modul

en: Unsaved changes will be lost if you leave the valentis Builder at this time.
sk: Ak z valentis Buildera odídete teraz, všetky neuložené zmeny sa stratia.

en: Modules
sk: Moduly

en: Rows
sk: Riadky

en: Sections
sk: Sekcie

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Global/not Global
sk: Pevné/Voľné

en: Global
sk: Pevné zobrazenie

en: not Global
sk: Voľné zobrazenie

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sk: nemáte dostatočné práva na prístup k tejto stránke

en: Mine
sk: Môj

en: Center
sk: Do stredu

en: Justified
sk: Zarovnané

en: Select a menu
sk: Vyber menu

en: No Comments
sk: Žiadne komentáre

en: %d Comments
sk: %d komentáre

en: Posts by %s
sk: Príspevky od %s

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
sk: Aktuálne nemáte žiadne projekty priradené do kategórie.

en: Solid
sk: Spojitý

en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Dashed
sk: Prerušovaná čiara

en: Double
sk: Dvojitý

en: Groove
sk: Ryhovanie

en: Ridge
sk: Vrúbkovanie

en: Inset
sk: Zvnútra

en: Outset
sk: Zvonka

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
sk: Nemáte dostatoèné oprávnenia na šírenie obsahu tejto stránky.

en: Manage Categories
sk: Spravovať kategórie

en: Use Default Editor
sk: Použite predvolený editor

en: Use The valentis Builder
sk: Použiť valentis developera

en: Use Visual Builder
sk: Použit Tvorcu vzhľadu

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
sk: Tu môžete vytvoriť novú oblasť s nástrojmi pre použitie v module bočného panelu

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
sk: Upozornenie: Ak oblasti s nástrojmi nazvete "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5", spôsobí to konflikt s touto témou

en: Widget Name
sk: Názov nástroja

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Fullwidth Module
sk: Modul na celú šírku

en: Fullwidth Section
sk: Sekcia na celú šírku

en: Specialty Section
sk: Špeciálna sekcia

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Template Type
sk: Druh šablóny

en: New Template Settings
sk: Nové nastavenia šablóny

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
sk: po celej šírke modul nemôže by použitý mimo celej šírke sekcie.

en: Preview
sk: Predbežný náhad

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
sk: Statické snímky nemožno generova z tejto videoslužby a/alebo tohto videoformátu.

en: No available options for this configuration.
sk: Pre túto konfiguráciu neexistujú žiadne položky.

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
sk: Chystáte sa aktualizovať pevný modul. Táto zmena bude aplikovaná na všetkých stránkach, na ktorých tento modul používate. Ak chcete tento modul aktualizovať, potlačte OK.

en: You cannot add global rows into global sections
sk: Do pevných sekcií nemôžete pridávať pevné riadky.

en: Map Pin Address cannot be empty
sk: Adresa špendlíka na mape nemôže by prázdna

en: You do not have permission to unlock this section.
sk: Nemáte povolenie na odomknutie tejto sekcii.

en: You do not have permission to unlock this row.
sk: Nemáte povolenie na odomknutie tento riadok.

en: You do not have permission to unlock this module.
sk: Nemáte povolenie na odomknutie tento modul.

en: You do not have permission to perform this task.
sk: Nemáte povolenie na vykonanie tejto úlohy.

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
sk: Nemožno vykonať kopírovať/vložiť proces vzhľadom na inavailability z localStorage funkciu vo vašom prehliadači. Prosím, použite najnovšiu moderný prehliadač (Chrome, Firefox alebo Safari) na vykonanie kopírovať/vložiť procesu

en: Invalid Color
sk: Neplatná Farba

en: Sales
sk: Predaj

en: Total
sk: Celkovo

en: Unauthorized Action
sk: Neautorizovaná akcia

en: Select Split Testing Subject
sk: Vyberte predmet A/B testovania

en: You have activated the valentis Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
sk: Aktivovali ste systém A/B testovania potenciálnych zákazníkov valentis. Pomocou A/B testovania môžete vytvoriť rozličné variácie prvkov na svojej stránke a zistiť, ktorá variácia má najpozitívnejší vplyv na mieru konverzie vášho požadovaného cieľa. Po zatvorení tohto okna kliknite na sekciu, riadok alebo modul, ktorý by ste chceli podrobiť A/B testovaniu.

en: Select Your Goal
sk: Vyberte si cieľ

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, valentis will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then valentis will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
sk: Gratulujeme! Vybrali ste predmet A/B testovania. Ďalej si musíte vybrať cieľ. Po zatvorení tohto okna kliknite na sekciu, riadok alebo modul, ktorý chcete použiť ako svoj cieľ. Podľa toho, ktorý prvok si vyberiete, bude valentis sledovať relevantnú mieru konverzie pri kliknutiach, prečítaniach a predajoch. Napríklad, ak si za svoj cieľ vyberiete modul Výzva k akcii, valentis bude sledovať, ako variácie vo vašich testovaných predmetoch ovplyvňujú to, ako často návštevníci čítajú a klikajú na tlačidlo vo vašom module Výzva k akcii. Ako svoj cieľ môžete zvoliť aj samotný predmet testu.

en: Configure Subject Variations
sk: Nastaviť variácie predmetu

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
sk: Gratulujeme, váš A/B test je pripravený! Všimnite si, že váš predmet A/B testovania sa duplikoval. Každá z variácií v A/B testovaní sa zobrazí vašim návštevníkom a budú sa zbierať štatistické údaje, pomocou ktorých sa bude zisťovať, ktorá z variácií vedie k najvyššej cieľovej miere konverzie. Váš test začne hneď, ako uložíte túto stránku.

en: Select Split Testing Winner
sk: Vybrať víťaza A/B testovania

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
sk: Skôr, než ukončíte A/B testovanie, musíte vybrať, ktorú z variácií A/B testovania si chcete nechať. Vyberte si svoju obľúbenú variáciu alebo tú, ktorá dosahuje najvyššiu mieru konverzie. Zvyšné predmety A/B testovania sa odstránia.

en: You need to select a split testing subject first.
sk: Najprv musíte vybrať predmet A/B testovania.

en: Select Split Testing Goal
sk: Vyberte cieľ A/B testovania

en: You need to select a split testing goal first.
sk: Najprv musíte vybrať cieľ A/B testovania.

en: Select A Different Goal
sk: Vyberte iný cieľ

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
sk: Tento prvok nie je možné použiť ako cieľ A/B testovania. Vyberte iný modul alebo sekciu.

en: Can't Save Layout
sk: Nie je možné uložiť rozloženie

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sk: Nemôžete uložiť rozloženie, kým je spustené A/B testovanie. Ukončite svoje A/B testovanie a skúste to znova.

en: Can't Save Section
sk: Nie je možné uložiť sekciu

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sk: Nemôžete uložiť túto sekciu, kým je spustené A/B testovanie. Ukončite svoje A/B testovanie a skúste to znova.

en: Can't Save Row
sk: Nie je možné uložiť riadok

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sk: Nemôžete uložiť tento riadok, kým je spustené A/B testovanie. Ukončite svoje A/B testovanie a skúste to znova.

en: Can't Save Module
sk: Nie je možné uložiť modul

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sk: Nemôžete uložiť tento modul, kým je spustené A/B testovanie. Ukončite svoje A/B testovanie a skúste to znova.

en: Can't Load Layout
sk: Nie je možné načítať rozloženie

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sk: Nemôžete načítať nové rozloženie, kým je spustené A/B testovanie. Ukončite svoje A/B testovanie a skúste to znova.

en: Can't Clear Layout
sk: Nie je možné vyčistiť rozloženie

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
sk: Nemôžete vyčistiť svoje rozloženie, kým je spustené A/B testovanie. Ukončite svoje A/B testovanie a skúste to znova.

en: Can't Import/Export Layout
sk: Schéma sa nedá importovať/exportovať

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sk: Počas split testu (efektivita kampane) sa schémy nedajú exportovať alebo importovať. Ukončite svoj split test a skúste ešte raz, prosím.

en: Can't Move Goal
sk: Nie je možné presunúť cieľ

en: Can't Move Subject
sk: Nie je možné presunúť predmet

en: Can't Clone Section
sk: Nie je možné klonovať sekciu

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
sk: Túto sekciu nie je možné duplikovať, pretože obsahuje cieľ A/B testovania. Ciele nie je možné duplikovať. Na vykonanie tejto akcie musíte najskôr ukončiť aktuálny A/B test.

en: Can't Clone Row
sk: Nie je možné klonovať riadok

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
sk: Tento riadok nie je možné duplikovať, pretože obsahuje cieľ A/B testovania. Ciele nie je možné duplikovať. Na vykonanie tejto akcie musíte najskôr ukončiť aktuálny A/B test.

en: Can't Remove Section
sk: Nie je možné odstrániť sekciu

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
sk: Túto sekciu nie je možné odstrániť, pretože obsahuje cieľ A/B testovania. Ciele nie je možné odstrániť. Na vykonanie tejto akcie musíte najskôr ukončiť aktuálny A/B test.

en: Can't Remove Row
sk: Nie je možné odstrániť riadok

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
sk: Tento riadok nie je možné odstrániť, pretože obsahuje cieľ A/B testovania. Ciele nie je možné odstrániť. Na vykonanie tejto akcie musíte najskôr ukončiť aktuálny A/B test.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
sk: A/B testovanie vyžaduje aspoň 2 variácie v predmetoch. Túto variáciu nebude možné odstrániť, kým sa nepridajú ďalšie variácie.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
sk: A/B testovanie vyžaduje aspoň 2 variácie v predmetoch. Túto variáciu nebude možné odstrániť, kým sa nepridajú ďalšie variácie

en: ID
sk: Identifikátor

en: Subject
sk: Predmet

en: Impressions
sk: Impresie

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Clickthrough Rate
sk: Miera prekliku

en: Reads
sk: Prečítania

en: Reading Rate
sk: Miera čítania

en: Stays
sk: Zotrvania na stránke

en: Bounce Rate
sk: Miera opustenia webu

en: Goal Views
sk: Zobrazenia cieľa

en: Goal Reads
sk: Prečítania cieľa

en: Engagement Rate
sk: Miera angažovanosti

en: Conversion Goals
sk: Ciele konverzie

en: Conversion Rate
sk: Miera konverzie

en: Shortcode Conversions
sk: Konverzie cez shortcode

en: Did
sk: Urobil

en: Added
sk: Pridané

en: Edited
sk: Upravené

en: Removed
sk: Odstrániť

en: Moved
sk: Presťahoval

en: Expanded
sk: Rozšírená

en: Collapsed
sk: Zrútil

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Unlocked
sk: Odomknutá

en: Cloned
sk: Klonovanie

en: Cleared
sk: Vymažú

en: Enabled
sk: Povolené

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Copied
sk: Kopírovať

en: Renamed
sk: Premenovaný

en: Loaded
sk: Načítaný

en: Turned On
sk: Zapnuté

en: Turned Off
sk: Vypnuté

en: Saved Section
sk: Uložené Oddiel

en: Saved Row
sk: Uložené Riadok

en: Saved Module
sk: Uložené Modul

en: Page
sk: Stránka

en: Split Testing
sk: A/B testovanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: on Phone
sk: na telefóne

en: on Tablet
sk: na tablete

en: on Desktop
sk: na stolovom poèítaèi

en: The valentis Builder
sk: valentis developer

en: % Comments
sk: % komentáre

en: by
sk: od

en: Rename
sk: Premenovať

en: Paste After
sk: Vložiť Po

en: Split Test
sk: A/B testovanie

en: End Split Test
sk: Ukončiť A/B testovanie

en: Expand
sk: Roztiahnuť

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enter a new name for this module
sk: Zadajte nový názov pre tento modul

en: See History
sk: Pozrite Si Časť Histórie

en: View Stats
sk: Zobraziť štatistiky

en: View Split Testing Stats
sk: Zobraziť štatistiky A/B testovania

en: Clone Section
sk: Klonovať sekciu

en: Unlock Section
sk: Odomknúť Oddiel

en: Expand Section
sk: Rozbaľte Časť

en: Standard Section
sk: Štandardná sekcia

en: Clone Row
sk: Klonovať riadok

en: Change Structure
sk: Zmeniť štruktúru

en: Unlock Row
sk: Odomknúť Riadok

en: Expand Row
sk: Rozšíriť Riadok

en: Add Row
sk: Pridať riadok

en: Insert Column(s)
sk: Vložiť stĺpec(ce)

en: Clone Module
sk: Klonovať modul

en: Remove Module
sk: Odstrániť modul

en: Unlock Module
sk: Odomknúť Modul

en: Save & Add To Library
sk: Uložiť a pridať do knižnice

en: Load Layout
sk: Načítať vzhľad

en: Insert Module(s)
sk: Vlož modul(y)

en: Disable Builder
sk: Vypnúť developera

en: All content created in the valentis Builder will be lost. Previous content will be restored.
sk: Stratíte celý obsah vytvorený v valentis developerovi. Bude obnovený predošlý obsah.

en: Do you wish to proceed?
sk: Chcete pokračovať?

en: All of your current page content will be lost.
sk: Stratíte celý obsah aktuálnej stránky.

en: All advanced module settings in will be lost.
sk: Stratíte všetky pokročilé nastavenia modulov.

en: Layout Name:
sk: Názov vzhľadu:

en: Save And Add To Library
sk: Uložiť a pridať do knižnice

en: Add To Categories:
sk: Pridať ku kategóriám:

en: Include General settings
sk: Zahrnúť všeobecné nastavenia

en: Include Advanced Design settings
sk: Zahrnúť nastavenia pokročilého vzhľadu

en: Here you can save the current item and add it to your valentis Library for later use as well.
sk: Aj tu si môžete aktuálnu položku uložiť a pridať ju do vašej valentis knižnice na neskoršie použitie.

en: Save as Global:
sk: Uložiť ako pevné:

en: valentis Builder Settings
sk: Nastavenia aplikácie valentis Builder

en: End Split Test?
sk: Ukončiť A/B testovanie?

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
sk: Po ukončení A/B testovania vás požiadame, aby ste vybrali, ktorú variáciu predmetu by ste si chceli nechať. Ostatné predmety sa odstránia.

en: Note: this process cannot be undone.
sk: Poznámka: tento proces nie je možné vrátiť späť.

en: Ok
sk: Dobre

en: An Error Occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: For some reason, you cannot perform this task.
sk: Túto činnosť z nejakého dôvodu nemôžete vykonať.

en: Proceed
sk: Pokračovať

en: Save as Global Item
sk: Uložiť ako globálnu položku

en: Set Winner Status
sk: Nastaviť stav víťaza

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
sk: Ako víťaza A/B testu ste používali globálnu položku. Na základe toho si musíte vybrať medzi nasledujúcimi možnosťami:

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the valentis Library)
sk: Uložiť víťaza ako globálnu položku (vybratý predmet sa zosynchronizuje a vaša globálna položka sa aktualizuje v knižnici valentis)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
sk: Uložiť víťaza ako neglobálnu položku (vybratý predmet už nebude globálnou položkou a vaše zmeny globálnu položku nebudú upravovať)

en: Last 24 Hours
sk: Posledných 24 hodín

en: Last 7 Days
sk: Posledných 7 dní

en: Last Month
sk: Posledný mesiac

en: All Time
sk: Celkovo

en: Summary &amp; Data
sk: Zhrnutie a údaje

en: Statistics are still being collected for this time frame
sk: Štatistiky sa budú zbierať pre toto časové rozpätie

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
sk: Štatistiky sa zobrazia po zozbieraní dostatočného množstva údajov

en: Split Testing Statistics
sk: Štatistiky A/B testovania

en: Bounces
sk: Opustenia webu

en: Goal Engagement
sk: Cieľová angažovanosť

en: Conversions
sk: Konverzie

en: Statistics are being collected
sk: Štatistiky sa zbierajú

en: Refresh Stats
sk: Obnoviť štatistiky

en: End Split Test &amp; Pick Winner
sk: Ukončiť split test a vybrať víťaza

en: Add Specialty Section
sk: Pridať zvláštnu sekciu

en: Desktop
sk: Plochu

en: Smartphone
sk: Smartfón

en: Enable Split Testing
sk: Povoliť A/B testovanie

en: Bounce Rate Limit
sk: Limit miery opustenia webu

en: Stats refresh interval
sk: Interval obnovovania štatistík

en: Hourly
sk: Za hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Shortcode Tracking
sk: Sledovanie cez shortcode

en: Shortcode for Tracking:
sk: Shortcode na sledovanie:

en: Color Picker Color Pallete
sk: Farebná paleta výberu farby

en: Gutter Width
sk: Odstupy stĺpcov

en: Light Text Color
sk: Svetlá farba textu

en: Dark Text Color
sk: Tmavá farba textu

en: Content Area Background Color
sk: Farba pozadia v oblasti obsahu

en: Section Background Color
sk: Farba pozadia sekcie

en: Connecting...
sk: Pripojenie...

en: Connection failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Removing connection...
sk: Odstránenie spojenia...

en: Done
sk: Hotovo

en: Step 1:
sk: 1. krok:

en: Generate authorization code
sk: Vygenerovať autorizačný kód

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
sk: Krok 2: Vložiť v autorizačný kód a kliknite na "pripojenie" tlačidlo:

en: Make a connection
sk: Pripojenie

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
sk: Aweber je správne nastavený. Môžete odstrániť spojenie tu, ak si budete priať.

en: Remove the connection
sk: Odstrániť pripojenie

en: Read more
sk: Prečítajte si viac

en: Theme Customizer
sk: Prispôsobenie témy

en: Module Customizer
sk: Prispôsobenie modulu

en: Page Options
sk: Voĺby Stránky

en: Plugin Options
sk: Plugin Možnosti

en: Theme Options
sk: Tému Možnosti

en: valentis Library
sk: valentis Knižnica

en: Builder Interface
sk: Staviteľ Rozhranie

en: Add/Delete Item
sk: Pridať/Vymazať Položky

en: Edit Item
sk: Upraviť Položky

en: Move Item
sk: Posunúť Položku

en: Disable Item
sk: Neaktívna Položka

en: Lock Item
sk: Zámok Položky

en: Toggle valentis Builder
sk: Prepnúť valentis Builder

en: Library Settings
sk: Nastavenie Knižnice

en: Edit Global Items
sk: Upraviť Globálne Položiek

en: Settings Tabs
sk: Nastavenia Karty

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené Nastavenia

en: Settings Types
sk: Nastavenia Typy

en: Edit Colors
sk: Upraviť Farby

en: Edit Content
sk: Upraviť Obsah

en: Edit Fonts
sk: Úprava Písma

en: Edit Buttons
sk: Upraviť Tlačidlá

en: Edit Configuration
sk: Upraviť Konfiguráciu

en: Module Use
sk: Modul Použitie

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Author
sk: Autor

en: Contributor
sk: Prispievateľ

en: valentis Role Editor
sk: valentis Úlohu Editor

en: Save valentis Roles
sk: Uložiť valentis Úlohy

en: Using the valentis Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
sk: Pomocou valentis Úlohu Editor, môžete obmedziť druhov akcií, ktoré môžu byť prijaté na základe užívateľov WordPress, o rôznych úlohách. To je skvelý spôsob, ako obmedziť funkčnosť je k dispozícii pre vašich zákazníkov alebo hosť autorov, aby zabezpečili, že budú mať len potrebné možnosti, ktoré majú k dispozícii.

en: Reset Roles
sk: Reset Úlohy

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
sk: Všetky aktuálne úlohu nastavenia budú nastavené na predvolené hodnoty. Prajete si pokračovať?

en: no
sk: žiadne

note: translators: 1: date, 2: time
en: on %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: (Edit)
sk: (Upravi)

en: Reply
sk: Odpoveda

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár èaká na schválenie moderátorom.

en: Enable Visual Builder
sk: Povoliť Tvorcu vzhľadu

en: Built For Any
sk: Vytvorené pre hocijaký

en: Built For
sk: Vytvorené pre

en: Global Layout
sk: Globálne rozloženie

en: Standard
sk: Štandardné

en: Homepage Basic
sk: Štandardná domovská stránka

en: Homepage Shop
sk: Domovská stránka pre obchod

en: Homepage Portfolio
sk: Domovská stránka pre portfólio

en: Homepage Company
sk: Domovská stránka pre spoločnosti

en: Homepage Corporate
sk: Domovská stránka pre veľké spoločnosti

en: Homepage Extended
sk: Rozšírená domovská stránka

en: Page Fullwidth
sk: Stránka na celú šírku

en: Page Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel stránky

en: Page Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel stránky

en: Page Dual Sidebars
sk: Panely na oboch bokoch stránky

en: Portfolio Grid
sk: Mriežka s portfóliom

en: Portfolio 1 Column
sk: Portfólio v jednom stĺpci

en: Portfolio Fullwidth Carousel
sk: Karusel s portfóliom na celú šírku

en: Portfolio Fullwidth Grid
sk: Mriežka s portfóliom na celú šírku

en: Project Extended
sk: Rozšírený projekt

en: Project Extended 2
sk: Rozšírený projekt 2

en: Blog Masonry
sk: Sieť blogov

en: Blog Standard
sk: Štandardný blog

en: Shop Basic
sk: Základný obchod

en: Shop Extended
sk: Rozšírený obchod

en: Splash Page
sk: Vstupná stránka

en: Maintenance Mode
sk: Režim údržby

en: Coming Soon
sk: Už o chvíľu

en: Landing Page
sk: Cieľová stránka

en: About Me
sk: O mne

en: About Us
sk: O nás

en: Contact Us
sk: Kontaktujte nás

en: Our Team
sk: Náš tím

en: Creative Agency
sk: Tvorivá agentúra

en: Sales Page
sk: Stránka pre predajcov

en: Case Study
sk: Prípadová štúdia

en: Product Features
sk: Obsah produktu

en: Image
sk: Obrázok

en: Left To Right
sk: Zľava doprava

en: Right To Left
sk: Sprava doľava

en: Top To Bottom
sk: Zhora nadol

en: Bottom To Top
sk: Zdola nahor

en: Fade In
sk: Postupné zosilňovanie

en: No Animation
sk: Bez animácie

en: Image URL
sk: URL adresa obrázkov

en: Choose an Image
sk: Vyber obrázok

en: Set As Image
sk: Nastav ako obrázok

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
sk: Pridajte požadovaný obrázok alebo zadajte URL obrázka, ktorý chcete zobraziť.

en: Image Alternative Text
sk: Alternatívny text obrázka

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
sk: Toto definuje alternatívny text obrázka. Môžete sem umiestniť popis vášho obrázka.

en: Image Title Text
sk: Text nadpisu obrázka

en: This defines the HTML Title text.
sk: Toto definuje text nadpisu HTML

en: Open in Lightbox
sk: Otvoriť v Lightboxe

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa má obrázok otvárať v Lightboxe. Poznámka: ak vyberiete zobrazovanie v Lightboxe, podmienky URL adresy dolu budú ignorované.

en: Link URL
sk: Odkaz na URL adresu

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
sk: Ak chcete, aby mal obrázok podobu odkazu, sem zadajte cieľovú URL adresu. Ak toto políčko nebude vyplnené, odkaz nebude vytvorený.

en: Url Opens
sk: Otvára sa URL adresa

en: In The Same Window
sk: V tom istom okne

en: In The New Tab
sk: V novej záložke

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
sk: Tu si môžete vybrať, či sa odkaz má otvoriť v novom okne, alebo nie

en: Image Overlay
sk: Prekrytie obrázka

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
sk: Ak je táto možnos zapnutá a návštevník ukáže na obrázok, zobrazí sa ikona a obrázok sa prekryje farbou.

en: Overlay Icon Color
sk: Farba prekrývacej ikony

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
sk: Tu môžete zada vlastnú farbu prekrývacej ikony

en: Hover Overlay Color
sk: Farba pri prekrytí kurzorom

en: Here you can define a custom color for the overlay
sk: Tu môžete zada vlastnú farbu prekrytia

en: Hover Icon Picker
sk: Nastavenie vzhľadu ikonky pri prekrytí kurzorom

en: Here you can define a custom icon for the overlay
sk: Tu môžete zada vlastnú ikonu prekrytia

en: Animation
sk: Animácia

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
sk: Toto ovláda smerovanie animácie.

en: Remove Space Below The Image
sk: Odstrániť priestor pod obrázkom

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
sk: Tu si môžete vybrať, či pod obrázkom má byť priestor, alebo nie.

en: Image Alignment
sk: Zarovnanie obrázka

en: Here you can choose the image alignment.
sk: Tu si môžete zvoliť zarovnanie obrázka.

en: Image Max Width
sk: Maximálna výška obrázka

en: Force Fullwidth
sk: Nastaviť na celú šírku

en: Always Center Image On Mobile
sk: Na mobile obrázok umiestniť vždy do stredu

en: Disable on
sk: Zakáza na

en: Phone
sk: Telefón

en: This will disable the module on selected devices
sk: Táto možnos vypne modul na vybratých zariadeniach

en: Admin Label
sk: Administrátorská značka

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sk: Toto zmení značku modulu v produkcii pre ľahšiu identifikáciu.

en: Caption
sk: Titulok

en: Title
sk: Názov

en: Gallery Item
sk: Položka z galérie

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Overlay Icon
sk: Ikonka prekrytia

en: Gallery Item Title
sk: Názov položky z galérie

en: Gallery Item Caption
sk: Popis položky v galérii

en: Gallery Pagination
sk: Èíslovanie strán v galérii

en: Pagination Active Page
sk: Èíslovanie aktívnej stránky

en: Gallery Images
sk: Obrázky galérie

en: Slider
sk: Posúvanie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Toggle between the various blog layout types.
sk: Prepínať medzi rozličnými typmi vzhľadu.

en: Images Number
sk: Počet obrázkov

en: Define the number of images that should be displayed per page.
sk: Určte počet obrázkov, aký sa má zobraziť na jednej strane.

en: Show Title and Caption
sk: Ukázať názov a popis

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa názov a popis budú zobrazovať

en: Show Pagination
sk: Zobraziť stránkovanie

en: Enable or disable pagination for this feed.
sk: Umožniť alebo znemožniť stránkovanie pre toto pole.

en: Dark
sk: Tmavá

en: Light
sk: Farba

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sk: Tu si môžete vybrať, či váš text má byť svetlý alebo tmavý. Ak pracujete na tmavom pozadí, váš text by mal byť svetlý. Ak pracujete na svetlom pozadí, váš text by mal byť tmavý.

en: Automatic Animation
sk: Automatická animácia

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sk: Ak chcete, aby prezentácia prebiehala automaticky bez toho, aby návštevník musel kliknúť na nové tlačidlo, povoľte túto možnosť. Potom podľa potreby nastavte rýchlosť rotácie.

en: Automatic Animation Speed (in ms)
sk: Rýchlosť automatickej animácie (v milisekundách)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
sk: Tu môžete určiť, ako rýchlo sa budú striedať komponenty prezentácie, ak bude hore povolená automatická animácia. Čím vyššie číslo, tým väčšia pauza medzi každou rotáciou.

en: Zoom Icon Color
sk: Farba ikonky zväčšenia

en: Video Icon
sk: Ikonka videa

en: Video MP4/URL
sk: .MP4 URL adresa videa

en: Upload a video
sk: Pridať nové video

en: Choose a Video MP4 File
sk: Vyber súbor s videom v .MP4

en: Set As Video
sk: Nastaviť ako video

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
sk: Pridajte požadované video vo formáte .MP4, alebo zadajte URL adresu videa, ktoré chcete zobraziť.

en: Video Webm
sk: .WEBM video

en: Choose a Video WEBM File
sk: Vyberte .WEBM video súbor

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
sk: Pridajte .WEBM verziu vášho videa. Pre zabezpečenie maximálnej kompatibility so všetkými prehliadačmi by mali byť všetky videá pridané v .MP4 aj v .WEBM formáte.

en: Image Overlay URL
sk: URL adresa prekrývajúceho obrázka

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
sk: Pridajte požadovaný obrázok alebo zadajte URL adresu obrázka, ktorým chcete prekryť vaše video. Môžete tiež vytvoriť nehybný obrázok z vášho videa.

en: Play Icon Color
sk: Farba ikonky prehrávania

en: Video Slider
sk: Prezentácia videí

en: Play Button
sk: Tlačidlo prehrávania

en: Thumbnail Item
sk: Obrázok miniatúry

en: Slider Arrows
sk: Šípky jazdca

en: Display Image Overlays on Main Video
sk: Na hlavnom videu zobrazovať prekrývajúci obrázok

en: Hide
sk: Skryť

en: Show
sk: Zobraziť

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by valentis.
sk: Táto možnosť prekryje rozhranie prehrávača na hlavnom videu. Tento obrázok môžete pridať v nastavení každého videa, alebo ho automaticky generovať pomocou valentis.

en: Arrows
sk: Šípky

en: Show Arrows
sk: Zobraziť šípky

en: Hide Arrows
sk: Skryť šípky

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
sk: Toto nastavenie vypne alebo zapne navigačné šípky.

en: Slider Controls
sk: Ovládače prezentácie

en: Use Thumbnail Track
sk: Použiť miniatúry videí

en: Use Dot Navigation
sk: Použiť bodovú navigáciu

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
sk: Toto nastavenie vám umožní použiť ovládače miniatúr videí pod prezentáciou alebo bodovú navigáciu na spodku prezentácie.

en: Slider Controls Color
sk: Farba ovládačov prezentácie

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
sk: Umožní vám nastaviť svetlú alebo tmavú farbu ovládačov prezentácie. Ovládače prezentácie sú buď šípky na prezentácii miniatúr alebo krúžky bodovej navigácie.

en: Thumbnail Overlay Color
sk: Farba prekrytia miniatúry

en: New Video
sk: Nové video

en: Video Settings
sk: Nastavenia videa

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
sk: Toto zmení značku videa v produkcii pre ľahšiu identifikáciu.

en: Slider Arrows Color
sk: Farba šípok prezentácie

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
sk: Toto nastavenie dá šípkam vašej prezentáciu svetlú alebo tmavú farbu.

en: Header
sk: Hlavička

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
sk: Tu si môžete nastaviť hodnotu vášho textu. Ak pracujete na tmavom pozadí, váš text by mal byť svetlý. Ak pracujete na svetlom pozadí, váš text by mal byť tmavý.

en: Text Orientation
sk: Orientácia textu

en: This controls the how your text is aligned within the module.
sk: Týmto ovládate spôsob zarovnania textu vo vašom module.

en: Here you can create the content that will be used within the module.
sk: Tu môžete vytvoriť obsah, ktorý bude použitý vo vašom module.

en: Max Width
sk: Maximálna šírka

en: Blurb
sk: Krátky text

en: Body
sk: Telo

en: Blurb Image
sk: Obrázok záložky

en: Blurb Title
sk: Nadpis záložky

en: Blurb Content
sk: Obsah záložky

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
sk: Pomenovanie krátkeho textu sa objaví hrubým písmom pod obrázkom krátkeho textu

en: Url
sk: URL

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
sk: Ak chcete mať krátky text ako odkaz, sem zadajte cieľovú URL adresu.

en: Use Icon
sk: Použiť ikonu

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete použiť ikonu zobrazenú dolu.

en: Icon
sk: Ikona

en: Choose an icon to display with your blurb.
sk: Vyberte ikonu, ktorú chcete zobraziť s krátkym textom.

en: Icon Color
sk: Farba ikony

en: Here you can define a custom color for your icon.
sk: Tu môžete nastaviť vlastnú farbu pre vašu ikonu.

en: Circle Icon
sk: Okrúhla ikona

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete vyššie nastavenú ikonu zobraziť vnútri kruhu.

en: Circle Color
sk: Farba kruhu

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
sk: Tu si môžete vybrať vlastnú farbu pre kruh ikony.

en: Show Circle Border
sk: Zobraziť okraje kruhu

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa má zobrazovať okraj kruhu ikony.

en: Circle Border Color
sk: Farba okraja kruhu

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
sk: Tu si môžete vybrať vlastnú farbu pre okraj kruhu ikony.

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
sk: Pridaj obrázok, ktorý sa zobrazí navrchu krátkeho textu.

en: Image Alt Text
sk: Alternatívny text obrázka

en: Define the HTML ALT text for your image here.
sk: Tu určte alternatívny text vášho obrázka.

en: Image/Icon Placement
sk: Umiestnenie obrázka/ikony

en: Here you can choose where to place the icon.
sk: Tu môžete nastaviť polohu ikony

en: Image/Icon Animation
sk: Animácia obrázka/ikony

en: This will control how your blurb text is aligned.
sk: Týmto ovládate zarovnanie textu v krátkom texte.

en: Input the main text content for your module here.
sk: Vložte text hlavného obsahu vášho modulu.

en: Use Icon Font Size
sk: Použiť veľkosť písma ikony

en: Icon Font Size
sk: Veľkosť písma ikony

en: Tabs
sk: Záložka

en: Tab
sk: Úèet

en: Tabs Controls
sk: Ovládače štítkov

en: Active Tab
sk: Aktívny štítok

en: Tabs Content
sk: Obsah panelov

en: Active Tab Background Color
sk: Farba pozadia aktívnych štítkov

en: Inactive Tab Background Color
sk: Farba pozadia neaktívnych štítkov

en: New Tab
sk: Nová záložka

en: Tab Settings
sk: Nastavenia záložiek

en: The title will be used within the tab button for this tab.
sk: Názov bude použitý vnútri tlačidla tejto záložky

en: Slide
sk: List prezentácie

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Slide Description
sk: Popis listu prezentácie

en: Slide Title
sk: Názov listu prezentácie

en: Slide Button
sk: Tlačidlo listu prezentácie

en: Slide Controllers
sk: Ovládače listu prezentácie

en: Slide Active Controller
sk: Aktívny ovládač listu prezentácie

en: Slide Image
sk: Obrázok listu prezentácie

en: Slide Arrows
sk: Šípky na posúvanie

en: Show Controls
sk: Zobrazi ovládacie prvky

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
sk: Toto nastavenie vypne a zapne krúžky tlačidiel na spodku prezentácie.

en: Continue Automatic Slide on Hover
sk: Pokračovať Automatické posunúť na Hover

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
sk: Sústruženie to umožní automatické posuvné pokračovať na myši pri ukázaní.

en: Use Parallax effect
sk: Použiť Parallax efekt

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
sk: Výberom tejto možnosti nebudú vaše obrázky pozadia počas rolovania meniť polohu.

en: Parallax method
sk: Metóda paralaxe

en: Define the method, used for the parallax effect.
sk: Určite metódu pre paralaktický efekt.

en: Remove Inner Shadow
sk: Odstrániť vnútorný tieň

en: Background Image Position
sk: Na Pozadí Pozícia

en: Top Left
sk: Horný Ľavý

en: Top Center
sk: Top Centrum

en: Top Right
sk: Vpravo Hore

en: Center Right
sk: Centrum Právo

en: Center Left
sk: Centrum Vľavo

en: Bottom Left
sk: Dolnom Rohu

en: Bottom Center
sk: Dole V Strede

en: Bottom Right
sk: Vpravo Dole

en: Background Image Size
sk: Na Pozadí Veľkosť

en: Actual Size
sk: Skutočná Veľkosť

en: Top Padding
sk: Vzdialenosť od horného okraja

en: Bottom Padding
sk: Vzdialenosť od spodného okraja

en: Hide Content On Mobile
sk: Neukazovať obsah na mobile

en: Hide CTA On Mobile
sk: Neukazovať CTA na mobile

en: Show Image / Video On Mobile
sk: Ukázať obrázok / video na mobile

en: New Slide
sk: Nový list prezentácie

en: Slide Settings
sk: Nastavenie listu prezentácie

en: Slide Description Container
sk: Posunúť kontajner s popisom

en: Heading
sk: Hlavička

en: Define the title text for your slide.
sk: Zadajte text názvu listu tvojej prezentácie.

en: Button Text
sk: Text tlačidla

en: Define the text for the slide button
sk: Zadajte text pre tlačidlo listu prezentácie

en: Button URL
sk: URL adresa tlačidla

en: Input a destination URL for the slide button.
sk: Zadajte cieľovú URL adresu pre tlačidlo listu prezentácie.

en: Cover
sk: Pokrytie

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
sk: Pre výber farby pozadia tohto modulu použite zberač farby.

en: Choose a Slide Image
sk: Vyberte obrázok pre list prezentácie

en: Set As Slide Image
sk: Nastaviť ako obrázok pre list prezentácie

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
sk: Ak je definovaný, tento obrázok sa objaví naľavo od textu listu prezentácie. Pridajte obrázok, alebo ponechajte prázdne ak chcete na liste len text.

en: Use Background Overlay
sk: Použi prekrytie pozadia

en: yes
sk: áno

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
sk: Keï je táto možnos zapnutá, nad váš obrázok pozadia a za obsah prezentácie sa pridá vami zvolená prekrývacia farba.

en: Background Overlay Color
sk: Farba prekrytia pozadia

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
sk: Použite výber farieb a vyberte farbu na prekrytie pozadia.

en: Use Text Overlay
sk: Použi prekrytie textu

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
sk: Keï je táto možnos zapnutá, za text prezentácie sa pridá farebné pozadie, aby sa dal s obrázkami v pozadí lepšie èíta.

en: Text Overlay Color
sk: Farba prekrytia textu

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
sk: Použite výber farieb a vyberte farbu na prekrytie textu.

en: Slide Image Vertical Alignment
sk: Vertikálne zarovnanie listu prezentácie

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
sk: Toto nastavenie určí vertikálne zarovnanie obrázka na liste vašej prezentácie. Obrázok môže byť vertikálne zarovnaný na stred alebo na spodok listu prezentácie.

en: Slide Video
sk: Video listu prezentácie

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
sk: Ak je definované, video sa zobrazí naľavo od textu listu vašej prezentácie. Zadajte URL adresu stránky z Youtube alebo Vimeo, alebo ponechajte prázdne ak chcete na liste len text.

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
sk: Ak máte definovaný obrázok listu prezentácie, tu zadajte alternatívny text obrázka.

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
sk: Tu si môžete vybrať tmavú alebo svetlú farbu textu. Ak pracujete na tmavom pozadí, vyberte svetlý text. Ak pracujete na svetlom pozadí, vyberte tmavý text.

en: Background Video MP4
sk: Video pozadia .MP4

en: Choose a Background Video MP4 File
sk: Zvoľte video pozadia .MP4 súbor

en: Set As Background Video
sk: Nastaviť ako video pozadia

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
sk: Pre zabezpečenie maximálnej kompatibility so všetkými prehliadačmi by mali byť všetky videá pridané v .MP4 aj vo .WEBM formáte. Sem pridajte novú verziu v .MP4. Dôležité upozornenie: na mobilných zariadeniach videá pozadia nie sú povolené. Namiesto nich bude použitý váš obrázok pozadia. Preto by ste kvôli dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku mali pre pozadie definovať obrázok aj video.

en: Background Video Webm
sk: Video pozadia vo .WEBM

en: Choose a Background Video WEBM File
sk: Zvoľte video pozadia .WEBM súbor

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
sk: Pre zabezpečenie maximálnej kompatibility so všetkými prehliadačmi by mali byť všetky videá pridané v .MP4 aj v .WEBM formáte. Pridať novú verziu .WEBM. Dôležité upozornenie: na mobilných zariadeniach video pozadia nie sú povolené. Namiesto nich bude použitý váš obrázok pozadia. Preto by ste kvôli dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku mali pre pozadie definovať obrázok aj video.

en: Background Video Width
sk: Šírka videa pozadia

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
sk: Na dosiahnutie správnej veľkosti videa sem musíte zadať presnú šírku (v pixeloch) vášho videa.

en: Background Video Height
sk: Výška videa pozadia

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
sk: Pre dosiahnutie správnej veľkosti videa sem musíte zadať presnú výšku (v pixeloch) vášho videa.

en: Pause Video
sk: Pozastaviť video

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
sk: Umožnite, aby sa video počas prehrávania na iných prehrávačoch dalo pozastaviť.

en: Input your main slide text content here.
sk: Sem vložte text obsahu hlavného listu vašej prezentácie.

en: Arrows Custom Color
sk: Vlastná farba šípok

en: Dot Nav Custom Color
sk: Vlastná farba bodovej navigácie

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
sk: To sa zmení označenie list v builder pre jednoduchú identifikáciu.

en: Text Overlay Border Radius
sk: Polomer zaoblenia rámu prekrytia textu

en: Post Slider
sk: Prezentácia príspevkov

en: Meta
sk: Metadata

en: Posts Number
sk: Počet príspevkov

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
sk: Vyberte, ko¾ko príspevkov sa má v prezentácii zobrazova.

en: Include Categories
sk: Vyberte kategórie

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
sk: Vyberte, ktoré kategórie sa majú v prezentácii zobrazova.

en: Order By
sk: Zoradiť podľa

en: Date: new to old
sk: Dátum: od nových k starým

en: Date: old to new
sk: Dátum: od starých k novým

en: Title: a-z
sk: Názov: a-z

en: Title: z-a
sk: Názov: z-a

en: Random
sk: Náhodné

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
sk: Tu môžete upravi poradie, v akom sa príspevky zobrazujú.

en: Show Read More Button
sk: Zobrazi tlaèidlo Zobrazi viac

en: This setting will turn on and off the read more button.
sk: Toto nastavenie zapína a vypína tlaèidlo Zobrazi viac

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
sk: Zadajte text, ktorý sa bude zobrazova na tlaèidle \"Read More\". Ak chcete použi predvolený text ( Zobrazi viac ), nechajte pole prázdne.

en: Content Display
sk: Zobrazenie obsahu

en: Show Excerpt
sk: Zobraziť výňatok

en: Show Content
sk: Zobraziť obsah

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
sk: Ak nastavíte zobrazenie celého obsahu, vaše príspevky sa v prezentácii nebudú skracova. Ak nastavíte zobrazenie úryvku, zobrazí sa iba úryvok textu.

en: Use Post Excerpt if Defined
sk: Ak je definovaný, použi úryvok príspevku

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
sk: Vypnite túto možnos, ak chcete ignorova manuálne zadávané úryvky a zakaždým ich vytvára automaticky.

en: Automatic Excerpt Length
sk: Automatická dåžka úryvku

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
sk: Zadajte dåžku automaticky vytváraných úryvkov. Ak chcete použi predvolenú hodnotu ( 270 ), nechajte pole prázdne.

en: Show Post Meta
sk: Zobrazi metaúdaje príspevku

en: This setting will turn on and off the meta section.
sk: Týmto nastavením môžete zapnú a vypnú sekciu s metaúdajmi.

en: Choose a Background
sk: Vyberte pozadie

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to use as the background for the slider.
sk: Nahrajte vlastný obrázok alebo zadajte adresu URL obrázka, ktorý chcete použi ako pozadie prezentácie.

en: Show Featured Image
sk: Zobraziť sprievodný obrázok

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
sk: Týmto nastavením môžete zapnú a vypnú zobrazenie náh¾adového obrázka v prezentácii.

en: Image Placement
sk: Umiestnenie obrázka

en: Background
sk: Pozadie

en: Select how you would like to display the featured image in slides
sk: Vyberte, ako by ste chceli v prezentácii zobrazova náh¾adový obrázok

en: Show Image On Mobile
sk: Zobrazi obrázok na mobilných zariadeniach

en: by %s
sk: od %s

en: Testimonial
sk: Odporúčania

en: Testimonial Portrait
sk: Portrét odporúčajúceho

en: Testimonial Description
sk: Popis odporúčania

en: Testimonial Author
sk: Autor odporúčania

en: Testimonial Meta
sk: Metadata o odporúčaní

en: Author Name
sk: Meno autora

en: Input the name of the testimonial author.
sk: Uveďte meno autora odporúčania.

en: Job Title
sk: Povolanie

en: Input the job title.
sk: Uveďte názov povolania.

en: Company Name
sk: Názov spoločnosti

en: Input the name of the company.
sk: Uveďte názov spoločnosti.

en: Author/Company URL
sk: URL adresa autora/spoločnosti

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
sk: Zadajte webovú stránku autora, alebo nechajte prázdne, ak nechcete odkaz.

en: URLs Open
sk: Otváranie URLs adries

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
sk: Rozhodnite, či sa URL adresa má otvárať v novom okne.

en: Portrait Image URL
sk: URL obrázka s portrétom

en: Quote Icon
sk: Ikona citátu

en: Visible
sk: Viditeľná

en: Hidden
sk: Skrytá

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
sk: Rozhodnite, či má byť ikona citátu viditeľná, alebo nie.

en: Use Background Color
sk: Použi farbu pozadia

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
sk: Tu si môžete vybrať, či má byť použité nastavenie farby pozadia, alebo nie.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pozadia vašej výzvy k akcii.

en: This will adjust the alignment of the module text.
sk: Toto prispôsobí zarovnanie textového modulu

en: Quote Icon Color
sk: Farba ikonky citátu

en: Portrait Border Radius
sk: Zaoblenie okraja portrétu

en: Portrait Width
sk: Šírka portrétu

en: Portrait Height
sk: Výška portrétu

en: Pricing Tables
sk: Tabuľky porovnania cien

en: Pricing Table
sk: Cenová tabuľka

en: Pricing Heading
sk: Podnadpis porovnania cien

en: Pricing Title
sk: Nadpis porovnania cien

en: Pricing Subtitle
sk: Podnadpis cien

en: Pricing Top
sk: Vrchol tabuľky porovnania cien

en: Price
sk: Cena

en: Currency
sk: Mena

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Pricing Content
sk: Obsah tabuľky porovnania cien

en: Pricing Item
sk: Cenová položka

en: Excluded Item
sk: Vyradená položka

en: Pricing Button
sk: Tlačidlo porovnania cien

en: Featured Table
sk: Prednostná tabuľka

en: Subheader
sk: Podnadpis

en: Currency &amp; Frequency
sk: Menu &amp; Frekvencia

en: Featured Table Background Color
sk: Farba pozadia prednostnej tabuľky

en: Table Header Background Color
sk: Farba pozadia hlavičky tabuľky

en: Featured Table Header Background Color
sk: Farba pozadia hlavičky prednostnej tabuľky

en: Featured Table Header Text Color
sk: Farba textu hlavičky prednostnej tabuľky

en: Featured Table Subheader Text Color
sk: Farba textu nad nadpisom prednostnej tabuľky

en: Featured Table Price Color
sk: Farba ceny prednostnej tabuľky

en: Featured Table Body Text Color
sk: Farba textu v tele prednostnej tabuľky

en: Show Bullet
sk: Zobraziť odrážky

en: Bullet Color
sk: Farba odrážky

en: Featured Table Bullet Color
sk: Farba odrážky prednostnej tabuľky

en: Remove Featured Table Drop Shadow
sk: Odstrániť tieňovanie prednostnej tabuľky

en: Center List Items
sk: Zoradiť položky zoznamu na stred

en: New Pricing Table
sk: Nová cenová tabuľka

en: Pricing Table Settings
sk: Nastavenia cenovej tabuľky

en: Make This Table Featured
sk: Označiť túto tabuľku

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
sk: Označením tabuľka získava prednosť oproti ostatným.

en: Define a title for the pricing table.
sk: Zadaj názov cenovej tabuľky.

en: Subtitle
sk: Podtitul

en: Define a sub title for the table if desired.
sk: Podľa potreby zadajte podtitul tabuľky.

en: Input your desired currency symbol here.
sk: Sem zadajte symbol požadovanej meny.

en: Per
sk: Na

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
sk: Ak je vaša cena podmienená predplatným, tu uveďte cyklus platieb predplatného.

en: Input the value of the product here.
sk: Zadajte cenu produktu.

en: Input the destination URL for the signup button.
sk: Uveďte cieľovú URL adresu tlačidla pre prihlásenie.

en: Adjust the text used from the signup button.
sk: Upraviť text tlačidla pre prihlásenie.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
sk: Zadajte zoznam položiek, ktoré sú, resp. nie sú súčasťou produktu. Každú položku uveďte v novom riadku, ktorý začnite symbolom + alebo - .

en: Included option
sk: Obsahuje

en: Excluded option
sk: Neobsahuje

en: Excluded Item Color
sk: Vyňaté farby položky

en: Call To Action
sk: Výzva k akcii

en: Promo Description
sk: Popis

en: Promo Button
sk: Tlačidlo

en: Promo Title
sk: Propagaèný nadpis

en: Input your value to action title here.
sk: Sem vložte hodnotu pre názov akcie.

en: Input the destination URL for your CTA button.
sk: Uveďte cieľovú URL adresu pre tlačidlo vyzývajúce k akcii.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
sk: Vložte požadovaný text tlačidla, alebo nechajte prázdne pre žiadne tlačidlo.

en: Input the destination URL for your button.
sk: Zadajte cie¾ovú adresu URL svojho tlaèidla.

en: Input your desired button text.
sk: Zadajte želaný text tlaèidla.

en: Button alignment
sk: Zarovnanie tlačidla

en: Here you can define the alignemnt of Button
sk: Tu môžete určiť zarovnanie tlačidla

en: Audio
sk: Zvuk

en: Audio Cover Art
sk: Obrázok ku zvuku

en: Audio Content
sk: Obsah audia

en: Audio Title
sk: Názov zvukovej stopy

en: Audio Meta
sk: Metadata zvuku

en: Player Buttons
sk: Tlaèidlá prehrávaèa

en: Player Timer
sk: Èasovaè prehrávaèa

en: Player Sliders
sk: Jazdce prehrávaèa

en: Player Sliders Current
sk: Jazdce v aktívnom prehrávaèi

en: Upload an audio file
sk: Pridajte nový zvukový záznam

en: Choose an Audio file
sk: Vyberte súbor so zvukovým záznamom

en: Set As Audio for the module
sk: Nastaviť ako zvukový záznam pre tento modul

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
sk: Určte súbor so zvukovým záznamom pre tento modul. Pre odstránenie zvukového záznamu v nastaveniach jednoducho vymažte jeho URL adresu z poľa.

en: Define a title.
sk: Zadajte názov.

en: Artist Name
sk: Meno interpreta

en: Define an artist name.
sk: Zadajte meno interpreta.

en: Album name
sk: Názov albumu

en: Define an album name.
sk: Zadajte názov albumu.

en: Cover Art Image URL
sk: URL adresa obrázka na obálku

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
sk: Zvoľte vlastnú farbu pozadia svojho modulu, alebo nechajte prázdne pre nastavenie preddefinovanej farby.

en: Email Optin
sk: E-Mail Optin

en: Subscribe
sk: Schváli

en: Newsletter Description
sk: Popis pre registráciu letáka

en: Newsletter Form
sk: Formulár pre registráciu letáka

en: Newsletter Fields
sk: Polia elektronického bulletinu

en: Newsletter Button
sk: Tlačidlo pre registráciu letáka

en: Select the list
sk: Vyberte zoznam

en: Service Provider
sk: Poskytovateľ služby

en: Here you can choose a service provider.
sk: Tu môžete vybrať poskytovateľa služby.

en: Feed Title
sk: Názov prísunu blogov

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
sk: Zadajte <a href="%1$s" target="_blank">Názov informačného kanála</a>.

en: MailChimp lists
sk: Zoznamy MailChimp

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in %1$s and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in %1$s.%2$s
sk: Tu si môžete vybra zoznam zo služby MailChimp, do ktorého si môžete následne pridáva zákazníkov. Ak tu nevidíte žiadne zoznamy, uistite sa, že k¾úè API služby MailChimp je nastvený v %1$s a vo svojom úète MailChimp máte vytvorený aspoò jeden zoznam. Ak ste vytvorili nový zoznam, no nezobrazuje sa tu, aktivujte v %1$s.%2$s možnos „Obnovi zoznamy MailChimp“

en: valentis Plugin Options
sk: Možnosti zásuvných modulov valentis

en: Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
sk: Nezabudnite ho po obnovení zoznamu vypnú.

en: Aweber lists
sk: Zoznamy Aweber

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in %1$s and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in %1$s.%2$s
sk: Tu si môžete vybra zoznam zo služby Aweber, do ktorého si môžete následne pridáva zákazníkov. Ak tu nevidíte žiadne zoznamy, uistite sa, že Aweber je správne nastvený v %1$s a vo svojom úète Aweber máte vytvorený aspoò jeden zoznam. Ak ste vytvorili nový zoznam, no nezobrazuje sa tu, aktivujte v %1$s.%2$s možnos „Obnovi zoznamy Aweber

en: Choose a title of your signup box.
sk: Vyberte si názov prihlasovacieho boxu.

en: Here you can change the text used for the signup button.
sk: Tu môžete zmeniť text použitý v tlačidle prihlásenia.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
sk: Tu môžete prispôsobiť zarovnanie textu.

en: Form Field Background Color
sk: Farba pozadia registračného formulára

en: Form Field Text Color
sk: Farba textu registračného formulára

en: Focus Background Color
sk: Farba pozadia označeného poľa

en: Focus Text Color
sk: Farba textu označeného poľa

en: Use Focus Border Color
sk: Použiť farbu rámčeka označeného poľa

en: Focus Border Color
sk: Farba rámčeka označeného poľa

en: Login Description
sk: Popis prihlásenia

en: Login Form
sk: Prihlasovací formulár

en: Login Fields
sk: Polia prihlásenia

en: Login Button
sk: Tlaèidlo prihlásenia

en: Choose a title of your login box.
sk: Zadajte názov prihlasovacieho boxu.

en: Redirect To The Current Page
sk: Presmerovať na aktuálnu stránku

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
sk: Tu môžete nastaviť, či má byť klient presmerovaný na aktuálnu stránku.

en: Logged in as %1$s
sk: Prihlásený ako %1$s

en: Portfolio
sk: Portfólio

en: Portfolio Image
sk: Obrázok portfólia

en: Portfolio Title
sk: Názov portfólia

en: Portfolio Post Meta
sk: Metadata portfólia

en: Choose your desired portfolio layout style.
sk: Vyberte požadovaný vzhľad portfólia.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
sk: Zadajte počet projektov zobrazovaných na jednu stranu.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
sk: Vyberte kategórie, ktoré si želáte zobrazovať.

en: Show Title
sk: Zobraziť názov

en: Turn project titles on or off.
sk: Zapnúť alebo vypnúť názvy blogov.

en: Show Categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Turn the category links on or off.
sk: Zapnúť a vypnúť odkaz na kategórie.

en: &laquo; Older Entries
sk: &laquo; Staršie záznamy

en: Next Entries &raquo;
sk: Ďalšie položky &raquo;

en: Filterable Portfolio
sk: Filtrovateľné portfólio

en: Portfolio Filters
sk: Filtre portfólia

en: Active Portfolio Filter
sk: Filtre aktívneho portfólia

en: Portfolio Pagination
sk: Èíslovanie strán v portfóliu

en: Bar Counters
sk: Pruhové počítadlá

en: Bar Counter
sk: Stĺpcový graf

en: Percent
sk: Percentá

en: Counter Title
sk: Nadpis stĺpca

en: Counter Container
sk: Schránka stĺpca

en: Counter Amount
sk: Číslo stĺpca

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
sk: Týmto nastavíte farbu prázdnej časti prúžka (aktuálne šedá).

en: Bar Background Color
sk: Farba pozadia prúžka

en: This will change the fill color for the bar.
sk: Týmto nastavíte farbu plnej časti prúžka.

en: Use Percentages
sk: Použiť znak percenta

en: Bar Top Padding
sk: Vzdialenosť stĺpca od vrchu

en: Bar Bottom Padding
sk: Vzdialenosť stĺpca od spodku

en: Border Radius
sk: Zaoblenie okraja

en: New Bar Counter
sk: Nový prúžok počítadla

en: Bar Counter Settings
sk: Nastavenia prúžkov počítadla

en: Input a title for your bar.
sk: Zadajte názov prúžka.

en: Define a percentage for this bar.
sk: Definujte percentá pre tento prúžok.

en: Label Color
sk: Farba textu štítka

en: Percentage Color
sk: Farba znaku percenta

en: Circle Counter
sk: Kruhové počítadlá

en: Number
sk: Číslo

en: Percent Container
sk: Kontajner s percentami

en: Circle Counter Title
sk: Nadpis koláčového grafu

en: Percent Text
sk: Text s percentami

en: Input a title for the circle counter.
sk: Uveďte názov kruhového počítadla.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
sk: Zadajte číslo pre kruhové počítadlo. (Nepripájajte znak percenta, použite možnosť nižšie.). Poznámka: Môžete použiť len celé čísla od 0 do 100

en: Percent Sign
sk: Znak percenta

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
sk: Tu môžete nastaviť, či má byť za číslom nastaveným hore uvedený aj znak percenta.

en: Circle Color Opacity
sk: Priehľadnosť farby koláča

en: Number Counter
sk: Ciferné počítadlá

en: Number Counter Title
sk: Nadpis číselného počítadla

en: Input a title for the counter.
sk: Uveďte názov počítadla.

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
sk: Zadajte číslo pre počítadlo.(Nepripájajte znak percenta, použite možnosť nižšie.)

en: Counter Text Color
sk: Farba textu počítadla

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sk: Tu môžete nastaviť, či má byť text názvu svetlý alebo tmavý. Ak pracujete na tmavom pozadí, váš text by mal byť svetlý. Ak pracujete na svetlom pozadí, váš text by mal byť tmavý.

en: Accordion
sk: Harmonika

en: Toggle
sk: Spínač

en: Open Toggle
sk: Zapnutý prepínač

en: Toggle Title
sk: Názov prepínača

en: Toggle Icon
sk: Ikonka prepínača

en: Toggle Content
sk: Obsah prepínača

en: Open Toggle Background Color
sk: Farba pozadia zapnutého	prepínača

en: Open Toggle Text Color
sk: Farba textu zapnutého prepínača

en: Closed Toggle Background Color
sk: Farba pozadia vypnutého prepínača

en: Closed Toggle Text Color
sk: Farba textu vypnutého prepínača

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
sk: Názov boxu sa zobrazí nad obsahom a vtedy, keď je box zatvorený.

en: State
sk: Stav

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Open
sk: Otvoriť

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
sk: Vyberte, či má tento box začínať v rozbalenom alebo uzavretom stave.

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Field
sk: Pole

en: Form Field
sk: Pole formulára

en: Contact Title
sk: Názov kontaktu

en: Contact Button
sk: Tlačidlo kontaktu

en: Form Fields
sk: Polia formulára

en: Message Field
sk: Pole správy

en: Captcha Field
sk: Pole testu CAPTCHA

en: Captcha Text
sk: Text testu CAPTCHA

en: Display Captcha
sk: Zobraziť Captcha

en: Turn the captcha on or off using this option.
sk: Toto vám umožní zapnúť alebo vypnúť Captcha.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
sk: Zadajte e-mailovú adresu na ktorú sa majú posielať správy.<br /><br /> Poznámka: Doručovanie e-mailov a zamedzovanie spamu sú zložité procesy. Odporúčame vám použiť doručovaciu službu, ako napríklad <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a> alebo podobnú službu, aby ste zaistili doručiteľnosť správ, ktoré sa odosielajú pomocou tohto formulára

en: Define a title for your contact form.
sk: Uveďte názov kontaktného formulára.

en: Message Pattern
sk: Formát správy

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
sk: Tu môžete zada svoje vlastné znenie e-mailovej správy. Polia by sa mali zadáva v nasledujúcom formáte – <strong>%%field_id%%</strong>. Ak chcete napríklad prida pole s id = <strong>phone</strong> a pole s id = <strong>message</strong>, môžete použi nasledovný formát: <strong>Moja správa je %%message%% a telefónne èíslo je %%phone%%</strong>. Ak chcete použi predvolené znenie, nechajte pole prázdne.

en: Enable Redirect URL
sk: Zapnú adresu URL presmerovania

en: Redirect users after successful form submission.
sk: Presmerujte používateľov po úspešnom odoslaní formulára.

en: Redirect URL
sk: Adresa URL presmerovania

en: Type the Redirect URL
sk: Zadajte adresu URL presmerovania

en: Success Message
sk: Hlásenie o úspešnom vykonaní

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
sk: Zadajte správu, ktorú chcete zobrazova po úspešnom odoslaní formulára. Ak chcete použi predvolené znenie, nechajte pole prázdne.

en: Form Background Color
sk: Farba pozadia formulára

en: Input Border Radius
sk: Zaoblenie okraja poľa

en: Make sure you entered the captcha.
sk: Uistite sa, že ste zadali Captchu (náhodné alfanumerické znaky a obrázky používané na zachytenie spamerov v kontaktných formulároch).

en: Make sure you fill in all required fields.
sk: Vyplòte všetky povinné polia.

en: Invalid Email.
sk: Neplatný e-mail.

en: Please refresh the page and try again.
sk: Obnovte stránku a skúste to znova.

en: New Message From %1$s%2$s
sk: Nová správa od %1$s%2$s

en: New Field
sk: Nové pole

en: Field Settings
sk: Nastavenia po¾a

en: Field ID
sk: Identifikátor po¾a

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
sk: Pride¾te tomuto po¾u jedineèný identifikátor. Mali by ste používa iba anglické znaky bez špeciálnych znakov a medzier.

en: Input Field
sk: Vstupné pole

en: Email Field
sk: Pole na e-mail

en: Textarea
sk: Oblas textu

en: Choose the type of field
sk: Vyberte druh poľa

en: Required Field
sk: Povinné pole

en: Define whether the field should be required or optional
sk: Urèite, èi má by pole povinné alebo nepovinné

en: Make Fullwidth
sk: Nastavi na celú šírku

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
sk: Ak je táto možnos zapnutá, pole zaberie 100 % šírky oblasti obsahu. V opaènom prípade zaberie 50 %

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Widget
sk: Mini aplikácia

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
sk: Zvoľte stranu, na ktorej sa bude zobrazovať bočný panel. Týmto nastavením sa ovláda orientácia textu a poloha bočného panelu.

en: Widget Area
sk: Umiestnenie nástrojov

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
sk: Vyberte miesto na umiestnenie nástrojov, ktoré chcete zobraziť. Môžete vytvoriť nové miesta pomocou Zobrazovanie > Záložka nástrojov

en: Remove Border Separator
sk: Odstrániť separátory okrajov

en: Divider
sk: Oddeľovač

en: Don't Show Divider
sk: Nezobrazovať oddeľovaciu čiaru

en: Show Divider
sk: Zobraziť oddeľovač

en: Color
sk: Farba

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
sk: Toto upraví farbu oddeľovacej čiary hrubej 1 pixel.

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
sk: Toto nastavenie zapne alebo vypne oddeľovaciu čiaru hrubú 1 pixel, ale neovplyvní výšku oddeľovača.

en: Height
sk: Výška

en: Define how much space should be added below the divider.
sk: Určte, koľko miesta má byť pod deliacim prvkom.

en: Divider Style
sk: Štýl deliaceho prvku

en: Divider Position
sk: Umiestnenie deliaceho prvku

en: Vertically Centered
sk: Vertikálne zarovnané

en: Divider Weight
sk: Výška deliaceho prvku

en: Hide On Mobile
sk: Nezobrazovať na mobile

en: Person
sk: Osoba

en: Member Image
sk: Obrázok člena

en: Member Description
sk: Popis člena

en: Member Position
sk: Pozícia člena

en: Member Social Links
sk: Sociálne siete člena

en: Input the name of the person
sk: Uveďte meno osoby

en: Position
sk: Funkcia

en: Input the person's position.
sk: Uveďte funkciu osoby.

en: Facebook Profile Url
sk: URL adresa profilu na Facebook

en: Input Facebook Profile Url.
sk: Uveďte URL adresu Facebook profilu

en: Twitter Profile Url
sk: URL adresa profilu na Twitter

en: Input Twitter Profile Url
sk: Uveďte URL adresu Twitter profilu

en: Google+ Profile Url
sk: URL adresa profilu na  Google+

en: Input Google+ Profile Url
sk: Uveďte URL adresu Google+ profilu

en: LinkedIn Profile Url
sk: URL adresa LinkedIn profilu

en: Input LinkedIn Profile Url
sk: Uveďte URL adresu LinkedIn profilu

en: Description
sk: Popis

en: Icon Hover Color
sk: Farba ikonky pri prekrytí kurzorom

en: Post Meta
sk: Metadata príspevku

en: Pagenavi
sk: Navigácia stránky

en: Featured Image
sk: Náh¾adový obrázok

en: Read More Button
sk: Tlačidlo Čítať viac

en: Choose how much posts you would like to display per page.
sk: Nastavte počet príspevkov zobrazených na jednu stranu.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
sk: Vyberte kategórie príspevkov, ktoré vám budú doručované.

en: Meta Date Format
sk: Formát dátumu

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
sk: Ak chcete upraviť formát dátumu, sem zadajte vhodné PHP formátu dátumu.

en: This will turn thumbnails on and off.
sk: Toto zapne a vypne miniatúry.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
sk: Zobrazenie celého obsahu nemá vplyv na vaše príspevky na strane s indexom príspevkov. Zobrazenie výňatku zobrazí len časť textu.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sk: Tu môžete definovať, či sa po výňatku má zobraziť aj tlačidlo s odkazom na príspevok, alebo nie.

en: Show Author
sk: Zobraziť autor

en: Turn on or off the author link.
sk: Zapnúť alebo vypnúť odkaz na autora.

en: Show Date
sk: Zobraziť dátum

en: Turn the date on or off.
sk: Zapnúť alebo vypnúť dátum.

en: Show Comment Count
sk: Zobraziť Komentár Počítať

en: Turn comment count on and off.
sk: Zase komentár počítať zapnutie a vypnutie.

en: Turn pagination on and off.
sk: Zapnúť a vypnúť stránkovanie.

en: Offset Number
sk: Veľkosť posunu

en: Choose how many posts you would like to offset by
sk: Určte, o koľko príspevkov sa chcete posúvať

en: Featured Image Overlay
sk: Prekrytie náh¾adového obrázka

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
sk: Ak je táto možnos zapnutá a návštevník ukáže na náh¾adový obrázok k príspevku, zobrazí sa ikona a obrázok sa prekryje farbou.

en: Grid Tile Background Color
sk: Farba pozadia dlažby siete

en: Use Dropshadow
sk: Použiť tieňovanie

en: read more...
sk: preèítajte si viac...

en: read more
sk: preèítajte si viac

en: Shop
sk: Obchod

en: Product
sk: Produkt

en: Onsale
sk: Výpredaj

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Old Price
sk: Pôvodná cena

en: Recent Products
sk: Najnovšie produkty

en: Featured Products
sk: Zoznam produktov

en: Sale Products
sk: Produkty v akcii

en: Best Selling Products
sk: Najpredávanejšie produkty

en: Top Rated Products
sk: Produkty s najlepším hodnotením

en: Product Category
sk: Kategória Produktu

en: Choose which type of products you would like to display.
sk: Vyberte, aký typ produktov chcete zobraziť.

en: Control how many products are displayed.
sk: Určte, koľko produktov sa má zobrazovať.

en: Choose which categories you would like to include.
sk: Vyberte kategórie chcete zahrnúť.

en: Columns Number
sk: Počet stĺpcov

en: default
sk: štandardné

en: %1$s Columns
sk: %1$s stĺpce

en: 1 Column
sk: 1 stĺpec

en: Choose how many columns to display.
sk: Zvoľte počet zobrazovaných stĺpcov.

en: Default Sorting
sk: Predvolené zoradenie

en: Sort By Popularity
sk: Zoradiť podľa obľúbenosti

en: Sort By Rating
sk: Zoradiť podľa hodnotenia

en: Sort By Date
sk: Zoradiť podľa dátumu

en: Sort By Price: Low To High
sk: Zoradiť podľa ceny: Od najnižšej po najvyššiu

en: Sort By Price: High To Low
sk: Zoradiť podľa ceny: Od najvyššej po najnižšiu

en: Choose how your products should be ordered.
sk: Vyberte prioritu zoraďovania vašich produktov.

en: Sale Badge Color
sk: Farba visačky výpredaja

en: Countdown Timer
sk: Odpočítavacia časomiera

en: Numbers
sk: Čísla

en: Label
sk: Značka

en: Container
sk: Schránka

en: Timer Section
sk: Sekcia odpočítavania

en: Countdown Timer Title
sk: Názov odpočítavacej časomiery

en: This is the title displayed for the countdown timer.
sk: Názov zobrazený s odpočítavacou časomierou.

en: Countdown To
sk: Odpočítavať do

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
sk: Je to dátum, odpočítavanie času, počítanie nadol. Váš časovač je založená na vaše časové pásmo nastavenie vo vašom <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress Všeobecné Nastavenia">WordPress Všeobecné Nastavenia</a>

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
sk: Tu môžete nastaviť farbu pozadia pre odpočítavaciu časomieru.

en: Map
sk: Mapa

en: Pin
sk: Špendlík

en: Google API Key
sk: API kľúč Google

en: Add Your API Key
sk: Zadajte svoj API kľúč

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the valentis Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sk: Modul máp používa rozhranie Google Maps API a na to aby fungoval potrebuje platný kľúč Google API. Pred použitím modulu máp skontrolujte, či ste do panela možností šablóny valentis zadali svoj API kľúč. <a href="%1$s" target="_blank">Tu</a> sa O vytvorení kľúča Google API dozviete viac.

en: Map Center Address
sk: Adresa stredu mapy

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sk: Zadajte adresu bodu, ktorý bude predstavovať stred mapy, ktorá bude rozpoznaná pomocou geo kódovania a zobrazí sa na mape.

en: Mouse Wheel Zoom
sk: Zväčšenie kolieskom na myši

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
sk: Tu môžete určiť, či bude úroveň zväčšenia ovládaná pomocou kolieska na myši.

en: Draggable on Mobile
sk: Posúvanie ťahom na mobile

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
sk: Tu môžete určiť, či sa mapa bude dať posúvať potiahnutím aj v mobilných zariadeniach.

en: Use Grayscale Filter
sk: Použiť šedý filter

en: Grayscale Filter Amount (%)
sk: Hodnota šedého filtra (%)

en: New Pin
sk: Nový pripináčik

en: Pin Settings
sk: Nastavenia pripináčika

en: Map Pin Address
sk: Adresa pripináčika na mape

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sk: Zadajte adresu tohto pripináčika, ktorá bude rozpoznaná pomocou geo kódovania a zobrazí sa na mape.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
sk: Tu môžete určiť obsah, ktorý bude umiestnený v informačnom boxe pripináčika.

en: Social Media Follow
sk: Sledovanie v sociálnych médiách

en: Social Network
sk: Sociálna sieť

en: Social Follow
sk: Sledovanie na sociálnych sieťach

en: Social Icon
sk: Ikonka sociálnej siete

en: Follow Button
sk: Tlačidlo sledovania na sociálnej sieti

en: Link Shape
sk: Tvar odkazu

en: Rounded Rectangle
sk: Zaoblený štvorec

en: Circle
sk: Kruh

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
sk: Tu si môžete vybrať tvar ikon sociálnych médií.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
sk: Tu môžete nastaviť, či sa vedľa ikony zobrazí aj tlačidlo sledovania na sociálnej sieti

en: New Social Network
sk: Nová sociálna sieť

en: Social Network Settings
sk: Nastavenia sociálnej siete

en: Select a Network
sk: Vyber sieť

en: facebook
sk: Facebook

en: Choose the social network
sk: Vyber sociálnu sieť

en: Account URL
sk: URL adresa konta

en: The URL for this social network link.
sk: URL adresa pre tento odkaz na sociálnu sieť.

en: Account Name
sk: Názov Účtu

en: The Skype account name.
sk: Skype meno účtu.

en: Skype Button Action
sk: Skype Tlačidlo Akcie

en: Call
sk: Hovor

en: Here you can choose which action to execute on button click
sk: Tu si môžete zvoliť, ktoré opatrenia vykonať na tlačidlo

en: This will change the icon color.
sk: Toto zmení nastavenie farby.

en: Follow
sk: Sledova

en: Post Title
sk: Nadpis príspevku

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
sk: Tu môžete určiť, či sa nadpis príspevku má zobraziť, alebo nie

en: Show Meta
sk: Zobraziť metadata

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
sk: Tu môžete určiť, či sa metadata príspevku majú zobraziť, alebo nie

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
sk: Tu môžete určiť, či sa v metadatach príspevku má zobraziť meno autora, alebo nie

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
sk: Tu môžete určiť, či sa v metadatach príspevku má zobraziť jeho dátum, alebo nie

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
sk: Tu môžete určiť formát dátumu v metadatach príspevku. Štandardné nastavenie je 'M j, Y'

en: Show Post Categories
sk: Zobraziť kategórie príspevkov

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
sk: Tu môžete určiť, či sa v metadatach príspevku majú zobraziť kategórie, alebo nie. Poznámka: Táto voľba nefunguje pri prispôsobených typoch príspevkov.

en: Show Comments Count
sk: Zobraziť počet komentárov

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
sk: Tu môžete určiť, či sa v metadatach príspevku má zobraziť počet komentárov, alebo nie.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
sk: Tu môžete určiť, či sa má zobraziť hlavný obrázok blogu

en: Featured Image Placement
sk: Umiestnenie hlavného obrázka blogu

en: Below Title
sk: Pod názvom

en: Above Title
sk: Nad názvom

en: Title/Meta Background Image
sk: Obrázok pozadia názvu blogu

en: Here you can choose where to place the Featured Image
sk: Tu môžete určiť, kde sa má zobraziť obrázok pozadia názvu blogu

en: Use Parallax Effect
sk: Použiť paralaktický efekt

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
sk: Tu môžete určiť orientáciu textu názvu

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
sk: Tu môžete určiť farbu textu názvu

en: Use Text Background Color
sk: Použiť farbu pozadia textu

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
sk: Tu môžete určiť, či chcete použiť farbu pozadia textu názvu

en: Text Background Color
sk: Farba pozadia textu

en: 0 comments
sk: 0 komentárov

en: 1 comment
sk: 1 komentár

en: comments
sk: komentáre

en: Input
sk: Vstup

en: Exclude Pages
sk: Vyradi strany

en: Turning this on will exclude Pages from search results
sk: Ak zapnete túto možnos, z výsledkov vyhľadávania sa vyradia stránky

en: Exclude Posts
sk: Vyradi príspevky

en: Turning this on will exclude Posts from search results
sk: Ak zapnete túto možnos, z výsledkov vyhľadávania sa vyradia príspevky

en: Exclude Categories
sk: Vyradi kategórie

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
sk: Vyberte, ktoré kategórie chcete vyradi z výsledkov vyh¾adávania.

en: Hide Button
sk: Skry tlaèidlo

en: Turning this on will hide the Search button
sk: Ak zapnete túto možnos, skryje sa tlaèidlo H¾ada

en: Placeholder Text
sk: Zástupný text

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
sk: Zadajte zástupný text do poľa vyhľadávania.

en: Button and Border Color
sk: Farba tlaèidla a orámovania

en: Input Field Background Color
sk: Farba pozadia vstupného po¾a

en: Placeholder Color
sk: Zástupná farba

en: Comment
sk: Komentár

en: Field border
sk: Orámovanie po¾a

en: Comments Count
sk: Počet komentárov

en: Comment Body
sk: Jadro komentára

en: Comment Meta
sk: Metaúdaje ku komentáru

en: Comment Content
sk: Obsah komentára

en: Comment Avatar
sk: Avatar komentára

en: Reply Button
sk: Tlačidlo Odpovedať

en: New Comment Title
sk: Nový nadpis komentára

en: Name Field
sk: Pole s menom

en: Website Field
sk: Pole s webovou stránkou

en: Submit Button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Show author avatar
sk: Zobrazi avatar autora

en: Show reply button
sk: Zobrazi tlaèidlo Odpoveda

en: Show comments count
sk: Zobrazi poèet komentárov

en: Fields Background Color
sk: Farba pozadia polí

en: Fields Border Radius
sk: Polomer zaoblenia rámu polí

en: Post Navigation
sk: Navigácia medzi príspevkami

en: Links
sk: Odkazy

en: Previous Link
sk: Predchádzajúci odkaz

en: Previous Link Arrow
sk: Šípka na predchádzajúci odkaz

en: Next Link
sk: Nasledujúci odkaz

en: Next Link Arrow
sk: Šípka na nasledujúci odkaz

en: In the same category
sk: V rovnakej kategórii

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
sk: Tu môžete urèi, èi musí by predchádzajúci a nasledujúci príspevok v rovnakom poli taxonómie ako aktuálny príspevok

en: Custom Taxonomy Name
sk: Vlastný názov taxonómie

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
sk: Ak tento modul používate na projekt alebo príspevok, nechajte pole prázdne. V opaènom prípade zadajte názov taxonómie, aby možnos „v rovnakej kategórii“ fungovala správne

en: Hide Previous Post Link
sk: Skry odkaz na predchádzajúci príspevok

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
sk: Tu môžete vybra, èi chcete odkaz na predchádzajúci príspevok skry alebo zobrazi

en: Hide Next Post Link
sk: Skry odkaz na nasledujúci príspevok

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
sk: Tu môžete vybra, èi chcete odkaz na nasledujúci príspevok skry alebo zobrazi

en: Previous Link Text
sk: Text odkazu dozadu

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sk: Zdajte vlastný text odkazu dozadu. Môžete použi premennú <strong>%title</strong> a zahrnú tak názov príspevku. Ak chcete použi predvolený text, nechajte pole prázdne.

en: Next Link Text
sk: Text odkazu ïalej

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sk: Zdajte vlastný text odkazu ïalej. Môžete použi premennú <strong>%title</strong> a zahrnú tak názov príspevku. Ak chcete použi predvolený text, nechajte pole prázdne.

en: Fullwidth Header
sk: Hlavička na celú šírku

en: Title Styling
sk: Štýl názvu

en: Subhead Styling
sk: Štýl podnadpisu

en: Content Styling
sk: Úprava štýlu obsahu

en: Subhead
sk: Podnadpis

en: Button One
sk: Tlačidlo One

en: Button Two
sk: Tlačidlo Dvoch

en: Header Container
sk: Hlavička Kontajner

en: Header Image
sk: Obrázok záhlavia

en: Scroll Down Button
sk: Tlaèidlo na posúvanie nadol

en: Enter your page title here.
sk: Sem zadajte titulok vašej stránky.

en: Subheading Text
sk: Text podtitulku

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
sk: Ak chcete použiť podtitulok, umiestnite ho sem. Váš podtitulok sa objaví pod titulkom s malým fontom.

en: Text & Logo Orientation
sk: Orientácia textu a loga

en: Make Fullscreen
sk: Nastaviť na celú obrazovku

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
sk: Tu môžete určiť, či má byť hlavička roztiahnutá na celú šírku

en: Show Scroll Down Button
sk: Zobraziť tlačidlo posunu nadol

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
sk: Tu môžete určiť, či sa má zobraziť tlačidlo posunu nadol.

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
sk: Zvoľte ikonku tlačidla posunu nadol.

en: Scroll Down Icon Color
sk: Farba ikonky tlačidla posunu nadol

en: Scroll Down Icon Size
sk: Veľkosť ikonky tlačidla posunu nadol

en: Title Font Color
sk: Farba písma názvu

en: Subhead Font Color
sk: Farba písma podnadpisu

en: Content Font Color
sk: Farba písma obsahu

en: Text Max Width
sk: Text Max Šírka

en: Button %1$s Text
sk: Text %1$s tlačidla

en: Enter the text for the Button.
sk: Zadajte text tlačidla

en: Button %1$s URL
sk: URL adresa %1$s tlačidla

en: Enter the URL for the Button.
sk: Zadajte URL adresu tlačidla.

en: Background Image URL
sk: URL adresa obrázka pozadia

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sk: Ak je umožnené, obrázky na pozadí budú mať počas rolovania fixnú polohu, čo vytvorí zábavný efekt paralaxe.

en: Logo Image URL
sk: URL adresa obrázka loga

en: Logo Image Alternative Text
sk: Logo Obrázok Alternatívny Text

en: Logo Title
sk: Logo Hlava

en: Text Vertical Alignment
sk: Vertikálne zarovnanie textu

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
sk: Toto nastavenie určí vertikálne zarovnanie vášho obsahu. Obsah môžete buď vertikálne vycentrovať, ho umiestniť na spodok.

en: Header Image URL
sk: URL adresa obrázka hlavičky

en: Image Vertical Alignment
sk: Vertikálne zarovnanie obrázka

en: This controls the orientation of the image within the module.
sk: Toto ovláda orientáciu obrázka vo vnútri modulu.

en: Fullwidth Menu
sk: Menu na celú šírku

en: Menu Link
sk: Odkaz v menu

en: Active Menu Link
sk: Aktívny odkaz v menu

en: Dropdown Menu Container
sk: Kontajner rozba¾ovacieho menu

en: Dropdown Menu Links
sk: Odkazy v rozba¾ovacom menu

en: Select a menu that should be used in the module
sk: Vyberte menu, ktoré má byť použité v module.

en: Click here to create new menu
sk: Sem kliknite pre vytvorenie nového menu

en: Sub-Menus Open
sk: Otváranie sekundárneho menu

en: Downwards
sk: Nadol

en: Upwards
sk: Nahor

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
sk: Tu môžete vybrať smer roztvárania sekundárneho menu. Môžete si vybrať medzi roztváraním nahor alebo nadol.

en: Make Menu Links Fullwidth
sk: Aby Menu Odkazy Fullwidth

en: Active Link Color
sk: Farba aktívneho odkazu

en: Dropdown Menu Background Color
sk: Farba pozadia rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Line Color
sk: Farba riadka rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Text Color
sk: Farba textu rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Animation
sk: Animácia rozvíjacieho loga

en: Fade
sk: Dostratena

en: Flip
sk: Preklopiť

en: Mobile Menu Background Color
sk: Mobile Farbu Pozadia Menu

en: Mobile Menu Text Color
sk: Mobile Menu, Farba Textu

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Fullwidth Slider
sk: Prezentácia na celú šírku

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
sk: Toto nastavenie vám umožní zapnúť alebo vypnúť šípky navigácie.

en: Controls
sk: Ovládače

en: Show Slider Controls
sk: Zobraziť ovládače prezentácie

en: Hide Slider Controls
sk: Skryť ovládače prezentácie

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
sk: Znemožnenie tejto voľby odstráni kruhové tlačidlá na spodku prezentácie.

en: Fullwidth Portfolio
sk: Portfólio na celú šírku

en: Portfolio Item
sk: Položka v portfóliu

en: Item Overlay
sk: Prekrytie položky

en: Item Title
sk: Názov položky

en: Navigation Arrows
sk: Navigaèné šípky

en: Title displayed above the portfolio.
sk: Názov zobrazený nad portfóliom.

en: Carousel
sk: Karusel

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
sk: Ovládaj počet projektov, ktoré majú byť zobrazené. Nechajte prázdne alebo zadajte 0 pre neobmedzený počet.

en: Turn the date display on or off.
sk: Zapnúť alebo vypnúť zobrazenie dátumu.

en: Automatic Carousel Rotation
sk: Automatická rotácia karusela

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sk: Ak je vybratý karusel a chcete, aby rotoval automaticky bez toho, aby návštevník musel klikať na tlačidlo Ďalej, povoľte túto možnosť. Následne podľa potreby nastavte rýchlosť rotácie.

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
sk: Rýchlosť automatickej rotácie karusela (v milisekundách)

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
sk: Tu môžete určiť, ako rýchlo bude karusel rotovať, ak ste vyššie nastavili možnosť "Automatická rotácia karusela". Čím vyššie číslo, tým dlhšie budú prestávky medzi každým otočením. (Napr. 1000 = 1 sekunda)

en: Fullwidth Map
sk: Mapa na celú šírku

en: Code
sk: Kód

en: Fullwidth Code
sk: Kód stránky na plnú šírku

en: Fullwidth Image
sk: Obrázok na plnú šírku

en: Open In Lightbox
sk: Otvoriť v Lightboxe

en: Fullwidth Post Title
sk: Názov blogu na plnú šírku

en: Fullwidth Post Slider
sk: Prezentácia príspevkov v celej šírke

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
sk: Zadajte text, ktorý sa bude zobrazova na tlaèidle "Read More". Ak chcete použi predvolený text ( Zobrazi viac ), nechajte pole prázdne.

en: Transparent Background Color
sk: Priesvitné pozadie

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
sk: Povolenie tejto možnosti odstráni farbu pozadia tejto sekcie a umožní zobrazenie farby pozadia webovej stránky alebo obrázka pozadia.

en: Show Inner Shadow
sk: Ukázať vnútorný tieň

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
sk: Tu môžete zvoliť, či vaša sekcia má mať vnútorný tieň. Toto môže výborne vyzerať ak máte farebné pozadia alebo obrázky na pozadí.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sk: Ak je umožnený, váš obrázok pozadia ostane počas rolovania nehybný, vďaka čomu získate pútavý paralaktický efekt.

en: Keep Custom Padding on Mobile
sk: Na mobile zachovať vlastné medzery

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
sk: Umožniť ponechanie vlastných medzier na displejoch mobilov

en: Make This Section Fullwidth
sk: Aby Táto Časť Fullwidth

en: Use Custom Width
sk: Použiť vlastnú šírku

en: Unit
sk: Jednotka

en: px
sk: pixely

en: Custom Width
sk: Vlastná šírka

en: Equalize Column Heights
sk: Zjednotiť výšku stĺpcov

en: Use Custom Gutter Width
sk: Používať Vlastné Väzbu Šírka

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
sk: Táto možnosť zmení v aplikácii Builder menovku sekcie, ktorá sa zobrazuje po zbalení, aby sa vtedy ľahšie identifikovala.

en: Make This Row Fullwidth
sk: Nastaviť tento riadok na plnú šírku

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
sk: Povoliť túto možnosť pre rozšírenie tohto riadku až po okraje okna prehliadača.

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
sk: Zmeniť na Áno, ak chcete nastaviť neštandardnú veľkosť šírky tohto riadku.

en: Define custom width for this Row
sk: Určte pre tento riadok vlastnú šírku

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
sk: Povoľte túto možnosť, ak chcete definovať vlastné väzbu šírka na tento riadok.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
sk: Prispôsobiť vzdialenosť medzi každým stĺpcom v tomto riadku.

en: Keep Column Padding on Mobile
sk: Udržať Stĺpec Čalúnenie na Mobile

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
sk: To sa zmení označenie riadku v builder pre jednoduchú identifikáciu, keď sa zrútil.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
sk: Overovanie zlyhalo. Nie je možné zobraziť ukážku tejto položke.

en: Authentication failed. You are not logged in.
sk: Overovanie zlyhalo. Nie ste prihlásený.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
sk: Overovanie zlyhalo. Nemáte povolenie na ukážku tejto položke.

en: Loading preview...
sk: Nakladanie ukážky...

en: Link Disabled
sk: Odkaz Zakázané

en: During preview, link to different page is disabled
sk: Počas ukážky, odkazy na rôzne stránky je zakázané

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
sk: Šablóny

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
sk: Šablóna

[ctx: Layout item]
en: Add New
sk: Prida nový

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
sk: od <strong>%1$s</strong>

[ctx: number of comments]
en: 1 Comment | %s Comments
sk[0]: 1 Komentár
sk[1]: %s komentárov
sk[2]: %s komentárov
