valentis 1.0 - en to sr translation catalogue (1507 entries)

en: %1$s Font
sr: %1$s font

en: %1$s Font Size
sr: %1$s veličina fonta

en: %1$s Text Color
sr: %1$s boja teksta

en: %1$s Letter Spacing
sr: %1$s razmak između slova

en: %1$s Line Height
sr: %1$s visina redova

en: %1$s All Caps
sr: %1$s sve velikim slovima

en: Off
sr: Isključeno

en: On
sr: Uključeno

en: Background Color
sr: Boja pozadine

en: Background Image
sr: Slika pozadine

en: Upload an image
sr: Otpremi sliku

en: Choose a Background Image
sr: Izaberi sliku pozadine

en: Set As Background
sr: Postavi kao pozadinu

en: Use Border
sr: Koristi ivicu

en: No
sr: Ne

en: Yes
sr: Da

en: Border Color
sr: Boja ivice

en: Border Width
sr: Širina ivice

en: Border Style
sr: Stil ivice

en: Custom Margin
sr: Prilagođena margina

en: Custom Padding
sr: Prilagođena unutrašnja margina

en: Use Custom Styles for %1$s
sr: Користите прилагођене стилове за %1$s

en: %1$s Text Size
sr: %1$s Tekt Size

en: %1$s Background Color
sr: %1$s Боју позадине

en: %1$s Border Width
sr: %1$sGranični Širina

en: %1$s Border Color
sr: %1$s Boja okvira

en: %1$s Border Radius
sr: %1$s Granica Radijus

en: Add %1$s Icon
sr: Да додам %1$s икона

en: Default
sr: Podrazumevana vrednost

en: %1$s Icon
sr: %1$s икона

en: %1$s Icon Color
sr: %1$s икона Боја

en: %1$s Icon Placement
sr: %1$s икона локација

en: Right
sr: Desno

en: Left
sr: Levo

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
sr: Само прикажи иконицу када је курсор миша за %1$s

en: %1$s Hover Text Color
sr: %1$s ховер боју текста

en: %1$s Hover Background Color
sr: %1$s ховер Боју позадине

en: %1$s Hover Border Color
sr: %1$s ховер Боју границе

en: %1$s Hover Border Radius
sr: %1$s пређете граница радијус

en: %1$s Hover Letter Spacing
sr: %1$s пређете межбуквенное

en: Before
sr: Pre

en: Main Element
sr: Glavni elemenat

en: After
sr: Posle

en: Hex Value
sr: Vrednost boje

en: Choose Custom Color
sr: Izaberi prilagođenu boju

en: Upload
sr: Otpremi

en: Choose image
sr: Izaberi sliku

en: Set image
sr: Postavi sliku

en: Top
sr: Vrh

en: Bottom
sr: Na dno

en: General Settings
sr: Opšta podešavanja

en: Advanced Design Settings
sr: Napredna podešavanja dizajna

en: Custom CSS
sr: Prilagođeni CSS

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
sr: Немате довољно дозвола за приступ подешавањима

en: Content
sr: Sadržaj

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
sr: Ovde možete da odredite sadržaj koji će biti postavljen u okviru aktuelne kartice.

en: Add New Item
sr: Dodaj novu stavku

en: Add New %s
sr: Dodaj novi %s

en: %1$s %2$s Settings
sr: %1$s %2$s podešavanja

en: Item
sr: Stavka

en: Module
sr: Modul

en: Column
sr: Kolona

en: Padding
sr: Unutrašnja margina

en: Parallax Effect
sr: Paralaksa efekat

en: Parallax Method
sr: Paralaksa metod

en: True Parallax
sr: Istinski Paralaksa efekat

en: CSS ID
sr: CSS identifikacija

en: CSS Class
sr: CSS klasa

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr: Ova objava je zaštićena lozinkom. Unesite lozinku  da biste videli komentare.

en: 0 Comments
sr: 0 %s Comments

en: 1 Comment
sr: 1 Komentar

en: Comments
sr: Komentari

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> stariji komentari

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Noviji komentari  <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Submit Comment
sr: Prosledi komentar

en: Submit a Comment
sr: Prosledi komentar

en: Leave a Reply to %s
sr: Odgovori %s

en: Add New Layout
sr: Dodaj novi raspored

en: Edit Layout
sr: Izmeni raspored

en: New Layout
sr: Novi raspored

en: All Layouts
sr: Svi rasporedi

en: View Layout
sr: Prikaži raspored

en: Search Layouts
sr: Pretraži rasporede

en: Nothing found
sr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found in Trash
sr: Ništa nije pronađeno u Korpi za otpatke

en: Scope
sr: Obim

en: Layout Type
sr: Tip rasporeda

en: Module Width
sr: Širina modula

en: Category
sr: Kategorija

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
sr: <strong>%1$s</strong> vidžet oblast je stvorena. Možete stvoriti više oblasti, onda kada završite ažurirajte stranicu da biste videli sve oblasti.

en: Replace the existing content with loaded layout
sr: Zameni postojeći sadržaj novim rasporedom

en: Load
sr: Učitaj

en: Delete
sr: Izbriši

en: You have not saved any items to your valentis Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
sr: Još uvek niste sačuvali nijednu stavku u vašu valentis biblioteku. Jednom kada stavka bude sačuvana u vašu biblioteku, pojaviće se ovde zarad lakog korišćenja.

en: Configuration error
sr: Грешка конфигурације

en: Please enter first name
sr: Молимо вас, унесите име

en: Incorrect email
sr: Нетачне е-маил

en: Configuration error: List is not defined
sr: Грешка конфигурације: списак није одређен

en: Subscribed - look for the confirmation email!
sr: Pretplaćen – proverite e-poruku za potvrđivanje!

en: Configuration error: api key is not defined
sr: Грешка конфигурације: API кључ није дефинисан

en: Aweber: Wrong configuration data
sr: Блог: нетачних података конфигурација

en: Nonce failed.
sr: Перверзњак не могу.

en: Authorization code is empty.
sr: Потврдни Код је празна.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
sr: Потврдни Код је неважећи. Покушајте регенерируя га и налепите у нови код.

en: Aweber API Exception
sr: Блог АПИ за искључење

en: Type
sr: Tip

en: Message
sr: Poruka

en: Documentation
sr: Документација

en: Nonce failed
sr: Перверзњак не могу да

en: Projects
sr: Пројекти

en: Project
sr: Пројекат

en: Add New
sr: Dodaj novi

en: Add New Project
sr: Додавање Новог Пројекта

en: Edit Project
sr: Измена Пројекта

en: New Project
sr: Нови Пројекат

en: All Projects
sr: Сви Пројекти

en: View Project
sr: Врста Пројекта

en: Search Projects
sr: Претрага Пројеката

en: Project Categories
sr: Категорија Пројекта

en: Project Category
sr: Категорија Пројекта

en: Search Categories
sr: Претрага Категорија

en: All Categories
sr: Sve kategorije

en: Parent Category
sr: Родитељска Категорија

en: Parent Category:
sr: Родитељска Категорија:

en: Edit Category
sr: Уређивање Категорије

en: Update Category
sr: Ажурирање Категорије

en: Add New Category
sr: Додај Нову Категорију

en: New Category Name
sr: Ново Име Категорије

en: Categories
sr: Категорије

en: Project Tags
sr: Ознаке Пројекта

en: Project Tag
sr: Пројекат Ознака

en: Search Tags
sr: Претрага По Таговима

en: All Tags
sr: Све Ознаке

en: Parent Tag
sr: Родитељска Ознака

en: Parent Tag:
sr: Родитељска Ознака:

en: Edit Tag
sr: Уређивање Ознака

en: Update Tag
sr: Ажурирање Ознака

en: Add New Tag
sr: Додај Нову Ознаку

en: New Tag Name
sr: Ново Име Ознаке

en: Tags
sr: Ознаке

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
sr: Trenutno koristite %1$s dodatnu komponentu. Preporučujemo da obrišete cache dodatne komponente nakon ažuriranja vaše teme.

en: Clear Plugin Cache
sr: Obrišite cache dodatne komponente

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
sr: Datoteke vašeg izgrađivača takođe mogu biti skladištene u vašem pregledaču. Obrišite cache vašeg pregledača.

en: Clear Browser Cache
sr: Obriši cache pregledača

en: Builder Cache Warning
sr: Upozorenje cache izgrađivača

en: The valentis Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
sr: valentis izgrađivač je ažuriran, međutim vaš pregledač učitava staru cache verziju izgrađivača. Učitavanje starih datoteka može da prouzrokuje loše funkcionisanje izgrađivača.

en: Reload The Builder
sr: Osveži izgrađivač

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
sr: Ako ste obrisali vaše cache dodatne komponente i cache pregledača, ali i dalje dobijate ovo upozorenje, onda je moguće da su vaše datoteke skladištene na DNS nivou ili nivou servera. Kontaktirajte vašeg hosta ili CDN za pomoć.

en: valentis Builder Timeout
sr: Vremensko ograničenje  valentis izgrađivača

en: Save & Exit
sr: Sačuvaj i izađi

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
sr: Omogućen vam je WP_DEBUG. Onemogućite ovo podešavanje u wp-config.php

en: Disable Debug Mode
sr: Deaktiviraj Režim otklanjanja grešaka

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
sr: Trenutno koristite nezavisne dodatne komponente. Pokušajte da onemogućite svaku dodatnu komponentu kako biste videli da li neka od njih uzrokuje problem.

en: Manage Your Plugins
sr: Upravljaj svojim dodatnim komponentama

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
sr: Koristite zastarelu verziju Vordpresa. Ažurirajte je.

en: Upgrade WordPress
sr: Ažurirajte Vordpres

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the valentis Theme Options in the future
sr: Povećajte vaše PHP memorijsko ograničenje na 128M. Ubuduće možete vratiti vrednost na podrazumevajuću preko opcija valentis teme

en: Increase Your Memory Limit Now
sr: Povećajte odmah ograničenje vaše memorije

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
sr: Trenutno koristite zastarelu verziju teme. Najnovija verzija je %1$s

en: Upgrade
sr: Ažuriraj

en: Disable Memory Limit Increase
sr: Onemogući povećavanje ograničenja memorije

en: valentis Role Editor Settings
sr: Podešavanja Uređivača valentis funkcija

en: valentis Builder Layout
sr: Raspored valentis izgrađivača

en: valentis Builder Layouts
sr: Rasporedi valentis izgrađivača

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
sr: Молимо вас да проверите поља испод да бисте били сигурни да сте унели тачну информацију.

en: Please, fill in the following fields:
sr: Molimo Vas da popunite u sledećim oblastima:

en: Please, fix the following errors:
sr: Popravite sledeće greške:

en: Invalid email
sr: Погрешна адреса е-поште

en: Captcha
sr: Цаптцха

en: Prev
sr: Пред

en: Previous
sr: Претходних

en: Next
sr: Даље

en: You entered the wrong number in captcha.
sr: Uneli ste pogrešan broj u polje za potvrdni kod.

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
sr: Неовлашћеног приступа. Приказ није доступан споља %1$s.

en: Clear
sr: Obriši

en: Select Color
sr: Izaberi boju

en: Current Color
sr: Trenutna boja

en: Your memory limit has been increased
sr: Vaše ograničenje memorije je povećano

en: Your memory limit can't be changed automatically
sr: Vaše ograničenje memorije ne može biti automatski promenjeno

en: Name
sr: Ime

en: Email Address
sr: Adresa e-pošte

en: Column %s Background Image
sr: Kolona %s Pozadinska slika

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
sr: Ako se definiše, ova slika će biti korišćena kao pozadina za ovaj modul. Da biste uklonili sliku pozadine, jednostavno izbrišite URL iz polja za podešavanja.

en: Column %s Parallax Effect
sr: Kolona %s Paralaksa efekat

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
sr: Ovde možete izabrati da li da koristite ili ne paralaksa efekat za istaknutu sliku.

en: Column %s Parallax Method
sr: Kolona %s Paralaksa metod

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
sr: Ovde možete izabrati koji paralaksa metod će se koristiti za istaknutu sliku

en: Column %s Background Color
sr: Kolona %s Boja pozadine

en: Column %s Custom Padding
sr: Kolona %s Prilagođena unutrašnja margina

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
sr: Podesite unutrašnju marginu do određenih vrednosti, ili ostavite prazno da biste koristili podrazumevajuću vrednost unutrašnje margine.

en: Column %s CSS ID
sr: Kolona %s CSS ID

en: Column %s CSS Class
sr: Kolona %s CSS klasa

en: Column %s before
sr: Kolona %s pre

en: Column %s Main Element
sr: Kolona %s Glavni elemenat

en: Column %s After
sr: Kolona %s Posle

en: Thanks for contacting us
sr: Hvala što ste nas kontaktirali

en: Submit
sr: Prosledi

en: Day(s)
sr: Дана(и)

en: Day
sr: Dan

en: Hour(s)
sr: Сат(а)

en: Hrs
sr: Č

en: Minute(s)
sr: Минута(с)

en: Min
sr: Min.

en: Second(s)
sr: Секунди(е)

en: Sec
sr: Sek.

en: First Name
sr: Ime

en: Last Name
sr: Prezime

en: Email
sr: E-adresa

en: All
sr: Sve

en: Login as %s
sr: Prijavi se kao %s

en: Login
sr: Prijava

en: Log out
sr: Odjavite se

en: Forgot your password?
sr: Zaboravili ste šifru?

en: Username
sr: Korisničko ime

en: Password
sr: Šifra

en: Search
sr: Pretraga

en: Search for:
sr: Pretraži:

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Save Draft
sr: Sačuvaj nacrt

en: Publish
sr: Objavi

en: Visual
sr: Vizuelno

en: Text
sr: Tekst

en: Add Media
sr: Dodaj medij

en: Insert Media
sr: Ubaci medij

en: Update Gallery
sr: Ažuriraj galeriju

en: Find
sr: Pronađi

en: Geocode was not successful for the following reason
sr: Geokod nije bio uspešan iz sledećih razloga

en: Geocoder failed due to
sr: Geokod nije uspeo usled

en: No results found
sr: Nije pronađen nijedan rezultat

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
sr: Nevažeći pin kod i podaci adrese.Molimo pokušajte kasnije.

en: General
sr: Opšte

en: Design
sr: Dizajn

en: Change API Key
sr: Promeni API ključ

en: Generate From Video
sr: Generiši sliku iz video zapisa

en: Undo
sr: Ундо

en: Redo
sr: Поново

en: Lock
sr: Дворац

en: Unlock
sr: Откључавање

en: Copy
sr: Копија

en: Paste
sr: Убаците

en: Disable
sr: Искључите

en: Enable
sr: Укључите

en: Save to Library
sr: Sačuvaj u biblioteku

en: Row
sr: Red

en: Section
sr: Odeljak

en: Disable Global
sr: Deaktiviraj globalni

en: Insert Module
sr: Umetni modul

en: Insert Columns
sr: Umetni kolone

en: Insert Section
sr: Ubaci odeljak

en: Insert Row
sr: Ubaci red

en: New Module
sr: Novi modul

en: New Row
sr: Novi red

en: New Section
sr: Novi odeljak

en: Add From Library
sr: Dodaj iz biblioteke

en: Add to Library
sr: Dodaj u biblioteku

en: loading...
sr: Učitava se...

en: Regular
sr: Obično

en: Fullwidth
sr: Puna širina

en: Specialty
sr: Posebno

en: Choose Layout
sr: Izaberi raspored

en: Clear Layout
sr: Izbriši raspored

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
sr: Vaš sav trenutni sadržaj stranice će biti izgubljen. Da li želite da nastavite?

en: Load From Library
sr: Učitaj iz biblioteke

en: Predefined Layouts
sr: Unapred definisani rasporedi

en: Replace existing content.
sr: Zameni postojeći sadržaj.

en: Portability
sr: Prenosivost

en: Export
sr: Izvezi

en: Import
sr: Uvezi

en: Exporting your valentis Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
sr: Izvođenje vašeg valentis Builder rasporeda će stvoriti JSON datoteku koja može biti izvedena na drugačiju veb lokaciju.

en: Export File Name
sr: Izvezi ime datoteke

en: Export valentis Builder Layout
sr: Izvedi valentis Builder raspored

en: Importing a previously-exported valentis Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
sr: Uvođenje prethodno izvedene valentis Builder datoteke rasporeda će zameniti sav trenutni sadržaj na ovoj stranici.

en: Select File To Import
sr: Izaberite datoteku za uvoz

en: Download backup before importing
sr: Preuzmite rezervne kopije pre uvoženja

en: Import valentis Builder Layout
sr: Uvoz valentis Builder Raspored

en: No File Selected
sr: Datoteka nije izabrana

en: Choose File
sr: Izaberi datoteku

en: Include General Settings
sr: Uključi opšte postavke

en: Include Advanced Design Settings
sr: Uključi napredne postavke dizajna

en: Include Custom CSS
sr: Uključi prilagođeni CSS

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
sr: Sačuvaj kategorij(u)e za novi predložak ili ukucaj novo ime (opcionalno)

en: Template Name
sr: Ime predloška

en: Selective Sync
sr: Selektivna sinhronizacija

en: Please select at least 1 tab to save
sr: Izaberite najmanje jednu karticu za čuvanje

en: Save as Global
sr: Sačuvaj kao globalni

en: Make this a global item
sr: Napravi od ovoga globalnu stavku

en: Create New Category
sr: Napravi novu kategoriju

en: Add To Categories
sr: Dodaj u kategorije

en: Here you can add the current item to your valentis Library for later use.
sr: Ovde možete dodati trenutnu stavku vašoj valentis biblioteci da biste je kasnije upotrebili.

en: Save your current page to the valentis Library for later use.
sr: Sačuvajte vašu važeću stranicu u valentis biblioteku, zarad kasnije upotrebe.

en: Page Settings
sr: Podešavanja stranice

en: Editing History
sr: Uređivanje istorije

en: History States
sr: Stanja istorije

en: Exit Visual Builder
sr: Izađi iz vizuelnog izgrađivača

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
sr: Nemate odobrenje da vršite izmene na modulu, redu ili sekciji ovog split testa.

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
sr: Cilj split testiranja ne može biti pomeren unutar subjekta split testiranja. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
sr: Subjekat split testiranja ne može biti pomeren unutar cilja split testiranja. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
sr: Jednom namešten, cilj je postavljen unutar subjekta split testiranja i ne može biti pomeren izvan subjekta split testiranja. Možete da okončate vaš split test i započnete novi ako želite da napravite ovu promenu.

en: The section should have at least one row.
sr: Sekcija bi trebalo da sadrži najmanje jedan red.

en: You cannot add global modules into global sections or rows
sr: Ne možete da dodate globalne module u globalne sekcije ili redove

en: 3 column row can't be used in this column.
sr: Red sa 3 kolone se ne može koristiti u ovoj koloni.

en: Zoom Out
sr: Umanji

en: Desktop View
sr: Prikaz radne površine

en: Tablet View
sr: Tabletski prikaz

en: Phone View
sr: Telefonski prikaz

en: Save To Library
sr: Sačuvaj u biblioteku

en: Expand Settings
sr: Proširi podešavanja

en: Collapse Settings
sr: Skupi podešavanja

en: Save as Draft
sr: Sačuvaj kao nacrt

en: Expand Modal
sr: Proširi modal

en: Contract Modal
sr: Skupi modal

en: Resize Modal
sr: Promeni veličinu modala

en: Snap to Left
sr: Prikači nalevo

en: Separate Modal
sr: Razdvoj Modal

en: Discard All Changes
sr: Poništi sve izmene

en: Save Changes
sr: Sačuvaj promene

en: Text Color
sr: Boja teksta

en: Move Section
sr: Pomeri odeljak

en: Section Settings
sr: Podešavanja odeljka

en: Duplicate Section
sr: Dupliraj odeljak

en: Save Section To Library
sr: Sačuvaj odeljak u biblioteku

en: Delete Section
sr: Izbriši sekciju

en: Add New Section
sr: Dodaj novi odeljak

en: Move Row
sr: Pomeri red

en: Row Settings
sr: Podešavanja reda

en: Duplicate Row
sr: Dupliraj red

en: Save Row To Library
sr: Sačuvaj red u biblioteku

en: Delete Row
sr: Izbriši red

en: Change Column Structure
sr: Promeni strukturu kolone

en: Add New Row
sr: Dodaj novi red

en: Move Module
sr: Pomeri modul

en: Module Settings
sr: Podešavanja modula

en: Duplicate Module
sr: Dupliraj modul

en: Save Module To Library
sr: Sačuvaj modul u biblioteku

en: Delete Module
sr: Obriši modul

en: Add New Module
sr: Dodaj novi modul

en: Unsaved changes will be lost if you leave the valentis Builder at this time.
sr: Nesačuvane izmene će se izgubiti ako napustite valentis izgrađivač u ovom trenutku.

en: Modules
sr: Moduli

en: Rows
sr: Redovi

en: Sections
sr: Odeljci

en: Layouts
sr: Rasporedi

en: Global/not Global
sr: Globalni/ne globalni

en: Global
sr: Globalni

en: not Global
sr: Ne globalni

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sr: немате довољно дозвола за приступ овој страници

en: Mine
sr: Moj

en: Center
sr: Centar

en: Justified
sr: Obostrano poravnato

en: Select a menu
sr: Izaberi meni

en: No Comments
sr: Nema komentara

en: %d Comments
sr: %d Komentari

en: Posts by %s
sr: Objavio %s

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
sr: Trenutno nemate nijedan projekat dodeljen kategoriji.

en: Solid
sr: Puna ivica

en: Dotted
sr: Tačkasta ivica

en: Dashed
sr: Isprekidana ivica

en: Double
sr: Dvostruka ivica

en: Groove
sr: Izdubljeno

en: Ridge
sr: Ispupčene

en: Inset
sr: Sa unutrašnje strane

en: Outset
sr: Sa spoljašnje strane

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
sr: Nemate dovoljno dozvola da biste izvezli sadržaj ove lokacije.

en: Manage Categories
sr: Upravljaj kategorijama

en: Use Default Editor
sr: Koristi podrazumevani uređivač

en: Use The valentis Builder
sr: Koristi valentis izrađivač

en: Use Visual Builder
sr: Koristi vizuelni izgrađivač

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
sr: Ovde možete stvoriti novu vidžet oblast za korišćenje u modulu bočne trake.

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
sr: Napomena: Imenovanje vaše vidžet oblasti "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" će prouzrokovati konflikte sa ovom temom

en: Widget Name
sr: Ime vidžeta

en: Create
sr: Kreiraj

en: Fullwidth Module
sr: Modul pune širine

en: Fullwidth Section
sr: Odeljak pune širine

en: Specialty Section
sr: Poseban odeljak

en: Layout
sr: Raspored

en: Template Type
sr: Tip predloška

en: New Template Settings
sr: Podešavanja novog predloška

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
sr: Puna širina modula ne može biti korišćena van  sekcije pune širine.

en: Preview
sr: Pregled

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
sr: Statične slike ne mogu biti generisane sa ovog video servisa i/ili ovog video formata.

en: No available options for this configuration.
sr: Nema slobodnih opcija za ovu konfiguraciju.

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
sr: Samo što niste ažurirali grobalni modul. Ova promena će biti primenjena na sve stranice gde koristite ovaj modul. Pritisnite U REDU ako želite da ažurirate ovaj modul.

en: You cannot add global rows into global sections
sr: Ne možete da dodate globalne redove u globalne odeljke

en: Map Pin Address cannot be empty
sr: Prikačena adresa na mapi ne sme biti prazna

en: You do not have permission to unlock this section.
sr: Немате дозволу за откључавање у овом одељку.

en: You do not have permission to unlock this row.
sr: Немате дозволу за откључавање ову линију.

en: You do not have permission to unlock this module.
sr: Немате дозволу за откључавање овај модул.

en: You do not have permission to perform this task.
sr: Немате дозволу за обављање овог задатка.

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
sr: Не могу да цопи/пасте процес због недоступности у спремиште localstorage функцију у вашем претраживачу. Молимо вас, користите последњи модеран бровсер (Цхроме, Фирефок или Сафари) за обављање цопи/пасте процес

en: Invalid Color
sr: Неприхватљив Боја

en: Sales
sr: Prodaja

en: Total
sr: Ukupno

en: Unauthorized Action
sr: Neovlašćena akcija

en: Select Split Testing Subject
sr: Izaberite subjekat split testiranja

en: You have activated the valentis Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
sr: Aktivirali ste valentis sistem split testiranja. Koristeći split testiranje, možete stvoriti različite varijacije elemenata na vašoj stranici da biste saznali koja varijacija najpozitivnije utiče na stopu konverzije vašeg željenog cilja. Nakon što zatvorite prozor, kliknite na sekciju, red ili modul koji biste voleli da testirate pomoću split testiranja.

en: Select Your Goal
sr: Odaberite vaš cilj

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, valentis will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then valentis will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
sr: Čestitamo, izabrali ste split testiranje subjekta! Sledeće je da izaberete vaš cilj. Nakon što zatvorite ovaj prozor, kliknite na sekciju, red ili modul koji želite da koristite kao vaš cilj. U zavisnosti od toga koji elemenat izaberete, valentis će pratiti relevantne stope konverzije kroz kliktanje, očitavanja ili prodaje. Na primer, ako izabere modul Poziv za akciju kao vaš cilj, onda će valentis da prati kako varijacije u subjektu vašeg testiranja utiču na to koliko često posetioci čitaju i klikću dugme u vašem Poziv za akciju modulu. Sam subjekat testiranja takođe može biti izabran kao cilj.

en: Configure Subject Variations
sr: Konfigurišite varijacije subjekta

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
sr: Čestitamo, vaš split test je spreman za pokretanje! Primetićete da je vaš subjekat split testiranja dupliran. Svaka varijacija split testiranja će biti prikazana vašim posetiocima i biće prikupljene statistike da bi se shvatilo koja varijacija rezultuje kao najveća stopa ostvarenog cilja. Vaš test će početi kada sačuvate ovu stranicu.

en: Select Split Testing Winner
sr: Izaberite pobednika split testiranja

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
sr: Pre nego što završite split testiranje, morate da izaberete koju ćete varijaciju split testiranja da zadržite. Izaberite vaš omiljen ili najuspešniji subjekat. Preostali subjekti split testiranja biće uklonjeni.

en: You need to select a split testing subject first.
sr: Morate prvo da izaberete subjekat split testiranja.

en: Select Split Testing Goal
sr: Izaberite cilj split testiranja

en: You need to select a split testing goal first.
sr: Morate prvo da izaberete cilj split testiranja.

en: Select A Different Goal
sr: Izaberite drugačiji cilj

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
sr: Ovaj elemenat ne može biti korišćen kao vaš cilj split testiranja. Izaberite drugačiji modul ili sekciju.

en: Can't Save Layout
sr: Ne možete da sačuvate raspored

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate raspored dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: Can't Save Section
sr: Ne možete da sačuvate sekciju

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate ovu sekciju dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: Can't Save Row
sr: Ne možete da sačuvate red

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate ovaj red dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: Can't Save Module
sr: Ne možete da sačuvate modul

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate ovaj modul dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: Can't Load Layout
sr: Ne možete da sačuvate raspored

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da učitate novi raspored dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: Can't Clear Layout
sr: Ne možete da sačuvate raspored

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
sr: Ne možete da obrišete ovaj raspored dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: Can't Import/Export Layout
sr: Ne mogu da uvezem/izvezem raspored

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da uvezete ili da izvezete raspored dok radi split test. Privedite vaš split test kraju i onda probajte ponovo.

en: Can't Move Goal
sr: Ne možete da pomerite cilj

en: Can't Move Subject
sr: Ne možete da pomerite subjekat

en: Can't Clone Section
sr: Ne možete da klonirate sekciju

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ova sekcija ne može biti duplirana jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti duplirani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: Can't Clone Row
sr: Ne možete da klonirate red

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ovaj red ne može biti dupliran jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti duplirani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: Can't Remove Section
sr: Ne možete da uklonite sekciju

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ova sekcija ne može biti uklonjena jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti obrisani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: Can't Remove Row
sr: Ne možete da uklonite red

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ovaj red ne može biti uklonjen jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti obrisani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
sr: Split testiranje zahteva najmanje dve varijacije subjekta. Ova varijacija ne može biti uklonjena dok se ne dodaju dodatne varijacije.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
sr: Split testiranje zahteva najmanje dve varijacije subjekta. Ova varijacija ne može biti uklonjena dok se ne dodaju dodatne varijacije

en: Subject
sr: Subjekat

en: Impressions
sr: Utisci

en: Clicks
sr: Klikovi

en: Clickthrough Rate
sr: Stopa kliktanja

en: Reads
sr: Očitavanja

en: Reading Rate
sr: Stopa čitanja

en: Stays
sr: Ostanci

en: Bounce Rate
sr: Stopa odbijanja

en: Goal Views
sr: Koliko puta je pogledan cilj

en: Goal Reads
sr: Očitavanja cilja

en: Engagement Rate
sr: Stopa angažovanja

en: Conversion Goals
sr: Ciljevi konverzije

en: Conversion Rate
sr: Stopa konverzije

en: Shortcode Conversions
sr: Konverzije kratkih kodova

en: Did
sr: Урадио

en: Added
sr: Додато

en: Edited
sr: Уреди

en: Removed
sr: Уклонити

en: Moved
sr: Преселио

en: Expanded
sr: Проширена

en: Collapsed
sr: Срушио

en: Locked
sr: Блокиран

en: Unlocked
sr: Откључана

en: Cloned
sr: Клонирао

en: Cleared
sr: Растаможен

en: Enabled
sr: Укључено

en: Disabled
sr: Особе са инвалидитетом

en: Copied
sr: Копирао

en: Renamed
sr: Преименована

en: Loaded
sr: Преузети

en: Turned On
sr: Uključeno

en: Turned Off
sr: Isključeno

en: Saved Section
sr: Спасао Одељку

en: Saved Row
sr: Сачуване Линије

en: Saved Module
sr: Сачувана Модул

en: Page
sr: Страна

en: Split Testing
sr: Split testiranje

en: Settings
sr: Podešavanja

en: on Phone
sr: na telefonu

en: on Tablet
sr: na tabletu

en: on Desktop
sr: na desktopu

en: The valentis Builder
sr: valentis izrađivač

en: % Comments
sr: % Komentari

en: by
sr: od strane

en: Rename
sr: Преименујте

en: Paste After
sr: Убаците Након

en: Split Test
sr: Split test

en: End Split Test
sr: Završi split test

en: Expand
sr: Razvij

en: Collapse
sr: Да се котрља

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Enter a new name for this module
sr: Унесите ново име за овај модул

en: See History
sr: Видети Историја

en: View Stats
sr: Vidi statistiku

en: View Split Testing Stats
sr: Pogledaj statistiku split testiranja

en: Clone Section
sr: Kloniraj sekciju

en: Unlock Section
sr: Отворите Одељак

en: Expand Section
sr: Проширите Одељак

en: Standard Section
sr: Standardni odeljak

en: Clone Row
sr: Kloniraj red

en: Change Structure
sr: Promeni strukturu

en: Unlock Row
sr: Унлоцк Рядок

en: Expand Row
sr: Проширите Ред

en: Add Row
sr: Dodaj red

en: Insert Column(s)
sr: Umetni kolonu

en: Clone Module
sr: Kloniraj modul

en: Remove Module
sr: Ukloni modul

en: Unlock Module
sr: Откључавање Модул

en: Save & Add To Library
sr: Sačuvaj i dodaj u biblioteku

en: Load Layout
sr: Učitaj raspored

en: Insert Module(s)
sr: Unesi modul(e)

en: Disable Builder
sr: Onemogući izradu

en: All content created in the valentis Builder will be lost. Previous content will be restored.
sr: Sav sadržaj napravljen u valentis izrađivaču će biti izgubljen. Prethodni sadržaj će biti vraćen u pređašnje stanje.

en: Do you wish to proceed?
sr: Da li želite da nastavite?

en: All of your current page content will be lost.
sr: Sav vaš sadržaj stranice će biti izgubljen.

en: All advanced module settings in will be lost.
sr: Svo napredno podešavanje modula će biti izgubljeno.

en: Layout Name:
sr: Ime rasporeda:

en: Save And Add To Library
sr: Sačuvaj i dodaj u biblioteku

en: Add To Categories:
sr: Dodaj u kategorije:

en: Include General settings
sr: Uključi opšte postavke

en: Include Advanced Design settings
sr: Uključi napredne postavke dizajna

en: Here you can save the current item and add it to your valentis Library for later use as well.
sr: Ovde možete sačuvati važeću stavku i dodati je vašoj valentis biblioteci takođe zarad kasnijeg korišćenja.

en: Save as Global:
sr: Sačuvaj kao globalni:

en: valentis Builder Settings
sr: Podešavanja valentis izgrađivača

en: End Split Test?
sr: Završi split test?

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
sr: Nakon završetka vašeg split testa bićete upitani koju varijantu subjekta biste želeli da sačuvate. Preostali subjekti će biti uklonjeni.

en: Note: this process cannot be undone.
sr: Beleška: ovaj process se ne može opozvati.

en: Ok
sr: U redu

en: An Error Occurred
sr: Došlo je do greške

en: For some reason, you cannot perform this task.
sr: Iz nekog razloga, ne možete da izvršite ovaj zadatak

en: Proceed
sr: Nastavi

en: Save as Global Item
sr: Sačuvaj kao globalnu stavku

en: Set Winner Status
sr: Postavi pobednički status

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
sr: Koristili ste globalnu stavku kao pobednika split testiranja. Shodno tome, morate da birate između:

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the valentis Library)
sr: Sačuvajte pobednika kao globalnu stavku (odabrani subjekat će se sinhronizovati i vaša globalna stavka će se ažurirati u valentis biblioteci)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
sr: Sačuvajte pobednika kao ne-globalnu stavku (odabrani subjekat neće više biti globalna stavka i vaše promene neće izmeniti globalnu stavku)

en: Last 24 Hours
sr: Zadnja 24 časa

en: Last 7 Days
sr: Poslednjih sedam dana

en: Last Month
sr: Prošlog meseca

en: All Time
sr: Sve vreme

en: Summary &amp; Data
sr: Rezime i podaci

en: Statistics are still being collected for this time frame
sr: Statistika se i dalje vodi za ovaj vremenski okvir

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
sr: Statistika će se prikazati na osnovu  dovoljno prikupljenih podataka

en: Split Testing Statistics
sr: Statistika split testiranja

en: Bounces
sr: Odbijanja

en: Goal Engagement
sr: Angažovanje cilja

en: Conversions
sr: Konverzije

en: Statistics are being collected
sr: Statistika se prikuplja

en: Refresh Stats
sr: Osveži statistiku

en: End Split Test &amp; Pick Winner
sr: Prekini Split Test i Pick Winner

en: Add Specialty Section
sr: Dodaj posebnu sekciju

en: Mobile
sr: Мобилни

en: Desktop
sr: Радни сто

en: Smartphone
sr: Pametni telefon

en: Enable Split Testing
sr: Aktiviraj split testiranje

en: Bounce Rate Limit
sr: Ograničenje stope odbijanja

en: Stats refresh interval
sr: Interval osveženja statistike

en: Hourly
sr: Na sat

en: Daily
sr: Dnevno

en: Shortcode Tracking
sr: Praćenje kratkih kodova

en: Shortcode for Tracking:
sr: Kratki kod za praćenje:

en: Color Picker Color Pallete
sr: Birač boje paleta boja

en: Gutter Width
sr: Razmak između kolona

en: Light Text Color
sr: Svetla boja teksta

en: Dark Text Color
sr: Tamna boja teksta

en: Content Area Background Color
sr: Pozadinska boja oblasti sadržaja

en: Section Background Color
sr: Pozadinska boja odeljka

en: Connecting...
sr: Интернет...

en: Connection failed
sr: Грешка повезивања

en: Removing connection...
sr: Уклањање везе...

en: Done
sr: Урађено

en: Step 1:
sr: Prvi korak:

en: Generate authorization code
sr: Generiši kod za autorizaciju

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
sr: Корак 2: ставите у поље код пријављивања и кликните на дугме "Направи везу" дугме:

en: Make a connection
sr: Направити везу

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
sr: Блог је исправно подешен. Можете да уклоните везу, ако желите.

en: Remove the connection
sr: Уклањање везе

en: Read more
sr: Сазнајте више

en: Theme Customizer
sr: Program za prilagođavanje tema

en: Module Customizer
sr: Program za prilagođavanje modula

en: Page Options
sr: Параметри Странице

en: Plugin Options
sr: У Опцијама Плугин

en: Theme Options
sr: Опције Теме

en: valentis Library
sr: valentis biblioteka

en: Builder Interface
sr: Креатор Интерфејса

en: Add/Delete Item
sr: Додај/Уклони Ставку

en: Edit Item
sr: Уређивање Ставке

en: Move Item
sr: Премештање Ставке

en: Disable Item
sr: Искључите Ставку

en: Lock Item
sr: Лоцк Елемента

en: Toggle valentis Builder
sr: Пребацивање Диви Градитељ

en: Library Settings
sr: Поставке Библиотеке

en: Edit Global Items
sr: Измена Глобалних Елемената

en: Settings Tabs
sr: Подешавања Картице

en: Advanced Settings
sr: Додатне Опције

en: Settings Types
sr: Параметри Врсте

en: Edit Colors
sr: Уређивање Боја

en: Edit Content
sr: Уређивање Садржаја

en: Edit Fonts
sr: Мењате Фонтове

en: Edit Buttons
sr: Уређивање Тастера

en: Edit Configuration
sr: Измена Конфигурације

en: Module Use
sr: Модул Се Користи

en: Administrator
sr: Администратор

en: Editor
sr: Уредник

en: Author
sr: Аутор

en: Contributor
sr: Учесник

en: valentis Role Editor
sr: Диви Улогу Уредника

en: Save valentis Roles
sr: Сачувај Диви Улога

en: Using the valentis Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
sr: Користећи Диви улогу уредника, можете да ограничите врсте акција које се могу предузети на Уордпресс корисника различитих улога. То је одличан начин да се ограничи функција на располагању за Своје клијенте или позвани аутори, како би се осигурало да они само имају потребне опције на располагању за њих.

en: Reset Roles
sr: Ресет Улога

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
sr: Све актуелне опције улози ће бити инсталиран по дефаулту. Да ли заиста желите да наставите?

en: no
sr: нема

note: translators: 1: date, 2: time
en: on %1$s at %2$s
sr: na %1$s u %2$s

en: (Edit)
sr: (Izmeni)

en: Reply
sr: Odgovori

en: Your comment is awaiting moderation.
sr: Vaš komentar čeka moderaciju.

en: Enable Visual Builder
sr: Aktiviraj vizuelni izgrađivač

en: Built For Any
sr: Izgrađen za bilo koji

en: Built For
sr: Izgrađen za

en: Global Layout
sr: Globalni raspored

en: Standard
sr: Standardni

en: Homepage Basic
sr: Osnovna početna stranica

en: Homepage Shop
sr: Početna stranica prodavnice

en: Homepage Portfolio
sr: Početna stranica portfelja

en: Homepage Company
sr: Početna stranica kompanije

en: Homepage Corporate
sr: Početna stranica korporativnog stila

en: Homepage Extended
sr: Proširena početna stranica

en: Page Fullwidth
sr: Stranica pune širine

en: Page Right Sidebar
sr: Stranica sa desnom  bočnom trakom

en: Page Left Sidebar
sr: Stranica sa levom bočnom trakom

en: Page Dual Sidebars
sr: Stranica sa bočnim trakama na obe strane

en: Portfolio Grid
sr: Portfellj tipa koordinantne mreže

en: Portfolio 1 Column
sr: Portfelj sa jednom kolonom

en: Portfolio Fullwidth Carousel
sr: Portfelj sa panoom sa slikama pune širine

en: Portfolio Fullwidth Grid
sr: Portfelj pune širine tipa koordinantne mreže

en: Project Extended
sr: Prošireni projekat

en: Project Extended 2
sr: Prošireni projekat 2

en: Blog Masonry
sr: Blog tipa koordinantne mreže

en: Blog Standard
sr: Standardni blog

en: Shop Basic
sr: Prodavnica osnovnog tipa

en: Shop Extended
sr: Proširena prodavnica

en: Splash Page
sr: Uvodna stranica

en: Maintenance Mode
sr: Režim održavanja

en: Coming Soon
sr: Režim održavanja

en: Landing Page
sr: Ciljna stranica

en: About Me
sr: O meni

en: About Us
sr: O nama

en: Contact Us
sr: Kontaktirajte nas

en: Our Team
sr: Naš tim

en: Creative Agency
sr: Kreativna agencija

en: Sales Page
sr: Stranica za prodaju

en: Case Study
sr: Studija slučaja

en: Product Features
sr: Karakteristike proizvoda

en: Image
sr: Slika

en: Left To Right
sr: Od leve ka desnoj strani

en: Right To Left
sr: Od desne ka levoj strani

en: Top To Bottom
sr: Od vrha ka dnu

en: Bottom To Top
sr: Od dna ka vrhu

en: Fade In
sr: Postepeno pojavljivanje

en: No Animation
sr: Bez animacije

en: Image URL
sr: URL slike

en: Choose an Image
sr: Izaberite sliku

en: Set As Image
sr: Postavi kao sliku

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
sr: Otpremite vašu željenu sliku, ili ukucajte URL slike koju biste želeli da prikažete.

en: Image Alternative Text
sr: Alternativni tekst slike

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
sr: Ovo definiše alternativni tekst slike. Kratki opis vaše slike može ovde biti postavljen.

en: Image Title Text
sr: Tekst naslova slike

en: This defines the HTML Title text.
sr: Ovo definiše HTML tekst naslova.

en: Open in Lightbox
sr: Otvori u Lajtboksu

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
sr: Ovde možete izabrati da li bi trebalo ili ne bi da se slika otvori u fascikli. Napomena: ako izaberete da otvorite sliku u fascikli, URL opcije ispod će biti ignorisane.

en: Link URL
sr: URL veza

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
sr: Ako biste želeli da vaša slika bude veza, unesite vašu URL destinaciju ovde. Veza se neće stvoriti ako se ovo polje ostavi prazno.

en: Url Opens
sr: URL otvaranja

en: In The Same Window
sr: U istom prozoru

en: In The New Tab
sr: U novoj kartici

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
sr: Ovde možete izabrati da li se vaša veza otvara ili ne otvara u novom prozoru

en: Image Overlay
sr: Preklapanje slike

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
sr: Ako se aktivira, preklapajuća boja i ikona će biti prikazane kada posetilac zadrži pokazivač iznad slike

en: Overlay Icon Color
sr: Boja preklapajuće ikone

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za preklapajuću ikonu

en: Hover Overlay Color
sr: Boja preklopa pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Here you can define a custom color for the overlay
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za preklapanje

en: Hover Icon Picker
sr: Birač ikone pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Here you can define a custom icon for the overlay
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu ikonu za preklapanje

en: Animation
sr: Animacija

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
sr: Ovo kontroliše smer animacije.

en: Remove Space Below The Image
sr: Ukloni prostor ispod slike

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
sr: Ovde možete izabrati da li slika treba ili ne treba da ima prostor ispod.

en: Image Alignment
sr: Poravnjanje slike

en: Here you can choose the image alignment.
sr: Ovde možete izabrati poravnjanje slike.

en: Image Max Width
sr: Maksimalna širina slike

en: Force Fullwidth
sr: Učini je u potpunosti širokom

en: Always Center Image On Mobile
sr: Uvek centriraj sliku na mobilnom uređaju

en: Disable on
sr: Onemogućeno je

en: Phone
sr: Telefon

en: This will disable the module on selected devices
sr: Ovo će deaktivirati modul na izabranim uređajima.

en: Admin Label
sr: Oznaka administratora

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sr: Ovo će promeniti oznaku modula u izrađivaču, zarad lake identifikacije.

en: Gallery
sr: Galerija

en: Caption
sr: Natpis

en: Title
sr: Naslov

en: Gallery Item
sr: Stavka u galeriji

en: Overlay
sr: Preklapanje

en: Overlay Icon
sr: Ikona koja preklapa

en: Gallery Item Title
sr: Ime stavke u galeriji

en: Gallery Item Caption
sr: Natpis galerijske stavke

en: Gallery Pagination
sr: Numerisanje stranica galerije

en: Pagination Active Page
sr: Numerisanje aktivne stranice

en: Gallery Images
sr: Slike galerije

en: Slider
sr: Klizač

en: Grid
sr: Koordinantna mreža

en: Toggle between the various blog layout types.
sr: Šaltajte između različitih vrsta rasporeda blogova.

en: Images Number
sr: Broj slika

en: Define the number of images that should be displayed per page.
sr: Definišite broj slika koje bi trebalo da budu prikazane po strani.

en: Show Title and Caption
sr: Prikaži naslov i natpis

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
sr: Ovde možete izabrati da li da prikažete naslov i natpis slika, ako ih slika ima.

en: Show Pagination
sr: Prikaži numerisanje stranica

en: Enable or disable pagination for this feed.
sr: Aktiviraj ili deaktiviraj numerisanje stranica za ovaj izvod.

en: Dark
sr: Tamno

en: Light
sr: Svetlo

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sr: Ovde možete izabrati da li će vaš tekst da bude svetao ili taman. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude svetao. Ako je vaša pozadina svetla, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na tamno.

en: Automatic Animation
sr: Automatska animacija

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sr: Ako biste želeli da klizač klizi automatski, a da posetilac ne mora da klikne sledeći taster, aktivirajte ovu opciju i onda podesite ispod brzinu rotacije, ako želite.

en: Automatic Animation Speed (in ms)
sr: Brzina automatske animacije (u milisekundama)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
sr: Ovde možete odrediti koliko brzo klizač bledi između svakog slajda, ako je opcija  „Automatska animacija“ aktivirana iznad. Što je veći broj, to je duža pauza između svake rotacije.

en: Zoom Icon Color
sr: Boja ikone za zumiranje

en: Video Icon
sr: Ikona video snimka

en: Video MP4/URL
sr: Video MP4 URL

en: Upload a video
sr: Otpremi video

en: Choose a Video MP4 File
sr: Izaberite MP4 video datoteku

en: Set As Video
sr: Postavi kao video

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
sr: Otpremite vaš željeni video u .MP4 formatu ili ukucajte URL video zapisa koji biste želeli da prikažete.

en: Video Webm
sr: .WEBM  video datoteka

en: Choose a Video WEBM File
sr: Izaberite .WEBM video datoteku

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
sr: Otpremite ovde .WEBM verziju vašeg video zapisa. Svi otpremljeni video zapisi treba da budu i u .MP4 i u .WEBM formatima da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima.

en: Image Overlay URL
sr: URL prekrivajuće slike

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
sr: Otpremite vašu željenu sliku ili ukucajte URL slike koju biste želeli da prikažete preko vašeg video zapisa. Možete takođe iz vašeg video zapisa generisati i fotografiju bez pokreta.

en: Play Icon Color
sr: Boja ikone za reprodukovanje

en: Video Slider
sr: Video klizač

en: Play Button
sr: Taster za reprodukovanje

en: Thumbnail Item
sr: Sličica

en: Slider Arrows
sr: Strelice klizača

en: Display Image Overlays on Main Video
sr: Prikaži preklapanja slike na glavnom video zapisu

en: Hide
sr: Sakrij

en: Show
sr: Prikaži

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by valentis.
sr: Ova opcija će pokriti interfejs plejera na glavnom video zapisu. Ova slika može biti ili otpremljena u svakom video podešavanju ili automatski generisana od strane valentis.

en: Arrows
sr: Strelice

en: Show Arrows
sr: Prikaži strelice

en: Hide Arrows
sr: Sakrij strelice

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
sr: Ovo podešavanje će uključiti i isključiti strelice za navigaciju.

en: Slider Controls
sr: Kontrole klizača

en: Use Thumbnail Track
sr: Koristi traku sa sličicama

en: Use Dot Navigation
sr: Koristi tačkastu navigaciju

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
sr: Ovo podešavanje će vam dozvoliti da izaberete da koristite kontrole trake sa sličicama ispod klizača ili tačkastu navigaciju na dnu klizača.

en: Slider Controls Color
sr: Boja kontrola klizača

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
sr: Ovo podešavanje će učiniti vaše kontrole klizača ili svetlim ili tamnim. Kontrole klizača su ili strelice na traci sa sličicama ili krugovi u tačkastoj navigaciji.

en: Thumbnail Overlay Color
sr: Preklapajuća boja sličice

en: New Video
sr: Novi video

en: Video Settings
sr: Podešavanja za video

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
sr: Ovo će izmeniti oznaku video zapisa u izrađivaču, zarad lakše identifikacije.

en: Slider Arrows Color
sr: Boja strelica klizača

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
sr: Ovo podešavanje će učiniti vaše strelice klizača ili svetlim ili tamnim.

en: Header
sr: Zaglavlje

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
sr: Ovde možete izabrati vrednost vašeg teksta. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na svetlo. Ako radite sa svetlom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude taman.

en: Text Orientation
sr: Orijentacija teksta

en: This controls the how your text is aligned within the module.
sr: Ovo kontroliše način na koji je vaš tekst poravnat u okviru modula.

en: Here you can create the content that will be used within the module.
sr: Ovde možete stvoriti sadržaj koji će biti korišćen u okviru modula.

en: Max Width
sr: Maksimalna širina

en: Blurb
sr: Blurb tekst

en: Body
sr: Telo

en: Blurb Image
sr: Slika paragrafa

en: Blurb Title
sr: Naziv paragrafa

en: Blurb Content
sr: Sadržaj paragrafa

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
sr: Naslov vašeg blurb teksta će biti podebljan ispod vaše blurb slike.

en: Url
sr: URL

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
sr: Ako biste želeli da naslov vašeg blurb teksta pretvorite u vezu, unesite ovde vašu URL destinaciju.

en: Use Icon
sr: Koristi ikonu

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
sr: Ovde možete izabrati da li će se ikona postavljena ispod koristiti.

en: Icon
sr: Ikona

en: Choose an icon to display with your blurb.
sr: Izaberite ikonu koju ćete prikazati sa vašim blurb tekstom.

en: Icon Color
sr: Boja ikone

en: Here you can define a custom color for your icon.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju za vašu ikonu.

en: Circle Icon
sr: Kružna ikona

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
sr: Ovde možete izabrati da li da se ikona postavljena iznad prikazuje u okviru kruga.

en: Circle Color
sr: Boja kruga

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju za krug ikone.

en: Show Circle Border
sr: Prikaži ivicu kruga

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
sr: Ovde možete izabrati da li će biti prikazana ivica kruga.

en: Circle Border Color
sr: Boja ivice kruga

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
sr: Ovde možete izabrati prilagođenu boju za ivicu kruga ikone.

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
sr: Otpremi sliku da biste je prikazali na vrhu vašeg blurb teksta.

en: Image Alt Text
sr: Alternativni tekst slike

en: Define the HTML ALT text for your image here.
sr: Definišite ovde alternativni tekst slike za vašu sliku.

en: Image/Icon Placement
sr: Raspored slike/ikone

en: Here you can choose where to place the icon.
sr: Ovde možete izabrati gde da smestite ikonu.

en: Image/Icon Animation
sr: Animacija slike/ikone

en: This will control how your blurb text is aligned.
sr: Ovo će kontrolisati na koji način je vaš blurb tekst poravnat.

en: Input the main text content for your module here.
sr: Unesite ovde sadržaj glavnog teksta za vaš modul.

en: Use Icon Font Size
sr: Koristi veličinu fonta ikone

en: Icon Font Size
sr: Veličina fonta ikone

en: Tabs
sr: Kartice

en: Tab
sr: Kartica

en: Tabs Controls
sr: Postavke kartica

en: Active Tab
sr: Aktivna kartica

en: Tabs Content
sr: Sadržaj kartica

en: Active Tab Background Color
sr: Pozadinska boja aktivne kartice

en: Inactive Tab Background Color
sr: Pozadinska boja neaktivne kartice

en: New Tab
sr: Nova kartica

en: Tab Settings
sr: Podešavanja kartice

en: The title will be used within the tab button for this tab.
sr: Naslov će biti korišćen u okviru tastera za karticu za ovu karticu.

en: Slide
sr: Slajd

en: Button
sr: Дугме

en: Slide Description
sr: Opis slajda

en: Slide Title
sr: Naziv slajda

en: Slide Button
sr: Taster slajda

en: Slide Controllers
sr: Kontroleri slajda

en: Slide Active Controller
sr: Upravljač aktivnog slajda

en: Slide Image
sr: Slika slajda

en: Slide Arrows
sr: Strelice slajda

en: Show Controls
sr: Prikaži kontrole

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
sr: Ovo podešavanje će uključiti i isključiti kružne tastere na dnu klizača.

en: Continue Automatic Slide on Hover
sr: Наставите Аутоматски слајд када је курсор

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
sr: Претварајући ово ће аутоматски клизна наставити када пређете мишем.

en: Use Parallax effect
sr: Koristi Paralaksa efekat

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
sr: Aktiviranje ove opcije će dati vašim pozadinskim slikama fiksiranu poziciju dok se pomerate po stranici.

en: Parallax method
sr: Paralaksa efekat

en: Define the method, used for the parallax effect.
sr: Odredite metod koji ćete koristiti za Paralaksa efekat.

en: Remove Inner Shadow
sr: Ukloni unutrašnju senku

en: Background Image Position
sr: Позадинску Слику Позиције

en: Top Left
sr: На Врху Са Леве Стране

en: Top Center
sr: На Врху У Центру

en: Top Right
sr: Врх Десно

en: Center Right
sr: Центар За Права

en: Center Left
sr: Са Леве Стране У Центру

en: Bottom Left
sr: На Дну Са Леве Стране

en: Bottom Center
sr: Доле У Центру

en: Bottom Right
sr: Десно Доле

en: Background Image Size
sr: Позадинску Слику Величине

en: Fit
sr: Стане

en: Actual Size
sr: Стамбена Област

en: Top Padding
sr: Gornja unutrašnja margina

en: Bottom Padding
sr: Donja unutrašnja margina

en: Hide Content On Mobile
sr: Sakrij sadržaj na mobilnom uređaju

en: Hide CTA On Mobile
sr: Sakrij CTA na mobilnom uređaju

en: Show Image / Video On Mobile
sr: Prikaži sliku / video snimak na mobilnom uređaju

en: New Slide
sr: Novi slajd

en: Slide Settings
sr: Podešavanja slajda

en: Slide Description Container
sr: Prevuci kontejner opisa

en: Heading
sr: Naslov

en: Define the title text for your slide.
sr: Definišite tekst naslova za vaš slajd.

en: Button Text
sr: Tekst tastera

en: Define the text for the slide button
sr: Odredite tekst za taster slajda

en: Button URL
sr: URL tastera

en: Input a destination URL for the slide button.
sr: Unesite URL destinaciju za taster slajda.

en: Cover
sr: Покријте

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
sr: Koristite birač boja da biste izabrali boju pozadine za ovaj modul.

en: Choose a Slide Image
sr: Izaberite sliku slajda

en: Set As Slide Image
sr: Postavi kao sliku slajda

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
sr: Ako je definisano, ova slika slajda će se pojaviti levo od vašeg teksta slajda. Otpremite sliku, ili ostavite prazno da biste imali samo slajd sa tekstom.

en: Use Background Overlay
sr: Koristi pozadinsko preklapanje

en: yes
sr: да

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
sr: Kada se aktivira, prilagođena preklapajuća boja će biti dodata iznad vaše pozadinske slike i iza sadržaja vašeg klizača.

en: Background Overlay Color
sr: Boja pozadine prekrivke

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
sr: Koristite odabirač boja da biste izabrali boju za pozadinsko preklapanje.

en: Use Text Overlay
sr: Koristi preklapanje teksta

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
sr: Kada se aktivira, pozadinska boja se dodaje iza teksta klizača da bi mogao bolje da se čita na vrhu pozadinske slike.

en: Text Overlay Color
sr: Boja preklapajućeg teksta

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
sr: Koristite odabirač boja da biste izabrali boju za preklapajući tekst.

en: Slide Image Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje slike slajda

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
sr: Ovo podešavanje određuje vertikalno poravnanje vaše slike slajda. Vaša slika može biti ili vertikalno postavljena, ili poravnana na dno vašeg slajda.

en: Slide Video
sr: Video slajda

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
sr: Ako je definisano, ovaj video će se pojaviti levo od vašeg teksta slajda. Unesite URL stranica Youtube ili Vimeo, ili ostavite prazno da biste imali samo slajd sa tekstom.

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
sr: Ako imate definisanu sliku slajda, unesite ovde vaš HTML alternativni tekst za sliku.

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
sr: Ovde možete izabrati da li je vaš tekst svetao ili taman. Ako imate slajd sa tamnom pozadinom, onda izaberite svetao tekst. Ako imate svetlu pozadinu, onda koristite taman tekst.

en: Background Video MP4
sr: Video MP4 za pozadinu

en: Choose a Background Video MP4 File
sr: Izaberite MP4 video datoteku kao pozadinu

en: Set As Background Video
sr: Postavi kao pozadinski video

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
sr: Svi video zapisi bi trebalo da budu otpremljeni i u .MP4 i u .WEBM formatima, da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima. Otpremi ovde .MP4 verziju. Važna napomena: Video zapisi kao pozadine su onemogućeni sa mobilnih uređaja. Umesto toga, biće korišćena vaša pozadinska slika. Iz ovog razloga, trebalo bi da odredite i pozadinsku sliku i pozadinski video da biste obezbedili najbolje rezultate.

en: Background Video Webm
sr: Video WEBM kao pozadina

en: Choose a Background Video WEBM File
sr: Izaberite .WEBM video datoteku kao pozadinu

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
sr: Svi video zapisi bi trebalo da budu otpremljeni i u .MP4 i u .WEBM formatima, da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima. Otpremi ovde .WEBM verziju. Važna napomena: Video zapisi kao pozadine su onemogućeni sa mobilnih uređaja. Umesto toga, biće korišćena vaša pozadinska slika. Iz ovog razloga, trebalo bi da odredite i pozadinsku sliku i pozadinski video da biste obezbedili najbolje rezultate.

en: Background Video Width
sr: Širina pozadinskog videa

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
sr: Da bi video zapisima bila ispravno podešena veličina, morate ovde uneti tačnu širinu (u pikselima) vašeg video zapisa.

en: Background Video Height
sr: Visina pozadinskog videa

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
sr: Da bi video zapisima bila ispravno podešena veličina, morate ovde uneti tačnu širinu (u pikselima) vašeg video zapisa.

en: Pause Video
sr: Pauziraj video

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
sr: Dozvolite da se video pauzira od strane ostalih plejera kada započnu puštanje

en: Input your main slide text content here.
sr: Unesite ovde vaš sadžaj glavnog teksta slajda.

en: Arrows Custom Color
sr: Prilagođena boja strelica

en: Dot Nav Custom Color
sr: Prilagođena boja Dot navigacije

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
sr: То ће довести до промене ознака слајда у строителе за лаку идентификацију.

en: Text Overlay Border Radius
sr: Radijus ivice preklapajućeg teksta

en: Post Slider
sr: Klizač saobjavama

en: Meta
sr: Meta podaci

en: Posts Number
sr: Broj objava

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
sr: Izaberite koliko objava želite da prikažete u klizaču.

en: Include Categories
sr: Obuhvati kategorije

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
sr: Izaberite koje kategorije biste želeli da uključite u klizač.

en: Order By
sr: Sortiraj prema

en: Date: new to old
sr: Datum: od novijeg ka starom

en: Date: old to new
sr: Datum: od starijeg ka novijem

en: Title: a-z
sr: Naziv: a-z

en: Title: z-a
sr: Naziv: z-a

en: Random
sr: Nasumično

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
sr: Ovde možete da prilagodite red po kojem su objave prikazane.

en: Show Read More Button
sr: Prikaži dugme Pročitaj više

en: This setting will turn on and off the read more button.
sr: Ovo podešavanje će aktivirati i deaktivirati dugme Pročitaj više.

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
sr: Definiši tekst koji će biti prikazan na \"Read More\" dugmetu. Ostavi prazno za podrazumevajuću vrednost (Pročitaj više)

en: Content Display
sr: Prikaz sadržaja

en: Show Excerpt
sr: Prikaži izvod

en: Show Content
sr: Prikaži sadržaj

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
sr: Prikazivanje punog sadržaja neće skratiti vaš sadržaj na klizaču. Prikazivanje izvoda će prikazati samo tekst izvoda.

en: Use Post Excerpt if Defined
sr: Koristi delove odlomaka ako je definisano

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
sr: Deaktivirajte ovu opciju ako želite da ignorišete ručno definisanje odlomaka i uvek ih generišite automatski.

en: Automatic Excerpt Length
sr: Dužina automatskih odlomaka

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
sr: Definišite dužinu automatski generisanih odlomaka.Ostavite prazno za podrazumevanu vrednost ( 270 )

en: Show Post Meta
sr: Prikaži meta objavu

en: This setting will turn on and off the meta section.
sr: Ova podešavanja će uključiti i isključiti meta odeljak.

en: Choose a Background
sr: Odaberi pozadinu

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to use as the background for the slider.
sr: Otpremite vašu željenu sliku, ili ukucajte URL  slike koju biste voleli da koristite kao pozadinu za klizač.

en: Show Featured Image
sr: Prikaži istaknutu sliku

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
sr: Ova podešavanja će uključiti i isključiti istaknutu sliku u klizaču.

en: Image Placement
sr: Postavljanje slike

en: Background
sr: Pozadina

en: Select how you would like to display the featured image in slides
sr: Izaberite kako biste voleli da vam se prikaže isitaknuta slika u klizačima

en: Show Image On Mobile
sr: Prikaži slike na mobilnom telefonu

en: by %s
sr: od strane %s

en: Testimonial
sr: Svedočanstva

en: Testimonial Portrait
sr: Portret izjavnog teksta

en: Testimonial Description
sr: Opis izjavnog teksta

en: Testimonial Author
sr: Autor izjavnog teksta

en: Testimonial Meta
sr: Meta podaci izjavnog teksta

en: Author Name
sr: Ime autora

en: Input the name of the testimonial author.
sr: Unesite ime autora koji svedoči.

en: Job Title
sr: Radno mesto

en: Input the job title.
sr: Unesite naziv radnog mesta

en: Company Name
sr: Ime kompanije

en: Input the name of the company.
sr: Unesite ime kompanije.

en: Author/Company URL
sr: URL kompanije/autora

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
sr: Unesite veb lokaciju autora ili ostavite prazno ako ne želite vezu.

en: URLs Open
sr: Način otvaranja URLs

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
sr: Izaberite da li ili ne URL treba da se otvori u novom prozoru.

en: Portrait Image URL
sr: URL portretne slike

en: Quote Icon
sr: Ikona za citat

en: Visible
sr: Vidljivo

en: Hidden
sr: Sakriveno

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
sr: Izaberite da li će ili neće ikona za citat biti vidljiva.

en: Use Background Color
sr: Koristi boju pozadine

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
sr: Ovde možete izabrati da li ćete koristiti podešavanje za boju pozadine koje se nalazi ispod.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
sr: Ovde možete definisati prilagođenu boju pozadine za vaš „Poziv na akciju“.

en: This will adjust the alignment of the module text.
sr: Ovo će podesiti poravnanje teksta modula.

en: Quote Icon Color
sr: Boja ikone citata

en: Portrait Border Radius
sr: Radijus ivice portreta

en: Portrait Width
sr: Širina portreta

en: Portrait Height
sr: Visina portreta

en: Pricing Tables
sr: Cenovnici

en: Pricing Table
sr: Cenovnik

en: Pricing Heading
sr: Podnaslov važećeg cenovnika

en: Pricing Title
sr: Naslov cenovnika

en: Pricing Subtitle
sr: Podnaslov cenovnika

en: Pricing Top
sr: Vrh cenovnika

en: Price
sr: Cena

en: Currency
sr: Valuta

en: Frequency
sr: Učestalost

en: Pricing Content
sr: Sadržaj cenovnika

en: Pricing Item
sr: Stavka cenovnika

en: Excluded Item
sr: Izuzeta stavka

en: Pricing Button
sr: Taster za kupovinu

en: Featured Table
sr: Istaknuta tabela

en: Subheader
sr: Podnaslov

en: Currency &amp; Frequency
sr: Свап &амп; Фреквенција

en: Featured Table Background Color
sr: Pozadinska boja istaknute tabele

en: Table Header Background Color
sr: Pozadinska boja zaglavlja tabele

en: Featured Table Header Background Color
sr: Pozadinska boja zaglavlja istaknute tabele

en: Featured Table Header Text Color
sr: Boja teksta zaglavlja istaknute tabele

en: Featured Table Subheader Text Color
sr: Boja teksta podnaslova istaknute tabele

en: Featured Table Price Color
sr: Boja cene na istaknutoj tabeli

en: Featured Table Body Text Color
sr: Boja teksta glavnog sadržaja istaknute tabele

en: Show Bullet
sr: Prikaži tačke

en: Bullet Color
sr: Boja tačaka

en: Featured Table Bullet Color
sr: Boja tačaka istaknute tabele

en: Remove Featured Table Drop Shadow
sr: Ukloni padajuću senku sa istaknute tabele

en: Center List Items
sr: Centriraj listu stavki

en: New Pricing Table
sr: Novi cenovnk

en: Pricing Table Settings
sr: Podešavanja cenovnika

en: Make This Table Featured
sr: Istakni ovaj cenovnik

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
sr: Ako istaknete cenovnik to će ga izdvojiti od drugih.

en: Define a title for the pricing table.
sr: Odredite naslov cenovnika

en: Subtitle
sr: Podnaslov

en: Define a sub title for the table if desired.
sr: Odredite podnaslov cenovnika, ukoliko to želite

en: Input your desired currency symbol here.
sr: Unesite ovde vaš željeni simbol valute.

en: Per
sr: Po

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
sr: Ako je vaša cena zasnovana na pretplati, unesite ovde uplatu za pretplate.

en: Input the value of the product here.
sr: Unesite vrednost proizvoda ovde.

en: Input the destination URL for the signup button.
sr: Unesite URL destinaciju za taster za registrovanje.

en: Adjust the text used from the signup button.
sr: Prilagodi tekst korišćen za taster za registraciju.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
sr: Ubacite listu karakteristika koje odgovaraju/ne odgovaraju proizvodu. Odvojite stavke na novoj liniji, i započnite ili sa simbolom + ili sa simbolom  -

en: Included option
sr: Uključena opcija

en: Excluded option
sr: Isključena opcija

en: Excluded Item Color
sr: Izuzeta boja stavke

en: Call To Action
sr: Poziv na akciju

en: Promo Description
sr: Opis

en: Promo Button
sr: Taster

en: Promo Title
sr: Promotivni naslov

en: Input your value to action title here.
sr: Unesite ovde vašu vrednost naslova akcije.

en: Input the destination URL for your CTA button.
sr: Unesite URL destinaciju za vaš taster za „Poziv na akciju “.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
sr: Unesite vaš željeni tekst za taster, ili ostavite prazno ako ne želite taster.

en: Input the destination URL for your button.
sr: Unesite URL odredište za vaš taster

en: Input your desired button text.
sr: Unesite vaš željeni tekst tastera.

en: Button alignment
sr: Poravnanje tastera

en: Here you can define the alignemnt of Button
sr: Ovde možete odrediti poravnanje za taster

en: Audio Cover Art
sr: Slika audio datoteke

en: Audio Content
sr: Sadržaj audio datoteke

en: Audio Title
sr: Naslov audio snimka

en: Audio Meta
sr: Meta podaci audio datoteke

en: Player Buttons
sr: Tasteri plejera

en: Player Timer
sr: Merač plejera

en: Player Sliders
sr: Klizači plejera

en: Player Sliders Current
sr: Trenutni klizači plejera

en: Upload an audio file
sr: Otpremi audio datoteku

en: Choose an Audio file
sr: Izaberi audio datoteku

en: Set As Audio for the module
sr: Postavi kao audio za modul

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
sr: Odredite audio datoteku koju ćete koristiti u modulu. Da biste uklonili audio datoteku iz modula, jednostavno izbrišite URL iz polja podešavanja.

en: Define a title.
sr: Odredite naslov.

en: Artist Name
sr: Ime umetnika

en: Define an artist name.
sr: Odredite ime umetnika.

en: Album name
sr: Ime albuma

en: Define an album name.
sr: Odredite ime albuma.

en: Cover Art Image URL
sr: URL slike omota

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
sr: Odredite prilagođenu boju pozadine za vaš modul, ili ostavite prazno da biste koristili podrazumevanu boju.

en: Email Optin
sr: Пошаљите Оптин

en: Subscribe
sr: Pretplatite se

en: Newsletter Description
sr: Opis biltena

en: Newsletter Form
sr: Obrazac za prijavljivanje na bilten

en: Newsletter Fields
sr: Polja biltena

en: Newsletter Button
sr: Taster biltena

en: Select the list
sr: Izaberi listu

en: Service Provider
sr: Dobavljač usluga

en: Here you can choose a service provider.
sr: Ovde možete izabrati dobavljača usluga.

en: Feed Title
sr: Naslov izvoda

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
sr: Unesi <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.

en: MailChimp lists
sr: MailChimp liste

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in %1$s and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in %1$s.%2$s
sr: Ovde možete izabrati MailChimp listu da dodajete klijente na nju. Ako ne vidite ni jednu listu ovde, morate se postarati da MailChimp API kjuč bude postavljen u %1$s i da imate najmanje jednu listu na MailChimp nalogu. Ako ste dodali novu listu, ali se ne pojavljuje ovde, aktivirajte opciju 'Ponovo generiši MailChimp listu' u %1$s.%2$s

en: valentis Plugin Options
sr: Opcije valentis dodatne komponente

en: Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
sr: Ne zaboravite da ga deaktivirate onda kada je lista ponovo generisana.

en: Aweber lists
sr: Aweber liste

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in %1$s and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in %1$s.%2$s
sr: Ovde možete izabrati Aweber listu da dodajete klijente na nju. Ako ne vidite ni jednu listu ovde, morate se postarati da Aweber bude postavljen u %1$s i da imate najmanje jednu listu na Aweber nalogu. Ako ste dodali novu listu, ali se ne pojavljuje ovde, aktivirajte opciju 'Ponovo generiši Aweber listu' u %1$s.%2$s

en: Choose a title of your signup box.
sr: Izaberite naslov vašeg polja za registrovanje.

en: Here you can change the text used for the signup button.
sr: Ovde možete da promenite tekst koji se koristi za taster za registrovanje.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
sr: Ovde možete da podesite poravnanje vašeg teksta.

en: Form Field Background Color
sr: Pozadinska boja polja obrasca

en: Form Field Text Color
sr: Boja teksta unutar polja obrasca

en: Focus Background Color
sr: Pozadinska boja dela polja na koji se kliknulo

en: Focus Text Color
sr: Boja teksta na koji se kliknulo

en: Use Focus Border Color
sr: Koristi boju ivice za polje na koje se kliknulo

en: Focus Border Color
sr: Boja ivice polja na koje se kliknulo

en: Login Description
sr: Opis prijavljivanja

en: Login Form
sr: Obrazac za prijavljivanje

en: Login Fields
sr: Polja prijavljivanja

en: Login Button
sr: Taster prijavljivanja

en: Choose a title of your login box.
sr: Izaberite naslov vašeg polja za prijavljivanje.

en: Redirect To The Current Page
sr: Preusmeri na trenutnu stranicu

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
sr: Ovde možete izabrati da li će korisnik biti preusmeren na trenutnu stranicu.

en: Logged in as %1$s
sr: Prijavljen kao %1$s

en: Portfolio
sr: Portfelj

en: Portfolio Image
sr: Slika portfolija

en: Portfolio Title
sr: Naslov portfelja

en: Portfolio Post Meta
sr: Opisni tekst portfolija

en: Choose your desired portfolio layout style.
sr: Izaberite željeni stil rasporeda portfelja.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
sr: Odredite broj projekata koje treba prikazati po stranici.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
sr: Izaberite kategorije koje biste želeli da budu uključene u izvod.

en: Show Title
sr: Prikaži naslov

en: Turn project titles on or off.
sr: Uključite ili isključite naslove projekata.

en: Show Categories
sr: Prikaži kategorije

en: Turn the category links on or off.
sr: Uključi ili isključi veze kategorija.

en: &laquo; Older Entries
sr: &laquo; Stariji unosi

en: Next Entries &raquo;
sr: Sledeći unosi &raquo;

en: Filterable Portfolio
sr: Portfelj koji se može filtrirati

en: Portfolio Filters
sr: Filteri portfolija

en: Active Portfolio Filter
sr: Aktivni filter portfolija

en: Portfolio Pagination
sr: Numerisanje stranica portfolija

en: Bar Counters
sr: Traka za brojanje

en: Bar Counter
sr: Traka u brojaču

en: Percent
sr: Procenat

en: Counter Title
sr: Naziv brojača

en: Counter Container
sr: Kontejner brojača

en: Counter Amount
sr: Brojevi brojača

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
sr: Ovo će prilagoditi boju praznog prostora u traci (trenutno siva).

en: Bar Background Color
sr: Boja pozadine trake

en: This will change the fill color for the bar.
sr: Ovo će izmeniti unutrašnju boju trake.

en: Use Percentages
sr: Koristi procente

en: Bar Top Padding
sr: Gornja unutrašnja margina polja trake

en: Bar Bottom Padding
sr: Donja unutrašnja margina polja trake

en: Border Radius
sr: Radijus ivice

en: New Bar Counter
sr: Nova traka za brojanje

en: Bar Counter Settings
sr: Podešavanja trake za brojanje

en: Input a title for your bar.
sr: Unesite naslov vaše trake.

en: Define a percentage for this bar.
sr: Odredite procenat za ovu traku.

en: Label Color
sr: Boja teksta oznake

en: Percentage Color
sr: Boja procenata

en: Circle Counter
sr: Kružni brojač

en: Number
sr: Broj

en: Percent Container
sr: Kontejner procenata

en: Circle Counter Title
sr: Naslov kružnog brojača

en: Percent Text
sr: Tekst procenata

en: Input a title for the circle counter.
sr: Unesite naslov kružnog brojača.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
sr: Odredite broj za kružni brojač. (Ne uključujte znak za procente, koristite opciju ispod.) Napomena: Možete koristiti prirodne brojeve od nula do 100

en: Percent Sign
sr: Znak za procente

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
sr: Ovde možete izabrati da li bi znak za procente trebalo dodati nakon broja postavljenog iznad.

en: Circle Color Opacity
sr: Zatamnjenost boje kruga

en: Number Counter
sr: Brojač oblika broja

en: Number Counter Title
sr: Naslov brojevnog brojača

en: Input a title for the counter.
sr: Unesite naslov za brojač.

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
sr: Odredite broj za brojač. (Ne uključujte znak za procente, koristite opciju ispod.)

en: Counter Text Color
sr: Boja teksta brojača

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sr: Ovde možete izabrati da li će vaš tekst da bude svetao ili taman. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude svetao. Ako je vaša pozadina svetla, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na tamno.

en: Accordion
sr: Harmonika

en: Toggle
sr: Preklopnik

en: Open Toggle
sr: Otvori preklopnik

en: Toggle Title
sr: Naslov preklopnika

en: Toggle Icon
sr: Ikona preklopnika

en: Toggle Content
sr: Sadržaj preklopnika

en: Open Toggle Background Color
sr: Pozadinska boja otvorenog preklopnika

en: Open Toggle Text Color
sr: Boja teksta otvorenog preklopnika

en: Closed Toggle Background Color
sr: Pozadinska boja zatvorenog preklopnika

en: Closed Toggle Text Color
sr: Boja teksta zatvorenog preklopnika

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
sr: Naslov preklopnika će se pojaviti iznad sadržaja i kad je preklopnik zatvoren.

en: State
sr: Stanje

en: Close
sr: Zatvori

en: Open
sr: Otvori

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
sr: Izaberite da li ovaj preklopnik treba da startuje u otvorenom ili zatvorenom stanju.

en: Contact Form
sr: Obrazac za kontakt

en: Field
sr: Polje

en: Form Field
sr: Polje obrasca

en: Contact Title
sr: Naslov kontakta

en: Contact Button
sr: Taster za kontakt

en: Form Fields
sr: Polja obrasca

en: Message Field
sr: Poruka polja

en: Captcha Field
sr: Polje „Captcha“

en: Captcha Text
sr: Tekst za „Captcha“

en: Display Captcha
sr: Prikaži Captcha

en: Turn the captcha on or off using this option.
sr: Uključi ili isključi Captcha koristeći ovu opciju.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
sr: Unesite e-adresu gde treba da pošaljete poruku.<br /><br /> Beleška: dostava e-pošte i sprečavanje bezvredne pošte su kompleksni procesi. Preporučujemo da koristite servis za dostavu kao što je <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, ili sličan servis kako biste osigurali da poruke koje se dostavljaju preko ovog obrasca budu isporučene

en: Define a title for your contact form.
sr: Odredite naslov za vaš obrazac za kontakt.

en: Message Pattern
sr: Šablon poruke

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
sr: Ovde možete definisati  prilagođeni obrazac elektronske poruke. Polja bi trebalo da budu uključena u sledeći format - <strong>%%field_id%%</strong>. Na primer, ako želite da uključite polje sa ID <strong>phone</strong> i polje sa ID = <strong>message</strong>, onda možete koristiti sledeće: <strong>Moja poruka je %%message%% i broj telefona je %%phone%%</strong>.

en: Enable Redirect URL
sr: Aktiviraj URL adresu za preusmeravanje

en: Redirect users after successful form submission.
sr: Preusmeri korisnike nakon uspešnog podnošenja obrasca.

en: Redirect URL
sr: Adresa za preusmeravanje

en: Type the Redirect URL
sr: Ukucaj adresu za preusmeravanje

en: Success Message
sr: Uspešna poruka

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
sr: Ukucaj poruku koju želiš da bude prikazana posle uspešnog podnošenja obrasca. Ostavi prazno za podrazumevanu vrednost

en: Form Background Color
sr: Pozadinska boja obrasca

en: Input Border Radius
sr: Radijus ivice polja za unos

en: Make sure you entered the captcha.
sr: Proverite da li ste uneli potvrdni kod

en: Make sure you fill in all required fields.
sr: Proverite da li ste popunili sva obavezna polja.

en: Invalid Email.
sr: Nevažeća e-adresa.

en: Please refresh the page and try again.
sr: Osvežite stranicu i pokušajte ponovo

en: New Message From %1$s%2$s
sr: Nova poruka od %1$s%2$s

en: New Field
sr: Novo polje

en: Field Settings
sr: Podešavanja polja

en: Field ID
sr: ID polje

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
sr: Definišite jedinstven ID za ovo polje. Treba da koristite samo engleske karaktere bez specijalnih karaktera ili razmaka.

en: Input Field
sr: Polje za unos

en: Email Field
sr: Polje e-adrese

en: Textarea
sr: Prostor za tekst

en: Choose the type of field
sr: Izaberi tip polja

en: Required Field
sr: Traženo polje

en: Define whether the field should be required or optional
sr: Odredi da li polja treba da budu obavezna ili opcionalna.

en: Make Fullwidth
sr: Napravite punu širinu

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
sr: Ako se aktivira, polje će zauzeti 100% širine područja sadržaja, inače će zauzeti 50%

en: Sidebar
sr: Bočna traka

en: Widget
sr: Vidžet

en: Orientation
sr: Orijentacija

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
sr: Izaberite na kojoj strani stranice će se nalaziti vaša bočna traka. Ovo podešavanje kontroliše orijentaciju teksta i graničnu poziciju.

en: Widget Area
sr: Oblast vidžeta

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
sr: Izaberite oblast vidžeta koju želite da prikažete. Možete formirati nove oblasti vidžeta unutar Izgledi > Vidžet kartica.

en: Remove Border Separator
sr: Ukloni ivični razdelnik

en: Divider
sr: Razdelnik

en: Don't Show Divider
sr: Ne prikazuj razdelnik

en: Show Divider
sr: Prikaži razdelnik

en: Color
sr: Boja

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
sr: Ovo će podesiti boju linije razdelnika veličine jednog piksela.

en: Visibility
sr: Vidljivost

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
sr: Ova podešavanja uključuju i isključuju liniju razdelnika od jednog piksela, ali ne utiču na visinu razdelnika.

en: Height
sr: Visina

en: Define how much space should be added below the divider.
sr: Definišite koliko prostora treba da se doda ispod razdelnika.

en: Divider Style
sr: Stil razdelnika

en: Divider Position
sr: Pozicija razdelnika

en: Vertically Centered
sr: Vertikalno pozicioniran

en: Divider Weight
sr: Visina razdelnika

en: Hide On Mobile
sr: Sakrij na mobilnom uređaju

en: Person
sr: Osoba

en: Member Image
sr: Slika člana

en: Member Description
sr: Opis člana

en: Member Position
sr: Pozicija člana

en: Member Social Links
sr: Veze ka društvenim mrežama člana

en: Input the name of the person
sr: Unesite ime osobe

en: Position
sr: Pozicija

en: Input the person's position.
sr: Unesite poziciju osobe

en: Facebook Profile Url
sr: Facebook profil URL

en: Input Facebook Profile Url.
sr: Unesite URL Facebook profila

en: Twitter Profile Url
sr: Twitter profil URL

en: Input Twitter Profile Url
sr: Unesite URL Twitter profila

en: Google+ Profile Url
sr: Google+ profil URL

en: Input Google+ Profile Url
sr: Unesite URL Google+ profila

en: LinkedIn Profile Url
sr: URL LinkedIn profila

en: Input LinkedIn Profile Url
sr: Unesite URL LinkedIn profila

en: Description
sr: Opis

en: Icon Hover Color
sr: Boja ikone pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Post Meta
sr: Meta podaci objave

en: Pagenavi
sr: Navigacija po stranici

en: Featured Image
sr: Istaknuta slika

en: Read More Button
sr: Taster Opširnije

en: Choose how much posts you would like to display per page.
sr: Izaberite koliko objava želite da bude prikazano po stranici.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
sr: Izaberite koje biste katogorije želeli da budu uključene u izvod.

en: Meta Date Format
sr: Format datuma

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
sr: Ako biste želeli da prilagodite format datuma, unesite ovde odgovarajući PHP format datuma.

en: This will turn thumbnails on and off.
sr: Ovim ćete isključiti ili uključiti sličice.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
sr: Prikazivanje punog sadržaja neće skratiti vaše objave na osnovnoj stranici. Prikazivanjem izvoda će se prikazati samo tekst izvoda.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sr: Ovde možete odrediti da li će taster Opširnije biti prikazan posle izvoda ili neće.

en: Show Author
sr: Prikaži autora

en: Turn on or off the author link.
sr: Uključi ili isključi vezu autora.

en: Show Date
sr: Prikaži datum

en: Turn the date on or off.
sr: Uključi ili isključi datum.

en: Show Comment Count
sr: Покажи Број Коментара

en: Turn comment count on and off.
sr: Заузврат Број коментара on и off.

en: Turn pagination on and off.
sr: Uključi i isključi numerisanje stranica.

en: Offset Number
sr: Brojni nedostatak

en: Choose how many posts you would like to offset by
sr: Izaberite koliko objava biste želeli da nadoknadite

en: Featured Image Overlay
sr: Prekrivka istaknute slike

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
sr: Ako se aktivira, preklapajuća boja i ikona će biti prikazana kada posetilac zadrži pokazivač iznad aktuelne slike objave.

en: Grid Tile Background Color
sr: Pozadinska boja mreže pločica

en: Use Dropshadow
sr: Koristi padajuću senku

en: read more...
sr: opširnije...

en: read more
sr: opširnije

en: Shop
sr: Prodavnica

en: Product
sr: Proizvod

en: Onsale
sr: Na rasprodaji

en: Rating
sr: Rejting

en: Old Price
sr: Stara cena

en: Recent Products
sr: Skorašnji proizvodi

en: Featured Products
sr: Istaknuti proizvodi

en: Sale Products
sr: Proizvodi na rasprodaji

en: Best Selling Products
sr: Najprodavaniji proizvodi

en: Top Rated Products
sr: Najbolje ocenjeni proizvodi

en: Product Category
sr: Категорија Производа

en: Choose which type of products you would like to display.
sr: Izaberite koju vrstu proizvoda biste želeli da prikažete.

en: Control how many products are displayed.
sr: Kontrolišite broj proizvoda koji će biti prikazan.

en: Choose which categories you would like to include.
sr: Изаберите који категорије желите да укључите.

en: Columns Number
sr: Broj kolona

en: default
sr: podrazumevana vrednost

en: %1$s Columns
sr: %1$s Kolone

en: 1 Column
sr: Jedna kolona

en: Choose how many columns to display.
sr: Izaberi koliko kolona želiš da bude prikazano.

en: Default Sorting
sr: Podrazumevano sortiranje

en: Sort By Popularity
sr: Sortiraj prema popularnosti

en: Sort By Rating
sr: Sortiraj prema oceni

en: Sort By Date
sr: Sortiraj prema datumu

en: Sort By Price: Low To High
sr: Sortiraj prema ceni: od jeftinijeg ka skupljem

en: Sort By Price: High To Low
sr: Sortiraj prema ceni: od skupljeg ka jeftinijem

en: Choose how your products should be ordered.
sr: Izaberite kako će vaši proizvodi biti sortirani

en: Sale Badge Color
sr: Boja značke za rasprodaju

en: Countdown Timer
sr: Sat za odbrojavanje

en: Numbers
sr: Brojevi

en: Label
sr: Oznaka

en: Container
sr: Kontejner

en: Timer Section
sr: Odeljak vremenskog brojača

en: Countdown Timer Title
sr: Naslov sata za odbrojavanje

en: This is the title displayed for the countdown timer.
sr: Ovo je naslov prikazan za sat za odbrojavanje.

en: Countdown To
sr: Odbrojavaj do

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
sr: То је датум одбројавање одбројавање. Ваш тајмер са седиштем на ваша подешавања временске зоне у вашем <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju pozadine vašeg sata za odbrojavanje.

en: Map
sr: Mapa

en: Pin
sr: Zakačka

en: Google API Key
sr: Google API ključ

en: Add Your API Key
sr: Dodaj svoj API ključ

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the valentis Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sr: Modul mapa koristi API Google mape i zahteva ispravni Google API ključ kako bi funkcionisao. Pre korišćenja modula mape, uverite se da ste dodali svoj API ključ u valentis panel za opcije teme. Saznajte više o tome kako da napravite svoj Google API ključ <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.

en: Map Center Address
sr: Glavna adresa mape

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sr: Unesite adresu centralne tačke mape, i adresa će biti geokodirana i prikazana na mapi ispod.

en: Mouse Wheel Zoom
sr: Zumiranje točkićem na mišu

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
sr: Ovde možete izabrati da li će se nivo zumiranja kontrolisati točkićem miša ili ne.

en: Draggable on Mobile
sr: Moguće je prevlačiti na mobilnom

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
sr: Ovde možete izabrati da li će na mobilnim uređajima mapa biti podložna prevlačenju ili ne.

en: Use Grayscale Filter
sr: Koristi filter skale sivih tonova

en: Grayscale Filter Amount (%)
sr: Količina filtera skale sivih tonova (%)

en: New Pin
sr: Nova čioda

en: Pin Settings
sr: Podešavanja čiode

en: Map Pin Address
sr: Obeležena adresa na mapi

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sr: Unesite adresu za ovu čiodu na mapi, i ova adresa će biti geokodirana i prikazana na mapi ispod.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
sr: Ovde možete odrediti sadržaj koji će biti postavljen unutar informacionog polja za čiodu.

en: Social Media Follow
sr: Ikonice za praćenje društvenih medija

en: Social Network
sr: Društvena mreža

en: Social Follow
sr: Pratioci na društvenim mrežama

en: Social Icon
sr: Ikonica društvene mreže

en: Follow Button
sr: Taster „Prati“

en: Link Shape
sr: Oblik veze

en: Rounded Rectangle
sr: Zaobljeni pravougaonik

en: Circle
sr: Krug

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
sr: Ovde možete izabrati oblik vaših ikona za društvene mreže

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
sr: Ovde možete izabrati da li ćete ili nećete pored ikone uključiti i taster za praćenje.

en: New Social Network
sr: Nova društvena mreža

en: Social Network Settings
sr: Podešavanja društvene mreže

en: Select a Network
sr: Izaberi mrežu

en: facebook
sr: Facebook

en: Choose the social network
sr: Izaberi društvenu mrežu

en: Account URL
sr: URL naloga

en: The URL for this social network link.
sr: URL veze za ovu društvenu mrežu.

en: Account Name
sr: Име Налога

en: The Skype account name.
sr: Скипе име налога.

en: Skype Button Action
sr: Скипе Дугме Акција

en: Call
sr: Позив

en: Chat
sr: Цхат

en: Here you can choose which action to execute on button click
sr: Овде можете да изаберете радњу која треба да се изврши на дугме миша

en: This will change the icon color.
sr: Ovo će promeniti boju ikone.

en: Follow
sr: Prati

en: Post Title
sr: Naslov objave

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne naslov objave.

en: Show Meta
sr: Prikaži meta podatke

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
sr: Ovde možete izabrati da li da budu prikazani ili ne meta podaci objave

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazano ili ne ime autora u meta podacima objave

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne datum u meta podacima objave

en: Date Format
sr: Format datuma

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
sr: Ovde možete odrediti format datuma u meta podacima objave. Podrazumevano je 'M j, Y'

en: Show Post Categories
sr: Prikaži kategorije objave

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
sr: Ovde možete izabrati da li da budu prikazane ili ne kategorije u meta podacima objave. Napomena: Ova opcija ne radi u objavama prilagođenog tipa.

en: Show Comments Count
sr: Prikaži brojač komentara

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne brojač komentara u meta podacima objave.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
sr: Ovde možete izabrati da li da istaknuta slika bude prikazana ili ne

en: Featured Image Placement
sr: 296: Položaj istaknute slike

en: Below Title
sr: Ispod naslova

en: Above Title
sr: Iznad naslova

en: Title/Meta Background Image
sr: Pozadinska slika naslova

en: Here you can choose where to place the Featured Image
sr: Ovde možete izabrati gde da smestite istaknutu sliku.

en: Use Parallax Effect
sr: Koristi Paralaksa efekat

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
sr: Ovde možete izabrati orijentaciju za tekst naslova

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
sr: Ovde možete izabrati boju za tekst naslova

en: Use Text Background Color
sr: Koristi pozadinsku boju teksta

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
sr: Ovde možete izabrati da li da se koristi ili ne boja pozadine za naslov teksta

en: Text Background Color
sr: Boja pozadine teksta

en: 0 comments
sr: 0 Komentara

en: 1 comment
sr: 1 Komentar

en: comments
sr: Komentari

en: Input
sr: Unos

en: Exclude Pages
sr: Isključi stranice

en: Turning this on will exclude Pages from search results
sr: Uključivanjem ovoga izuzeće se stranice iz rezultata pretrage

en: Exclude Posts
sr: Isključi objave

en: Turning this on will exclude Posts from search results
sr: Uključivanjem ovoga izuzeće se objave iz rezultata pretrage

en: Exclude Categories
sr: Isključi kategorije

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
sr: Izaberite koje kategorije biste želeli da budu isključene iz rezultata pretrage.

en: Hide Button
sr: Sakrij taster

en: Turning this on will hide the Search button
sr: Uključivanje ovoga će sakriti dugme za pretragu

en: Placeholder Text
sr: Tekst čuvara mesta

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
sr: Ukucajte tekst koji želite da koristite kao čuvar mesta za polje pretrage.

en: Button and Border Color
sr: Boja taster i ivice

en: Input Field Background Color
sr: Unesi boju pozadine polja

en: Placeholder Color
sr: Boja držača mesta

en: Comment
sr: Komentar

en: Field border
sr: Ivica polja

en: Comments Count
sr: Brojač komentara

en: Comment Body
sr: Telo komentara

en: Comment Meta
sr: Meta podaci komentara

en: Comment Content
sr: Sadržaj komentara

en: Comment Avatar
sr: Avatar komentara

en: Reply Button
sr: Taster odgovor

en: New Comment Title
sr: Naslov novog komentara

en: Name Field
sr: Polje za ime

en: Website Field
sr: Polje za veb lokaciju

en: Submit Button
sr: Taster za prosleđivanje

en: Show author avatar
sr: Prikaži avatar autora

en: Show reply button
sr: Prikaži taster za odgovor

en: Show comments count
sr: Prikaži brojač komentara

en: Fields Background Color
sr: Boja pozadine polja

en: Fields Border Radius
sr: Radijus ivice polja

en: Post Navigation
sr: Navigacija objave

en: Links
sr: Veze

en: Previous Link
sr: Prethodna veza

en: Previous Link Arrow
sr: Strelica za prethodnu vezu

en: Next Link
sr: Sledeća veza

en: Next Link Arrow
sr: Strelica za sledeću vezu

en: In the same category
sr: U istoj kategoriji

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
sr: Ovde možete odrediti da li prethodna i sledeća objava moraju biti unutar istog termina klasifikacije kao trenutna objava

en: Custom Taxonomy Name
sr: Prilagođeno ime klasifikacije

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
sr: Ostavite prazno ako koristite ovaj modul na projektu ili objavi. U drugom slučaju, ukucajte ime klasifikacije da bi opcija „U istoj kategoriji“ ispravno funkcionisala

en: Hide Previous Post Link
sr: Sakrij vezu za prethodnu objavu

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
sr: Ovde možete izabrati da li da se prikaže ili sakrije veza prethodne objave

en: Hide Next Post Link
sr: Sakrij vezu za sledeću objavu

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
sr: Ovde možete izabrati da li da se prikaže ili sakrije veza sledeće objave

en: Previous Link Text
sr: Tekst prethodne veze

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za prethodnu vezu. Možete koristiti <strong>%title</strong> promenljivu da biste uključili naziv objave. Ostavite prazno ako želite podrazumevanu vrednost.

en: Next Link Text
sr: Tekst sledeće veze

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za sledeću vezu. Možete koristiti <strong>%title</strong> promenljivu da biste uključili naziv objave.Ostavite prazno ako želite podrazumevanu vrednost.

en: Fullwidth Header
sr: Zaglavlje pune širine

en: Title Styling
sr: Stil naslova

en: Subhead Styling
sr: Stil podnaslova

en: Content Styling
sr: Stil sadržaja

en: Subhead
sr: Odeljak

en: Button One
sr: Дугме Једна

en: Button Two
sr: Два Тастера

en: Header Container
sr: Наслов Контејнер

en: Header Image
sr: Slika zaglavlja

en: Logo
sr: Logotip

en: Scroll Down Button
sr: Taster klizača na dole

en: Enter your page title here.
sr: Unesite ovde  naslov vaše stranice.

en: Subheading Text
sr: Tekst podnaslova

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
sr: Ako želite da koristite podnaslov, dodajte ga ovde. Vaš podnaslov će biti prikazan ispod naslova malom veličinom fonta.

en: Text & Logo Orientation
sr: Orijentacija teksta i logotipa

en: Make Fullscreen
sr: Razvij preko celog ekrana

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
sr: Ovde možete izabrati da li se zaglavlje proširuje na veličinu celog ekrana.

en: Show Scroll Down Button
sr: Prikaži taster klizača nadole

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
sr: Ovde možete izabrati da li će taster klizača na dole biti prikazan.

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
sr: Izaberi ikonicu kako bi prikazao taster klizača nadole

en: Scroll Down Icon Color
sr: Boja ikonice klizača nadole

en: Scroll Down Icon Size
sr: Veličina ikonice klizače nadole

en: Title Font Color
sr: Boja fonta naslova

en: Subhead Font Color
sr: Boja fonta podnaslova

en: Content Font Color
sr: Boja fonta sadržaja

en: Text Max Width
sr: Текст Макс Ширина

en: Button %1$s Text
sr: Tekst %1$s tastera

en: Enter the text for the Button.
sr: Unesi tekst za taster

en: Button %1$s URL
sr: URL %1$s tastera

en: Enter the URL for the Button.
sr: Unesi URL za taster

en: Background Image URL
sr: URL pozadinske slike

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sr: Ako je ova opcija aktivirana, vaše pozadinske slike će imati fiksiranu poziciju dok se pomerate po stranici, stvarajući zabavan paralaksa efekat.

en: Logo Image URL
sr: URL slike logotipa

en: Logo Image Alternative Text
sr: Лого Слике Алтернативни Текст

en: Logo Title
sr: Лого Име

en: Text Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje teksta

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
sr: Ovo podešavanje određuje vertikalno poravnanje vašeg sadržaja. Vaš sadržaj može biti ili vertikalno centriran ili poravnat do dna.

en: Header Image URL
sr: URL slike zaglavlja

en: Image Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje slike

en: This controls the orientation of the image within the module.
sr: Ovo kontroliše orijentaciju slike unutar modula.

en: Fullwidth Menu
sr: Meni pune širine

en: Menu
sr: Meni

en: Menu Link
sr: Veza za meni

en: Active Menu Link
sr: Aktivna veza za meni

en: Dropdown Menu Container
sr: Padajući kontejner menija

en: Dropdown Menu Links
sr: Padajuće veze menije

en: Select a menu that should be used in the module
sr: Izaberite meni koji bi trebalo koristiti u modulu

en: Click here to create new menu
sr: Kliknite ovde kako biste kreirali novi meni

en: Sub-Menus Open
sr: Podmeniji se otvaraju

en: Downwards
sr: Nadole

en: Upwards
sr: Nagore

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
sr: Ovde možete izabrati pravac kojim će se vaši podmeniji otvarati. Možete izabrati da se otvaraju nadole ili nagore.

en: Make Menu Links Fullwidth
sr: Би Мени Линкова Полноширинный

en: Active Link Color
sr: Boja aktivne veze

en: Dropdown Menu Background Color
sr: Boja pozadine padajućeg menija

en: Dropdown Menu Line Color
sr: Boja linije padajućeg menija

en: Dropdown Menu Text Color
sr: Boja teksta padajućeg menija

en: Dropdown Menu Animation
sr: Animacija padajućeg menija

en: Fade
sr: Postepeno pojavljivanje i iščezavanje

en: Flip
sr: Preokreni

en: Mobile Menu Background Color
sr: Мобилни Мени Боју Позадине

en: Mobile Menu Text Color
sr: Мобилни Мени Боју Текста

en: Home
sr: Matična stranica

en: Fullwidth Slider
sr: Klizač pune širine

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
sr: Ovo podešavanje vam dozvoljava da uključite ili isključite strelice za navigaciju.

en: Controls
sr: Kontrole

en: Show Slider Controls
sr: Prikaži kontrole klizača

en: Hide Slider Controls
sr: Sakrij kontrole klizača

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
sr: Deaktiviranje ove opcije će ukloniti kružni taster na dnu klizača.

en: Fullwidth Portfolio
sr: Portfelj pune širine

en: Portfolio Item
sr: Stavka portfolija

en: Item Overlay
sr: Preklapanje stavke

en: Item Title
sr: Naslov stavke

en: Navigation Arrows
sr: Strelice navigacije

en: Title displayed above the portfolio.
sr: Naslov prikazan iznad portfelja

en: Carousel
sr: Pano sa slikama

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
sr: Kontrolišite koliko će projekata biti prikazano. Ostavite prazno ili koristite nulu da ne biste ograničavali iznos.

en: Turn the date display on or off.
sr: Uključite ili isključite ekran sa datumom.

en: Automatic Carousel Rotation
sr: Automatska rotacija panoa sa slikama

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sr: Ako je opcija rasporeda panoa sa slikama izabrana i želeli biste da pano klizi automatski, a da posetilac ne mora da klikne sledeći taster, aktivirajte ovu opciju i onda, ukoliko želite, prilagodite brzinu rotacije ispod.

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
sr: Automatska rotacija panoa sa slikama

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
sr: Ovde možete odrediti kojom brzinom se pano okreće, ako je iznad aktivirana opcija „Automatska rotacija panoa“. Što je veći broj, to je duža pauza između svake rotacije. (Primer: 1000 = jedna sekunda)

en: Fullwidth Map
sr: Mapa pune širine

en: Code
sr: Kod

en: Fullwidth Code
sr: Puna širina koda

en: Fullwidth Image
sr: Puna širina slike

en: Open In Lightbox
sr: Otvori u fascikli

en: Fullwidth Post Title
sr: Puna širina naslova objave

en: Fullwidth Post Slider
sr: Klizač objave u punoj širini

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
sr: Definiši tekst koji će biti prikazan na "Read More" dugmetu. Ostavi prazno za podrazumevajuću vrednost (Pročitaj više)

en: Transparent Background Color
sr: Prozirna boja pozadine

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
sr: Aktiviranje ove opcije će ukloniti boju pozadine za ovu sekciju, omogućavajući prikaz pozadinske boje veb lokacije ili pozadinske slike.

en: Show Inner Shadow
sr: Prikaži unutrašnju senku

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
sr: Ovde možete izabrati da li vaša sekcija ima ili nema unutrašnju senku. Ovo može odlično izgledati kada imate pozadine u boji ili pozadinske slike.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sr: Ako se ova opcija aktivira, vaša pozadinska slika će ostati fiksirana dok se pomerate po stranici, stvarajući zabavan efekat nalik Paralaksa efektu.

en: Keep Custom Padding on Mobile
sr: Zadržite prilagođenu unutrašnju marginu na mobilnom uređaju

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
sr: Dozvolite prilagođenoj unurašnjoj margini da se zadrži na ekranima mobilnih uređaja

en: Make This Section Fullwidth
sr: Да У Овом Делу Полноширинный

en: Use Custom Width
sr: Koristi prilagođenu širinu

en: Unit
sr: Jedinica

en: px
sr: pikseli

en: Custom Width
sr: Prilagođena širina

en: Equalize Column Heights
sr: Izjednači visine kolona

en: Use Custom Gutter Width
sr: Користите Прилагођене Ширина Олука

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
sr: Ovo će promeniti oznaku odeljka u izgrađivaču za lakšu identifikaciju kada se sruši.

en: Make This Row Fullwidth
sr: Napravi ovaj red u punoj širini

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
sr: Aktiviraj ovu opciju kako bi povećao širinu ovog reda do ivice prozora pregledača.

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
sr: Promeni u Da ako biste voleli da prilagodite širinu ovog reda u nestandardnu širinu.

en: Define custom width for this Row
sr: Odredi prilagođenu širinu za ovaj red

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
sr: Укључите ову опцију да дефинишете прилагођене Ширина олука за ову линије.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
sr: Prilagodi razmak između svake kolone u ovom redu.

en: Keep Column Padding on Mobile
sr: Држите колоне паддинг на мобилни

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
sr: То ће омогућити да промените ознаку линије у Буилдер за лакше идентификације, када се срушио.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
sr: Грешка идентитета. Ви не можете да видите овај елемент.

en: Authentication failed. You are not logged in.
sr: Грешка идентитета. Нисте пријављени на систем.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
sr: Грешка идентитета. Немате права за преглед ове ставке.

en: Loading preview...
sr: Довнлоад преглед...

en: Link Disabled
sr: Комуникација Онемогућена

en: During preview, link to different page is disabled
sr: Током прегледа, линк на другу страну искључује

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
sr: Rasporedi

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
sr: Raspored

[ctx: Layout item]
en: Add New
sr: Dodaj novi

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
sr: od strane <strong>%1$s</strong>

[ctx: number of comments]
en: 1 Comment | %s Comments
sr[0]: %s Komentar
sr[1]: %s Komentari
sr[2]: %s Komentari
