valentis 1.0 - en to nl translation catalogue (1459 entries)

en: %1$s Font
nl: %1$s Lettertype

en: %1$s Font Size
nl: %1$s Tekengrootte

en: %1$s Text Color
nl: %1$s Tekstkleur

en: %1$s Letter Spacing
nl: %1$s Letterspatiëring

en: %1$s Line Height
nl: %1$s Lijnhoogte

en: %1$s All Caps
nl: %1$s Hoofdletters

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Upload an image
nl: Laad een foto

en: Choose a Background Image
nl: Kies een achtergrondafbeelding

en: Set As Background
nl: Instellen als achtergrond

en: Use Border
nl: Boord gebruiken

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Border Color
nl: Boordkleur

en: Border Width
nl: Boordbreedte

en: Border Style
nl: Boordstijl

en: Custom Margin
nl: Aangepaste marge

en: Custom Padding
nl: Aangepaste buffer

en: Use Custom Styles for %1$s
nl: Het gebruik van Aangepaste Stijlen voor %1$s

en: %1$s Text Size
nl: %1$s Tekst Grootte

en: %1$s Background Color
nl: %1$s Achtergrond Kleur

en: %1$s Border Width
nl: %1$s Breedte van de Rand

en: %1$s Border Color
nl: %1$s Kleur Rand

en: Add %1$s Icon
nl: Add %1$s Pictogram

en: Default
nl: Standaard

en: %1$s Icon
nl: %1$s Pictogram

en: %1$s Icon Color
nl: %1$s Pictogram Kleur

en: %1$s Icon Placement
nl: %1$s Pictogram Plaatsing

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
nl: Alleen Pictogram Weergeven Op Beweeg voor %1$s

en: %1$s Hover Text Color
nl: %1$s Hover Kleur van de Tekst

en: %1$s Hover Background Color
nl: %1$s zwevende Achtergrond Kleur

en: %1$s Hover Border Color
nl: %1$s Hover Kleur Rand

en: %1$s Hover Letter Spacing
nl: %1$s Hover Letter Spatiering

en: Before
nl: Vóór

en: Main Element
nl: Hoofdelement

en: After
nl: Na

en: Hex Value
nl: Hex Waarde

en: Choose Custom Color
nl: Aangepaste kleur kiezen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Choose image
nl: Afbeelding kiezen

en: Set image
nl: Afbeelding instellen

en: Top
nl: Bovenkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Advanced Design Settings
nl: Geavanceerde ontwerpinstellingen

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
nl: U hebt niet de voldoende machtigingen om toegang te krijgen tot de instellingen

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
nl: Hier kunt u de inhoud definiëren dat binnen het huidige tabblad zal worden geplaatst.

en: Add New Item
nl: Voeg nieuw artikel toe

en: Add New %s
nl: Nieuwe %s toevoegen

en: %1$s %2$s Settings
nl: %1$s %2$s instellingen

en: Column
nl: Kolom

en: Padding
nl: Buffer

en: Parallax Effect
nl: Parallax-effect

en: Parallax Method
nl: Parallax-methode

en: True Parallax
nl: Ware Parallax

en: CSS Class
nl: CSS Klasse

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Deze post is met een wachtwoord beschermd. Voer het wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: 0 Comments
nl: 0 reacties

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: Comments
nl: Reacties

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere reacties

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere reacties <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Submit Comment
nl: Reactie versturen

en: Submit a Comment
nl: Een reactie versturen

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter voor %s

en: Add New Layout
nl: Voeg Nieuwe Layout Toe

en: Edit Layout
nl: Layout bewerken

en: New Layout
nl: Nieuwe Layout

en: All Layouts
nl: Alle Layouts

en: View Layout
nl: Bekijk Layout

en: Search Layouts
nl: Zoek Layouts

en: Nothing found
nl: Niets gevonden

en: Nothing found in Trash
nl: Niets gevonden in Prullenbak

en: Scope
nl: Bereik

en: Layout Type
nl: Opmaaktype

en: Module Width
nl: Module-breedte

en: Category
nl: Categorie

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
nl: <strong>%1$s</strong> widgetgebied is gecreëerd. U kunt meerdere gebieden creëren; zodra u klaar bent, herlaadt dan de pagina om alle gebieden te zien.

en: Replace the existing content with loaded layout
nl: Vervang de bestaande contect met de nieuwe layout

en: Load
nl: Laden

en: Delete
nl: Verwijderen

en: You have not saved any items to your valentis Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
nl: U heeft nog geen items opgeslagen in uw valentis bibliotheek. Eenmaal een item is opgeslagen in uw bibliotheek, zal het hier voor makkelijk gebruik verschijnen.

en: Configuration error
nl: Configuratie fout

en: Please enter first name
nl: Gelieve een voornaam

en: Incorrect email
nl: Onjuist e-mailadres

en: Configuration error: List is not defined
nl: Configuratie fout: Lijst is niet gedefinieerd

en: Subscribed - look for the confirmation email!
nl: Geabonneerd - kijk uit naar de bevestigingsmail!

en: Configuration error: api key is not defined
nl: Configuratie fout: api-sleutel wordt niet gedefinieerd

en: Aweber: Wrong configuration data
nl: Aweber: Verkeerde configuratie gegevens

en: Nonce failed.
nl: Nna mislukt.

en: Authorization code is empty.
nl: Autorisatiecode is leeg.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
nl: Autorisatie code is ongeldig. Probeer het regenereren en plakken in de nieuwe code.

en: Aweber API Exception
nl: Aweber API Uitzondering

en: Type
nl: Soort

en: Message
nl: Bericht

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Nonce failed
nl: Nna mislukt

en: Projects
nl: Projecten

en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

en: Add New Project
nl: Nieuw Project Toevoegen

en: Edit Project
nl: Project Bewerken

en: New Project
nl: Nieuw Project

en: All Projects
nl: Alle Projecten

en: View Project
nl: Bekijk Project

en: Search Projects
nl: Zoeken In Projecten

en: Project Categories
nl: Categorieën

en: Project Category
nl: Project Categorie

en: Search Categories
nl: Zoeken Categorieën

en: All Categories
nl: Alle Categorieen

en: Parent Category
nl: Bovenliggende Categorie

en: Parent Category:
nl: Bovenliggende Categorie:

en: Edit Category
nl: Wijzig Kategorie

en: Update Category
nl: Update Categorie

en: Add New Category
nl: Voeg Een Nieuwe Categorie

en: New Category Name
nl: Nieuwe Categorie Naam

en: Categories
nl: Categorieën

en: Project Tag
nl: Project-Tag

en: Search Tags
nl: Zoeken Op Tags

en: All Tags
nl: Alle Tags

en: Parent Tag
nl: Bovenliggende Tag

en: Parent Tag:
nl: Bovenliggende Tag:

en: Edit Tag
nl: Tag Bewerken

en: Add New Tag
nl: Nieuwe Tag Toevoegen

en: New Tag Name
nl: Nieuwe Tag Naam

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
nl: U gebruikt de %1$s plugin. Wij raden u aan om de plugincache te legen na het updaten van uw thema.

en: Clear Plugin Cache
nl: Leeg Plugin Cache

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
nl: Builder-bestanden kunnen ook worden opgeslagen in uw browser. Gelieve uw browsercache te legen.

en: Clear Browser Cache
nl: Leeg Browser Cache

en: Builder Cache Warning
nl: Waarschuwing Builder Cache

en: The valentis Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
nl: De valentis Builder is bijgewerkt, maar uw browser laadt een oude gecacheerde versie van de builder. Het laden van oude bestanden kan ertoe leiden dat de builder storingen krijgt.

en: Reload The Builder
nl: Herlaad de Builder

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
nl: Als u de plugincache en de browsercache hebt gewist, maar nog steeds deze waarschuwing krijgt, dan zijn uw bestanden misschien gecached op DNS of Server niveau. Neem contact op met uw poster of CDN voor hulp.

en: valentis Builder Timeout
nl: valentis Builder Time-out

en: Save & Exit
nl: Opslaan en verlaten

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
nl: U hebt  WP_DEBUG ingeschakeld. Gelieve deze instelling uit te schakelen in wp-config.php

en: Disable Debug Mode
nl: Uitschakelen van Debug Mode

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
nl: U maakt gebruik van plugins van derden. Probeer elke plugin uit te schakelen om te zien of deze een conflict veroorzaakt.

en: Manage Your Plugins
nl: Beheer uw Plugins

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
nl: U gebruikt een verouderde versie van WordPress. Gelieve te upgraden.

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the valentis Theme Options in the future
nl: Verhoog uw PHP geheugenlimiet naar 128M. U kunt de waarde in de toekomst weer veranderen naar de standaardinstelling via de valentis Thema opties

en: Increase Your Memory Limit Now
nl: Verhoog uw geheugenlimiet nu

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
nl: U gebruikt een verouderde versie van het thema. De nieuwste versie is %1$s

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Disable Memory Limit Increase
nl: Uitschakelen van Geheugenlimiettoename

en: valentis Role Editor Settings
nl: valentis Rol Editor Instellingen

en: valentis Builder Layout
nl: valentis Builder Lay-out

en: valentis Builder Layouts
nl: valentis Builder Lay-outs

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
nl: Kijk dan de onderstaande velden in om ervoor te zorgen u de juiste informatie.

en: Please, fill in the following fields:
nl: Alsjeblieft, vul op de volgende gebieden:

en: Please, fix the following errors:
nl: Gelieve de volgende fouten te verbeteren:

en: Invalid email
nl: Ongeldig e-mail

en: Prev
nl: Vorig

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: You entered the wrong number in captcha.
nl: U heeft het verkeerde nummer in de captcha ingevoerd.

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
nl: Onbevoegde toegang. Preview kan niet worden geopend buiten %1$s.

en: Clear
nl: Wissen

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: Your memory limit has been increased
nl: Uw geheugenlimiet is verhoogd

en: Your memory limit can't be changed automatically
nl: Uw geheugenlimiet kan niet automatisch worden gewijzigd

en: Name
nl: Naam

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Column %s Background Image
nl: Kolom %s achtergrondafbeelding

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
nl: Indien gedefinieerd, wordt deze afbeelding gebruikt als achtergrond voor deze module. Om de achtergrondafbeelding te verwijderen, wis dan binnen de instellingen de URL.

en: Column %s Parallax Effect
nl: Kolom %s parallaxeffect

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
nl: Hier kunt u kiezen of het parallax-effect voor de aanbevolen afbeelding gebruikt wordt of niet

en: Column %s Parallax Method
nl: Kolom %s parallaxmethode

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
nl: Hier kunt u kiezen welke parallax-methode gebruikt wordt voor de aanbevolen afbeelding

en: Column %s Background Color
nl: Kolom %s achtergrondkleur

en: Column %s Custom Padding
nl: Kolom %s aangepaste opvulling

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
nl: Buffer aanpassen naar specifieke waarden of leeg laten om de standaardbuffer te gebruiken.

en: Column %s CSS ID
nl: Kolom %s CSS-id

en: Column %s CSS Class
nl: Kolom %s CSS-klasse

en: Column %s before
nl: Kolom %s voor

en: Column %s Main Element
nl: Kolom %s hoofdelement

en: Column %s After
nl: Kolom %s na

en: Thanks for contacting us
nl: Dank dat u contact met ons heeft opgenomen

en: Submit
nl: Indienen

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Day
nl: Dag

en: Hour(s)
nl: Uur(s)

en: Hrs
nl: Uren

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Login as %s
nl: Inloggen als %s

en: Login
nl: Log in

en: Log out
nl: Afmelden

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: Publish
nl: Publiceren

en: Visual
nl: Visueel

en: Text
nl: Tekst

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Insert Media
nl: Media invoegen

en: Update Gallery
nl: Galerij updaten

en: Find
nl: Zoeken

en: Geocode was not successful for the following reason
nl: Geocode was niet succesvol om de volgende reden:

en: Geocoder failed due to
nl: Geocoder is mislukt om

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
nl: Ongeldige pin en adresgegevens. Probeer opnieuw.

en: General
nl: Algemeen

en: Design
nl: Ontwerp

en: Change API Key
nl: API-key wijzigen

en: Generate From Video
nl: Genereer van video

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Lock
nl: Slot

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Disable
nl: Uit

en: Enable
nl: Aan

en: Save to Library
nl: Opslaan in bibliotheek

en: Row
nl: Rij

en: Section
nl: Sectie

en: Disable Global
nl: Uitschakelen van globale

en: Insert Module
nl: Module invoegen

en: Insert Columns
nl: Kolom invoegen

en: Insert Section
nl: Sectie invoegen

en: Insert Row
nl: Rij invoegen

en: New Module
nl: Nieuwe module

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: New Section
nl: Nieuwe sectie

en: Add From Library
nl: Toevoegen vanuit bibliotheek

en: Add to Library
nl: Toevoegen aan bibliotheek

en: loading...
nl: laden...

en: Regular
nl: Standaard

en: Fullwidth
nl: Volle breedte

en: Specialty
nl: Specialiteit

en: Choose Layout
nl: Layout kiezen

en: Clear Layout
nl: Lay-out wissen

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
nl: De huidige inhoud op je pagina gaat verloren. Wil je doorgaan?

en: Load From Library
nl: Opladen vanuit bibliotheek

en: Predefined Layouts
nl: Voorgedefinieerde opmaken

en: Replace existing content.
nl: Bestaande inhoud overschrijven.

en: Portability
nl: Draagbaarheid

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

en: Exporting your valentis Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
nl: Door je valentis Builder-layout te exporteren wordt een JSON-bestand aangemaakt, dat kan worden geïmporteerd naar een andere website.

en: Export File Name
nl: Exporteer bestandsnaam

en: Export valentis Builder Layout
nl: valentis Builder-layout exporteren

en: Importing a previously-exported valentis Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
nl: Door een eerder geëxporteerde valentis Builder-layout te importeren wordt alle huidige inhoud op deze pagina overschreven.

en: Select File To Import
nl: Selecteer bestand om te importeren

en: Download backup before importing
nl: Download back-up voor het importeren

en: Import valentis Builder Layout
nl: valentis Builder-layout importeren

en: No File Selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Choose File
nl: Kies bestand

en: Include General Settings
nl: Algemene instellingen insluiten

en: Include Advanced Design Settings
nl: Geavanceerde ontwerpinstellingen insluiten

en: Include Custom CSS
nl: Gebruiks-CSS insluiten

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
nl: Een categorie (ën) selecteren voor een nieuw model of een nieuwe naam typen (optioneel)

en: Template Name
nl: Modelnaam

en: Selective Sync
nl: Selectief synchroniseren

en: Please select at least 1 tab to save
nl: Minstens 1 tab selecteren om op te slaan

en: Save as Global
nl: Opslaan als globaal

en: Make this a global item
nl: Van dit een globaal item maken

en: Create New Category
nl: Nieuwe categorie aanmaken

en: Add To Categories
nl: Toevoegen aan categorieën

en: Here you can add the current item to your valentis Library for later use.
nl: Je kunt het huidige item hier toevoegen aan je valentis-bibliotheek om later te gebruiken.

en: Save your current page to the valentis Library for later use.
nl: Uw huidige pagina opslaan in de valentis bibliotheek voor later gebruik.

en: Page Settings
nl: Pagina-instellingen

en: Editing History
nl: Wijzigingsgeschiedenis

en: History States
nl: Geschiedenisstatussen

en: Exit Visual Builder
nl: Visual Builder verlaten

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
nl: Je hebt geen toestemming om de module, rij of sectie te wijzigen in deze splittest.

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
nl: Een splittestdoel kan niet binnen een splittestonderwerp worden verplaatst. Om deze actie uit te voeren moet u eerst uw splittest te beëindigen.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
nl: Een splittestonderwep kan niet binnen een split testdoel worden verplaatst. Om deze actie uit te voeren moet u eerst uw splittest beëindigen.

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
nl: Eenmaal ingesteld, kan een onderwerp dat in een splittestdoel is geplaatst niet buiten het splittestonderwep worden verplaatst. U kunt uw splittest beëindigen en een nieuwe beginnen als u deze verandering zou willen maken.

en: The section should have at least one row.
nl: De sectie moet ten minste een rij hebben.

en: You cannot add global modules into global sections or rows
nl: U kunt geen globale modules toevoegen aan globale secties of rijen

en: 3 column row can't be used in this column.
nl: 3 kolommen rij kan niet gebruikt worden in deze kolom.

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Desktop View
nl: Desktopweergave

en: Tablet View
nl: Tabletweergave

en: Phone View
nl: Telefoonweergave

en: Save To Library
nl: Opslaan in bibliotheek

en: Expand Settings
nl: Instellingen uitklappen

en: Collapse Settings
nl: Instellingen inklappen

en: Save as Draft
nl: Opslaan als concept

en: Expand Modal
nl: Modaal vergroten

en: Contract Modal
nl: Modaal verkleinen

en: Resize Modal
nl: Formaat modaal wijzigen

en: Snap to Left
nl: Links vastmaken

en: Separate Modal
nl: Modaal scheiden

en: Discard All Changes
nl: Alle wijzigingen verwerpen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Text Color
nl: Tekstkleur Test

en: Move Section
nl: Sectie verplaatsen

en: Section Settings
nl: Sectie-instellingen

en: Duplicate Section
nl: Sectie dupliceren

en: Save Section To Library
nl: Sectie opslaan in bibliotheek

en: Delete Section
nl: Sectie verwijderen

en: Add New Section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Move Row
nl: Rij verplaatsen

en: Row Settings
nl: Rij-instellingen

en: Duplicate Row
nl: Rij dupliceren

en: Save Row To Library
nl: Rij opslaan in bibliotheek

en: Delete Row
nl: Rij verwijderen

en: Change Column Structure
nl: Kolomstructuur wijzigen

en: Add New Row
nl: Nieuwe rij toevoegen

en: Move Module
nl: Module verplaatsen

en: Module Settings
nl: Module instellingen

en: Duplicate Module
nl: Module dupliceren

en: Save Module To Library
nl: Module opslaan in bibliotheek

en: Delete Module
nl: Module verwijderen

en: Add New Module
nl: Nieuwe module toevoegen

en: Unsaved changes will be lost if you leave the valentis Builder at this time.
nl: Niet opgeslagen wijzigen gaan verloren als de de valentis Builder nu verlaat.

en: Rows
nl: Rijen

en: Sections
nl: Secties

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Global/not Global
nl: Globaal/niet globaal

en: Global
nl: Globaal

en: not Global
nl: niet globaal

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nl: u hebt niet de voldoende machtigingen om toegang te krijgen tot deze pagina

en: Mine
nl: Van mij

en: Center
nl: Midden

en: Justified
nl: Uitgelijnd

en: Select a menu
nl: Selecteer een menu

en: No Comments
nl: Geen reacties

en: %d Comments
nl: %d Reacties

en: Posts by %s
nl: Posts van %s

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
nl: U hebt momenteel geen projecten toegewezen aan een categorie.

en: Solid
nl: Vast

en: Dotted
nl: Gestipt

en: Dashed
nl: Gestippeld

en: Double
nl: Dubbel

en: Groove
nl: Groef

en: Ridge
nl: Rug

en: Inset
nl: Inzet

en: Outset
nl: Begin

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
nl: U heeft geen voldoende vergunningen om de content van deze site te exporteren.

en: Manage Categories
nl: Categorieën beheren

en: Use Default Editor
nl: Gebruik Standaard Editor

en: Use The valentis Builder
nl: De valentis opbouwfunctie gebruiken

en: Use Visual Builder
nl: Visual Builder gebruiken

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
nl: Hier kunt u nieuwe widgetgebieden creëren die gebruikt kunnen worden in de zijbalkmodule.

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
nl: Let op: Als u u widgetgebied "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" of "sidebar 5" noemt, zal dit confliceteren met dit thema.

en: Widget Name
nl: Widgetnaam

en: Create
nl: Creëren

en: Fullwidth Module
nl: Module met volle breedte

en: Fullwidth Section
nl: Sectie volle breedte

en: Specialty Section
nl: Speciale sectie

en: Layout
nl: Lay-out

en: Template Type
nl: Sjabloontype

en: New Template Settings
nl: Nieuwe modelinstellingen

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
nl: De Volledige breedte module kan niet gebruikt worden buiten de Volledige breedte Sectie.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
nl: Stilstaande beelden kunnen niet gegenereerd worden van deze video service en/of dit videoformaat

en: No available options for this configuration.
nl: Geen beschikbare opties voor deze configuratie.

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
nl: U staat op het punt de globale module bij te werken. Deze wijziging zal toegepast worden op alle pagina's waar u deze module gebruikt. Druk op OK als u deze module wilt bijwerken

en: You cannot add global rows into global sections
nl: U kunt geen globale rijen toevoegen aan globale secties

en: Map Pin Address cannot be empty
nl: Adres van speld op kaart mag niet leeg zijn

en: You do not have permission to unlock this section.
nl: U hebt geen toestemming om te ontgrendelen dit hoofdstuk.

en: You do not have permission to unlock this row.
nl: U hebt geen toestemming voor het ontgrendelen van deze rij.

en: You do not have permission to unlock this module.
nl: U hebt geen toestemming voor het ontgrendelen van deze module.

en: You do not have permission to perform this task.
nl: U hebt geen toestemming voor het uitvoeren van deze taak.

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
nl: Geen copy/paste proces door inavailability van localStorage-functie in uw browser. Gelieve te gebruiken de nieuwste moderne browser (Chrome, Firefox of Safari) uit te voeren kopiëren/plakken proces

en: Invalid Color
nl: Ongeldige Kleur

en: Sales
nl: Verkopen

en: Total
nl: Totaal

en: Unauthorized Action
nl: Ongeautoriseerde actie

en: Select Split Testing Subject
nl: Selecteer Splittestonderwerp

en: You have activated the valentis Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
nl: U hebt het valentis Leads Split Testing Systeem geactiveerd. Met behulp van splittesten, kunt u verschillende element varianten aanmaken op uw pagina om te achterhalen welke variant de beste invloed uitoefent op de conversieratio van het gewenste doel. Na het sluiten van dit venster, moet u klikken op het gedeelte, rij of module die u zou willen splittesten.

en: Select Your Goal
nl: Selecteer uw doel

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, valentis will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then valentis will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
nl: Gefeliciteerd, u heeft een splittestonderwep gekozen! Vervolgens moet u om uw doel selecteren. Na het sluiten van dit venster, moet u klikken op de sectie, rij of module die u wilt gebruiken als uw doel. Afhankelijk van het element dat u kiest, zal valentis relevante conversiepercentages bijhouden voor clicks, gelezen of verkocht. Bijvoorbeeld, als u een Call To Action module gebruikt als uw dan zal valentis bijhouden hoe variaties in de proefpersonen van invloed zijn op hoe vaak bezoekers de knop in uw Call To Action module lezen en klikken. De proefpersoon zelf kan ook worden gekozen als doel.

en: Configure Subject Variations
nl: Configureer onderwerpvariaties

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
nl: Gefeliciteerd, uw splittest is klaar! U zult merken dat uw splittestonderwerp is gedupliceerd. Elke splittest variatie zal worden getoond aan uw bezoekers en statistieken worden verzameld om erachter te komen welke variant resulteert in het hoogste doel succespercentage. Uw test zal beginnen wanneer u deze pagina opslaat.

en: Select Split Testing Winner
nl: Selecteer Splittesting Winnaar

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
nl: Voor het beëindigen van uw split-test, moet u kiezen welke splittestvariatie u wilt houden. Selecteer uw favoriete onderwerp of de gene met de hoogste conversie. Alternatieve splittestonderwerpen zullen worden verwijderd.

en: You need to select a split testing subject first.
nl: U moet eerst een splittest onderwerp selecteren.

en: Select Split Testing Goal
nl: Selecteer doel voor splittesten

en: You need to select a split testing goal first.
nl: U moet eerst een splittest doel selecteren.

en: Select A Different Goal
nl: Selecteer een ander doel

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
nl: Dit element kan niet worden gebruikt als uw splittestdoel. Selecteer een andere module, of sectie.

en: Can't Save Layout
nl: Kan lay-out niet opslaan

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
nl: U kunt geen lay-out opslaan terwijl er een splittest wordt uitgevoerd. Gelieve uw splittest te eindigen en het opnieuw te proberen.

en: Can't Save Section
nl: Kan sectie niet opslaan

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
nl: U kunt deze lay-out niet opslaan terwijl er een splittest wordt uitgevoerd. Gelieve uw splittest te eindigen en het opnieuw te proberen.

en: Can't Save Row
nl: Kan rij niet opslaan

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
nl: U kunt deze rij niet opslaan terwijl er een splittest wordt uitgevoerd. Gelieve uw splittest te eindigen en het opnieuw te proberen.

en: Can't Save Module
nl: Kan module niet opslaan

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
nl: U kunt deze module niet opslaan terwijl er een splittest wordt uitgevoerd. Gelieve uw splittest te eindigen en het opnieuw te proberen.

en: Can't Load Layout
nl: Kan layout niet laden

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
nl: U geen nieuwe lay-out laden terwijl er een splittest wordt uitgevoerd. Gelieve uw splittest te eindigen en het opnieuw te proberen.

en: Can't Clear Layout
nl: Kan layout niet wissen

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
nl: U kunt deze uw lay-out niet wissen terwijl er een splittest wordt uitgevoerd. Gelieve uw splittest te eindigen en het opnieuw te proberen.

en: Can't Import/Export Layout
nl: Kan layout niet importeren/exporteren

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
nl: Je kunt een layout niet importeren of exporteren tijdens een test. Beëindig je splitstest en probeer het dan nogmaals.

en: Can't Move Goal
nl: Kan doel niet verplaatsen

en: Can't Move Subject
nl: Kan onderwerp niet verplaatsen

en: Can't Clone Section
nl: Kan sectie niet clonen

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
nl: Deze sectie kan niet worden gedupliceerd, omdat het een splittest doel bevat. Doelen kunnen niet worden gedupliceerd. U moet eerst uw splittest beëindigen voor het uitvoeren van deze actie.

en: Can't Clone Row
nl: Kan rij niet clonen

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
nl: Deze rij kan niet worden gedupliceerd, omdat het een split testdoel bevat. Doelen kunnen niet worden gedupliceerd. U moet eerst uw splittest beëindigen voor het uitvoeren van deze actie.

en: Can't Remove Section
nl: Kan sectie niet verwijderen

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
nl: Deze sectie kan niet worden verwijderd omdat het een splittest doel bevat. Doelen kunnen niet worden verwijderd. U moet eerst uw splittest beëindigen voor het uitvoeren van deze actie.

en: Can't Remove Row
nl: Kan rij niet verwijderen

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
nl: Deze rij kan niet worden verwijderd omdat het een splittest doel bevat. Doelen kunnen niet worden verwijderd. U moet eerst uw splittest beëindigen voor het uitvoeren van deze actie.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
nl: Splittesten vereisen ten minste 2 onderwerp variaties. Deze variaties kunnen niet worden verwijderd totdat aanvullende varianten zijn toegevoegd.

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
nl: Splittesten vereisen ten minste 2 onderwerp variaties. Deze variaties kunnen niet worden verwijderd totdat aanvullende varianten zijn toegevoegd

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Impressions
nl: Impressies

en: Clickthrough Rate
nl: Klikfrequentie

en: Reads
nl: Gelezen

en: Reading Rate
nl: Leesfrequentie

en: Stays
nl: Verblijven

en: Bounce Rate
nl: Bouncefrequentie

en: Goal Views
nl: Doel Bekeken

en: Goal Reads
nl: Doel Gelezen

en: Engagement Rate
nl: Betrokkenheidspercentage

en: Conversion Goals
nl: Conversiedoelen

en: Conversion Rate
nl: Conversiefrequentie

en: Shortcode Conversions
nl: Shortcode conversies

en: Did
nl: Deed

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Edited
nl: Redactie

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Moved
nl: Verplaatst

en: Expanded
nl: Uitgebreid

en: Collapsed
nl: Ingestort

en: Locked
nl: Opgesloten

en: Unlocked
nl: Ontgrendeld

en: Cloned
nl: Gekloonde

en: Cleared
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Renamed
nl: Omgedoopt

en: Loaded
nl: Geladen

en: Turned On
nl: Staat aan

en: Turned Off
nl: Staat uit

en: Saved Section
nl: Opgeslagen Sectie

en: Saved Row
nl: Opgeslagen Rij

en: Saved Module
nl: Opgeslagen Module

en: Page
nl: Pagina

en: Split Testing
nl: Splittesting

en: Settings
nl: Instellingen

en: on Phone
nl: op de telefoon

en: on Tablet
nl: op tablet

en: on Desktop
nl: op desktop

en: The valentis Builder
nl: De valentis opbouwfunctie

en: % Comments
nl: % Reacties

en: by
nl: door

en: Rename
nl: Naam

en: Paste After
nl: Plakken Na

en: Split Test
nl: Splittest

en: End Split Test
nl: Beëindig splittest

en: Expand
nl: Uitbreiden

en: Collapse
nl: Ineenstorting

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enter a new name for this module
nl: Voer een nieuwe naam voor deze module

en: See History
nl: Zie Geschiedenis

en: View Stats
nl: Bekijk Statistieken

en: View Split Testing Stats
nl: Bekijk splittesting Statistieken

en: Clone Section
nl: Sectie klonen

en: Unlock Section
nl: Ontgrendelen Sectie

en: Expand Section
nl: Vouw De Sectie

en: Standard Section
nl: Standaardsectie

en: Clone Row
nl: Rij klonen

en: Change Structure
nl: Structuur wijzigen

en: Unlock Row
nl: Ontgrendelen Rij

en: Expand Row
nl: Vouw Rij

en: Add Row
nl: Rij toevoegen

en: Insert Column(s)
nl: Kolom(men) invoegen

en: Clone Module
nl: Module klonen

en: Remove Module
nl: Module verwijderen

en: Unlock Module
nl: Ontgrendelen Module

en: Save & Add To Library
nl: Opslaan en toevoegen aan bibliotheek

en: Load Layout
nl: Lay-out laden

en: Insert Module(s)
nl: Voeg module(s) in

en: Disable Builder
nl: Opbouwfunctie onbruikbaar maken

en: All content created in the valentis Builder will be lost. Previous content will be restored.
nl: Alle aangemaakte inhoud in de valentis opbouwfunctie zal verloren gaan. De voorafgaande inhoud zal hersteld worden.

en: Do you wish to proceed?
nl: Wilt u verder gaan?

en: All of your current page content will be lost.
nl: Al uw huidige pagina-inhoud zal verloren gaan.

en: All advanced module settings in will be lost.
nl: Alle geavanceerde module-instellingen in zullen verloren gaan.

en: Layout Name:
nl: Opmaaknaam:

en: Save And Add To Library
nl: Opslaan en toevoegen aan de bibliotheek

en: Add To Categories:
nl: Toevoegen aan categorieën:

en: Include General settings
nl: Algemene instellingen insluiten

en: Include Advanced Design settings
nl: Geavanceerde ontwerpinstellingen insluiten

en: Here you can save the current item and add it to your valentis Library for later use as well.
nl: Hier kunt u het huidige item opslaan en het toevoegen aan uw valentis bibliotheek, eveneens voor later gebruik.

en: Save as Global:
nl: Opslaan als globaak:

en: valentis Builder Settings
nl: valentis Builder Instellingen

en: End Split Test?
nl: Splittest beëindigen?

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
nl: Na het beëindigen van uw split-test, wordt u gevraagd om te selecteren welke onderwerpvariant u zou willen houden. Resterende onderwerpen zullen worden verwijderd.

en: Note: this process cannot be undone.
nl: Opmerking: Dit proces kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: An Error Occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: For some reason, you cannot perform this task.
nl: Om een ​​of andere reden, kunt u deze taak niet uitvoeren.

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Save as Global Item
nl: Opslaan als Globaal item

en: Set Winner Status
nl: Stel winnaar status in

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
nl: U gebruikte globaal item als splittest winnaar. Daarom moet u kiezen tussen:

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the valentis Library)
nl: Sla winnaar op als globaal item (geselecteerd onderwerp zal worden gesynchroniseerd en uw globale item zal in het valentis Library worden bijgewerkt)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
nl: Sla winnaar op als niet-globale item (geselecteerde onderwerp zal niet langer een globaal item zijn en uw wijzigingen zullen het globale item niet wijzigen)

en: Last 24 Hours
nl: Laatste 24 uur

en: Last 7 Days
nl: Afgelopen 7 dagen

en: Last Month
nl: Vorige maand

en: All Time
nl: Altijd

en: Summary &amp; Data
nl: Samenvatting & data

en: Statistics are still being collected for this time frame
nl: Statistieken worden nog steeds verzameld voor dit tijdsbestek

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
nl: Statistieken worden weergegeven bij voldoende dataverzameling

en: Split Testing Statistics
nl: Splittesting statistieken

en: Goal Engagement
nl: Doelbetrokkenheid

en: Conversions
nl: Conversies

en: Statistics are being collected
nl: Statistieken worden verzameld

en: Refresh Stats
nl: Vernieuw Statistieken

en: End Split Test &amp; Pick Winner
nl: Splitstest beëindigen & winnaar kiezen

en: Add Specialty Section
nl: Gespecialiseerde sectie toevoegen

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Enable Split Testing
nl: Inschakelen van splittesting

en: Bounce Rate Limit
nl: Bounce frequentielimiet

en: Stats refresh interval
nl: Statistieken ververs interval

en: Hourly
nl: Uurlijks

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Shortcode for Tracking:
nl: Shortcode voor tracking:

en: Color Picker Color Pallete
nl: Kleurkiezer kleurenpalet

en: Gutter Width
nl: Kolomspatiëring

en: Light Text Color
nl: Lichte Tekstkleur

en: Dark Text Color
nl: Donkere Tekstkleur

en: Content Area Background Color
nl: Inhoudsgebied achtergrondkleur

en: Section Background Color
nl: Sectie Achtergrondkleur

en: Connecting...
nl: Het aansluiten van...

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Removing connection...
nl: Het verwijderen van de aansluiting...

en: Done
nl: Gedaan

en: Step 1:
nl: Stap 1:

en: Generate authorization code
nl: Genereer autorisatiecode

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
nl: Stap 2: Plak in de autorisatie code in en klik op "verbinding Maken" - knop:

en: Make a connection
nl: Een verbinding maken

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
nl: Aweber is goed ingesteld. U kunt verbinding verwijderen hier als u dat wenst.

en: Remove the connection
nl: Verbreek de verbinding

en: Read more
nl: Lees meer

en: Theme Customizer
nl: Systeemaanpasser van thema

en: Module Customizer
nl: Systeemaanpasser van module

en: Page Options
nl: Pagina Opties

en: Plugin Options
nl: Plugin Opties

en: Theme Options
nl: Thema Opties

en: valentis Library
nl: valentis bibliotheek

en: Builder Interface
nl: Interface Builder

en: Add/Delete Item
nl: Toevoegen/Verwijderen Van Een Item

en: Edit Item
nl: Item Bewerken

en: Move Item
nl: Verplaats Item

en: Disable Item
nl: Onderdeel Uitschakelen

en: Lock Item
nl: Lock-Item

en: Toggle valentis Builder
nl: Schakelen valentis Builder

en: Library Settings
nl: Bibliotheek-Instellingen

en: Edit Global Items
nl: Wijzig Globale Items

en: Settings Tabs
nl: Tabbladen Met Instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: Settings Types
nl: Instellingen Soorten

en: Edit Colors
nl: Kleuren Bewerken

en: Edit Content
nl: Inhoud Bewerken

en: Edit Fonts
nl: Lettertypen Bewerken

en: Edit Configuration
nl: Wijzig Configuratie

en: Module Use
nl: Module Gebruiken

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Author
nl: Auteur

en: Contributor
nl: Medewerker

en: valentis Role Editor
nl: valentis Rol Editor

en: Save valentis Roles
nl: Bespaar valentis Rollen

en: Using the valentis Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
nl: Met behulp van de valentis Rol Editor, u kunt beperken het typen van acties die genomen kunnen worden door WordPress gebruikers van de verschillende rollen. Dit is een geweldige manier voor het beperken van de functionaliteit die beschikbaar zijn voor uw klanten of gasten auteurs om ervoor te zorgen dat zij alleen hebben de nodige opties die beschikbaar zijn voor hen.

en: Reset Roles
nl: Reset Rollen

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
nl: Alle van uw huidige rol-instellingen worden ingesteld op de standaardinstellingen. Wilt u doorgaan?

en: no
nl: geen

note: translators: 1: date, 2: time
en: on %1$s at %2$s
nl: op %1$s om %2$s

en: (Edit)
nl: (Bewerk)

en: Reply
nl: Antwoord

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw reactie wacht op goedkeuring.

en: Enable Visual Builder
nl: Visual Builder inschakelen

en: Built For Any
nl: Gebouwd voor elke

en: Built For
nl: Gebouwd voor

en: Global Layout
nl: Globale lay-out

en: Standard
nl: Standaard

en: Homepage Basic
nl: Home-pagina basis

en: Homepage Shop
nl: Home-pagina winkel

en: Homepage Portfolio
nl: Home-pagina portfolio

en: Homepage Company
nl: Home-pagina bedrijf

en: Homepage Corporate
nl: Home-pagina onderneming

en: Homepage Extended
nl: Home-pagina uitgebreid

en: Page Fullwidth
nl: Pagina volle breedte

en: Page Right Sidebar
nl: Pagina rechter zijbalk

en: Page Left Sidebar
nl: Pagina linker zijbalk

en: Page Dual Sidebars
nl: Pagina dubbele zijbalken

en: Portfolio Grid
nl: Portfolio rooster

en: Portfolio 1 Column
nl: Portfolio 1 kolom

en: Portfolio Fullwidth Carousel
nl: Portfolio volle breedte carrousel

en: Portfolio Fullwidth Grid
nl: Portfolio volle breedte rooster

en: Project Extended
nl: Project uitgebreid

en: Project Extended 2
nl: Project uitgebreid 2

en: Blog Masonry
nl: Blog masonry

en: Blog Standard
nl: Blog standaard

en: Shop Basic
nl: Shop basis

en: Shop Extended
nl: Shop uitgebreid

en: Splash Page
nl: Opstartscherm

en: Maintenance Mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Coming Soon
nl: Volgt binnenkort

en: Landing Page
nl: Landingspagina

en: About Me
nl: Over mij

en: About Us
nl: Over ons

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Our Team
nl: Ons team

en: Creative Agency
nl: Creatief bureau

en: Sales Page
nl: Salespagina

en: Case Study
nl: Case study

en: Product Features
nl: Producteigenschappen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Left To Right
nl: Van links naar rechts

en: Right To Left
nl: Van rechts naar links

en: Top To Bottom
nl: Van boven naar beneden

en: Bottom To Top
nl: Van beneden naar boven

en: Fade In
nl: Fade-in

en: No Animation
nl: Geen animatie

en: Image URL
nl: URL afbeelding

en: Choose an Image
nl: Kies een afbeelding

en: Set As Image
nl: Stel in als afbeelding

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
nl: Upload de gewenste afbeelding, of voer de URL in van de afbeelding die u graag wilt laten zien.

en: Image Alternative Text
nl: Alternatieve tekst afbeelding

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
nl: Dit definieert de alternatieve tekst van de afbeelding. Een korte beschrijving van uw afbeelding kan hier worden geplaatst.

en: Image Title Text
nl: Titel van de afbeelding

en: This defines the HTML Title text.
nl: Dit geeft de HTML titel tekst weer.

en: Open in Lightbox
nl: Openen in Lightbox

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
nl: Hier kunt u kiezen of de afbeelding wel of niet moet openen in LightboxLet op: als u er voor kiest om de afbeelding te openen in Lightboxzullen de URL opties hieronder genegeerd worden.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
nl: Als u wilt dat uw afbeelding een link is, voer dat hier uw bestemmings- URL in. Er wordt geen link gecreëerd als u dit veld leeg laat.

en: Url Opens
nl: URL wordt geopend

en: In The Same Window
nl: In hetzelfde venster

en: In The New Tab
nl: In een nieuw tabblad

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
nl: Hier kunt u kiezen of de link al dan niet in een nieuw venster opent

en: Image Overlay
nl: Bovenliggend beeld

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
nl: Indien ingeschakeld, zullen een kleurlaag en een pictogram worden weergegeven wanneer een bezoeker over de afbeelding beweegt.

en: Overlay Icon Color
nl: Kleur pictogram op extra laag

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur bepalen voor het bovenliggende pictogram.

en: Hover Overlay Color
nl: Bedekkingskleur aanwijzen

en: Here you can define a custom color for the overlay
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur bepalen voor de extra laag.

en: Hover Icon Picker
nl: Aanwijzen van kleurkiezer van het icoon

en: Here you can define a custom icon for the overlay
nl: Hier kunt u een aangepast pictogram bepalen voor het bovenliggende pictogram.

en: Animation
nl: Animatie

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
nl: Dit regelt de richting van de langzaam ladende animatie.

en: Remove Space Below The Image
nl: Verwijder de ruimte onder de afbeelding

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
nl: Hier kunt u kiezen of er al dan niet ruimte onder de afbeelding moet zijn.

en: Image Alignment
nl: Beelduitlijning

en: Here you can choose the image alignment.
nl: Hier kunt u de beelduitlijning kiezen.

en: Image Max Width
nl: Maximale breedte van de afbeelding

en: Force Fullwidth
nl: Volle breedte maken

en: Always Center Image On Mobile
nl: Afbeelding altijd centreren op de mobiele telefoon

en: Disable on
nl: Uitschakelen aan

en: Phone
nl: Telefoon

en: This will disable the module on selected devices
nl: Dit zal de module op geselecteerde apparaten uitschakelen.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
nl: Dit zal het label van de module in de builder wijzigen zodat gemakkelijke identificatie mogelijk is.

en: Gallery
nl: Galerij

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Title
nl: Titel

en: Gallery Item
nl: Galerij-item

en: Overlay
nl: Bedekking

en: Overlay Icon
nl: Bedekkingsicoon

en: Gallery Item Title
nl: Titel van galerij-item

en: Gallery Item Caption
nl: Bijschrift galerij-onderdeel

en: Gallery Pagination
nl: Paginering galerij

en: Pagination Active Page
nl: Paginering actieve pagina

en: Gallery Images
nl: Galerijafbeeldingen

en: Grid
nl: Raster

en: Toggle between the various blog layout types.
nl: Schakelen tussen de verschillende blog lay-out types.

en: Images Number
nl: Afbeeldingsnummer

en: Define the number of images that should be displayed per page.
nl: Geef het aantal afbeeldingen aan die moeten worden weergegeven per pagina.

en: Show Title and Caption
nl: Laat titel en onderschrift zien

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
nl: Hier kunt u kiezen of u de afbeeldingstitel en het onderschrift wilt laten zien, als de afbeelding deze heeft.

en: Show Pagination
nl: Laat paginering zien

en: Enable or disable pagination for this feed.
nl: Schakel paginering in- of uit voor deze feed.

en: Dark
nl: Donker

en: Light
nl: Licht

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
nl: Hier kunt u kiezen of uw tekst licht of donker moet zijn. Als u met een donkere achtergrond werkt, moet uw tekst licht zijn. Als uw achtergrond licht is, moet uw tekst donker zijn.

en: Automatic Animation
nl: Automatische animatie

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
nl: Als u wilt dat de slider automatisch werkt, zonder dat de bezoeker op de volgende knop klikt, schakelt u deze optie in en past u, indien gewenst, de rotatiesnelheid hieronder aan.

en: Automatic Animation Speed (in ms)
nl: Automatische animatiesnelheid (in milliseconden)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
nl: Hier kunt u bepalen hoe snel de slider vervaagt tussen elke slide, als de ‘Automatische animatie’ optie is ingeschakeld. Hoe hoger het nummer, des te langer is de pauze tussen elke rotatie.

en: Zoom Icon Color
nl: Icoonkleur zoemen

en: Video Icon
nl: Video-icoon

en: Video MP4/URL
nl: Video MP4-URL

en: Upload a video
nl: Een video uploaden

en: Choose a Video MP4 File
nl: Kies een video MP4 bestand

en: Set As Video
nl: Stel in als video

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
nl: Upload uw gewenste video in .MP4 formaat, of voer de URL in van de video die u wilt weergeven.

en: Video Webm
nl: Video WEBM

en: Choose a Video WEBM File
nl: Kies een WEBM videobestand

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
nl: Upload hier de .WEBM versie van uw video. Alle geüploade video’s moeten zowel in .MP4 als .WEBM formaat zijn om maximale compatibiliteit in alle browsers te waarborgen.

en: Image Overlay URL
nl: Overlay afbeeldings-URL

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
nl: Upload uw gewenste afbeelding, of voer de URL in van de afbeelding die u over de video wilt weergeven. U kunt ook een stilstaand beeld van uw video genereren.

en: Play Icon Color
nl: Icoonkleur van het afspelen

en: Video Slider
nl: Videoslider

en: Play Button
nl: Afspeelknop

en: Thumbnail Item
nl: Miniatuur-item

en: Slider Arrows
nl: Galerij-pijlen

en: Display Image Overlays on Main Video
nl: Laat afbeelding overlays zien op de hoofdvideo

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show
nl: Laten zien

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by valentis.
nl: Deze optie heeft betrekking op de spelerinterface van de hoofdvideo. Deze afbeelding kan zowel geupload worden in elke video-instelling, als automatischgegenereerd worden door valentis.

en: Arrows
nl: Pijlen

en: Show Arrows
nl: Laat pijlen zien

en: Hide Arrows
nl: Verberg pijlen

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
nl: Deze instelling zet de navigatiepijlen aan of uit.

en: Slider Controls
nl: Slider bediening

en: Use Thumbnail Track
nl: Gebruik miniatuurafbeeldingen als spoor

en: Use Dot Navigation
nl: Gebruik stipnavigatie

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
nl: Deze instelling laat u kiezen tussen de miniatuurafbeeldingen of de stipnavigatie onder de slider.

en: Slider Controls Color
nl: Kleur sliderbediening

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
nl: Deze instelling stelt uw sliderbediening in op een lichte of donkere kleur. Sliderbediening zijn de pijlen op het miniatuurafbeeldingen of de cirkels in de stipnavigatie.

en: Thumbnail Overlay Color
nl: Bedekkingskleur van het miniatuur

en: New Video
nl: Nieuwe video

en: Video Settings
nl: Video-instellingen

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
nl: Dit verandert het label van de video in de builder voor gemakkelijke identificatie.

en: Slider Arrows Color
nl: Kleur van de sliderpijlen

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
nl: Deze instelling zorgt er voor dat de sliderpijlen licht of donker worden van kleur.

en: Header
nl: Koptekst

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
nl: Hier kunt u de kleur van uw tekst kiezen. Als u met een donkere achtergrond werkt, moet uw tekst licht zijn ingesteld. Als u werkt met een lichte achtergrond, moet uw tekst donker zijn.

en: Text Orientation
nl: Tekst uitlijning

en: This controls the how your text is aligned within the module.
nl: Dit bepaalt hoe uw tekst wordt uitgelijnd binnen de module.

en: Here you can create the content that will be used within the module.
nl: Hier kunt u de inhoud creëren die zal worden gebruikt binnen de module.

en: Max Width
nl: Maximale breedte

en: Body
nl: Corps

en: Blurb Image
nl: Afbeelding flaptekst

en: Blurb Title
nl: Titel flaptekst

en: Blurb Content
nl: Inhoud flaptekst

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
nl: De titel van uw blurb zal in vette letters onder uw blurbafbeelding verschijnen.

en: Url
nl: URL

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
nl: Als u van uw blurb een link wilt maken, voer dan de bestemmings-URL hier in.

en: Use Icon
nl: Gebruik pictogram

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
nl: Hier kunt u kiezen of de set pictogrammen hieronder gebruikt moet worden.

en: Icon
nl: Icoon

en: Choose an icon to display with your blurb.
nl: Kies een pictogram om samen met uw blurb weer te geven.

en: Icon Color
nl: Kleur van het pictogram

en: Here you can define a custom color for your icon.
nl: Hier kunt u een specifieke kleur voor uw pictogram kiezen.

en: Circle Icon
nl: Omcirkel pictogram

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
nl: Hier kunt u kiezen of het bovenstaande pictogram moet worden afgebeeld in een cirkel.

en: Circle Color
nl: Kleur van de cirkel

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
nl: Hier kunt u een specifieke kleur kiezen voor de cirkel van het pictogram.

en: Show Circle Border
nl: Laat rand van de cirkel zien

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
nl: Hier kunt u kiezen of de rand van de cirkel zichtbaar moet zijn.

en: Circle Border Color
nl: Kleur van de rand van de cirkel

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
nl: Hier kunt u een specifieke kleur kiezen voor de rand van de cirkel van het pictogram.

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
nl: Upload een afbeelding om die aan de bovenkant van uw blurb te zien is.

en: Image Alt Text
nl: Alternatieve tekst van de afbeelding

en: Define the HTML ALT text for your image here.
nl: Definieer hier een alternatieve tekst voor uw afbeelding.

en: Image/Icon Placement
nl: Plaatsing van afbeelding/pictogram

en: Here you can choose where to place the icon.
nl: Hier kunt u kiezen waar u pictogram wilt plaatsen.

en: Image/Icon Animation
nl: Plaatsing van afbeelding/pictogram

en: This will control how your blurb text is aligned.
nl: Dit bepaalt hoe de tekst van uw blurb wordt uitgelijnd.

en: Input the main text content for your module here.
nl: Voer de hoofdinhoud van uw tekst voor uw module hier in.

en: Use Icon Font Size
nl: Grootte van het lettertype van het icoon gebruiken

en: Icon Font Size
nl: Grootte van het lettertype van het icoon

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Tabs Controls
nl: Tabcontroles

en: Active Tab
nl: Actieve tab

en: Tabs Content
nl: Inhoud tabbladen

en: Active Tab Background Color
nl: Achtergrondkleur van de actieve tab

en: Inactive Tab Background Color
nl: Achtergrondkleur van de inactieve tab

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: Tab Settings
nl: Instellingen tabblad

en: The title will be used within the tab button for this tab.
nl: De titel zal worden gebruikt in de tabbladknop van dit tabblad.

en: Slide
nl: Dia

en: Button
nl: Knop

en: Slide Description
nl: Dia-beschrijving

en: Slide Title
nl: Dia-titel

en: Slide Button
nl: Dia-knop

en: Slide Controllers
nl: Dia-controleurs

en: Slide Active Controller
nl: Actieve dia-controleur

en: Slide Image
nl: Slide-afbeelding

en: Slide Arrows
nl: Dia-pijlen

en: Show Controls
nl: Toon besturingselementen

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
nl: Deze instelling schakelt de cirkelknoppen aan de onderkant van de slider in of uit.

en: Continue Automatic Slide on Hover
nl: Continue Automatische Schuif de Muisaanwijzer

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
nl: Wanneer u deze optie inschakelt, zal automatisch schuiven om verder te gaan op de muis beweeg.

en: Use Parallax effect
nl: Parallax-effect gebruiken

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
nl: Het inschakelen van deze optie geeft uw achtergrondafbeeldingen een vaste positie als u scrollt.

en: Parallax method
nl: Parallax methode

en: Define the method, used for the parallax effect.
nl: Definieer de methode die gebruikt wordt voor het parallax effect.

en: Remove Inner Shadow
nl: Innerlijke schaduw verwijderen

en: Background Image Position
nl: Achtergrond Positie

en: Top Left
nl: Top Links

en: Top Right
nl: Rechts Boven

en: Center Right
nl: Het Midden Van De Rechter

en: Center Left
nl: Midden Links

en: Bottom Left
nl: Onderaan Links

en: Bottom Center
nl: Onderaan In Het Midden

en: Bottom Right
nl: Rechts Onderaan

en: Background Image Size
nl: Achtergrond-Afbeelding Formaat

en: Actual Size
nl: De Werkelijke Grootte

en: Top Padding
nl: Buffer aan de bovenkant

en: Bottom Padding
nl: Buffer aan de onderkant

en: Hide Content On Mobile
nl: Inhoud verbergen op mobiele telefoon

en: Hide CTA On Mobile
nl: CTA verbergen op mobiele telefoon

en: Show Image / Video On Mobile
nl: Afbeelding/video tonen op mobiele telefoon

en: New Slide
nl: Nieuwe slide

en: Slide Settings
nl: Slide-instellingen

en: Slide Description Container
nl: Beschrijvingsvak verschuiven

en: Heading
nl: Titel

en: Define the title text for your slide.
nl: Definieer de tekst voor de titel van uw slide.

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Define the text for the slide button
nl: Definieer de tekst voor de slideknop

en: Button URL
nl: Knop URL

en: Input a destination URL for the slide button.
nl: Het invoeren van een bestemmings-URL voor de slideknop.

en: Cover
nl: Dekking

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
nl: Gebruik de kleurenkiezer om een achtergrondkleur voor deze module te kiezen.

en: Choose a Slide Image
nl: Kies een slide-afbeelding

en: Set As Slide Image
nl: Instellen als slide-afbeelding

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
nl: Indien gedefinieerd, zal deze slide-afbeelding aan de linkerkant van uw slidetekst verschijnen. Upload een afbeelding of laat het leeg voor een slide met alleen tekst.

en: Use Background Overlay
nl: Gebruik achtergrondlaag

en: yes
nl: ja

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
nl: Wanneer ingeschakeld, zal een aangepaste kleurlaag worden toegevoegd boven uw achtergrondafbeelding en achter de inhoud van de galerij.

en: Background Overlay Color
nl: Kleur achtergrondbedekking

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
nl: Gebruik de kleurkiezer om een kleur voor de achtergrondlaag kiezen.

en: Use Text Overlay
nl: Gebruik tekstlaag

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt een achtergrondkleur toegevoegd achter de tekst van de galerij om die beter leesbaar te maken op achtergrondbeelden.

en: Text Overlay Color
nl: Kleur tekstlaag

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
nl: Gebruik de kleurkiezer om een kleur voor de tekstlaag kiezen.

en: Slide Image Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning van de slide-afbeelding

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
nl: Deze instelling bepaalt de verticale uitlijning van uw slide-afbeelding. Uw afbeelding kan verticaal worden gecentreerd of worden afgestemd op de onderkant van uw slide.

en: Slide Video
nl: Slide video

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
nl: Indien gedefinieerd, zal deze video aan de linkerkant van uw slidetekst verschijnen. Voer een Youtube of Vimeopagina URL in, of laat het leeg voor een slide met alleen tekst.

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
nl: Als u een slide-afbeelding heeft gedefinieerd, voer de alternatieve afbeeldingstekst van uw afbeelding hier in.

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
nl: Hier kunt u kiezen of uw tekst licht of donker is. Als u een slide heeft met een donkere achtergrond, kies dan een lichte tekst. Als u een lichte achtergrond heeft, gebruik dan een donkere tekst.

en: Background Video MP4
nl: Achtergrondvideo .MP4

en: Choose a Background Video MP4 File
nl: Kies een achtergrondvideo .MP4 File

en: Set As Background Video
nl: Stel in als achtergrondvideo

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
nl: Alle video’s moeten worden geupload in zowel  .MP4 en .WEBM formats om een maximale toepasbaarheid te verzekeren in alle browsers. Upload hier de .MP4 versie. Belangrijk: Video-achtergronden zijn uitgeschakeld op mobiele apparaten. Hiervoor in de plaats wordt de achtergrondfoto gebruikt. Om deze reden moet u zowel een achtergrondfoto als een achtergrondvideo instellen om verzekerd te zijn van de beste resultaten.

en: Background Video Webm
nl: Achtergrondvideo .WEBM

en: Choose a Background Video WEBM File
nl: Kies een achtergrondvideo .WEBM File

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
nl: Alle video’s moeten worden geupload in zowel  .MP4 en .WEBM formaat om een maximale toepasbaarheid te verzekeren in alle browsers. Upload hier de .WEBM versie. Belangrijk: Video-achtergronden zijn uitgeschakeld op mobiele apparaten. Hiervoor in de plaats wordt de achtergrondfoto gebruikt. Om deze reden moet u zowel een achtergrondfoto als een achtergrondvideo instellen om verzekerd te zijn van de beste resultaten.

en: Background Video Width
nl: Breedte Achtergrondvideo

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
nl: Om er voor te zorgen dat video’s juist gedimensioneerd zijn, moet u de exacte breedte van uw video (in pixels) hier invoeren.

en: Background Video Height
nl: Breedte achtergrondvideo

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
nl: Om er voor te zorgen dat video’s juist gedimensioneerd zijn, moet u de exacte breedte van uw video (in pixels) hier invoeren.

en: Pause Video
nl: Pauzeer video

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
nl: Geef andere spelers toestemming de video te pauzeren als ze beginnen met spelen.

en: Input your main slide text content here.
nl: Voer de tekstinhoud van uw hoofdslide hier in.

en: Arrows Custom Color
nl: Aangepaste kleur van de pijlen

en: Dot Nav Custom Color
nl: Aangepaste kleur van de dot navigatie

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
nl: Dit zal veranderen op het etiket van de dia in de opbouwfunctie voor eenvoudige identificatie.

en: Text Overlay Border Radius
nl: Straal rand van tekstlaag

en: Post Slider
nl: Berichtengalerij

en: Posts Number
nl: Aantal posts

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
nl: Kies hoeveel berichten u wilt weergeven in de diavoorstelling.

en: Include Categories
nl: Neem de categorieën op

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
nl: Kies welke categorie‘n je in de galerij wilt opnemen.

en: Order By
nl: Bestel door

en: Date: new to old
nl: Datum: van nieuw naar oud

en: Date: old to new
nl: Datum: van oud naar nieuw

en: Title: a-z
nl: Titel: a-z

en: Title: z-a
nl: Titel: z-a

en: Random
nl: Willekeurig

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
nl: Hier kunt u de volgorde aanpassen waarin de berichten worden weergegeven.

en: Show Read More Button
nl: Toon knop 'Lees meer'

en: This setting will turn on and off the read more button.
nl: Deze instelling zal de knop 'lees meer' in- en uitschakelen.

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
nl: Geef de tekst die op de knop \"Read More\" moet worden weergegeven. Vul niets in voor de standaard tekst ( Lees meer )

en: Content Display
nl: Weergave inhoud

en: Show Excerpt
nl: Laat uittreksel zien

en: Show Content
nl: Laat inhoud zien

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
nl: Weergave van de volledige inhoud kapt de berichten in uw galerij niet af. Weergave van uittreksels laat alleen de tekst van het uittreksel zien.

en: Use Post Excerpt if Defined
nl: Gebruik uittreksel van bericht indien gedefinieerd

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
nl: Schakel deze optie uit als u handmatig gedefinieerde uittreksels wilt negeren en ze altijd automatisch wilt genereren.

en: Automatic Excerpt Length
nl: Lengte automatische uittreksels

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
nl: Bepaal de lengte van automatisch gegenereerde uittreksels. Vul niets in voor de standaard lengte ( 270 )

en: Show Post Meta
nl: Toon bericht meta

en: This setting will turn on and off the meta section.
nl: Deze instelling schakelt de meta-sectie in en uit.

en: Choose a Background
nl: Kies een achtergrond

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to use as the background for the slider.
nl: Upload het door u gewenste beeld, of typ de URL naar de afbeelding die u wilt gebruiken als achtergrond voor de galerij.

en: Show Featured Image
nl: Laat uitgelichte afbeelding zien

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
nl: Deze instelling schakelt de uitgelichte afbeelding in de galerij in en uit.

en: Image Placement
nl: Plaatsing afbeelding

en: Background
nl: Achtergrond

en: Select how you would like to display the featured image in slides
nl: Selecteer hoe u de uitgelichte afbeelding in dia's wilt weergeven.

en: Show Image On Mobile
nl: Toon afbeelding op mobiel

en: by %s
nl: door %s

en: Testimonial
nl: Aanbevelingen

en: Testimonial Portrait
nl: Testimoniaal portret

en: Testimonial Description
nl: Testimoniale beschrijving

en: Testimonial Author
nl: Testimoniale auteur

en: Testimonial Meta
nl: Testimoniale meta

en: Author Name
nl: Naam van de schrijver

en: Input the name of the testimonial author.
nl: Voer de naam van de schrijver in die de aanbeveling doet.

en: Job Title
nl: Functietitel

en: Input the job title.
nl: Voer de functietitel in.

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Input the name of the company.
nl: Voer de naam van het bedrijf in.

en: Author/Company URL
nl: URL van schrijver/bedrijf

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
nl: Voer de website van de schrijver in, of laat het leeg voor geen link.

en: URLs Open
nl: URL's te openen

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
nl: Kies of de URL al dan niet in een nieuw venster moet worden geopend.

en: Portrait Image URL
nl: URL van het portret

en: Quote Icon
nl: Pictogram van het citaat

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
nl: Kies of het pictogram van het citaat wel of niet zichtbaar moet zijn.

en: Use Background Color
nl: Gebruik Achtergrondkleur

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
nl: Hier kunt u kiezen of de instelling voor de achtergrondkleur hieronder wel of niet gebruikt moet worden.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
nl: Hier kunt u een specifieke achtergrondkleur voor uw oproep tot actie definiëren.

en: This will adjust the alignment of the module text.
nl: Dit zal de uitlijning van de moduletekst aanpassen.

en: Quote Icon Color
nl: Aanhalen van het icoonkleur

en: Portrait Border Radius
nl: Boordstraal portret

en: Portrait Width
nl: Breedte portret

en: Portrait Height
nl: Hoogte portret

en: Pricing Tables
nl: Tabellen prijsstelling

en: Pricing Table
nl: Prijstabel

en: Pricing Heading
nl: Subtitel prijsstelling

en: Pricing Title
nl: Titel prijsstelling

en: Pricing Subtitle
nl: Ondertitel prijsstelling

en: Pricing Top
nl: Bovenkant prijsstelling

en: Price
nl: Prijs

en: Currency
nl: Valuta

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Pricing Content
nl: Inhoud prijsstelling

en: Pricing Item
nl: Prijsstelling onderdeel

en: Excluded Item
nl: Uitgesloten onderdeel

en: Pricing Button
nl: Knop prijsstelling

en: Featured Table
nl: Aanbevolen tabel

en: Subheader
nl: Subtitel

en: Currency &amp; Frequency
nl: Munt &amp; Frequentie

en: Featured Table Background Color
nl: Achtergrondkleur aanbevolen tabel

en: Table Header Background Color
nl: Achtergrondkleur koptekst tabel

en: Featured Table Header Background Color
nl: Achtergrondkleur aanbevolen koptekst tabel

en: Featured Table Header Text Color
nl: Tekstkleur aanbevolen koptekst tabel

en: Featured Table Subheader Text Color
nl: Tekstkleur aanbevolen subtiteltekst tabel

en: Featured Table Price Color
nl: Kleur aanbevolen tabelprijs

en: Featured Table Body Text Color
nl: Tekstkleur aanbevolen tabelcorps

en: Show Bullet
nl: Punt tonen

en: Bullet Color
nl: Kleur punt

en: Featured Table Bullet Color
nl: Puntkleur aanbevolen tabel

en: Remove Featured Table Drop Shadow
nl: Verwijderen van slagschaduw van aanbevolen tabel

en: Center List Items
nl: Lijst items centreren

en: New Pricing Table
nl: Nieuwe prijstabel

en: Pricing Table Settings
nl: Instellingen prijstabellen

en: Make This Table Featured
nl: Maak deze tot een uitgelichte tabel

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
nl: Een tabel uitlichten zal het onderscheiden van de rest.

en: Define a title for the pricing table.
nl: Definieer een titel voor de prijstabel.

en: Subtitle
nl: Ondertitelen

en: Define a sub title for the table if desired.
nl: Definieer indien gewenst een ondertiteling voor de tabel.

en: Input your desired currency symbol here.
nl: Voer het symbool van de door u gewenste valuta hier in.

en: Per
nl: per

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
nl: Als uw prijs is gebaseerd op een abonnement, voer dan hier de cyclus van de abonnementsbetaling in.

en: Input the value of the product here.
nl: Voer hier de waarde van het product in.

en: Input the destination URL for the signup button.
nl: Voer de bestemmings-URL in voor de inschrijfknop.

en: Adjust the text used from the signup button.
nl: Pas de tekst aan van de inschrijfknop.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
nl: Voer een lijst van eigenschappen in die wel of niet zijn inbegrepen in het product. Separeer artikelen op een nieuwe regel en begin met een + of een – teken.

en: Included option
nl: Inbegrepen optie

en: Excluded option
nl: Niet inbegrepen optie

en: Excluded Item Color
nl: Uitgesloten itemkleur

en: Call To Action
nl: Oproep tot actie

en: Promo Description
nl: Beschrijving

en: Promo Button
nl: Knop

en: Promo Title
nl: Promo titel

en: Input your value to action title here.
nl: Voer de titel van uw oproep tot actie hier in.

en: Input the destination URL for your CTA button.
nl: Voer de bestemmings-URL voor de knop van uw oproep tot actie in.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
nl: Voer de gewenste knoptekst in, of laat het leeg als u geen knop wilt.

en: Input the destination URL for your button.
nl: Vul de bestemmings-URL voor uw knop in.

en: Input your desired button text.
nl: Vul de door u gewenste knoptekst in.

en: Button alignment
nl: Uitlijning van knoppen

en: Here you can define the alignemnt of Button
nl: Hier kunt u de uitlijning van de knop bepalen

en: Audio Cover Art
nl: Audio-afbeelding

en: Audio Content
nl: Audio-inhoud

en: Audio Title
nl: Titel audio

en: Audio Meta
nl: Audio-meta

en: Player Buttons
nl: Speler-knoppen

en: Player Timer
nl: Timer speler

en: Upload an audio file
nl: Upload een audiobestand

en: Choose an Audio file
nl: Kies een audiobestand

en: Set As Audio for the module
nl: Stel in als audio voor de module

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
nl: Definieer het audiobestand dat in de module wordt gebruikt. Om een audiobestand te verwijderen, verwijdert u simpelweg de URL uit de instellingen.

en: Define a title.
nl: Definieer een titel.

en: Artist Name
nl: Naam van de artiest

en: Define an artist name.
nl: Definieer de naam van een artiest.

en: Album name
nl: Naam van het album

en: Define an album name.
nl: Definieer de naam van een album.

en: Cover Art Image URL
nl: URL van de albumcover

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
nl: Definieer een specifieke achtergrond voor uw module, of laat het leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Email Optin
nl: E-Mail Opt-In

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Newsletter Description
nl: Beschrijving nieuwsbrief

en: Newsletter Form
nl: Vorm nieuwsbrief

en: Newsletter Fields
nl: Nieuwsbrief-velden

en: Newsletter Button
nl: Knop nieuwsbrief

en: Select the list
nl: Selecteer de lijst

en: Service Provider
nl: Dienstverlener

en: Here you can choose a service provider.
nl: Hier kunt u een dienstverlener kiezen.

en: Feed Title
nl: Feedtitel

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
nl: Voer <a href="%1$s" target="_blank”>Feedtitel in</a>.

en: MailChimp lists
nl: Selecteer de Mailchimp lijst

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in %1$s and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in %1$s.%2$s
nl: Hier kunt u een MailChimp-lijst kiezen om klanten aan toe te voegen. Als u hier geen lijst ziet, moet u ervoor zorgen dat de MailChimp API-sleutel is ingesteld in %1$s en u minimaal ŽŽn lijst op een MailChimp-account hebt. Als u een nieuwe lijst hebt toegevoegd, maar die hier niet is weergegeven, activeer dan de optie 'Genereer opnieuw MailChimp-lijsten' in %1$s.%2$s

en: valentis Plugin Options
nl: valentis-pluginopties

en: Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
nl: Vergeet niet om dit uit te schakelen nadat de lijst is geregenereerd.

en: Aweber lists
nl: Aweber lijsten

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in %1$s and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in %1$s.%2$s
nl: Hier kunt u een Aweber-lijst kiezen om klanten aan toe te voegen. Als u hier geen lijst ziet, moet u ervoor zorgen dat Aweber correct is ingesteld in %1$s en u minimaal ŽŽn lijst op een Aweber-account hebt. Als u een nieuwe lijst hebt toegevoegd, maar die hier niet is weergegeven, activeer dan de optie 'Genereer opnieuw Aweber-lijsten' in %1$s.%2$s.

en: Choose a title of your signup box.
nl: Kies een titel voor uw inschrijfvak.

en: Here you can change the text used for the signup button.
nl: Hier kunt u de tekst veranderen die gebruikt wordt voor de inschrijfknop.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
nl: Hier kunt u de uitlijning van uw tekst veranderen.

en: Form Field Background Color
nl: Achtergrondkleur formulierenveld

en: Form Field Text Color
nl: Tekstkleur formulierenveld

en: Focus Background Color
nl: Instellen achtergrondkleur

en: Focus Text Color
nl: Intellen tekstkleur

en: Use Focus Border Color
nl: Focus boordkleur gebruiken

en: Focus Border Color
nl: Instellen boordkleur

en: Login Description
nl: Beschrijving inloggen

en: Login Form
nl: Inlogformulier

en: Login Fields
nl: Inlogvelden

en: Login Button
nl: Inlogknop

en: Choose a title of your login box.
nl: Kies een titel voor uw inlogvak.

en: Redirect To The Current Page
nl: Verwijs door naar de huidige pagina.

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
nl: Hier kunt u kiezen of de gebruiker moet worden doorverwezen naar de huidige pagina.

en: Logged in as %1$s
nl: Aangemeld als %1$s

en: Portfolio Image
nl: Afbeelding portefeuille

en: Portfolio Title
nl: Portfoliotitel

en: Portfolio Post Meta
nl: Portefeuille post-meta

en: Choose your desired portfolio layout style.
nl: Kies de gewenste lay-out stijl van uw portfolio.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
nl: Definieer het aantal projecten dat moet worden weergegeven per pagina.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
nl: Selecteer de categorieën die u aan de feed wilt toevoegen.

en: Show Title
nl: Laat titel zien

en: Turn project titles on or off.
nl: Zet projecttitels aan of uit.

en: Show Categories
nl: Laat categorieën zien

en: Turn the category links on or off.
nl:  Zet de koppeling van de categorie aan of uit.

en: &laquo; Older Entries
nl: &laquo; Vorige Pagina

en: Next Entries &raquo;
nl: Volgende Pagina &raquo;

en: Filterable Portfolio
nl: Filterbaar portfolio

en: Portfolio Filters
nl: Filters portefeuille

en: Active Portfolio Filter
nl: Actieve portefeuille-filter

en: Portfolio Pagination
nl: Paginering portfolio

en: Bar Counters
nl: Voortgangsbalk

en: Bar Counter
nl: Balkteller

en: Percent
nl: Percentage

en: Counter Title
nl: Titel teller

en: Counter Container
nl: Conatiner teller

en: Counter Amount
nl: Nummer teller

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
nl: Dit past de kleur aan van de lege ruimte in de balk (is nu grijs).

en: Bar Background Color
nl: Achtergrondkleur van de balk

en: This will change the fill color for the bar.
nl: Dit past de opvulkleur van de balk aan.

en: Use Percentages
nl: Percentages gebruiken

en: Bar Top Padding
nl: Balk buffer bovenkant

en: Bar Bottom Padding
nl: Balk buffer onderkant

en: Border Radius
nl: Boordstraal

en: New Bar Counter
nl: Nieuwe voortgangsbalk

en: Bar Counter Settings
nl: Instellingen voortgangsbalk

en: Input a title for your bar.
nl: Voer een titel in voor uw balk.

en: Define a percentage for this bar.
nl: Definieer een percentage voor deze balk.

en: Label Color
nl: Kleur etiket

en: Percentage Color
nl: Percentagekleur

en: Circle Counter
nl: Cirkelteller

en: Number
nl: Nummer

en: Percent Container
nl: Percentage container

en: Circle Counter Title
nl: Titel cirkelteller

en: Percent Text
nl: Percentage Tekst

en: Input a title for the circle counter.
nl: Voer een titel in voor de cirkelteller.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
nl: Definieer een nummer voor de cirkelteller. (Gebruik niet het percentageteken, gebruik de optie hieronder.) <strong>Let op: U kunt alleen natuurlijke nummers gebruiken van 0 tot 100</strong>

en: Percent Sign
nl: Percentageteken

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
nl: Hier kunt u kiezen of het percentageteken moet worden toegevoegd nadat u het nummer hierboven ingesteld hebt.

en: Circle Color Opacity
nl: Ondoorzichtigheid cirkelteller

en: Number Counter
nl: Nummerteller

en: Number Counter Title
nl: Nummer cirkeltitel

en: Input a title for the counter.
nl: Voer een titel in voor de teller.

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
nl: Definieer een nummer voor de teller. (Gebruik niet het percentageteken, gebruik de optie hieronder.)

en: Counter Text Color
nl: Tekstkleur van de teller

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
nl: Hier kunt u kiezen of de titeltekst licht of donker moet zijn. Als u werkt met een donkere achtergrond, moet uw tekst licht zijn. Als uw achtegrond licht is, zou uw tekst donker moeten zijn.

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Toggle
nl: Schakelen

en: Open Toggle
nl: Open schakelaar

en: Toggle Title
nl: Titel schakelaar

en: Toggle Icon
nl: Icoon schakelaar

en: Toggle Content
nl: Inhoud schakelaar

en: Open Toggle Background Color
nl: Achtergrondkleur open schakelaar

en: Open Toggle Text Color
nl: Tekstkleur open schakelaar

en: Closed Toggle Background Color
nl: Achtergrondkleur gesloten schakelaar

en: Closed Toggle Text Color
nl: Tekstkleur gesloten schakelaar

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
nl: De schakeltitel van zal boven de inhoud verschijnen en als de schakel wordt gesloten.

en: State
nl: Staat

en: Close
nl: Sluiten

en: Open
nl: Openen

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
nl: Kies of deze schakel moet opstarten in een open of gesloten toestand

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Field
nl: Veld

en: Form Field
nl: Formulierenveld

en: Contact Title
nl: Contacttitel

en: Contact Button
nl: Contactknop

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Message Field
nl: Bericht-veld

en: Captcha Field
nl: Captcha-veld

en: Captcha Text
nl: Captcha-tekst

en: Display Captcha
nl: Laat Captcha zien

en: Turn the captcha on or off using this option.
nl: Schakel Captcha in of uit door van deze optie gebruik te maken

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
nl: Voer het e-mailadres in waar de berichten naar moeten worden verzonden <br/><br/>. Opmerking: de e-mail en spam preventie zijn complexe processen. We raden het gebruik van een bezorgservice zoals <ahref="%1$s">Mandril</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, of andere soortgelijke dienst aan om de leverbaarheid van berichten die via dit formulier worden ingediend te verzekeren

en: Define a title for your contact form.
nl: Definieer een titel voor uw contactformulier.

en: Message Pattern
nl: Patroon bericht

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
nl: Hier kunt u het aangepaste patroon voor het e-mailbericht bepalen. Velden moeten als volgt worden opgenomen: <strong>%%field_id%%</strong>. Bijvoorbeeld: als u het veld met id = <strong>phone</strong> en het veld met id = <strong>message</strong> wilt gebruiken, dan kunt u gebruikmaken van het volgende patroon: <strong>Mijn boodschap is %%message%%, en mijn telefoonnummer is %%phone%%</strong>. Vul niets in voor het standaard patroon.

en: Enable Redirect URL
nl: Schakel redirect-URL in

en: Redirect users after successful form submission.
nl: Redirect gebruikers nadat verzending van formulier is geslaagd.

en: Redirect URL
nl: Redirect-URL

en: Type the Redirect URL
nl: Typ de redirect-URL

en: Success Message
nl: Geslaagd-bericht

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
nl: Typ het bericht dat u wilt weergeven als versturen van het formulier is geslaagd. Vul niets in voor het standaard bericht.

en: Form Background Color
nl: Achtergrondkleur formulier

en: Input Border Radius
nl: Input boordstraal

en: Make sure you entered the captcha.
nl: Zorg dat u de juiste captcha hebt ingevoerd.

en: Make sure you fill in all required fields.
nl: Vul alle verplichte velden.

en: Invalid Email.
nl: Ongeldig E-mailadres.

en: Please refresh the page and try again.
nl: Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: New Message From %1$s%2$s
nl: Nieuw Bericht Van %1$s%2$s

en: New Field
nl: Nieuw veld

en: Field Settings
nl: Veld-instellingen

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
nl: Bepaal de unieke ID van dit veld. Gebruik alleen gewone letters, geen speciale tekens of spaties.

en: Input Field
nl: Invoerveld

en: Email Field
nl: E-mailveld

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Choose the type of field
nl: Kies het type van het veld

en: Required Field
nl: Verplicht veld

en: Define whether the field should be required or optional
nl: Geef aan of het veld verplicht of optioneel is.

en: Make Fullwidth
nl: Maak op volle breedte

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
nl: Indien ingeschakeld, zal het veld 100% van de breedte van het inhoudsgebied innemen, anders 50%.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
nl: Kies aan welke kant van de pagina de zijbalk moet komen. Deze instelling bepaalt de tekstoriëntatie en grenspositie.

en: Widget Area
nl: Widgetgebied

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
nl: Selecteer een widgetgebied dat u wilt weergeven. U kunt nieuwe widgetgebieden aanmaken in het tabblad Verschijningen > Widgets.

en: Remove Border Separator
nl: Boordafscheider verwijderen

en: Divider
nl: Verdeler

en: Don't Show Divider
nl: Laat verdeler niet zien

en: Show Divider
nl: Laat verdeler zien

en: Color
nl: Kleur

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
nl: Dit zal de kleur van de 1px verdelingslijn bepalen.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
nl: Deze instelling zet de 1px verdelingslijn aan of uit, maar beinvloedt niet de verdelingshoogte.

en: Height
nl: Hoogte

en: Define how much space should be added below the divider.
nl: Definiëren hoeveel ruimte er moet bijgevoegd worden onder de scheidingslijn.

en: Divider Style
nl: Stijl scheidingslijn

en: Divider Position
nl: Positie scheidingslijn

en: Vertically Centered
nl: Verticaal gecentreerd

en: Divider Weight
nl: Zwaarte scheidingslijn

en: Hide On Mobile
nl: Verbergen op mobiele telefoon

en: Person
nl: Persoon

en: Member Image
nl: Afbeelding lid

en: Member Description
nl: Beschrijving lid

en: Member Position
nl: Positie lid

en: Member Social Links
nl: Sociale links van het lid

en: Input the name of the person
nl: Voer de naam van de persoon in

en: Position
nl: Functie

en: Input the person's position.
nl: Voer de functie van de persoon in.

en: Facebook Profile Url
nl: Facebook Profiel URL

en: Input Facebook Profile Url.
nl: Voer de URL in van het Facebook profiel

en: Twitter Profile Url
nl: Twitter Profiel URL

en: Input Twitter Profile Url
nl: Voer de URL in van het Twitter profiel

en: Google+ Profile Url
nl: Google+ Profiel URL

en: Input Google+ Profile Url
nl: Voer de URL in van het Google+ profiel

en: LinkedIn Profile Url
nl: URL van het LinkedIn profiel

en: Input LinkedIn Profile Url
nl: Voer de URL in van het LinkedIn profiel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Icon Hover Color
nl: Kleur icoon muisaanwijzer

en: Post Meta
nl: Meta-bericht

en: Pagenavi
nl: Navigatie-pagina

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Read More Button
nl: Lees meer knop

en: Choose how much posts you would like to display per page.
nl: Kies hoeveel blogposts u wilt weergeven per pagina.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
nl: Kies welke categorieën u wilt opnemen in de feed.

en: Meta Date Format
nl: Meta Datumnotatie

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
nl: Als u de datumnotatie wilt aanpassen, voer de geschikte PHP datumnotatie hier in.

en: This will turn thumbnails on and off.
nl: Dit zet de miniaturen aan en uit.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
nl: Het laten zien van de volledige inhoud zal de posts op de inhoudspagina niet inkorten. Het laten zien van het uittreksel zal alleen de tekst van het uittreksel laten zien.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
nl: Hier kunt u definiëren of u wel of niet de 'Lees meer' koppeling wilt laten zien na de uittreksels.

en: Show Author
nl: Laat de schrijver zien

en: Turn on or off the author link.
nl: Zet de schrijverslink aan of uit.

en: Show Date
nl: Laat datum zien

en: Turn the date on or off.
nl: Zet de datum aan of uit.

en: Show Comment Count
nl: Toon Het Aantal Opmerkingen

en: Turn comment count on and off.
nl: Draai het aantal opmerkingen over en uit.

en: Turn pagination on and off.
nl: Zet paginering aan of uit.

en: Offset Number
nl: Compensatienummer

en: Choose how many posts you would like to offset by
nl: Kies hoeveel posts u gecompenseerd wilt hebben.

en: Featured Image Overlay
nl: Laag met uitgelichte afbeelding

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
nl: Indien ingeschakeld, zullen een kleurlaag en een pictogram worden weergegeven wanneer een bezoeker over de uitgelichte afbeelding van een bericht beweegt.

en: Grid Tile Background Color
nl: Achtergrondkleur tegelraster

en: Use Dropshadow
nl: Slagschaduw gebruiken

en: read more...
nl: Lees meer...

en: read more
nl: Lees meer

en: Onsale
nl: Te koop

en: Rating
nl: Classificatie

en: Old Price
nl: Oude prijs

en: Recent Products
nl: Recente producten

en: Featured Products
nl: Uitgelichte producten

en: Sale Products
nl: Uitverkoopproducten

en: Best Selling Products
nl: Bestverkopende producten

en: Top Rated Products
nl: Best beoordeelde producten

en: Product Category
nl: Product Categorie

en: Choose which type of products you would like to display.
nl: Kies welk type producten u weer wilt geven.

en: Control how many products are displayed.
nl: Bepaal hoeveel producten er worden weergegeven.

en: Choose which categories you would like to include.
nl: Kies de categorieën die je graag zou willen zijn.

en: Columns Number
nl: Aantal kolommen

en: default
nl: standaard

en: %1$s Columns
nl: %1$s kolommen

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: Choose how many columns to display.
nl: Kiezen hoeveel kolommen er getoond worden.

en: Default Sorting
nl: Sorteerstandaard

en: Sort By Popularity
nl: Sorteer op populariteit

en: Sort By Rating
nl: Sorteer op waardering

en: Sort By Date
nl: Sorteer op datum

en: Sort By Price: Low To High
nl: Sorteer op prijs: van laag naar hoog

en: Sort By Price: High To Low
nl: Sorteer op prijs: van hoog naar laag

en: Choose how your products should be ordered.
nl: Kies hoe uw producten moeten worden besteld.

en: Sale Badge Color
nl: Kleur verkoopsinsigne

en: Countdown Timer
nl: Afteltimer

en: Numbers
nl: Nummers

en: Label
nl: Etiket

en: Timer Section
nl: Sectie tijdschakelaar

en: Countdown Timer Title
nl: Titel afteltimer

en: This is the title displayed for the countdown timer.
nl: Dit is de titel die wordt weergegeven voor de afteltimer.

en: Countdown To
nl: Tel af tot

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
nl: Dit is de datum dat de timer aan het aftellen is. Uw countdown timer is gebaseerd op uw tijdzone-instellingen in uw <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress Algemene Instellingen">WordPress Algemene Instellingen</a>

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
nl: Hier kunt u de specifieke achtergrondkleur instellen voor uw afteltimer.

en: Map
nl: Kaart

en: Google API Key
nl: Google API-key

en: Add Your API Key
nl: Je API-key toevoegen

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the valentis Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
nl: De Maps-module gebruikt de Google Maps API en vergt een geldige Google API-key om te functioneren. Zorg er voordat je de kaartmodule gebruikt voor dat je je API-key hebt toegevoegd in het valentis-thema optiesvenster. Leer <a href="%1$s" target="_blank">hier</a> meer over hoe je je Google API-key aanmaakt.

en: Map Center Address
nl: Adres van het midden van de kaart

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
nl: Voer een adres in voor het midden van de kaart en het adres zal geo-gecodeerd worden en worden weergegeven op onderstaande kaart.

en: Mouse Wheel Zoom
nl: Zoomen met muiswiel

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
nl: Hier kunt u kiezen of het zoomniveau met het muiswiel gecontroleerd kan worden.

en: Draggable on Mobile
nl: Versleepbaar op mobiel

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
nl: Hier kun je kiezen of de kaart wel of niet versleepbaar is op mobiele apparaten.

en: Use Grayscale Filter
nl: Filter grijswaarden gebruiken

en: Grayscale Filter Amount (%)
nl: Aantal (%) filter grijswaarden

en: New Pin
nl: Nieuwe pin

en: Pin Settings
nl: pin-instellingen

en: Map Pin Address
nl: Adres van de pin op de kaart

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
nl: Voer een adres in voor deze pin en het adres zal geo-gecodeerd worden en worden weergegeven op onderstaande map.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
nl: Hier kunt u de inhoud definiëren die geplaatst zal worden in het informatievak van de pin.

en: Social Media Follow
nl: Social Media volgen

en: Social Network
nl: Sociaal netwerk

en: Social Follow
nl: Sociaal volgen

en: Social Icon
nl: Sociale icoon

en: Follow Button
nl: Volgknop

en: Link Shape
nl: Vorm van de link

en: Rounded Rectangle
nl: Afgeronde rechthoek

en: Circle
nl: Cirkel

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
nl: Hier kunt u de vorm kiezen voor de pictogrammen van uw sociale netwerken.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen of u de volgknop naast het pictogram wilt gebruiken.

en: New Social Network
nl: Nieuw sociaal netwerk

en: Social Network Settings
nl: Instellingen social netwerk

en: Select a Network
nl: Selecteer een netwerk

en: facebook
nl: Facebook

en: Choose the social network
nl: Kies een sociaal netwerk

en: The URL for this social network link.
nl: De URL voor deze sociaal netwerk-link.

en: Account Name
nl: Account Naam

en: The Skype account name.
nl: De Skype-account naam.

en: Skype Button Action
nl: Skype-Knop Actie

en: Call
nl: Oproep

en: Here you can choose which action to execute on button click
nl: Hier kunt u kiezen welke actie uit te voeren op de knop te klikken

en: This will change the icon color.
nl: Dit verandert de kleur van het pictogram.

en: Follow
nl: Volgen

en: Post Title
nl: Titel bericht

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
nl: Hier kunt u kiezen of de titel van het bericht getoond wordt of niet

en: Show Meta
nl: Meta tonen

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
nl: Hier kunt u kiezen of het meta-bericht getoond wordt of niet

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
nl: Hier kunt u kiezen of de auteursnaam in het meta-bericht getoond wordt of niet

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
nl: Hier kunt u kiezen of de datum in het meta-bericht getoond wordt of niet

en: Date Format
nl: Formaat datum

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
nl: Hier kunt u het formaat van de datum in het meta-bericht definiëren. Standaard is 'M j, Y'

en: Show Post Categories
nl: Berichtcategorieën tonen

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
nl: Hier kunt u kiezen of de categorieën in het meta-bericht getoond worden of niet. Opmerking: deze optie werkt niet met aangepaste berichttypes.

en: Show Comments Count
nl: Commentarenteller tonen

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
nl: Hier kunt u kiezen of de commentarenteller in het meta-bericht getoond wordt of niet.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
nl: Hier kunt u kiezen of de aanbevolen afbeelding getoond wordt of niet

en: Featured Image Placement
nl: Plaatsing aanbevolen afbeelding

en: Below Title
nl: Onder de titel

en: Above Title
nl: Boven de titel

en: Title/Meta Background Image
nl: Achtergrondafbeelding titel

en: Here you can choose where to place the Featured Image
nl: Hier kunt u kiezen waar de aanbevolen afbeelding wordt geplaatst

en: Use Parallax Effect
nl: Gebruik het Parallax effect

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
nl: Hier kunt u de uitlijning voor de titel/metatekst kiezen

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
nl: Hier kunt u de kleur voor de titeltekst kiezen

en: Use Text Background Color
nl: Achtergrondkleur tekst gebruiken

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
nl: Hier kunt u kiezen of de achtergrondkleur voor de titeltekst gebruitk wordt of niet

en: Text Background Color
nl: Achtergrondkleur tekst

en: 0 comments
nl: 0 Reacties

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: comments
nl: reacties

en: Input
nl: Invoer

en: Exclude Pages
nl: Pagina's uitsluiten

en: Turning this on will exclude Pages from search results
nl: Als u dit inschakelt, worden pagina's uitgesloten van de zoekresultaten.

en: Exclude Posts
nl: Berichten uitsluiten

en: Turning this on will exclude Posts from search results
nl: Als u dit inschakelt, worden berichten uitgesloten van de zoekresultaten.

en: Exclude Categories
nl: Categorie‘n uitsluiten

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
nl: Kies welke categorie‘n je wilt uitsluiten van de zoekresultaten.

en: Hide Button
nl: Knop verbergen

en: Turning this on will hide the Search button
nl: Als u dit inschakelt, wordt de zoekknop verborgen.

en: Placeholder Text
nl: Vervangende tekst

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
nl: Typ de tekst die u wilt gebruiken als aanduiding voor het zoekveld.

en: Button and Border Color
nl: Kleur van knop en rand

en: Input Field Background Color
nl: Achtergrondkleur invoerveld

en: Placeholder Color
nl: Kleur plaatsvervanger

en: Comment
nl: Reactie

en: Field border
nl: Rand van veld

en: Comments Count
nl: Reacties Aantal

en: Comment Body
nl: Reactie Body

en: Comment Meta
nl: Reactie Meta

en: Comment Content
nl: Reactie Inhoud

en: Comment Avatar
nl: Reactie Avatar

en: Reply Button
nl: Antwoordknop

en: New Comment Title
nl: Nieuwe reactietitel

en: Name Field
nl: Naamveld

en: Website Field
nl: Websiteveld

en: Submit Button
nl: Verzendknop

en: Show author avatar
nl: Toon avatar auteur

en: Show reply button
nl: Toon antwoordknop

en: Show comments count
nl: Toon aantal reacties

en: Fields Background Color
nl: Achtergrondkleur velden

en: Fields Border Radius
nl: Straal van rand velden

en: Post Navigation
nl: Berichtennavigatie

en: Links
nl: Koppelingen

en: Previous Link
nl: Koppeling naar vorig bericht

en: Previous Link Arrow
nl: Vorige Link Arrow

en: Next Link
nl: Koppeling naar volgend bericht

en: Next Link Arrow
nl: Volgende Link Arrow

en: In the same category
nl: In dezelfde categorie

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
nl: Hier kunt u bepalen of het vorige en volgende bericht binnen dezelfde taxonomie-term moeten liggen als het huidige bericht.

en: Custom Taxonomy Name
nl: Aangepaste taxonomie-naam

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
nl: Vul hier niets in als u met behulp van deze module aan een project of bericht werkt. Typ in alle andere gevallen de naam van de taxonomie om de optie 'In dezelfde categorie' correct te laten werken.

en: Hide Previous Post Link
nl: Koppeling naar vorig bericht verbergen

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
nl: Hier kunt u kiezen om de koppeling naar het vorige bericht te verbergen of te laten zien.

en: Hide Next Post Link
nl: Koppeling naar volgend bericht verbergen

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
nl: Hier kunt u kiezen om de koppeling naar het volgende bericht te verbergen of te laten zien.

en: Previous Link Text
nl: Tekst koppeling vorig bericht

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Definieer een aangepaste tekst voor de koppeling naar het vorige bericht. U kunt de variabele <strong>%title</strong> gebruiken om de titel van het bericht te gebruiken. Vul dit niet in voor de standaard tekst.

en: Next Link Text
nl: Tekst koppeling naar volgend bericht

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Definieer een aangepaste tekst voor de koppeling naar het volgende bericht. U kunt de variabele <strong>%title</strong> gebruiken om de titel van het bericht te gebruiken. Vul dit niet in voor de standaard tekst.

en: Fullwidth Header
nl: Volle breedte header

en: Title Styling
nl: Titelstijl

en: Subhead Styling
nl: Stijl subtitel

en: Content Styling
nl: Inhoudsstijl

en: Subhead
nl: Subkop

en: Button One
nl: Knop

en: Button Two
nl: Knop Twee

en: Header Container
nl: Helder Container

en: Header Image
nl: Kopafbeelding

en: Scroll Down Button
nl: Omlaagscrolknop

en: Enter your page title here.
nl: Voer uw paginatitel hier in.

en: Subheading Text
nl: Tekst ondertitel

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
nl: Als u een ondertitel wilt gebruiken, voeg het dan hier toe. Uw ondertitel  verschijnt onder uw titel in een klein lettertype.

en: Text & Logo Orientation
nl: Tekst- en logo-oriëntatie

en: Make Fullscreen
nl: Schermvullend makem

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
nl: Hier kunt u kiezen of de koptekst uitgebreid wordt naar een schermvullende grootte.

en: Show Scroll Down Button
nl: Knop om omlaag te schuiven tonen

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
nl: Hier kunt u kiezen of de knop om omlaag te schuiven getoond wordt.

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
nl: Een icoon kiezen om de knop om omlaag te schuiven te tonen.

en: Scroll Down Icon Color
nl: Kleur icoon om omlaag te schuiven

en: Scroll Down Icon Size
nl: Grootte icoon om omlaag te schuiven

en: Title Font Color
nl: Kleur lettertype van titel

en: Subhead Font Color
nl: KLeur lettertype van subtitel

en: Content Font Color
nl: Kleur lettertype van inhoud

en: Text Max Width
nl: Tekst Max Breedte

en: Button %1$s Text
nl: Knop %1$s tekst

en: Enter the text for the Button.
nl: Tekst invoeren voor de knop.

en: Button %1$s URL
nl: Knop %1$s URL

en: Enter the URL for the Button.
nl: URL invoeren voor de knop.

en: Background Image URL
nl: Achtergrondafbeelding URL

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
nl: Als deze optie ingeschakeld is, zullen uw achtergrondafbeeldingen een vaste positie hebben als u scrollt, wat een parallax effect creëert.

en: Logo Image URL
nl: URL logo-afbeelding

en: Logo Image Alternative Text
nl: Logo-Afbeelding Alternatieve Tekst

en: Logo Title
nl: Logo Titel

en: Text Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning van tekst

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
nl: Deze instelling determineert de verticale uitlijning van uw inhoud. Uw inhoud kan ofwel verticaal gecentreerd zijn of uitgelijnd naar de onderkant.

en: Header Image URL
nl: URL afbeelding koptekst

en: Image Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning afbeelding

en: This controls the orientation of the image within the module.
nl: Dit controleert de oriëntatie van de afbeelding binnen de module.

en: Fullwidth Menu
nl: Volle breedte menu

en: Menu Link
nl: Menukoppeling

en: Active Menu Link
nl: Actieve menukoppeling

en: Dropdown Menu Container
nl: Dropdown-menucontainer

en: Dropdown Menu Links
nl: Dropdown-menukoppelingen

en: Select a menu that should be used in the module
nl: Selecteer een menu dat moet worden gebruikt in deze module.

en: Click here to create new menu
nl: Klik hier om een nieuw menu te creëren

en: Sub-Menus Open
nl: Openen submenu’s

en: Downwards
nl: Naar beneden

en: Upwards
nl: Naar boven

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
nl: Hier kunt u de richting kiezen waarin uw submenu’s geopend worden. U kunt ervoor kiezen ze naar beneden of naar boven te laten openen

en: Make Menu Links Fullwidth
nl: Zorg Menu Links Fullwidth

en: Active Link Color
nl: Actieve link-kleur

en: Dropdown Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur van het uitklapmenu

en: Dropdown Menu Line Color
nl: Lijnkleur van het uitklapmenu

en: Dropdown Menu Text Color
nl: Tekstkleur van het uitklapmenu

en: Dropdown Menu Animation
nl: Animatie van het uitklapmenu

en: Fade
nl: Vervagen

en: Flip
nl: Tikken

en: Mobile Menu Background Color
nl: Mobiele Achtergrondkleur Menu

en: Mobile Menu Text Color
nl: Mobiel Menu Tekst Kleur

en: Home
nl: Start

en: Fullwidth Slider
nl: Volle breedte slider

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
nl: Deze instelling laat u de navigatiepijlen in- en uitschakelen.

en: Controls
nl: Bediening

en: Show Slider Controls
nl: Laat sliderbediening zien

en: Hide Slider Controls
nl: Verberg  sliderbediening

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
nl: Als u deze optie uitschakelt, wordt de cirkelknop aan de onderkant van de slider verwijderd.

en: Fullwidth Portfolio
nl: Volle breedte portfolio

en: Portfolio Item
nl: Portfolio-onderdeel

en: Item Overlay
nl: Bovenlaag onderdeel

en: Item Title
nl: Titel onderdeel

en: Navigation Arrows
nl: Navigatiepijlen

en: Title displayed above the portfolio.
nl: Titel die wordt weergegeven boven de portfolio.

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
nl: Bepaal hoeveel projecten er worden weergegeven. Laat leeg of gebruik 0 om het aantal niet te beperken.

en: Turn the date display on or off.
nl: Zet de datumweergave aan of uit.

en: Automatic Carousel Rotation
nl: Automatische carrouselrotatie

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
nl: Als de carrousel lay-out optie gekozen is en u wilt dat de carrousel automatisch verder gaat, zonder dat de bezoeker op een knop hoeft te klikken, zet dan deze optie aan en pas, indien gewenst, de rotatiesnelheid aan.

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
nl: Automatische  carrousel rotatiesnelheid (in milliseconden)

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
nl: Hier kunt u bepalen hoe snel de carrousel roteert indien de automatische carrouselrotatie optie hierboven ingeschakeld is. Hoe hoger het getal, des te langer de pauze tussen elke rotatie is. (Bijv. 1000 = 1 sec)

en: Fullwidth Map
nl: Volle breedte kaart

en: Fullwidth Code
nl: Code met volle breedte

en: Fullwidth Image
nl: Afbeelding met volle breedte

en: Open In Lightbox
nl: Opent in Lightbox

en: Fullwidth Post Title
nl: Berichtstitel met volle breedte

en: Fullwidth Post Slider
nl: Berichtengalerij op volle breedte

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
nl: Geef de tekst die op de knop "Read More" moet worden weergegeven. Vul niets in voor de standaard tekst ( Lees meer )

en: Transparent Background Color
nl: Transparante achtergrondkleur

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
nl: Het inschakelen van deze optie zal de achtergrondkleur van deze sectie verwijderen en het zal de achtergrondkleur of de achtergrondafbeelding van de website toelaten door te schemeren.

en: Show Inner Shadow
nl: Laat de binnenschaduw zien

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
nl: Hier kunt u selecteren of uw sectie wel of niet een binnenschaduw heeft. Dit kan er geweldig uitzien als u gekleurde achtergronden heeft, of achtergrondafbeeldingen.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
nl: Als dit is ingeschakeld, zal uw achtergrondafbeelding vast blijven staan als u scrollt, wat een parallax effect creëert.

en: Keep Custom Padding on Mobile
nl: Aangepaste buffer op de mobiele telefoon behouden

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
nl: Aangepaste buffer toelaten om te bewaren op mobiele schermen

en: Make This Section Fullwidth
nl: Deze Sectie Fullwidth

en: Use Custom Width
nl: Aangepaste breedte gebruiken

en: Unit
nl: Eenheid

en: px
nl: pixels

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte

en: Equalize Column Heights
nl: Kolomhoogten gelijk maken

en: Use Custom Gutter Width
nl: Het Gebruik Van Aangepaste Goot Breedte

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
nl: Hierdoor wordt het label van het gedeelte verandert in de builder voor gemakkelijke identificatie wanneer het is ingeklapt.

en: Make This Row Fullwidth
nl: Deze rij op volle breedte maken

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
nl: Deze optie inschakelen om de breedte van deze rij te verlengen naar de kant van het browser-venster.

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
nl: Wijzigen naar Ja als u de breedte van deze rij wilt aanpassen naar een niet-standaard breedte.

en: Define custom width for this Row
nl: Aangepaste breedte bepalen voor deze rij

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
nl: Het inschakelen van deze optie om te definiëren aangepaste goot breedte voor deze rij.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
nl: De spatiëring tussen elke kolom in deze rij aanpassen.

en: Keep Column Padding on Mobile
nl: Houd Kolom Padding op de Mobiele

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
nl: Dit zal veranderen op het etiket van de rij in de opbouwfunctie voor gemakkelijke identificatie toen ingestort.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
nl: De verificatie is mislukt. U kunt geen voorbeeld weergeven van dit item.

en: Authentication failed. You are not logged in.
nl: De verificatie is mislukt. U bent niet ingelogd.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
nl: De verificatie is mislukt. U heeft geen toestemming om een voorbeeld van dit item.

en: Loading preview...
nl: Het laden van voorbeeld...

en: Link Disabled
nl: Link Uitgeschakeld

en: During preview, link to different page is disabled
nl: Tijdens de preview link maken naar een andere pagina is uitgeschakeld

[ctx: Layout item]
en: Add New
nl: Voeg nieuw toe

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
nl: door <strong>%1$s</strong>

[ctx: number of comments]
en: 1 Comment | %s Comments
nl[0]: 1 Reactie
nl[1]: %s Reacties
